Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#33351) cigam


cigam
félisten

Van lehetőség kiütni a Nokia X2-02 biztonsági kódját? Nem baj ha minden elveszik, pont ez a cél, ugyanis eladnám, de kitudja mit írtam be annó.... :W

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#33352) Bozek válasza cigam (#33351) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha újrarakod a szoftvert, akkor nem áll vissza az alapra?

(#33353) cigam válasza Bozek (#33352) üzenetére


cigam
félisten

Macintosh alol? :U Közben ezzel a módszerrel sikerült.
Köszi a tipet!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#33354) meroly válasza cigam (#33353) üzenetére


meroly
veterán

Nos, akkor 12345 volt a kódod? ;]

Impossible is nothing

(#33355) cigam válasza meroly (#33354) üzenetére


cigam
félisten

Elötte tudod, hogy hányszor beírtam, és semmi. Sztem inkább a bekapcsolásos trükk resetelte.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#33356) quailstorm válasza Bozek (#33352) üzenetére


quailstorm
nagyúr

de egyébként visszaáll, eddig két telefonon csináltam, amik nagyon sokat hevertek a fiók mélyén

(#33357) meroly válasza cigam (#33355) üzenetére


meroly
veterán

Kicsit paradox, mert a leírásból úgy tűnik ki hogy a resethez kell a biztonsági kód, amolyan megerősítésként. Na mindegy, a lényeg hogy sikerült.

Impossible is nothing

(#33358) dragonfx


dragonfx
veterán

Hi
Nem tudjátok véletlen mini hdmi.n keresztül nem lehet asztalli led monitorral összekötni a telefont?
Xperia pro.m van ezen van ilyen es akkor billentyuzeten írnak a nagy kijelzon es wifi.n meg befognam a netet.
Ez járható valahogy?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#33359) faxe


faxe
csendes tag

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék: Ebayról akarok rendelni egy Motorola Photon Q telefont.
Azt olvastam róla, hogy nem cserélhető a SIM kártyája. Ez mit jelent? Megrendelem, és csak Motorola szervízben fogják nekem berakni jópénzért, vagy pedig hogy nem lapattintósan van megoldva a hátlapja, hanem szét kell szépen csavarozgatnom és kész? (A telónak amit rendelek rossza bekapcsoló gomba, csak nyitással lehet bekapcsolni, esetleg ha azt tudja valaki, hogy milyen egyéb funkciója van a ki/be kapcsoláson kívül, azért is hálás volnék.) kösz.

(#33360) Wictor


Wictor
senior tag

Sziasztok! Valaki esetleg tudna abban segíteni, hogy Samsung E590-en hogy lehet szoftvert frissíteni? Pontosabban ezzel tisztában vagyok, megvannak a programok (OneNAND) és a szoftver fájljai is, viszont a Download képernyőt nem tudom előhozni semmilyen billentyűkombinációval.

(#33361) cigam


cigam
félisten

Sikerült kimentenem a címtáramat, 1db 400kb-os .vcf fájlba. Viszont a telefon csak az első bejegyzést importálja be (samsung c3300).
Van vmi program ami lementi 1-esével? (1 kontant 1 vcf fájl)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#33362) quailstorm válasza cigam (#33361) üzenetére


quailstorm
nagyúr

(#33363) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

Sziasztok! azt szeretném kérdezni, hogy Lenovo A660-on hogy lehet lementeni a gyári rom-ot?
(minideal-ról rendeltem, ha ez jelent valamit.) :))

(#33364) quailstorm


quailstorm
nagyúr

van egy SE T280-am szétszedve, úgy működik, de amint belepattintom a keretbe, nem kapcsol be, csak töltőn világít a piros LED...
Szerintetek mi lehet vele?

