Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) Vertigo18 válasza V/ (#10299) üzenetére


Vertigo18
addikt

Minden ember hibázhat... node, hogy te is!? :D ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#10302) Pubracer válasza Lala6 (#10296) üzenetére


Pubracer
csendes tag

V/ mester remekül megválaszolta a kérdésed, ezúton is köszi. Még annyit fűznék hozzá, hogy a legutóbbi levélváltásunkkor megkértem a BG-t, hogy legyen szíves definiálni az Eu Priority Line szállítást mivel nincs róla sehol leírás és, hogy miben különbözik a többi szállítási módozattól, valamint miért nem lehet rá tariff insurance-t (TI) kötni, illetve mit jelent az EU jelölés ez esetben. Ugye az előző levelükben azt állították, hogy a TI országfüggő de ez bizony ordas nagy kamu mert mindegy melyik országot válaszod EU priónál nincs. Tehát attól függ milyen szállítási módot választasz vagyis pl. EU priónál nincs másiknál van. Amúgy ez volt a válaszuk erdetiben:
„We are sorry to tell you that the tariff insurance are only applicable for the orders shipping to some countries currently. However, we will try to enlarge the coverage and strive to provide a better shipping service to you in the future. „
Kiváncsi vagyok mit fognak válaszolni (amit amúgy nem sietnek el) és, hogy miért állítanak valótlanságot a TI-vel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#10303) V/ válasza solor (#10300) üzenetére


V/
Topikgazda

Az elsőnél a Xiaomi Redmi 7-hez van két link egy normál ahol lehet csoportot képezni és a másik, ami betelt már.
Ez lenne egy új csoport létrehozásos linkje. Amíg pörög a számláló lehet új csoportokat képezni.

És a többi sem hibás, ott a gomb a csoport alakításhoz

és itt a képernyőképek ha a linkeimre kattintok, az hogy a te böngésződ vagy reklámblokkolód nem engedi át az nem az én hibám. Esetleg ...

De most leellenőrizve ebben a percben is élőek, hibátlanok a linkek.10:18
Mindig tesztelem egy másik böngészővel a link beszúrása előtt.

[ Szerkesztve ]

(#10304) walakyb válasza V/ (#10303) üzenetére


walakyb
aktív tag

Nincs semmilyen gomb, 404-re fut az elsot leszamitva mind

(#10305) walakyb


walakyb
aktív tag

Erre a tariff insurance-ra egyebkent elvileg van megoldas. Parom telefonjat priority direct maillel rendeltem tariff insurance-al. 1.77$ volt a biztositas, de meg igy is cca 2$-al olcsobb volt, mint az eu priority line, es ugyanugy az egyik trefamentessel adtak fel. De a jelek szerint, ha par dollarral dragabb is, akkor is megeri, elkerulendo a szivasokat, mint 2 kollega a holland postaval... Sajnos ebben az esetben fogas nincs rajtuk, a szandekukon mulik minden ;

(#10306) V/ válasza walakyb (#10304) üzenetére


V/
Topikgazda

Most írtam. Működnek. Lásd képek. Készíthetek videót is.
Lehet hogy nem vagy belépve?

(#10307) walakyb válasza V/ (#10306) üzenetére


walakyb
aktív tag

Jo, tegyuk fel nalam (bar inkabb mindenkinel) van a hiba. Azt mond meg, ha ugy van, miert tudtam az elsobe regisztralni, es a masik 3at nem is latom?

(#10308) Vertigo18 válasza V/ (#10306) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nekem AZ működik, amit mondasz. Az elsőnél csatlakozni lehet, a többinél meg létrehozni Snatch-ot. Azt hittem mind a négynél csatlakozni lehet, hogy TE hoztál létre Snatch-ot és hozzád lehet csapódni...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#10309) V/ válasza walakyb (#10307) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem szeretem ha valaki hülyének néz, az itt látható videóban a linkekre kattintottam most az előbb. Működnek.
A teleffon új linkje meg itt (#10303)
Én nem saját kezdeményezést szoktam megosztani, vagy a "üres" hogy nektek legyen lehetőség létrehozni ha nem mobil appban akarja valaki intézni ezt., illetve ha csatlakoztam és 1 ember hiányzik, de akkor azt kérésként küldöm be.

