Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#33651) tpeter77 válasza whiskeys (#33647) üzenetére


tpeter77
addikt

szia,

azt használjuk jelenleg is, csak a T9 állandóan aktív benne.
Ha ezt ki lehetne kapcsolni ez lenne a tökéletes progi számára!

AnySoft-ot még nem próbáltam, nem tudod az jó-e?

(#33652) whiskeys válasza tpeter77 (#33651) üzenetére


whiskeys
őstag

azt nem néztem még

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#33653) #81556480


#81556480
törölt tag

Sziasztok!

Igaz ez amit itt írnak:

EVOLVE RG 250

".. Azt mindenképpen megemlíteném, hogy a mikrofon elég érzéketlen, azaz nem megfelelően, vagy esetnként egyáltalán ne

A termék talán egyetlen gyengepontja, hogy a másik fél, kissé halkabban hall, miután a vízállóság miatt nagyon vastag a szigetelés. Igazából nem is feltétlen halkabban ,mintsem inkább doboz mögül beszélek, legalábbis ezt mondták, illetve a tesztek is ezt mutatják. Engem ez zavar. ..."

(#33654) Bozek válasza meroly (#33650) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mert elvileg azok a telefonok, amelyek 2012-ben be lettek regisztrálva a rendszerbe, továbbra is használhatják a Google Sync-et, csak új telefont nem lehet már hozzáadni.

(#33655) meroly válasza Bozek (#33654) üzenetére


meroly
veterán

Ja értem. Hát én most csináltam életemben először.

Impossible is nothing

(#33656) whiskeys


whiskeys
őstag

tud valaki valami müködő hivásfelvevőt ami megy voip programmal is?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#33657) kutga válasza meroly (#33655) üzenetére


kutga
nagyúr

Bár ugyanúgy állítottam be mint te, nálam nem akar menni. Úgy látszik a Samu és a C3322 már nem támogatott készülék.

Let the Zone take me if I am.

(#33658) meroly válasza kutga (#33657) üzenetére


meroly
veterán

Én mondjuk csak a névjegyeket szinkronizáltam, de érdekes hogy nem megy, nem készülékfüggő szerintem, ha egy S40-es nokián elmegy, akkor bármin :K

Impossible is nothing

(#33659) kutga válasza meroly (#33658) üzenetére


kutga
nagyúr

Nekem csak a naptár kellene de tudok nélküle élni. A Samun eleve kevesebb a beállítási lehetőség, és annak ellenére hogy minden mezőt kitöltök a beállításoknál mégis azt a hibaüzenetet kapom hogy nem teljes az adatlap.

Let the Zone take me if I am.

(#33660) meroly válasza kutga (#33659) üzenetére


meroly
veterán

Topikját olvasgasd, sok mindent megfejtettek már a srácok. ;)

Impossible is nothing

(#33661) majesty555


majesty555
csendes tag

Hello!
Nokia c1-en + Nokia 6080on hol találom a szám letiltás (hívás/sms-re) funkciót? Olyat lehet, hogy még kimenőre is tiltsa ezeket a készülék? Vagy ez ügyben a szolgáltatóm tud intézkedni? Köszi előre is a válaszokat!

(#33662) meroly válasza majesty555 (#33661) üzenetére


meroly
veterán

A kimenőt a biztonsági beállítások/híváskorlátozás menü alatt találod. Bejövőt nem lehet a készülékben tiltani, max úgy ha létrehozol egy néma hívócsoportot, beleteszed a számod és akkor nem hallod kicsnegeni, de nem fogadott hívásként ott lesz.

Impossible is nothing

(#33663) majesty555 válasza meroly (#33662) üzenetére


majesty555
csendes tag

Köszi. Ezt megtaláltam, de ha bármilyen kódot írok be, akkor nem engedi letiltani, és nem csak egy számra vonatkozik (ha engedné) hanem az összes kimenő hívásra. Híváscsoportot nem is találtam meg egyelőre...

