Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10501) bl4ze válasza V/ (#10497) üzenetére


bl4ze
veterán

Úgy legyen :)

.:. bl4ze .:.

(#10502) Groim15


Groim15
lelkes újonc

Mostmar 90 nap a garantált, meddig lehet ezt huzni még nekik?

All items being sold at Banggood are guaranteed to be delivered to buyers within 90 days for orders shipped to your country.

(#10503) sambenez válasza Groim15 (#10502) üzenetére


sambenez
addikt

Ameddig akarják. Te meg eldöntöd vásárolsz-e ezekkel a feltételekkel.

(#10504) Groim15 válasza sambenez (#10503) üzenetére


Groim15
lelkes újonc

Pont ez a baj, hogy én a garantált 60 nappal vásároltam. Utólag pedig módosítják.. Igy pedig nem is lehettem volna tisztábban a feltételekkel mikor vettem valamit.

(#10505) Toninho13


Toninho13
aktív tag

Sziasztok!
Július elején rendeltem tőlük egy telefont és egy tabletet. A tablet csont nélkül megérkezett a Royal shipment + GLS kombóval a héten, a telóról semmi infó. Illetve kaptam először egy holland postás trackinget és 2019-08-07-es expected shippinget, ahol eddig csak pre-advise van. Írtam egy feszült hangvételű levelet, erre azt írták a várjam meg a 60 napot. A 60 nap a dispatch-től számítódik?

[ Szerkesztve ]

(#10506) qqzs


qqzs
őstag

Jéé kaptam ma egy in transit nysa-t megint legutolso jul 19 iki volt. De ez valami royal shipmentes a regebbi flex valami a trackchekkerben. Megmozdult vajon vagy ujraindult a royal shipment szamitogeprendszere ? :)

Eladó: GTS450

(#10507) V/ válasza Toninho13 (#10505) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha augusztus 7-én tervezték feladni, akkor egy kicsit türelmesnek kell lenned.Többször elírtam már hogy ne vegyétek már azt a 60 napos ígéretet komolyan ha kell az amit megvettél. De természetsen jogod van arra hivatkozva oigy ezt láttad leírva a pénzed visszakérni.
A feladástól (travel from our warehouse) kell számolni. De inkább idézem és no comment:
Shipping time:
The time for your item(s) to travel from our warehouse to your destination.
All items sold at Banggood are guaranteed to be delivered in 60 days (120 days for Brazil, 90 days for Ecuador, Venezuela,Argentina, Bolivia, Peru, South Africa and all orders shipped with European Railway Direct Mail.) And all orders shipped from the US, EU, FR, ES, RU and AU warehouse are guaranteed to be delivered within 30 days (45 days for orders shipped to Brazil and Mexico).
If you have not received your item(s) beyond this time, you are eligible for a full refund after we have conducted a postal investigation.

És meg az ehhez kapcsolódó kiegészítés hogy mikor nem jár a refund:

Full refunds are not available under the following circumstances:
1.Delays caused by the buyer providing incorrect or incomplete delivery information;
2 Delays in delivery caused by any force majeure incidents, such as natural disasters, bad weather, and war;
3.Any un-insured order that is lost or stolen;
4.Delays in delivery caused by any other beyond Banggood's control, such as public holidays and Customs issues.

[ Szerkesztve ]

(#10508) Toninho13 válasza V/ (#10507) üzenetére


Toninho13
aktív tag

A 08.07 az expexted delivery date, azt írták 07.15-én adták fel. Ezért fura, hogy se híre, se hamva a holland postás rendszerben. A tabletnél 08-18-at írtak, abból lett 08-21, ami a hosszú hétvégét figyelembe véve telitalálat.

(#10509) V/ válasza Toninho13 (#10508) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezt olvastam: 2019-08-07-es expected shippinget

A kettő nem azonos, ilyen is van: Expected Shipping Date: és van az Expected delivery date,
Majd amikor megérkezik Hollandiába akkor "éled fel". Az csak látszik hogy kikérve ez az azonosító mondjuk itt nézve?