[ Szerkesztve ]

(#10310) bertokl válasza V/ (#10309) üzenetére


bertokl
tag

Telefonos böngészőben csak asztali nézetre váltva működik, mobil nézetben, - tehát az m.banggood.com linken - 404-et ad.

[ Szerkesztve ]

(#10311) V/ válasza bertokl (#10310) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezzel kezdtem: Böngészős verzióban még lehet csatlakozni snatch:
De akkor majd írom hogy nem mobiltelefonra gondoltam, de mielőtt ezt beírtam ugyanezek app-os verzióként voltak ott. Sajnálom hogy kimaradt mert számomra logikus hogy előtte mobilos app dolog van akkor ez nem az.
De a linkek mind így kezdődnek: https://www.banggood.com/onecentsnatch-detail-720051.html, nincs m betű.

[ Szerkesztve ]

(#10312) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nah, elég a vitából, toljátok a hiányos Snatch-eket, had csatlakozzak mindhez! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#10313) sambenez válasza Vertigo18 (#10312) üzenetére


sambenez
addikt

Ehhez csatlakozhatsz. :D Meg mindenki más is aki szereti.

Böngészős snatch:

Zeblaze THOR 4 Dual 4G LTE Video Call 5.0+5.0MP Dual Camera Google Play App Smart Watch Phone

(#10314) Vertigo18 válasza sambenez (#10313) üzenetére


Vertigo18
addikt

Meg is történt, köszi! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#10315) bertokl válasza V/ (#10311) üzenetére


bertokl
tag

Nem panaszként írtam, csak azért, hogy akinek nem működik, de szeretne csatlakozni, próbálja másképp. :)

(#10316) solor válasza V/ (#10303) üzenetére


solor
tag

4 linket adtál meg. Gondoltam, hogy - ahogy eddig a többiek és én - létrehoztál egy csoportot, amihe lehet csatlakozni. Az elsönél igy volt, csatlakoztam is :R. A másik 3 sima csoport létrehozási link ezért gondoltam jóhiszemüen, hogy tévesen adtad meg a saját csoportlinked helyett. No offense ...

[ Szerkesztve ]

(#10317) Vertigo18 válasza solor (#10316) üzenetére


Vertigo18
addikt

Akkor itt az idő, hogy a másik három, V/ által megadott linken keresztül csinálj egyet, aztán jól belinkeld ide! ;)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#10318) solor válasza Vertigo18 (#10317) üzenetére


solor
tag

Már megtettem néhányszor, mint ahogy másutt is. De szivesen csatlakozom a te csopidhoz is... :))

(#10319) Pubracer válasza walakyb (#10305) üzenetére


Pubracer
csendes tag

A hangszórónál amit rendeltem csak két opció volt, mindkettő free shipping. Az egyik volt ugye az EU prio a másik meg a "hagyományos" direct mail. Logikusan az EU prio-t választottam hiszen erről mondja mindenki, hogy tréfa mentes. De igazad van legközelebb úgy csinálom valszeg ahogy te mondtad.

(#10321) V/


V/
Topikgazda

Hogy ne értsük egymást félre. :)
Ha megosztunk linkeket akkor alapvetően a következők fordulnak elő

https://banggood.app.link/smDbbZ4gfZ - ezt fajtát javasolt a Banggood app-ban megtekinteni. (Nevezhetjük: app linknek)

https://m.banggood.com/onecentsnatch-detail-720374.html - ez egy mobil böngészőben célszerű megtekinteni. (Nevezhetjük: mobil böngésző linknek)

https://www.banggood.com/onecentsnatch-detail-720051.html - ezt asztali gépes böngészőben vagy a mobil böngészőben, az asztali oldal kérése után javasolt megtekinteni. (Nevezhetjük: böngészős linknek)

Még annyit, hogy ha egyértelműen működik a link, akkor a .html utáni részeket el lehetne hagyni, hogy szebb legyen a hozzászólás és természetesen a link gomb legyen használva. Ha a végére vagy az elejére még az is oda van írva hogy milyen fajta link akkor azzal segítünk egymásnak is.

