Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#33751) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Sziasztok!

Újraéleszteném nokia 3210-esemet... Hol tudnék bele venni akksit, ami megbízható hely? Esetleg itt valakinek? Priviben is jöhet...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#33752) meroly válasza Sickboy25 (#33751) üzenetére


meroly
veterán

Retró teló rajongók OFF topikja

Impossible is nothing

(#33753) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

sziasztok

android-android között miként tudom szinkronizálni a naptári bejegyzéseket?
2 progi és a gmailos "felhős" megoldás nem nyert...

egyéb ötlet?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33754) meroly válasza - = Zk = - (#33753) üzenetére


meroly
veterán

Itt már kérdezted?
Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik /Nincs warez!/

Impossible is nothing

(#33755) - = Zk = - válasza meroly (#33754) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:N

megyek már ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33756) salgocomp


salgocomp
senior tag

Sziasztok.

Adott egy Xperia Sola, amiben ugye van 4 GB belső tárhely. Beraktam egy sd kártyát is mellé, de az Astro fájlkezelő csak a belső memóriában enged nézelődni. Van valami program esetleg, ami kezeli a belső, és külső memóriát ? Előre is köszönöm.

(#33757) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

másik kérdés

miért van az, hoyg rögtön usb háttértároló üzemmódba kapcsol, amint PCn usbre dugom?!...
ezt hol tudom vele "elfeledtetni"?

huawei Y300

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33758) quailstorm válasza - = Zk = - (#33757) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ezt meg jobb lenne a tesztje alatti topicjában kérdezni, de!
Ha bekapcsolod az USB hibakeresést, akkor tuti nincs ilyen, valamint biztosan van a beállítások kapcsolódás alatt valami, mert szokott MTP mód is lenni.

(#33759) - = Zk = - válasza quailstorm (#33758) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:D azt hittem, ez általános is lehet

MTP/PTP... tök mindegy, lekapcsolja az sd kártyát

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33760) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Adott egy régi Samsung X530 telefon, ami teli van fontos fényképekkel.Hogyan tudnám pc-re vagy a mostani androidos telefonomra átrakni a képeket adatkábel nélkül?

(#33762) quailstorm válasza - = Zk = - (#33759) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem is kérdez? Fura...
CM szokott kérdezni, gyári rendszer nem mindig. De azt hiszem én erre Y300 nélkül nem tudok válaszolni. Viszont tuti zavarna USB tunneling közben, hogy nincs SD.

(#33763) - = Zk = - válasza quailstorm (#33762) üzenetére


- = Zk = -
félisten

de, kérdezi.. csak nem tudom kiválasztani, hogy egyik lehetőséget sem választom....
alapból ott a kijelölés az USB-s lehetőségnél...

(képet, hogy lehet csinálni a kijelzőről? samu ace-nél kikapcs+középső gomb)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33764) quailstorm válasza - = Zk = - (#33763) üzenetére


quailstorm
nagyúr

bekapcs+hangerő le

Home gomb nyomás sem lép ki a menüből?

(#33765) - = Zk = - válasza quailstorm (#33764) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bekapcs+hangerő le
nem nyert.....

Home gomb nyomás sem lép ki a menüből?
de kilép, de ... ez hogy jön ide?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33766) quailstorm válasza - = Zk = - (#33765) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Gondoltam azzal oldod meg hogy egyiket sem választod.

Egyébként meg az ICS és újabb Huaweiken így kell csinálni a screenshotot. Esetleg rossz a sorrend?

(#33767) - = Zk = - válasza quailstorm (#33766) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Egyébként meg az ICS és újabb Huaweiken így kell csinálni a screenshotot. Esetleg rossz a sorrend?
próbálkozom... (Y) ;)

Gondoltam azzal oldod meg hogy egyiket sem választod.
már be van jelölve az USB-s opció. nyomom a home gombot, kilép, eltűnik.... de akkor is aktív...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33768) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Sziasztok!

3 napos az új okos telefonom, méghozzá egy LG Nexus 4-es készülék.

Hány nap kell ahhoz ,hogy az akksi üzemideje normalizálódjon ? (ez mitől függ ? töltések számától ,vagy a készülék használati idejének növekedésétől ? )

Illetve még egy kérdés :) :

Fejlesztői módban belehet pipálni a "4x MSAA Kényszerítése (A 4x MSAA engedélyezése Open GL ES 2.0 nál) " .

Ha ezt bepipálom azaz engedélyezem akkor mi fog történni ? Egyáltalán be szabad ezt kapcsolni ?

(#33770) AsusBoy válasza #40993792 (#33769) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Lemerülés szó alatt mit értsünk ?:)

Úgy tudom ,hogy a Li-Po akkumulátoroknál 40%-50%nál ajánlott visszatölteni 90%re majd levinni megint 40%-50% re és úgy mehet fel 100%-ra.

(#33772) B-Man072


B-Man072
tag

Nokia E65-re hol találok minden szolgáltató bizbasztól mentes szoftvert? Független telóra kéne. És hogy tudom felrakni?