(#33365) cigam válasza quailstorm (#33362) üzenetére


cigam
félisten

Köszi! Sikerült.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#33366) dragonfx


dragonfx
veterán

ziasztok.
Leci segitsetek.xperia pro.mnal az következő hibajelenseg van de a régi x10 mini pro.nál is volt ilyen.meg barátnőm mini pro.jan is van.ez az android vagy a sony hibája??

Szóval néha mikor úgy gondolja a galeriaba más thumbnail képet rák be kis ikonba amit a galeriaba nézek mint ami valójában a kép.irto megtévesztő nem tudom melyik kép melyik.amikor megnyitom akkor átalakítja az eredetire(én tudom melyik után mit fenykepeztem).ezt hogy lehetne kijavítani?kiküszöbölni?
Amiket berak hamis thumbnailnak már az eredetije sőt a thumbjat se látom a fajlkezelo dcim mappajaba sőt az össze thumbnail mappaba lévő kis ikon toroltem.hol a francba tarolhatja ez a xar ezeket a törölt régi képek thumbjait ami customszeruen berak hamiskent új kepekhez?
Android 4.04 van fen de mint írtam másik telo is csinálta gingerbread

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#33367) pepe091 válasza dragonfx (#33366) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Először is a másik topikban ahol szintén feltetted a kérdést, már kaptál rá választ. Nem kell mindenhol megkérdezni, ráadásul örülj, hogy kaptál egyáltalán választ, mert ha ennyire igénytelenül írsz az emberek 80%-a el sem fogja olvasni...

(#33368) quailstorm válasza dragonfx (#33366) üzenetére


quailstorm
nagyúr

quickpic használata megoldja a problémát?

(#33369) tudi13


tudi13
aktív tag

Sziasztok.

Nagy dilemmában vagyok. Nem tudom melyik szolgáltatót válasszam.
Nagyjából ugyanazt kínálják a csomagjaikban, amire nekem szükségem lenne. (Smarttarifa 2 vs. Mozaik XS)

Szóval a kérdés:

Telenor vagy T-mobile?

(#33370) pepe091 válasza tudi13 (#33369) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

T-mobile. Nincs kapcsolási díj, és hasonlók...

(#33371) Superhun válasza tudi13 (#33369) üzenetére


Superhun
addikt

Ha telefont is veszel, akkor mindenképpen T-Mobile, mert ott átlagosan olcsóbbak a telefonok.

[ Szerkesztve ]

(#33372) meroly válasza tudi13 (#33369) üzenetére


meroly
veterán

T-mobile. De nem a készülék árak miatt :)

Impossible is nothing

(#33373) ZsizsiZsozsó


ZsizsiZsozsó
tag

Sziasztok!Egy olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy most szeretnék vásárolni használtan egy Nokia N90-es mobiltelefont. Mik a telefon típus hibái? Mire érdemes oda figyelni vásárláskor és mit érdemes kérdezni vásárlás előtt? Valamint mennyire volt strapabíró ez a széria. Válaszotokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

The Power Is Yours!

(#33374) ricsike81


ricsike81
aktív tag

Nem tudjátok, hogy a navigonra mikor jön ki a frisstés ?Androidos vagyok. 4.8 van fent a telómon. a térkép szerintem elavult magyarországi viszonylatban.

(#33375) pepe091 válasza ricsike81 (#33374) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A Playen már a 4.9-es verzió napok óta elérhető. Ha nem innen szerezted be, akkor ne tegyél fel több kérdést ezzel kapcsolatban!

(#33376) B-Man072


B-Man072
tag

Sziasztok!

Adott egy HTC HD2. A hibajelenség a következő: Csak töltőről hajlandó bekapcsolni, majd a HTC logónál újra is indul. A bal alsó sarokban kiír valami RGD-t és mellette számokat. Mi lehet a gond?