[ Szerkesztve ]

(#10510) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Ha valaki szeretné itt lehet értékelni őket:

Resellerratings
Sitejabber
Trustpilot

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10511) V/


V/
Topikgazda

Még van lehetőség gyártói kuponok "rablására"!
Pl:

A 32 GB-os SD a 6,19$-ról 3,63 $, a 64GB-os az 8,18 $

[ Szerkesztve ]

(#10512) V/ válasza Ciccuka (#10510) üzenetére


V/
Topikgazda

Hol lehet az AliExpress-et, a Gearbest-et az eBay-t és a PayPal-t értékelni? Ha már ezt javaslod.
Részemről nincs velük gond.
Egyébként szerinted mi ennek az értelme? Az hogy leírod hogy elégedetlen vagy velük és tovább már nem vásárolsz tőlük ez majd elriaszt másokat?

[ Szerkesztve ]

(#10513) Ciccuka válasza V/ (#10512) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ugyanezeken az oldalakon. ;)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10514) V/ válasza Ciccuka (#10513) üzenetére


V/
Topikgazda

Értem de csak ide írtad, biztos örülnék ha tudnám a Gearbest direkt értékelési linkjét, mert ők nekem anyagi kárt okoztak és nem tudom leírni. De megtaláltam, vicces a jobb értékelése TrustScore 7.1 / 10, ugyan már.

[ Szerkesztve ]

(#10515) fape válasza V/ (#10511) üzenetére


fape
senior tag

Nekem a BG25f221-gyel nem lesz $3,63 az 32gb-s sd kártya, hanem csak $4,33. Vip szint függő?

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#10516) Silent77 válasza fape (#10515) üzenetére


Silent77
veterán

Az a 16-os ára lenne.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#10517) V/ válasza fape (#10515) üzenetére


V/
Topikgazda

Lehetséges, bár most újból beírva (igaz vettem egy 128-ast) nekem is ezt írja, de amikor linkeltem akkor tényleg annyit írt az összesítőnél a 32-re.
Most ez van:
Order Subtotal: US$6.19
Coupon Discount: US$1.86
Grand Total: US $4.33
Tegnap egyébként olyan -nem is tudom hogy hiba vagy nem- belefutottam, hogy ugyanazt a terméket Chrome alatt vásárolva többe került mint a Firefox alatti vásárlás, így bármi lehet.

[ Szerkesztve ]

(#10518) Silent77 válasza V/ (#10517) üzenetére


Silent77
veterán

16GB 3,63$, 32GB 4,33$, 64GB 8,18$, 128GB 16.23$ . :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#10519) V/ válasza Silent77 (#10518) üzenetére


V/
Topikgazda

Nálam a listában csak 32, 64 és 128.volt, van.

[ Szerkesztve ]

(#10520) Silent77 válasza V/ (#10519) üzenetére


Silent77
veterán

16GB már elfogyott, de annak az ára látható ott. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#10521) V/ válasza Silent77 (#10520) üzenetére


V/
Topikgazda

Oké, de eleve a képen nincs 16 GB, 32-től indul és a számokat a kosár összesítőből vettem, de akkor megint megtréfált a BG

(#10522) Silent77 válasza V/ (#10521) üzenetére


Silent77
veterán

Jaja, vicceskedtek egyet.
Régi kupon amúgy több mint 1 hónapja megy. 16-os elég gyorsan elfogyott.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#10523) fape válasza Silent77 (#10522) üzenetére


fape
senior tag

Biztos vicces kedvében volt valaki, mert a képen a 128gb van, a link szövegében 32gb, az ár meg a 16gb-shez tartozik. Itthon ilyenért jönne a GVH és rád parkolna az úthengerrel :D

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#10524) V/ válasza fape (#10523) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha a kis képeken kattintasz akkor átvált a 32-re. a 64-re és a 128-ra. Ez így működik, de az csak egy kép a kupon kóddal, a terméknél jelölsz és látod hogy mit fizetsz, nem tűnik átverésnek.
Mindenki tudja ha több verzió választható a terméklapon, akkor mindig a legalacsonyabb ár jelenik meg, nem csak a BG-n.
Ez a hirdetés cím szövege a képen: BlitzWolf® BW-TF1 Class 10 UHS-1 32GB UHS-3 V30 64GB 128GB minden verzió fel van sorolva.