◄► [Termékeim: http://href.hu/x/kmee] ◄► [Megbízhatóságom: http://href.hu/x/kmeg] ◄► [Telefonon gyorsabban elérsz 9h-19h] ◄►

(#33773) AsusBoy válasza #40993792 (#33771) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Köszönöm válaszod :) !

Még 1x se merítettem le annyira ,hogy kikapcsoljon :(( . Ez baj?

Most akkor merítsem le addig amíg kikapcsol a telóm és utánna töltsem fel 100%-ra ?:)

Ezt körülbelül 3-4x megcsinálom akkor normalizálódik az akksi ?:)

[ Szerkesztve ]

(#33775) AsusBoy válasza #40993792 (#33774) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Rendben köszönöm :)

Akkor nem kell semmit sem tennem :D.

( beszélünk itt a nagy semmittevésről :D )

(#33776) whiskeys válasza #40993792 (#33774) üzenetére


whiskeys
őstag

nekem szinte mindig töltön vannak a telók. ;)

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#33778) whiskeys válasza #40993792 (#33777) üzenetére


whiskeys
őstag

ja. melóba mindig pl. mindig wifi. online radio miatt.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#33779) quailstorm válasza AsusBoy (#33768) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Bekapcsol az élsimítás. De lehet nem bírja majd a hardver minden játéknál.

előtte utána

saját képek

(#33781) LarsR


LarsR
tag

Sziasztok!

A következő hibajelenség lehet hardware-es? [link]

http://ge.tt/7JbBk5Z?c

(#33782) meroly válasza LarsR (#33781) üzenetére


meroly
veterán

A leírás alapján szerintem kicsi az esély rá. Inkább szoftveres a hiba oka. Szerintem.

Impossible is nothing

(#33784) AsusBoy válasza quailstorm (#33779) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Pöpec :)! Köszi :)

Mit javasolsz? Nyugodtan bekapcsolt állapotban hagyhatom ezt az élsimítást?
Nem főzi meg a hardvert ? :D

[ Szerkesztve ]

(#33785) quailstorm válasza AsusBoy (#33784) üzenetére


quailstorm
nagyúr

észre fogod venni ha gáz van, pl forró a teló vagy laggol a játék
sajna az SGX540+1280x800-hoz már nem jó, inkább lag van, bár a dead trigger pont jól megy

(#33786) bigman001


bigman001
tag

alcatel ot 955 telepítése!!! akinek 2.3.6. van nem muszály frissiteni 4.0.4 ugyan úgy fel fog menni minden sőt vissza állítható is eredeti rom! recovery ket több fajta kép lehet futtatni lehet úgy hogy usb kábel és a kicsomagolt zippből a megfelelő bat file kattintunk hiszen nem mindegy milyen boot loadere van a telónknak pl: ics bat vagy gb batot kell keresnünk annak megfelelően hogy milyen rendszer volt fent előtte úgy hogy hangerő gomb lefelé tartjuk elindítjuk a telót az első rezgés után a bekapcs gombot elengeded de a hangerő gombot mindig tartod lefelé usb rádug vársz 5 másodpercet és indítod a megfelelő bat filét!!!!!!!! a másik amikor az eredeti roomok hoz iso kép filébe jön a hozzávaló recovery ezt számítógéppel a a saját cmd jével futtatjuk rendszergazdaként kicsomagoljuk ha kell és letöltünk egy fast boot ot bemásoljuk a kép filét a cmd be beírjuk az elérési útat hogy hangerő gomb lefelé tartjuk elindítjuk a telót az első rezgés után a bekapcs gombot elengeded de a hangerő gombot mindig tartod lefelé usb rádug vársz 5 másodpercet és entert nyomsz!!!! a telepítés is két fajta képen lehet zip filéból és pl az eredeti romokat kicsomagolva mappába itt itt kell csinálnuk egy biztonsági mentést hogy létrehozzon egy clockworkmod mappát és annak a bakup részébe bemásoljuk a kicsomagolt zip tartalmát! és a bakupp and restore mappából a restore menüből kiválasszuk a bemásolt mappát és onnan indítjuk a telepítést persze a megfelő leformázásokkal data factory reset , utánna wipe chache particion, utánna mouts and storage, format system, utánna advanced menű wipe dalvik chace utánna wipe battery stats utána visszamegyünk a főmenübe kiválasszuk a telepítés módját pl instal zipp from sd card utána chose zipp és itt betallozuk a zipp filét indítjuk a telepítést vagy ha kicsomagoltok a clockworkmod mappába akkor bakupp and restore , utánna restore ott megkeressük a clockworkmod mappából a bemásolt mappát és indítjuk a telepítést!!!! még annyi hogy aki nem akar biztonsági mentést csinálni az kézzel hozzon létre egy clockworkmod azon belül egy bakup mappát és oda másolja a kicsomagolt zipp mappát nagyjából ennyi a helyesírási hibákért meg elnézést kérek :Y

Alcatel-OT-995 A màgikus V60O-O GB boot loader!

(#33787) gacsoi válasza bigman001 (#33786) üzenetére


gacsoi
senior tag

Ezt most tuti ide akartad?? És kinek?
Légyszives használd a válasz gombot !

