Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#16551) meroly válasza _ATi_1 (#16550) üzenetére


meroly
veterán

Akkor te jobban értesz hozzá, mint én, mert én szétszedni se szedtem még.
Más ötletem nincs.

Impossible is nothing

(#16552) kaller1 válasza _ATi_1 (#16550) üzenetére


kaller1
veterán

A k750-em dettó. Szétszedtem, összeraktam, de maradt a fehér képernyő. :(

.::> <::.

(#16553) _ATi_1


_ATi_1
senior tag

Arra gondoltam, hogy a kijelzőben elpattant valami, de nem akarok új LCD-t venni addig, amig nem biztos. Gondoltam, hátha valaki más is járt ehhez hasonlóan, és megkérdezem előtte.
Köszi mindkettőtöknek a segítséget. :R
Várok még tippeket a hiba forrására.. :U

[ Szerkesztve ]

(#16554) gabitoo88


gabitoo88
tag

Sziasztok Sony Ericson W995-ös mobilon gondolkozok!Na most olvastam hogy van benne a-GPS ez pontosan mit jelent?Esetleg ha teszek rá egy iGO-t akkor az működni fog nekem?!
Megbízható ez a telefon?

Tel.: 3630három343638

(#16555) meroly válasza gabitoo88 (#16554) üzenetére


meroly
veterán

A-GPS jelentése.
Működni fog igen, de nem hinném hogy az iGO-t támogatja. Gyárilag a wayfinder van rajta.

Impossible is nothing

(#16556) gabitoo88


gabitoo88
tag

Nem tudom nekem valami olyan GPS software kellene ami nem fizetős tehát nem tölt semmit a netről!

Tel.: 3630három343638

(#16557) kaller1 válasza gabitoo88 (#16554) üzenetére


kaller1
veterán

Esetleg ha teszek rá egy iGO-t

Ne akarjál már rá iGO-t tenni... :U

.::> <::.

(#16558) meroly válasza gabitoo88 (#16556) üzenetére


meroly
veterán

Az iGO is fizetős ;]

Impossible is nothing

(#16559) gabitoo88 válasza kaller1 (#16557) üzenetére


gabitoo88
tag

Bocsi nem értek ezekhez a telós GPS-ekhez!Akkor valami olyasmi kell mint az iGO mert kocsiban szeretném hasznát venni!

Tel.: 3630három343638

(#16560) konfar.dani


konfar.dani
aktív tag

Nokia 5130 ház csere macerás?
Milyen csavarhúzó kell hozzá?
Plexit hogy teszem bele?

[ Szerkesztve ]

Los ángeles nunca mueren

(#16561) máyköl


máyköl
veterán

Nem kéne a BlackBerry -nek egy külön topik? Sehol nem találok, csak teszteket a különböző típusokról. Nekem is lenne pár kérdésem...

Vagy csak álvéven van? :F

(#16562) kop8


kop8
őstag

Valaki nem tud puk kúd feltörő progit vagy valamit mert hülye tesóm elb..ta a pint és nincs meg a papír???

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#16563) akos3 válasza kop8 (#16562) üzenetére


akos3
addikt

Szolgáltató nem tud segíteni iylen ügyben? :F

(#16564) kop8 válasza akos3 (#16563) üzenetére


kop8
őstag

De tud talán ha megvan a számla a telefonról, de meg lett a papír szerencsére!!

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#16565) ACE-


ACE-
addikt

Hali! Nekem van egy Nokia 6280-as telóm, és a benne lévő SMS-eket akarnám átmásolni egy E66-ba. Sajnos a PCSuit és az Ovi suit is ugyan átmásolja, de a küldési/fogadási dátumok törlődnek, az a dátum lesz látható, amikor rá lett másolva a telefonra, így meg nem sokat ér... Valakinek valami ötlet, hogy hogyan lehetne ezt megoldani?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#16566) ikiviki válasza _ATi_1 (#16548) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Nem az lcd-é sérül .a leeséstől általában..a vezérlés lest.. a ludas.

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#16567) _ATi_1 válasza ikiviki (#16566) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Akkor, ha jól sejtem: kuka ? :F

(#16568) Sztbeni


Sztbeni
őstag

A Nokia az MWC-n egy telót sem mutatott be?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#16569) kaller1 válasza Sztbeni (#16568) üzenetére


kaller1
veterán

Nem. :N :DDD

.::> <::.