És megint leírom, betettem a kosárba a 3 terméket ami választható volt (16-os nem volt), átmentem a fizetésre és nekem akkor ha meg akartam volna venni a 32-est az általam is írt 6,19$-ról 3,63 $ volt a végösszeg, de nekem a 128-as kellett és azt fizettem ki végül.
Ha valaki becsapott bárkit is, az én voltam mert ezt én írtam: A 32 GB-os SD a 6,19$-ról 3,63 $, a 64GB-os az 8,18 $ mert én ezt láttam a gépemen.
:R Elnézést. :R

Szerencsére ez a GVH-nak nincs jogkörük felettük, mert akkor már rég bezáratták volna a Priority line miatt. A kötelező juss nem befizetése nem igazán díjazott dolog.

[ Szerkesztve ]

(#10525) Ciccuka válasza Silent77 (#10518) üzenetére


Ciccuka
veterán

[link]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10526) Silent77 válasza Ciccuka (#10525) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, nem keresek. :N

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#10527) Icetee


Icetee
aktív tag

Volt már valakinek problémája elveszett csomaggal?
Én rendeltem kintről egy BT hangszórót, ami szépen EU-n keresztül meg is jött az országunkba, de sajnos egy ponton megállt:

Voltam is a postán és egy kedves hölgy azzal biztatott, hogy ez hónapokat is igénybe vehet, hogy kiszállítsák :D Rendeltem már pár dolgot és eddig pikk-pakk átment a Magyar rendszeren, éreztem, hogy itt valami nincs rendben. Írtam a postának, kivizsggálják. Nemrég írták, hogy:

"Az XY azonosítószámú küldeményt elsőbbségi Prime levélként adták fel. Az ilyen típusú nemzetközi levelek értéknyilvánítás és ajánlott többletszolgáltatás nélküli küldeménynek minősülnek, melyek esetében nyomkövetés biztosított a kézbesítési kísérletig vagy kézbesítésig.
Vizsgálatunk során a küldemény 2019. július 22-i státuszát követően további sorsát a postai nyomkövetési rendszerben kimutatni nem tudtuk.
A Postai Szolgáltatások Általános Szerződési Feltételei (ÁSZF) és a nemzetközi postai szabályok értelmében a postai szolgáltatók kártérítési felelőssége az ajánlott levelek, az értékbiztosítás nélküli postacsomagok és az értéknyilvánítás többletszolgáltatással feladott küldemények elveszése, sérülése és tartalomhiánya esetén áll fenn.
Az ÁSZF 9.2.1. pontja 5) bekezdés szerint „a Posta kárfelelőssége nem terjed ki a közvetett kár vagy az elmaradt haszon összegére, továbbá a postai szolgáltatási szerződés teljesítésétől elkülönülő, más szerződés alapján már teljesített szolgáltatásra vonatkozó kárigényre (pl.: a címzett és a külföldi feladó között termékértékesítés során előzetesen megfizetett összegre).”
Tekintettel arra, hogy a Prime levél feladásakor a fent leírt többletszolgáltatásokat a feladó nem vette igénybe, kártérítési felelősségünk nem áll fenn.
Javasoljuk, hogy ügyének megnyugtató rendezése érdekében vegye fel a kapcsolatot a küldemény feladójával, ennek érdekében levelünkhöz angol nyelvű igazolást mellékelünk.
A történtek miatt szíves elnézését kérjük."

Elég vicces a dolog, mivel ők hagyták el /gondolom valaki a dolgozók közül hazavitte/ és elküldenek a p*csába, hogy ez sima levélként lett feladva. Még utána megyek a dolognak. Nem olyan egetverő érték (9 ezer Ft), de maga a tény bosszant, hogy ideért, átvették, feldolgozták és bumm eltűnt....

Tanulságként a jövőben, hogy lehet kivédeni ezt? Milyen szállítással kell kérni?
Mert láttam, hogy van egy olyan opció az ilyen fajta levél feladásánál, hogy shipping insurance?