(#33788) LarsR válasza meroly (#33782) üzenetére


LarsR
tag

:R :R :R

(#33783) Zsolt_72 :R :R :R

Én is erre gyanakszok, de sehol nem találom azt a régi szoftvert amivel anno megvásároltam :(((

Azért kérdeztem meg, mert kaptam olyan infót, hogy lehet hogy még is csak hardver probléma, érintőpanel haldoklik. Ha sikerül megszereznem a régi szoftvert és akkor is csinálja akkor már viszont ki lehet zárni a szoftverhibát. Mondjuk nem értem miért most jött elő, miért nem 2 éve amikor lefrissítettem. A régi szoftverrel a navigáció fagyott, minden más jó volt.

Az az igazság, ha lehet nem szeretnék másik telefont venni, már megszoktam, még a gyári eredeti aksi van benne és gond nélkül elmegy 4-5 napot készenlétben,2-2,5 napot ha telefonálok rajta. Eddig nem volt vele gond.

Köszönöm a válaszokat mégegyszer :R

http://ge.tt/7JbBk5Z?c

(#33789) kovaripeti


kovaripeti
aktív tag

Üdv!
Vásároltam egy Nokia Lumia 520 készüléket, de egy kis gondom akadt vele, mert az Androidhoz vagyok szokva.
Szeretnék rátelepíteni egy programot. Utána néztem, hogy is kell, de valahogy nekem nem tesz úgy.
Tehát: Ráraktam az SD kártyára a .xap fájlt, behelyeztem a telefonba, belemegyek az áruházba, majd az SD kártyára kattintok, na és utána nem történik semmi.
Valamit be kell állítani, hogy keressen ott, vagy engedélyeztetni kell, hogy onnét is telepítsen, ha van rajt .xap fájl?

(#33791) NoiZz


NoiZz
tag

Üdv elrontott pin után PUK kódot kér, beírtam, kérte az új pint majd a megerősítését de utána sem oldotta fel hanem megin PUK kódot kér, mit lehet kezdeni ezzel?

(#33792) vgyuri válasza NoiZz (#33791) üzenetére


vgyuri
őstag

Lehet, hogy nem egyezett a 2 új pin kód, próbáld megy mégegyszer. Minimum 4 karakter legyen a pin.

(#33793) NoiZz válasza vgyuri (#33792) üzenetére


NoiZz
tag

biztosan megegyezett, többször is ki lett próbálva

(#33794) bigman001


bigman001
tag

olyat nem tudtok léteznek androidra tesztelő progik??? ram cpu akumlátor Stb....???

Alcatel-OT-995 A màgikus V60O-O GB boot loader!

(#33795) zombinyul


zombinyul
addikt

Sziasztok!
Ha egy amoled kijelző beég, az pontosan mivel jár?
Alacsony fényerőnél csíkos a telefonom kijelzője, de csakis alacsony fényerőnél. Ez a pentile miatt van, vagy beégett volna?

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#33796) MurdR válasza zombinyul (#33795) üzenetére


MurdR
veterán

Én pl a virtuális billentyűzetet látom fehér háttéren homályosan.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#33797) MurdR válasza bigman001 (#33794) üzenetére


MurdR
veterán

Antutu, quadrant.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#33798) Rivaul


Rivaul
addikt

Üdv.
Kaptam egy citromsárga sony xperia telót, valami csepp, por álló kivitel. A tulajdonos le akarta frissíteni a rendszert a gyári oldalról gépen keresztül. Ez megszakadt s most csak bootolni próbál a végtelenségig a teló de ennyibe ki is merül a történet. Milyen progival éleszthetném újra?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#33799) samger


samger
csendes tag

Sziasztok.

Új telefon vásárlása előtt vagyok (vodafone smart 2 csere), de nemtudom eldönteni mennyire érné meg az a két telefon amit kinéztem magamnak. Elsőnek egy AKAI 4” GLORY G2 PHA-4802 gondoltam. Erről a mindentudó Google se tud sokat és előző verziós AKAI-t(PHA-3850) nagyon leírták. Kíváncsi lennék filmnézés/netezés/játék terén mennyire "erős". A másik pedig a ZTE BLADE G ami még benne van az árkategóriában(50-60ezer) amennyit az új telefonra szánnék. Esetleg tudtok más telefont ebben az árkategóriában ajánlani? A válaszokat előre is köszönöm.

(#33800) Bozek válasza samger (#33799) üzenetére


Bozek
nagyúr

Attól függ, hogy mire van szükséged. Én mondjuk az 50-60 ezres kategóriában nem ilyen kínai izéket vennék. Mind a kettőben 512 MB RAM van és ezek a gyártók nem épp a szoftver optimalizálásáról híresek. A sima ZTE Blade is csak custom ROM-al volt működőképes.

Ahhoz, hogy bármit is ajánlani tudjunk, előbb az igényeiddel kellene tisztában lennünk. Kijelzőméret, bővíthető-e, GPS kell-e bele, stb.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.