◄► [Termékeim: http://href.hu/x/kmee] ◄► [Megbízhatóságom: http://href.hu/x/kmeg] ◄► [Telefonon gyorsabban elérsz 9h-19h] ◄►

(#33377) MurdR válasza B-Man072 (#33376) üzenetére


MurdR
veterán

A telefon topicjában már feltetted a kérdést?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#33378) Superhun válasza ZsizsiZsozsó (#33373) üzenetére


Superhun
addikt

Itt biztos találsz használható infót.

Teszt a telefonról.

(#33379) Poo


Poo
aktív tag

Sziasztok,

Ha egy s3 mininek berepedt a külső üvege azt cserélig gariban vagy a gorilla glass csak marketing? :))
Köszönöm.

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#33380) Superhun válasza Poo (#33379) üzenetére


Superhun
addikt

Szia!

Szinte biztos, hogy nem. A gorilla glass csak karcolás elleni védelmet nyújt, az eséstől vagy erős fizikai behatásoktól nem.

(#33381) Poo válasza Superhun (#33380) üzenetére


Poo
aktív tag

Ok köszönöm

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#33382) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy lehet e legálisan függetleniteni egy ZTE 553 telefont?

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#33383) quailstorm válasza dvd_R+ (#33382) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ja, bemész a vodához, és megkéred őket, csak annyból veszel egy droidos telót... pl egy X10 mini prot.

(#33384) dvd_R+ válasza quailstorm (#33383) üzenetére


dvd_R+
őstag

Nem nekem lenne munkatársam ide nyomta ma a kezembe hogy függetlenítsem ki .. :D

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#33385) quailstorm válasza dvd_R+ (#33384) üzenetére


quailstorm
nagyúr

még illegálisan se lenne könnyű, ahhoz kompatibilis box... igazi MTK-s a teló
BTW ment PÜ

(#33386) peter0117


peter0117
tag

HELP! vki nagyon sürgös. Samsung Focus S SGH-I937 nem ismeri fel a a zune. mit tegyek. képernyőzár felvan oldva.

(#33387) kulerr


kulerr
őstag

Sziasztok!
Segítséget kérnék tőletek.
Általános használatra melyiket ajánlanátok?
Xperia L
Lumina900
Galaxy S Advance
...illetve ha ezek nem akkor ebben az árfekvésben más?
(személy szerint nekem az Xperia L ami tetszik elsőre, de nyilván használati tapasztalatom egyikről sincs semmi)
Köszönöm előre is a segítségeteket. :R

[ Szerkesztve ]

(#33388) Superhun válasza kulerr (#33387) üzenetére


Superhun
addikt

Szia!

Ebben a topicban hamarabb kapsz választ. ;)

(#33389) miroon


miroon
aktív tag

Sziasztok.

Volt egy HTC Rhyme,amiről meg is kérdeztem itt,hogy mitis kéne rendelnem hozzá. Többen is írtak,h digitizert.

Oké,megjött a digitizer..nekiálltunk,h berakjuk. Már darabokban volt a telefon,épp a régi digitizert műtöttük le,amikor azt vettük észre,hogy bevan törve a kijelző is elég szépen :Y

Oké,telefon félre rak egy dobozba,kijelző megrendel. Vártam rá 1,5 hetet,megjött. Rászántam magam a műtétre.. minden jó volt,kijelző passzolt...na de itt jött a problémám.

Ugye a digitizer meg a kijelző össze van ragasztva. Kaptam a digitizerhez ragasztót,rá is raktam a digitizerre,és akkor láttam,hogy tiszta foltos az egész..látszanak a ragasztó foltok :F

Leszedtem,gondoltam,hogy majd az oldalát ragasztom csak össze körbe. Hát megcsináltam így,de így meg nem a legjobb..nehezen érzékel, illetve levegő van a kijelző és a digitizer között.. így meg könnyen eltud törni.

Erre valaki tud valami megoldást? Vagy esetleg azt,hogy honnan tudok rendelni hozzá ilyen ragasztót? Amit adtak hozzá az 3M-es volt,és még méretre sem volt vágva...

