Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10752) dugesz77


dugesz77
őstag

Snatch linkek (már ha működnek :U )
MiBox , Note 7 , Kospet óra.

(#10753) atyca válasza MittuDomain_ (#10654) üzenetére


atyca
senior tag

Szia!

Elméletileg megint van.(RECADATA 2.5 inch SATA III 64G/128G/256G MLC Internal Solid State Drive SSD Hard Drive Disk - 64GB)
Csak azt nem értem, hogy mérettől függetlenül azonos áron. :F
Na most ez hogy?

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#10754) _q


_q
addikt

Miért hozzátok létre már a 3-4. note 7 red linket :F Ahelyett, hogy előzőeket töltenénk fel. Én csak azért hoztam létre, mert nem piros és kék amiből egy csomót létrehoztatok, hanem fekete.

[ Szerkesztve ]

(#10755) urobee válasza _q (#10754) üzenetére


urobee
tag

rendelésnél még a blue van kijelölve, de a snatch részleteknél már red lesz belőle...
Nálam legalábbis ez volt a szitu.

(#10756) _q válasza urobee (#10755) üzenetére


_q
addikt

Nekem a snatch részleteknél semmit se ír, order details-re meg feketét. Csak ahogy elnézem most már van legalább 4 ember ami már majdnem kiad egy csoportot, így meg sajnos egy se jön össze :(

Egyébként kilépni lehet csapatból?

(#10757) Neeem válasza _q (#10756) üzenetére


Neeem
lelkes újonc

Én speciel azért hoztam létre mert egyben már benne vagyok, és egy ember egyet hozhat létre, és még egyhez tud csatlakozni (/termék). Vagy legalábbis ez van a szabályzatban.

(#10758) herrká válasza V/ (#10748) üzenetére


herrká
senior tag

Köszönöm, nem olvastam vissza.

Akkor még egy kérdés. Alaposabban átolvasva a GLS-től ma kapott emailt, van olyan opció, hogy 24 órán belül megváltoztathatom a kézbesítési címet. Ez mennyire megbízható opció? Vagy bekavar csak a rendszerbe? Van tapasztalata valakinek?
Köszi!

(#10759) _q válasza Neeem (#10757) üzenetére


_q
addikt

Köszi akkor ezt elnéztem, így már értem.

(#10760) V/ válasza herrká (#10758) üzenetére


V/
Topikgazda

Működik, használható, bár nem több nappal későbbre célszerű kérni.

(#10762) herrká válasza V/ (#10760) üzenetére


herrká
senior tag

Köszi!

(#10763) Neeem válasza _q (#10759) üzenetére


Neeem
lelkes újonc

Egyébként átérzem.. tegnap még úgy kellett egy helyet vadászni note7-re, most meg van egy csomó csoport, amik lehet be sem fognak kerülni :(
De még van vagy 20 óra, a remény hal meg utoljára :D

(#10764) Skillet válasza Neeem (#10763) üzenetére


Skillet
addikt

Kicsit káosznak tűnik. Én is csináltam egy redmi note 7 snatch-et, mert egy linket találtam, ami betelt, utána láttam meg Ance linkjét. Úgyhogy hozzá csatlakoztam, enyémet már meg sem osztom. Azt hiszem ezt az egészet egy kicsit szervezettebben kellett volna :K

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#10765) Mr.Csizmás válasza Skillet (#10764) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

holnap délután jön az új kör ha jól emlékszem, mi lesz/legyen ha ráugrik mindenki? mondjuk én fb-n is osztottam ebayes csoportban, hogy teljen, de inkább rakom ide, adok esélyt a fórumtársaknak.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10766) Skillet válasza Mr.Csizmás (#10765) üzenetére


Skillet
addikt

Én szívesen csatlakozom mindegyikhez. Csak kellene egy snatch topik, vagy nem tudom. Akkor átláthatóbb lenne. Egy ember indítson mindegyik cuccra snatch-et. Ha beteltek, utána indítson csak más is. Csak akkor előre ki kellene találni, hogy ki indítsa őket először, ki utána stb stb... vagy ez így nem jó?
Bármi jó ötletben benne lennék.
Csak most így oldalakkal visszalapozva is voltak linkek. Rutintalan vagyok most ebben én is. :B

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#10767) yanesz válasza Skillet (#10764) üzenetére


yanesz
tag

Én is csatlakoztam.