[ Szerkesztve ]

(#10528) V/ válasza Icetee (#10527) üzenetére


V/
Topikgazda

Kezdem azzal hogy az elvesztést úgy lehet kivédeni ha személyesen vásárolsz, ha szállítják nem lehet kivédeni. :)
Nem kellene titkolnod azt a nyomkövetési számot :))
Abból eldönthető hogy igaza van-e a postának vagy nem. Ha Rx a kezdet akkor nincs igazuk, ha Lx a kezdet akkor meg azzal az indoklással hogy náluk is elsőbbségit csak ajánlott szolgáltatással lehet külföldre igénybe venni és ez a külföldi postánál is így van ezért megint nincs igazuk.
Szokásos szöveg amit írnak ha tudják hogy náluk lopta el valaki, de nem tudják vagy nem akarják kideríteni kia felelős.
Ha a küldő nem mond le javadra a kártérítésről akkor csak ő tudja a feladási postán keresztül intézni.
De nem kell a postával foglalkoznod, hiszen nem történt számodra kézbesítés, addig a feladó tulajdona majd ő rendezi a az elvesztés miatti témát.
Te a meg nem érkezésre vonatkozó szabályok szerint járj el.
Benne az Összefoglalóban, 8. Szállítási módok és egyéb információk:
Van lehetőség szállítási biztosítás megkötésére, Shipping insurance néven. Ezt a fizetési összesítő oldalon tudjuk választani. Lényege az, ha igazoltan elveszett vagy megsérült a küldemény akkor ingyenesen újraküldik vagy teljes pénz visszatérítést adnak.

[ Szerkesztve ]

(#10529) Breaker válasza V/ (#10528) üzenetére


Breaker
tag

"Szokásos szöveg amit írnak ha tudják hogy náluk lopta el valaki, de nem tudják vagy nem akarják kideríteni kia felelős."

Korábban volt javasolva hogy ilyenkor feljelentést lehet tenni hűtlen kezelésért ismeretlen tettes ellen. Ilyet vitt már véghez valaki itt a fórumon?

[ Szerkesztve ]

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#10530) V/ válasza Breaker (#10529) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha mi vagyunk a feladók és az általunk feladott csomagunk tűnik el akkor lehetséges, de más nevében ha mi csak címzettek vagyunk nem járhatunk el. kivéve ha egy jogilag is elfogadható nyilatkozatban a feladó felhatalmaz minket az elvesztett csomaggal kapcsolatos kártérítési dolgok lefolytatására.

(#10531) Vertigo18 válasza V/ (#10530) üzenetére


Vertigo18
addikt

Biztos vagy benne? Ha nem nézem a postai részét a dolognak, akkor a Hivatali visszaélés, vagy a Hűtlen kezelés mindkettő bűncselekmény hivatalból üldözendő. Ennek jelentése tartalmilag annyi, hogy amennyiben a hatóság tudomására jut egy ilyen eset, abban az esetben KÖTELESEK intézkedni. Magyarországon jelen pillanatban 14 olyan bűncselekmény van, ahol a sértettnek kell megtennie a feljelentést, ennek hiányában (magánindítvány hiányában) nem indul meg az eljárás. A fenti két bűncselekmény fajta nem ilyen, ergo, ha ÉN, vagy TE teszünk bejelentést, a hatóság KÖTELES azt kivizsgálni. Mondok egy példát: látsz valakit, ahogy az utcán ütik-vágják. NEM szükséges a sértett bejelentése, a hatóság a TE jelzésed alapján is köteles eljárni.

Tehát engem is érdekelne, vajon mi történne egy ilyen esetben...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#10532) V/ válasza Vertigo18 (#10531) üzenetére


V/
Topikgazda

Csak a küldemény tulajdonosa indíthat kártérítési eljárást hiszen ő az érdekelt fél. Nem kell idekeverni más dolgokat.
Egy magán szolgáltató cég elveszít valamit nem egészen hivatali visszaélés.
Mi a BTK tétel? Az a hivatalos személy, aki azért, hogy jogtalan hátrányt okozzon vagy jogtalan előnyt szerezzen
a) hivatali kötelességét megszegi,
b) hivatali hatáskörét túllépi, vagy
c) hivatali helyzetével egyébként visszaél,
bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

A Nemzetközi Postai Unió is szabályozza és az állami posta törvények is erre utalnak, amelyek alapján a postai szolgáltató kártérítési szabályozása elkészült, hogy a feladó és azon a postán ahol feladta kell kezdeményezni.
Magát az eljárást persze a két posta együtt végzi. Ez amit most írtam persze csak egy egyszerűsített leírás.