Pl:
Xiaomi Redmi 7 Global Version 6.26 inch Dual Rear Camera 3GB RAM 32GB ROM böngészős link

vagy

Xiaomi Redmi 7 Global Version 6.26 inch Dual Rear Camera 3GB RAM 32GB ROM mobil böngészős link

vagy

Xiaomi Redmi 7 Global Version 6.26 inch app link

[ Szerkesztve ]

(#10322) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Szokott változni egy termékre levonható pontok száma? Egy 74.99$-os termékre 1275 pontot enged beváltani, változhat ez?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#10323) Silent77 válasza tupacamaru (#10322) üzenetére


Silent77
veterán

VIP szintek számítanak.
0-1 15%
2 16%
3 17%
4 18%
5 20%

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#10324) V/ válasza tupacamaru (#10322) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen szokott. Van amikor kevesebb használható fel, de nem igazán tudom hogy milyen játékszabály alapján megy a dolog,ú. Ha most ennyi látsz akkor annyi használható fel. A Carpe diem a célszerű elv. Holnap már bármi lehet, de több pont nem valószínű.
Amit Silent77 ír az meg itt tekinthető meg.

[ Szerkesztve ]

(#10325) tupacamaru válasza Silent77 (#10323) üzenetére


tupacamaru
veterán

:R
Következő felesleges kérdés: mire jó a credit? :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#10326) V/ válasza tupacamaru (#10325) üzenetére


V/
Topikgazda

Mondjuk az egész VIP dologhoz történő pontszerzés.

(#10327) fape válasza bertokl (#10310) üzenetére


fape
senior tag

nekem kb az összes oldal 404 dob. Fő oldal bejön de azon kívül bármi ami 404.
Aztán lehet hogy az én készülékemben van a hiba :D

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#10328) V/ válasza fape (#10327) üzenetére


V/
Topikgazda

Írtam az előbb ezek a számítógépes böngésző vagy mobil böngésző, de asztali oldal kérése után.
Te mivel szeretnéd megnézni?

(#10329) fape válasza V/ (#10328) üzenetére


fape
senior tag

nem (csak) azokkal van gond, bármilyen banggoodos linkre 404 jön. De már kezdtek a net szolgáltatóra gyanakodni, mert wifin mobilról sem megy a banggood app. Cserébe mobilneten minden jó...

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#10330) V/ válasza fape (#10329) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel az más rendszer és ott megy, akkor a gyanúd beigazolódni látszik.

(#10331) chatran


chatran
őstag

Sziasztok,

A Banggood csak egy 8 számjegyű tracking számot adott a rendeléshez, amit már több mint egy hóbapja elküldött. Se az applikációban sem más tracking oldalakon nem tudom ezt a számot követni.

Elé kellene írni valami betűsort talán?

(#10332) V/ válasza chatran (#10331) üzenetére


V/
Topikgazda

15-én volt már rá válasz. Csak egy kicsit háttérbe szorult. De feltehetőleg a tiéd is ide tartozna.

[ Szerkesztve ]

(#10333) chatran válasza V/ (#10332) üzenetére


chatran
őstag

Sajnos nem jó.

"Your parcel does not have tracking details yet. We suggest to try again tomorrow or contact your online retailer or seller directly. "

A küldés módja European Railway Direct Mail.

(#10334) V/ válasza chatran (#10333) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezt is írtam, az ha sínre kerül az azt jelenti, hogy benne egy vasúti konténerben több száz valamivel, ami Kínából indul, a vasút konténert szállít nem csomagot, így nem lesz nyomkövetési információd.
Azt is írtuk hogy néha csoda történik és ide ér 3 hét alatt, de 45-55 nap a jellemző szállítási dő. Meg fog érkezni, de pontos időpontot nem tud megjósolni senki. Mire "követhető" lenne az adott "nyomkövetési" számmal akkora lehet hogy meg is kapod a GLS-től vagy a DPD-től.
Komolyan gondolták hogy ennek mennyi munkanappal számold a szállítását. European Railway Direct Mail Free shipping 45-55 business days
Próbáld már meg még ezt az oldalt lehet hogy ők írnak valamit.