(#16570) Sztbeni válasza kaller1 (#16569) üzenetére


Sztbeni
őstag

Jó nagy szégyen. Azóta is csak a C5-öt, de az végre normális mobilnak tűnik.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#16571) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Tud valaki segíteni? Online játékot keresek mobilra. Inkább a stratégiát szeretem...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#16572) Wictor


Wictor
senior tag

Sziasztok! Samsung G600 szoftvercseréhez melyik verziójú Multiloader program kell? És azon belül melyik típust kell kiválasztani felül? (Aki ismeri a programot, az szerintem tudja, hogy mire gondolok) :K

(#16573) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Üdv!

Bluetooth headsetet szeretnék venni, de nem a fülre csiptethetőset, hanem a Nokia BH-214-hez hasonlót. Ami fontos:

-minél alacsonyabb ár (20k-t azért mégse költenék erre)
-kompatibilitás lehetőleg mindennel
-minőségi hangzás

A fentebb említett 214-et néztem ki, de nem sokmindent találtam róla a neten. Mi a véleményetek erről, vagy tudtok jobbat ajánlani?

(#16574) madstunt


madstunt
addikt

Helló!
SE PC suite kezelőfelületén van egy olyan pont hogy "Telefon javítása". Azt szeretném kérdezni hogy mennyire hatékony illetve próbálta-e már valaki

(#16575) Wictor válasza madstunt (#16574) üzenetére


Wictor
senior tag

Helló!

Az valszeg a szoftverfrissítésre utal. Bizonyos esetekben jól jöhet, de nem mindig ér valamit. Viszont ha függetlenített a telefonod, nem ajánlott azzal frissíteni, mivel visszaáll a függősége.

(#16576) nairolav


nairolav
csendes tag

Sziasztok, egy Nokia 7210 Supernova telefonnal kapcsolatban lenne kérdésem, többször előfordul hogy amikor lemerül a készülék hiába csatlakoztatjuk töltőre nem történik semmi, a telefon egyáltalán nem reagál, akár mennyit is legyen a töltőn. Van valami ötlet hogy ez mitől lehet? :/

(#16577) madstunt válasza Wictor (#16575) üzenetére


madstunt
addikt

a-a :N a szoftfrissítés az a SEUS-szal van megoldva szóval ez más

(#16578) Lenry


Lenry
félisten

Nokia E50-em van és sokszor van úgy, hogy "beragad" a nem fogadott hívásokat jelző villogó, zöld fény, és csak az újraindítás segít (tehát azután is villog, hogy már megnéztem a hívásnaplót). legfrissebb szoftver fenn van. lehet ezzel valamit csinálni?

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16579) madstunt válasza nairolav (#16576) üzenetére


madstunt
addikt

fél óra töltő után is halott?

Lenry lehet újra kell szoftozni .van mikor nem kerül fel tökéletesen,legalábbis velem már előfordult nokiánál.

[ Szerkesztve ]

(#16580) nairolav


nairolav
csendes tag

sajnos igen, legutóbb két órát volt töltőn és semmi :S

(#16581) akos3 válasza BloodyEddie (#16573) üzenetére


akos3
addikt

Hello! Pont tnap vett ugyanilyet a bátyám. Kényelmesen használható és jól is szól nagyon. Csak ajánlani tudom. Asszem az új ára 14re rúg, de nézz szét, mert ő is 9ért találta itt az aprón asszem. :K

(#16582) Sztbeni válasza Lenry (#16578) üzenetére


Sztbeni
őstag

Hard reset + újraszoft.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#16583) madstunt válasza nairolav (#16580) üzenetére


madstunt
addikt

Másik akksival kéne megpróbálni ha avval sem megy akkor a telóban van a baj ha másik töltővel sem tölti a másik akksit de megy a teló akkor töltőelektronika... elég komplex problémakör

(#16584) Lenry válasza madstunt (#16579) üzenetére


Lenry
félisten

megvolt.
eddig nem jött elő a hiba, hátha ezután sem fog

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16585) pc-user


pc-user
aktív tag

Fényképezés közben a kijelzőn észrevettem egy kis ferde csíkot, mintha a lencsére rárakódott volna vmilyen szennyeződés. Puha ecsettel megtakarítottam a lencsét és a védőburkolatot, de a probléma nem szűnt meg. Nem lett leejtve a teló (Nokia 6230i).
Mi lehet a baj? :F

(#16586) meroly válasza pc-user (#16585) üzenetére


meroly
veterán

Az elkészült fotókon is rajta van?
Csak fényképezés közben látod, amúgy nem?