Köszi a válaszokat előre is.

iPhone 13 Midnight Black

(#33390) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Sziasztok most veszek hardverapróról egy tagtól 125E ft ért egy bontatlan tmobile-s iphone5 telefont kérdésem az lenne mire figyeljek oda ? illetve hogy lehet 100% osan korrekt modon elintézni az üzletett ugy hogy be legyek biztositva a letiltás elleni garanciával ?

tudna esetleg valaki adni nekem egy adásvételi szerzödés sablont ami alapjan irhatunk valami papirt róla illetve a letiltás elleni garancia az mit takar mert sok ember úgy hirdeti hogy letiltas elleni garanciat vállal a telefonra
gondolom erről is valami papir kell tehát erről is ha kérhetnék valaki küldene egy sablont amit kinyomtatok alá irunk aztán meg is vagyunk vele

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#33391) Bozek válasza dvd_R+ (#33390) üzenetére


Bozek
nagyúr

A keresőt Te se tudod használni?

A letiltás elleni garanciáról meg annyit, hogy hiába írtok papírt, attól még sokra nem mész vele. Ha letiltják, max. visszakövetelheted a pénzed, de nagy a valószínűsége, hogy nem kapod vissza. Erről már sokszor volt szó itt a fórumban amúgy.

(#33392) peter0117 válasza peter0117 (#33386) üzenetére


peter0117
tag

Kérlek segítsetek!

(#33393) MurdR válasza peter0117 (#33392) üzenetére


MurdR
veterán

A gép felismeri és telepíti a telefon drivereit? Tehát az eszközkezelőben nincs sárga háromszög?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#33394) Eastwood


Eastwood
tag

Sziasztok
Segítséget szeretnék kérni.
Van egy S5570 androidos telefonom.
Felraktam rá egy Blac List nevű programot ami tíltja a nem kívánatos hívásokat és sms-eket.
Szépen működik a progi csak annyi gondom van vele, hogy ha valakit letíltok és küld nekem egy sms-t akkor, az tíltódik de viszont az illető visszajelzést kap hogy elküldte sikeresen az sms-t.Tehát azaz én fogadtam.
Van e olyan progi amivel ezt a problémát ki lehet e küszöbölni?
A másik fél számára elérhetetlen legyen a számom mintha már nem is létezne.
Üdv :R

Eastwood

(#33395) peter0117 válasza MurdR (#33393) üzenetére


peter0117
tag

De van sárga háromszög. Azt néztem. Rákattintottam hogy windows webhelyröl telepitse/frissitse. De nem tudta. Szal a lényeg hogy sárga háromszög van.

(#33396) Bozek válasza peter0117 (#33395) üzenetére


Bozek
nagyúr

Próbáld meg ezt feltelepíteni: [link]

A Samsung hivatalos oldaláról van, szóval nem ártalmas a gépedre, mielőtt az miatt aggódsz. :)

(#33397) peter0117 válasza Bozek (#33396) üzenetére


peter0117
tag

Köszönöm. megrópálom.

(#33398) Harcsai


Harcsai
senior tag

Hali

Nokia 3120on le lehet valahogy menteni pcre a telón tárolt emaileket?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#33399) modern


modern
aktív tag

Sziasztok!
Remélem tud vki segíteni.
Nem tudom mi a gáz a telefonommal :/
Van egy HTC Merge-m, és ma fullra lemerült úgy h be se akart kapcsolni.
Rádugtam töltőre de nem jelzi h töltené pedig eddig jelezte, ha gépre dugom ugyanez. a töltő lehet a szar vagy az akksi?

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#33400) Henker2


Henker2
addikt

Üdv! Melyik a jobb telefon? Az ALCATEL 995 vagy Sony Xperia J? Vagy esetleg ebben a kategóriában más készülék? Kb 45.000Ft-om lenne telóvásárlásra. Jaaa! És T-Mobile függő legyen

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.