[ Szerkesztve ]

(#10335) dave0825


dave0825
őstag

Szórakozik velem is a BG. A csomagom még mindig Longdon-ban, kb a 4. email-emre - hogy küldjék el újra, új követési számmal, ha az eredeti meg mégis megjön, nem veszem át - ezt tudják válaszolni:

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#10336) chatran válasza V/ (#10334) üzenetére


chatran
őstag

Köszi, közben rákérdeztem a Banggood online support-nál, ők sem tudtak semmi biztosat mondani, csak, hogy várjam meg az 55 napot. Megígérte, hogy 24 órán belül e-mailben a kollégái küldenek egy tracking number update-et.

Csak azért kérdeztem, mert egy fórumtárs álította, hogy ő tudta követni a Banggood-os railway csomagját.

[ Szerkesztve ]

(#10337) V/ válasza chatran (#10336) üzenetére


V/
Topikgazda

Remélhetőleg azt is elárulja hogy miként, de én nem igazán gondolom hogy lehetséges, ismerve a vasúti szállítás rejtelmeit.

(#10338) V/ válasza dave0825 (#10335) üzenetére


V/
Topikgazda

Az az igazság hogy itt több száz hozzászólás arról szól, hogy azt válaszolják, nem tudják hogy hol van, csak annyit tudnak hogy úton van és a türelmét kérik az illetőnek.

[ Szerkesztve ]

(#10339) StefProf


StefProf
újonc

En is a juni 3.-an vasarolt csapatba tartozom.
1. Idopont szall. Juli 29
Aztan London-Nysa transit stb.
2. BG-n atirtak a szall idopont aug. 18.
Vegigcsinaltam az osszes leheto megkeresest, lehetoseget, BG-nal chat+email, Royal-nal email+telefon 6 heten keresztul. Vegeredmeny : 0. Csak varjak :-)
Most 14.-en PP-nel full refund igenybejelentes, rogton escalalva felfelee.
Nem az a gondom, hogy eltunk egy nagyobb szallitmany valahol, hanem hogy senki nem ad korrekt tajekoztatast.
2001 !!! Ota ebay-Ali-Amazon ozok. Soha semmi gondom nem volt. Meg autokat is vettem USA-bol, mindig minden ugy volt, ahogy megallapodtam veluk es a spediciokkal, trackingek stb.
Ez a BG is lehet hogy globalisan joo, de a customerserviceben csak kamuznak es ez a szemetseg. Ugyhogy en mindenutt ahol csak lehet lehordom oket. Katasztrofalis egy tarsasag. Egy eletre KUKA nalam.

(#10340) Bencq válasza V/ (#10321) üzenetére


Bencq
csendes újonc

[link]

Ez is elvileg egy Redmi 7-es group :) hátha tényleg működik :) köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#10341) walakyb válasza StefProf (#10339) üzenetére


walakyb
aktív tag

Az a baj, hogy ennel sajnos rosszabb a helyzet.
Jo ideje vasarolgatok innen, alapvetoen egy kicsit lassu, de megbizhato oldalnak tartottam mindig. Amit rendeltem 1 kivetellel megkaptam, a cuccok mindig jok voltak, sose kellett reklamalnom miattuk. Az egy kivetel egy 9 dollaros ZMI power bank volt, ami sose erkezett meg. Valamivel tobb, mint 2 honap utan kertem vissza a penzem, ami kisse dadogosra sikeredett, de ezt betudtam a lunar new yearnek.
Sajnos en is benne vagyok az szivatottak koreben, juni elsejen adtak fel a cuccomat, mar 80 nap felett vagyok.
Viszont a gaz az, hogy a problema nem a customer service, ok csak azt mondjak, amit megadtak nekik. A problema sajnos maga a banggood, es minden, ami visszateritesrol, vagy ujrakuldesrol szol, csak maszlag...
Tenyleg kivancsi volnek (de senkit se biztatok a kiprobalasra), hogy ebben az esetben mikor lennenek hajlandoak fizetni maguktol (marmint nem PP, vagy chargeback segitseggel)...