(#10534) Icetee válasza V/ (#10528) üzenetére


Icetee
aktív tag

LX-el kezdődik :)
Mint javasolsz, küldjem el a Banggoodnak az angol fordítást?

Egyik ismerősöm hivatkozott valami olyan működési szabályzatra, hogy bizonyítsa be a Posta, hogy nem az Ő alkalmazottuk okozta a "kárt". Mert ha ő okozta, akkor kötelesek kártérítést fizetni.

(#10536) V/ válasza Icetee (#10534) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel neked ezt alá kell írni, az bizony könyvelt (ajánlott) küldemény. Már most "tévedtek".

Kérd vissza a pénzt a Banggoodtól, mivel nem érkezett meg az amit kifizettél. Nem kell foglalkoznod a Postával, majd BG rákérdez náluk ha akar.
A címed pontos volt és nem kaptad meg.
Egyébként a nyomkövetésnél mi olvasható? Beírták azt hogy elvesztették, ha már neked ezt írták?
A nemzetközi postai adatbázisba is kötelező nekik bejegyezni. Ha nem tették meg, akkor egy nem egészen korrekt társaság, mert az alábbi űrlapon képként becsatolva a nyomkövetési igazi státuszát (angol nyelvű MP nyomkövetés lekérés) simán kapnád vissza a pénzt.

Én elolvastam az Üzletszabályzatukat, nem te vagy a feladó, nincs mit követelned rajtuk. Ha Banggood egy hivatalos levélben lemond erről a jogról a javadra, akkor igen.

Ezt a szabályt meg egyáltalán nem hajlandóak alkalmazni 6.1. pont 5) bekezdése

Mert mindig arra hivatkoznak amit neked is írtak, hogy nem ajánlott küldemény volt.
Én belefáradtam már a hadakozásba velük, akinek van több energiája ám tegye. Legkisebb ellenállásba a pénz visszakérése az eladótól ütközik.

[ Szerkesztve ]

(#10537) solor


solor
tag

(#10538) Vertigo18 válasza V/ (#10532) üzenetére


Vertigo18
addikt

Tisztelt V/!

Nem fogok veled vitázni, hiszen ismersz már régóta. Tudom, hogy miben vagy jó, fogadd el, hogy ebben meg én! ;)

Nem kártérítési eljárásról beszéltem, mert azt már ezerszer kiveséztük. Szerintem simán lehet bűncselekmény elkövetése miatt feljelentéssel élni (eredménytől függetlenül) és igen, szerintem akár meg is állhat az említte bűncselekmény, bár én csak példának hoztam fel épp ezt. Ha nem ez, akkor más. Pl. Tulajdon elleni szabálysértés, Lopás bűncselekmény, Sikkasztás bűncselekmény... és még folytathatnám. De persze nem ez a cél, csak érdekes, hogy sokat beszélünk (akár privátban is) olyan "gerinctelen" vásárlókról, akik refundot kérnek olyan termékre, ami igazából megjött, azt a NÉHÁNY tróger kézbesítőt, postai alkalmazottat meg alig említjük, "benyeljük", amiket tesznek...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#10539) walakyb válasza Vertigo18 (#10538) üzenetére


walakyb
aktív tag

Az a baj, hogy ezek azert bizonyitek hianyaban igencsak nehezen bizonyithato dolgok. Siman kieshetett valamelyik zsakbol, lejohetett rola a matrica, a kezbesito postas ugyebar lent hagyja a zsakjat, amikor felmegy emeletre, onnan is barmikor kiveheti barki, es meg sorolhatnam a megfoghatatlan okokat.
Hidd el, engem is epp elegge idegesitenek ezek, sot olyanom is volt, hogy feladtam 2db ram modult pufi boritekban, a posta epuletet nem hagyta el, es abbol se lett semmi komolyabb...
Raadasul, nagyjabol biztos vagyok benne, hogy ha be is mesz mondjuk a rendorsegre feljelentest (vagy bejelentest, tok mindegy) tenni, dolgod vegezetlenul fogsz tavozni onnan, nem fognak veled erdemben foglalkozni, mar csak azert sem, mert nem a tied a csomag (ugyebar kezbesitesig az elado tulajdona).