Join the snatch with me
https://banggood.app.link/xdIvm3ZlzZ

(#10768) yanesz


yanesz
tag

Egyébként pontosan hogyan is működik a snatch? :)

7ember kell összesen (már csak 4) utána ebből lesz egy csoport...és utána mi fog történni?

[ Szerkesztve ]

(#10769) D0zeR válasza fape (#10704) üzenetére


D0zeR
tag

Szia ezt nem találom, tudsz nekem segíteni ebben hogy a vip centeren belüli hol van?

(#10770) 8 válasza jjeahh (#10702) üzenetére


8
senior tag

Már betelt, itt a következő Redmi Note 7 snatch csoport

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#10771) Skillet válasza 8 (#10770) üzenetére


Skillet
addikt

Elvileg nem ez a következő. Van ahova még 4 ember kell, ehhez a linkhez 6. De passz. Más szín is lehet, azt nem néztem.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#10772) Ance válasza 8 (#10770) üzenetére


Ance
őstag

Nem telt be. Pl. a mienk sem. Nem kell ál-indokokat kitalálni. Nyugodtan hozd létre a sajátod. Majd betelik. Eddig mind betelt.

(#10773) Salex1 válasza Mr.Csizmás (#10701) üzenetére


Salex1
senior tag

(#10774) V/


V/
Topikgazda

Emberek! Olvassatok már vissza egy kicsit és esetleg kereső funkció.
Többször kértem már Internetes link esetén valami szöveg, azt kijelölni és arra illesztve a Link gombbal az adott link megadása.

Kattintható kódok és arcocskák alatt a

(#10775) V/ válasza yanesz (#10768) üzenetére


V/
Topikgazda

Az adott termékhez létrejött pár száz csoportból lesz egy nyertes csoport amelynek egy nyertes tagja megkapja a 1 centért, 3 forintért az adott terméket. Akik nem nyertek azoknál ha pénz fizettek visszakapják a BGpay-re, aki ponttal fizetett az meg elveszíti az 5 pontot.

(#10776) Salex1 válasza yanesz (#10767) üzenetére


Salex1
senior tag

Még Yanesz kollégáéban is van pár hely a telóra: Note 7

Kattintás előtt választható a telefon színe is.

Ha nem telik meg egy csoport, akkor nem is vesz részt?

[ Szerkesztve ]

(#10777) yanesz válasza V/ (#10775) üzenetére


yanesz
tag

Köszi!Akkor van esélyünk!!!! :)

(#10778) V/ válasza Salex1 (#10776) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha nem telik meg egy csoport, akkor nem is vesz részt? Úgy van.

(#10779) BB9000


BB9000
senior tag

Itt is vannak még helyek: #10738
Továbbá ebben is: Note 7

(#10780) Visormail válasza BB9000 (#10779) üzenetére


Visormail
addikt

A linkek viszont nem jók.

"Ma reggel a BG accountomra érkezett egy kis meglepi: 19,08 $ ! WOW" Azt mire kaptad?

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#10781) gixxergabi válasza gixxergabi (#10743) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Nálam még van hely Note7-re

(#10782) MittuDomain_ válasza atyca (#10753) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Elég fura a pointsmall, gyakran nem éri meg, de olykor olyan fogások vannak, hogy ihaj*.
Most pl. egy drónról győzködöm magam, hogy nem kell. Csak a szemüveg amit adnak hozzá, kb annyit ér, mint a komplett csomag ára. (A special version is ennyi, amiben van egy csomó plusz kiegészítő...)