(#33664) meroly válasza majesty555 (#33663) üzenetére


meroly
veterán

Hm... én is megpróbáltam most, nálam se megy. :U

Impossible is nothing

(#33665) whited


whited
addikt

Sziasztok
60k kornyeken szeretnek telefont venni, lehetoleg ujat, de mindenkepp qwerty billentyus lehet mert akinek lenne, nem szereti a touch padot.
Mit ajanlanatok, esetleg valami BB?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#33666) majesty555 válasza meroly (#33664) üzenetére


majesty555
csendes tag

Végig telefonáltam a nokiásokat, telenorosokat is, és nem lehetséges hogy egy számot tiltasz ki-be-re :( pech

(#33667) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Kaptam egy működő n95-t csak a külseje valami förtelem volt. Volt nálam egy másik n95 teló nem tudtam a kijelzője működik-e így kipróbáltam a működőben.
Nem szedtem szét az egészet csak a kijelző borítóját tartó csavarokat és kijelző csere nem ment majd vissza az eredeti működőt már az sem megy hát komolyan mondom tökön szúrom magam.... :W

Ez valami típushiba az n95-nél, hogy idővel meghal a megjelenítésért felelős kis chip???

Nektek van ötletetek?

Az biztos, szerintem soha többet nem fogok a kezemben tartani egy n95-t.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33668) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Teljesen új vagyok Android téren, és unokatesóm kérte a segítségem:

Egy Alcatel One Touch 955 re szeretne frissebb OS-t, mint a mostani (2.3.6). Mi ennek a pontos menete? Van valami részletes leírás hozzá?

Köszi előre is! :R

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#33669) anonymus89 válasza pocokxx (#33668) üzenetére


anonymus89
addikt

Szia!

Itt
Lenyitod az első hsz.-t és ott le van írva.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33670) marcyman


marcyman
aktív tag

Sziasztok!

BlackBerry telefonnal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.
Egy Bold 9900 telefont néztem ki, de nem vagyok biztos benne, hogy hogyan működik ez a rendszer.

A lényeg, hogy nem szeretnék előfizetni BIS-re (meg semmi egyébre), tehát csak a beépített wifit használnám böngészésre, emailre.
A kérdésem konkrétan az lenne, hogy ettől függetlenül meg tudom nézni mondjuk a gmail fiókomat, facebookot, stb? Vagy gmail-hez már kell előfizetés?

Köszönöm előre is!

(#33671) anonymus89 válasza marcyman (#33670) üzenetére


anonymus89
addikt

Szia, ilyet találtam "Elvileg a social-networking résszel sincs sok gond, van Facebook, Twitter és YouTube kliens is. A Facebook BIS-előfizetés nélkül viszont csak WiFi-n hajlandó működni, de aki ilyetn készüléket vesz, az úgyis előfizet. Egyébként teljesen jól működött, csak úgy, mint a másik két említett kliensprogram is."

Egy kis szösszenet még: "A BIS nélküli BlackBerry is vállalható megoldás, bár ahhoz, hogy valóban mindenhol utolérjenek a mail-ek és pl. llegyen BBM kell a BIS!"

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33672) pocokxx válasza pocokxx (#33668) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Akkor mi van, ha a telefon nem látja a felmásolt ics fájlt..?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#33673) B-Man072


B-Man072
tag

Nokia E65-re hol találok minden szolgáltató bizbasztól mentes szoftvert? Független telóra kéne. És hogy tudom felrakni?

◄► [Termékeim: http://href.hu/x/kmee] ◄► [Megbízhatóságom: http://href.hu/x/kmeg] ◄► [Telefonon gyorsabban elérsz 9h-19h] ◄►

(#33674) salgocomp válasza pocokxx (#33672) üzenetére


salgocomp
senior tag

Csak magát a rar fájt másoltad fel ?

Videó alapján szerintem egyszerűbb. Ha megvan a recovery, akkor a h1n1 rom_ics.rar fájt egy az egyben rámásolod a memóriakártyára, és követed a videót.

[ Szerkesztve ]

(#33675) pocokxx válasza salgocomp (#33674) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Nem, azt kicsomagolva. A videót köszönöm, továbbítom. :R

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#33676) salgocomp válasza pocokxx (#33675) üzenetére


salgocomp
senior tag

A rar fájt kell felrakni, kicsomagolás nélkül, úgy fogja látni. Igazán nincs mit.

(#33677) tpeter77


tpeter77
addikt

igo-n kívüli ingyenes navigációt keresnék.
mit próbáljak ki?
motorola defy+ jelly bean androidom van.