(#10342) walakyb válasza walakyb (#10341) üzenetére


walakyb
aktív tag

A supportra kicsit visszaterve. Gondolom mindenki tudja, hogy eloirasok szerint cselekszenek, de a mai (gondoltam 2 het utan rajuk kerdezek megint) beszelgetesem elegge sci-fi-be illoen zarult

walaky 01:42:17 am
Whyall agents not helped to me, and why many of them lied to me?

Margaret 01:42:56 am
followingthe instructions

Elotte azt irta, hogy eszkalalta a refundot (sajnos meg mindig csak a PP-ben hiszek). Viszont a vegen ez az oszinte mondat meg arra is sarkallt, hogy felfele mutasson a huvelykujj :D

(#10344) ilovedigweed


ilovedigweed
senior tag

Sziasztok!

Véletlenül rányomtam arra ,hogy megérkezett a csomag pedig nincs csomag.

Mi a teendőm, meg kapom még attól? 🙃

Csak egy terméket rendeltem próba képen Priority Direct Mail-el.

[ Szerkesztve ]

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#10345) herrká


herrká
senior tag

Sziasztok! A soha megérkezni nem akaró esernyőnk ellenére, gondolkodóba estem egy telefon vásárlására...
Ér valamit ez a szállítási biztosítás 2700-ért, illetve a kijelző törésre 2000Ft?
Valamint melyik a jobb a Direct mail, vagy az Euro priority line szállítási mód? Ez utóbbi újabb 1700.. Az esernyő ez utóbbival nem jön, pedig nem vámköteles, csak ezt ajánlotta fel annál....
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#10346) V/


V/
Topikgazda

Hogy egyértelmű legyen a helyzet. Ezt egy szakmai topik besorolású hozzászólás gyűjtemény.
A Prohardver ÁSZF meghatározza hogy milyen tartalmak és hogyan szerepelhetnek benne.
A tiltott dolgok a III. Moderáció 10. pont 1-19 és a 11. pont 1-18.
Hirdetésnek tekintendő tartalmú hozzászólás (10/16) amelyben olyan közlés van amely közzétevőnek anyagi hasznot hoz, itt nem jelenhet meg.

[ Szerkesztve ]

(#10347) V/ válasza ilovedigweed (#10344) üzenetére


V/
Topikgazda

Vannak a kézhezvételtől számolt garanciák, azok fogynak el a napok múlásával. Viszont ha olyan nyomkövetésed van hogy alá kell írni, akkor tudod igazolni feléjük a garancia kezdetét, így azért nem akkora probléma.

(#10348) V/ válasza herrká (#10345) üzenetére


V/
Topikgazda

Attól is függ hogy melyik raktárból vásárolod meg. Most a HK szerintem gázos a zavargások miatt, van olyan csomagom amit nem tudtak bevinni a reptérre és van ami még reptéren ragadt.
Írtuk már a szállítási biztosításnak mi a lényege, vagy ingyen újraküldik vagy jár elvesztés esetén a teljes refund.
Azt is írták hogy hiába EU Priority line és holland posta azt is vámeljárás alá vonhatják, ha nem az eddigi rendszer szerint jön (Hollandiába lett átcsomagolva és feladva), ketten is jeleztek ilyen problémát. Amásik esetén ha fizetsz tariff insurance-t akkor ha vámeljárás alá kerül akkor kifizetik a + költséget. Nme rég írtam hogy azért számolni kell ennél, értékesebb dolog esetén ha 30000 Ft lenne az itt fizetnivaló áfa és eljárási költség, ők elkérhetnek erre a biztosításra 10000 Ft összeget és így kétharmadát finanszírozzák ha bele fut vámban a csomag. Ha véletlenül nem fut bele, akkor viszont ez a 10000 Ft a plusz költséged.
Az Összefoglalóban is van szállítási téma.

[ Szerkesztve ]

(#10349) herrká válasza V/ (#10348) üzenetére


herrká
senior tag

Köszönöm! Pedig csak HK van... Akkor még átgondolom...
Olvasom máris! Köszi!

(#10350) qqcqqc válasza herrká (#10345) üzenetére


qqcqqc
őstag

Nekem is esernyők szálltak el május végén, de már úton van a pótlás. Remélem októberben már használjuk őket. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.