* talán nem emlékszel a 3,- Ft-ért elhozható sokféle szajréra, nekem csak "kevés" (talán 5-6) jutott ahhoz képest, hogy páran mit össze tudtak szedni. Xiaomi fém bőrönd, BT hangszóró, szerszámok, sátor, etc. Én hendikepes voltam, mert mobilról, autópályán még a térerő is elment olykor...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#10783) fape válasza D0zeR (#10769) üzenetére


fape
senior tag

Itt találod.

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#10784) DJGABI válasza MittuDomain_ (#10782) üzenetére


DJGABI
addikt

annyira nem BB, ha esetleg később feljebb lépnél, kb az összes összetevő felejtős. de amúgy ja, alkatrészárban van, bohóckodni egynek elmegy.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#10785) Beni2360 válasza gixxergabi (#10781) üzenetére


Beni2360
félisten

Hiába vannak üres helyek, aki már arra a termékre regidztrált addig míg az le nem jár nem tud ugyan arra a termékre regisztrálni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10786) Real_Necro válasza MittuDomain_ (#10782) üzenetére


Real_Necro
veterán

Bőröndöt meg sátort nem kapott tudtommal senki. Több cuccot még én is belinkeltem anno... sajnos azóta lelőtték ezeket az akciókat. De a 2 RC távcsi az jó biznisz volt... :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#10787) Salex1 válasza BB9000 (#10779) üzenetére


Salex1
senior tag

rosszak a linkek!

(#10788) htc07


htc07
addikt

sziasztok,

vennék [link] egy ilyen külső HDD case-t, de ahogy kosárba rakom, eltűnik, a buy now gombnál is azt írja amikor place orderre megyek, hogy cart has been emptied.

ötletek? más termékekkel nincs ilyen problémám.

(#10789) Saccco


Saccco
nagyúr

Megmozdult!!!!!!!!!!!!!! :DD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#10790) MittuDomain_ válasza Saccco (#10789) üzenetére


MittuDomain_
őstag

miez-miez-miez?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#10791) Saccco válasza MittuDomain_ (#10790) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egy EU Prio Line-nal rendelt FPV szemüveg. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#10792) gixxergabi válasza Beni2360 (#10785) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Hja, nem vágtam... nekem az is fura volt hogy embereket kell "gyűjteni" :DDD (régi snap up után) Engem 2 note7 csoportba engedett, gondolom akkor a 2 különböző szín miatt... (de most látom egyik sem telt meg )
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#10793) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Hol tudom megnézni milyen snatch ekben vagyok benne? tegnap megtaláltam rögtön, ma nem jön fel. valami URL?

(#10794) Visormail válasza EXIEZ (#10793) üzenetére


Visormail
addikt

Azt hiszem itt az akció főoldalán mutatta [link] de amikor betelik a csoport akkor eltűnik a listádról.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#10795) Zoli-bácsi válasza EXIEZ (#10793) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

My Orders-nél

(#10796) gixxergabi válasza gixxergabi (#10792) üzenetére


gixxergabi
senior tag

persze elcsesztem a linket, itt a második csoport ha vki még: [link]

(#10797) EXIEZ válasza Visormail (#10794) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Úgy értem, hogy tegnap hiába betelt a csoport, akkor is láttam milyen snatch-ek ben vagyok benne, nyilván ez alapján indítottam el újat. Most meg nem találom, hogy betelt-e vagy miben is vagyok benne

(#10795) Zoli-bácsi Köszi

[ Szerkesztve ]

(#10798) Visormail


Visormail
addikt

Közben találtam egy másik linket My Snatch Records, de tényleg a rendelések közé is bekerül :DDD

Ebben még van 2 hely, mivel az utánalevőek már beteltek lehet átsiklottak rajta páran okosóra

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#10799) gixxergabi válasza Visormail (#10798) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Köszi, már csak egy hely...

(#10800) Skillet


Skillet
addikt

ITT az én Note 7 Snatch linkem is.
De lapozzon mindenki visszább, aki csatlakozna. Előbb a korábbi linkek teljenek be.
:R

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.