(#33678) anonymus89 válasza tpeter77 (#33677) üzenetére


anonymus89
addikt

Olyan minőségű nem igen lesz.
Ez pl. ingyenes Egérút

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33679) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Hali! Érdeklődnék, hogy androidos platformon 30 ezerig bezáróan mi a best buy telefon? Számomra amúgy még fontos lenne a nagy kijelző is. Köszi előre is.

(#33680) tpeter77 válasza Coccolino_O (#33679) üzenetére


tpeter77
addikt

(#33681) bigman001 válasza salgocomp (#33676) üzenetére


bigman001
tag

szia igazán nekem próbált segíteni a pocok na szóval úgy kezdeném a telefont rotoltam utánna letöltöttem a a boot rekovery t onnan a rekovery gb t és a rekoveri ics t átmásoltam az sd kártyára ez kell hogy bejöjjön a boot a telefonon és utánna még átmásoltam a telenor ics rar mappát egy alcatel öt 955 ös telefonról lenne szó elinditom a telefont elötte a boot rekovery ics bat filére kattintva bejön a menüje elkezdem leformázni stb ... lépésröl lépésre mindent megcsinálok odáig enged is de amikor ada érek hogy telepitás sd kártyárol rar és tovább nem látja a telenor ics mappát képtelenség betalozni és elinditani mi lehet a baj?????? a másik mért kellett két mappát átmásolnom a boot rekoveryböl rekovery gb t és a rekovery ics t mi a rekoveri gb ??? nem lehet hogy elég lenne csak a rekovery ics t átmásolni ???

Alcatel-OT-995 A màgikus V60O-O GB boot loader!

(#33682) bigman001 válasza bigman001 (#33681) üzenetére


bigman001
tag

sziasztok tudnátok nekem abban segíteni alkatel ot 955 öm van azt szeretném frissiteni most 2.3.6 van rajta erre lehet egyböl rakni a cm h1n1 10.1 et ?? vagy elötte az ics kéne telepíteni?? vagy tegyem fel 10.1 est és utánna frissitsem ics re?? a másik amit nem értek 2 mappát irsz az eggyik a 10 . 1 es a másik a gapps cm1 es itt most mind a 2 öt fel kell másolnom azt írod és mind a 2 öt telepítenem kell?? vagy csak az egyiket a 10.1 est??? és ha mind a 2 öt mi a sorrend?? ezekben szereném kérni a segítséget köszönöm

Alcatel-OT-995 A màgikus V60O-O GB boot loader!

(#33683) anonymus89 válasza Coccolino_O (#33679) üzenetére


anonymus89
addikt

Huawei Y300 bár nem tudom Neked a 4" elég nagy-e?
Most ezt nagyon ajánlja mindenki.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33684) bigman001 válasza anonymus89 (#33683) üzenetére


bigman001
tag

ez a 4 es

Alcatel-OT-995 A màgikus V60O-O GB boot loader!

(#33685) Panthera


Panthera
őstag

Amikor egy töltő a szokásosnál hangosabban zúg/sípol (de tölt), az utalhat olyan hibára, ami károsíthatja a telefont?

(#33686) sonaj0203


sonaj0203
aktív tag

Sziasztok!

Lehetséges lenne-e egy rootolt LG-p350-es telefonra (2.3 helyett) frisebb android rendszert tenni?
Egyáltalán érdemes lenne-é? :F

Ha igen akkor miként?

Köszi!

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#33687) anonymus89 válasza sonaj0203 (#33686) üzenetére


anonymus89
addikt

Install cwm utána ajánlott körülnézni a P350-es android development honlapján.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33688) sonaj0203 válasza anonymus89 (#33687) üzenetére


sonaj0203
aktív tag

Köszi!

Ezek szerint lehetséges, de ugye előnyöm származik belőle, ha megcsinálom?
Értem ezalatt, hogy nem fogja halálba lassítani a telómat, mert hát nem a leggyorsabb, legfiatalabb szegényke?
Esetleg röviden, mik a legfőbb előnyei egy újabb android verziónak?