[ Szerkesztve ]

(#10540) dave0825


dave0825
őstag

Most írt olyan választ a BG pár levelezés után, hogy 1 munkanapon belül a PayPal-ra visszaadják a Longdon-ban rekedt csomagom árát, megegyeztünk, ha esetleg mégis megjön, vagy újra kifizetem, vagy nem veszem át, így visszamegy hozzájuk. Nem kellett PayPal-hoz mennem. :)

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#10542) Csabcy


Csabcy
tag

Sziasztok!
Tegnap írtam a BG-nek, hogy eljött a 25.-e és nem jött meg a cucc.
Ma írtak, hogy egy munkanapon belül visszaadják a pénzt.
Remélem most már rendeződik az ügy.
Így em lett MI9-em. :((

Üdv:
Cs

(#10543) fape válasza fape (#10541) üzenetére


fape
senior tag

az előbb még nem engedte, még egy böngészős: Blitzwolf BW-OLT1 Solar Power 62 LED

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#10544) szacsee válasza Csabcy (#10542) üzenetére


szacsee
nagyúr

Sok szerencsét!
Ominózus levelük után csak ma írtam csatolva levelüket, erre szokásos időhúzással jönnek... helyes címet adtam-e meg, menjek a helyi postahivatalba stb. :C

(#10545) Saccco válasza szacsee (#10544) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem sem jut ki a csomag... Még mindig vám előtt van valahol.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#10546) V/ válasza Saccco (#10545) üzenetére


V/
Topikgazda

No comment: Folyamatosan és az ütemtervnek megfelelően végzi a Magyar Posta a tankönyvek kiszállítását az iskolákba, miután a KELLO Könyvtárellátó Nonprofit Zrt. az idei évben is a Postát bízta meg a feladattal. Naponta 200 iskolába juttatja el a tankönyveket a Magyar Posta ezekben a hetekben. Az intézményekhez 20 munkanap alatt, összesen 13 millió tankönyvet szállítanak a munkatársak.
Nem vettek több gépjárművet.

[ Szerkesztve ]

(#10547) ANOka válasza V/ (#10546) üzenetére


ANOka
őstag

Minek?
Elfér a kocsi hátuljában a kínai kacatok mellett. :D

...és még csak ezután jön a Rezsi-utalvány....

[ Szerkesztve ]

(#10548) V/ válasza ANOka (#10547) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem egészen úgy szállítják, de amióta ezt elkezdték az NKK-ban 8-15 nap mire a beérkezett csomag kimozdul, duplájára nőtt az idő és a helyi posták is késésben vannak, annak ellenére hogy: Elfér a kocsi hátuljában a kínai kacatok mellett.
Bár amiket várok azok egy része nem Kínából jön és ami onnan jön az sem vacak. Megint csuromvizesen kapom meg az elektronikai alkatrészeket, mert nincs elegendő fedett tárolóhely, de akkor igazad lesz, ez is vacak kategóriává válik. :Y .

(#10549) Saccco válasza V/ (#10546) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem releváns, nem a magyar posta vámrészlege az akadály.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#10550) V/ válasza Saccco (#10549) üzenetére


V/
Topikgazda

Természetesen igazad van. Csak az gond hogy az OLK szállítaná el onnan a küldeményeket, minek nyissák fel a folyamatosan érkező konténereket az NKK dolgozói és vámoltassák le a küldeményeket ha nem szállítja el senki, vagy nem fér be mind a napi 1 db 10 tonnás gépjárműre?
Van logikusabb magyarázatod?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.