[ Szerkesztve ]

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#33689) anonymus89 válasza sonaj0203 (#33688) üzenetére


anonymus89
addikt

Ez általános és szerintem a legtöbb telefonnál így van: "Miért érdemes frissíteni: A ROM frissítéssel a telefon SOKAT javul, sokkal gyorsabb lesz, gördülékenyebb minden. Érdemes tehát frissíteni, mivel tényleg nagy különbség van a gyári ROM és a legújabb ROM között."

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33690) adabra


adabra
senior tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a ConCorde sPhone 3100 típusú "nagyimobil"-lal kapcsolatban? Tudom, aki ezt a fórumot írja/olvassa, az nem tipikus célcsoportja ennek a készüléknek, de hátha...

Idős szülőknek lenne, de fontos elvárás, hogy ne legyenek vele térerő problémák. (Általában ki kell menniük telefonálni az udvarra, mert a házban annyira gyér a térerő, hogy szinte használhatatlan...)

Kb 14-15 eFt-ért megvásárolható, a "tudása" több, mint elegendő.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#33691) Lacces


Lacces
őstag

Hali,
Mivel lehet makulátlanra tisztítani a kijelzőt? Nekem van alkoholmentes monitor tisztítom, ami olyan 70%-os... tisztítást ad, szal még maszatos marad a kijelző.
Másik, meg hogy milyen ronggyal lehet törölgetni? (amelyik nem karcolja)
Kijelzővédő fóliát szeretnék felrakni rá, de így maszatosan még nem tudom.
Segítséget előre köszönöm.

(#33692) anonymus89 válasza Lacces (#33691) üzenetére


anonymus89
addikt

Szerintem ettől jobb nincs:

quailstorm

"Ablaktisztító, próbáltam alkoholosat is, az talán jobb. De nem nyakonönteni"

Én személy szerint a velúr bőr szemüveg tisztítóval szoktam az nagyon szépen letörli.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33693) anonymus89 válasza adabra (#33690) üzenetére


anonymus89
addikt

Szia!

Tapasztalatom nincs viszont nemrég volt erről szó, hogy a régebbi telefonok jobb térerőt tudtak/nak biztosítani mint a maiak. Ez persze szolgáltató függő is milyen a lefedettség.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33694) quailstorm válasza Lacces (#33691) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Kinőtt/elnyűtt trikó, textil zsebkendő. Semmiképp se az a műszálas szar amit adnak a kijelzőfóliákhoz.

Meg Hama karbonszálas hanglemeztisztító kefe.

(#33695) Nigér


Nigér
őstag

Sziasztok!
Bocs ha nem jó helyre írom, de ez elég pörgős topik, és talán tudtok válaszolni.
A kérdésem az, hogy az android csak a fat32-re formázott adattárolókat kezeli...?

(#33696) quailstorm válasza Nigér (#33695) üzenetére


quailstorm
nagyúr

custom kernellel meg tudod oldani az EXT3-mat, de alapból FAT16-32 a támogatott...

(#33697) Nigér válasza quailstorm (#33696) üzenetére


Nigér
őstag

Köszönöm a gyors választ.

Tulajdonképp itt az előzmény hogy miért kérdeztem:
[link]
És igazából nem hekkeltem rajta semmit csak innen:
[link]
Az FW B217-et tettem fel, ez meg stock cucc.

[ Szerkesztve ]

(#33698) quailstorm válasza Nigér (#33697) üzenetére


quailstorm
nagyúr

akkor próbáld ki az SD-t is, léteznek csodák, de az NTFS támogatásért elvileg fizetni kéne

De a linux kernel miatt teljesen megoldható, nálam is megy N900-as Nokián.

(#33699) Nigér válasza quailstorm (#33698) üzenetére


Nigér
őstag

Nemsokára ki tudom próbálni, kíváncsi vagyok az eredményre.
Nekem mai napig megvan az N900-am, bár nem igazán használom már csak néha kocsiban zenét hallgatni az fm transzmitter segítségével,de sosem válok meg tőle :)

[ Szerkesztve ]

(#33700) Nigér válasza Nigér (#33699) üzenetére


Nigér
őstag

Kipróbáltam...
Ugyanazt a HD filmet másoltam fel, és a kártyát NTFS-re formáztam.
ES File Explorer és a TPlayer is egyformán látja, kezeli a kártyát.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.