Impossible is nothing

(#16587) lazlo8


lazlo8
tag

hellosztok!
megörököltem tesomtol az ő nokia 5800-as érintős teloját. lenne pár kérdésem.
milyen progit ajánlotok avi nézésre? letöltöttem 2 core playert de egyik se akart mukodni....
pdf olvasásra milyen progi alkalmas? probáltam használni a gps-t de sajnos nem sikerült probáltam bennt szabad ég alatt pesten vidéken este nappal felhos időben felhötlen időben de nem sikerült. (tesom sose használta a gps-Tén nekem kéne ) menu>alk>hely> gps adatokat nem számol mert nem talál gps-t. rámegyek arra h térképek akkor a jobb also sarokban van vagy 10 kicsi fuggologes vonal és nekem csak az elso villog citromsárgán. lehet baj van a készulékkel?

a telefon t mobil fuggo

(#16588) kaller1 válasza lazlo8 (#16587) üzenetére


kaller1
veterán

A telefonod topikjában tedd fel a kérdéseket.

.::> <::.

(#16589) Doyle


Doyle
tag

Hello Mindenkinek!

Azt Kérdezném hogy a SAMSUNG E-250-es telóm milyen szöveges fájlt tud olvasni mert raktam egy txt-t rá és azt nem nyitja meg.

Válaszokat előre is köszönöm! :R

Üdv Doyle

Egy komoly gép összerakásához nem az új több száz ezres cuccokra van szükség hanem kellő tapasztalatra.

(#16590) ciry


ciry
őstag

Helló!
Sony Ericsson W205-be beletettem egy K800i memóriáját és nem ismeri fel a zeneszámokat a Walkman részben.
A kártyát olvassa, de a Walkman menüben képtelen vagyok új listát csinálni, az előadóknál meg azt írja, hogy nincsenek file-ok :F
Át kell nevezni, esetleg formázni a kártyát vagy mi?
Előre is kösz.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16591) ikiviki válasza lazlo8 (#16587) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Nem ..ovi az ingyenes 5800-on tőlsd le a nokia com-rol csak reggelni kell hozzá.

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#16592) ikiviki válasza Doyle (#16589) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Mivel nem tud txt-olvasni ..

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#16593) ikiviki válasza nairolav (#16576) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Tőltésvezérlő beadta a kulcsot.vagy uj szoftott pobáltál rá tenni?

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#16594) vati


vati
senior tag

A Nokia 6260 Slide telefont hol lehet legálisan megvásárolni 2 év magyarországi garral, magyar menüvel?

Elképzelhető, hogy a Nokia nem forgalmazza nálunk ezt a típust?

Miért a nagy csönd körülötte a hazai sajtóban, a ph-t is beleértve?

A specifikáció alapján egy elég nagy tudású, jó ár-érték arányú telefon, sehol nem írnak rosszat róla. Per pl. az E52, E66, N79, és a 6260-as között vacillálok, kb. ebben az árban-tudásban keresek telefont. A 6260-as nyerne is, csak nem kapni magyar menüvel, nálunk érvényes nokia garanciával. Vagy nem jól tudom?

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#16595) czollnerg


czollnerg
aktív tag

Hali!

Lenne egy kérdésem. Szeretnék venni egy használt/új telefont (1hónapos) amely szolgáltatófüggő és mellesleg a szolgáltatónál ezt a készüléket részletre is meglehet venni. Az eladó megírta a készülék gyártási számát, imei számát nekem, ezekkel ha bemegyek a szolgáltatóhoz akkor megmondják nekem hogy a telefon ki van-e fizetve vagy van-e rajta hitel vagy ezt csak a tulajdonos teheti meg? (elég messze lakik tőlem a tulaja).. csupán elővigyázatosságból érdekelne a dolog, haverom épp most szívott meg egy ilyet, letiltották a telefonját mert az előző tulaj nem fizette és most megy a feljelentés, rohangálás,stb.

(#16596) madstunt válasza vati (#16594) üzenetére


madstunt
addikt

itthon tudtommal nem forgalmazzák de vaterán található pár teló. elvileg attól még hogy itthon nem forgalmazott készülék attól még lehet benne magyar nyelv

(#16597) kaller1 válasza czollnerg (#16595) üzenetére


kaller1
veterán

ha bemegyek a szolgáltatóhoz akkor megmondják nekem hogy a telefon ki van-e fizetve vagy van-e rajta hitel

Nem fogják megmondani, amúgy is milyen alapon tennék? :U

.::> <::.

(#16598) czollnerg válasza kaller1 (#16597) üzenetére


czollnerg
aktív tag

igen, én is erre gondoltam, de mondom hátha... akkor hogy lehet kiszúrni hogy vajon kifizették-e a telefont? az eladónak csak magyarországi samsungos 1év gariról szóló papirja van, semmi más...

(#16599) vati válasza madstunt (#16596) üzenetére


vati
senior tag

A technet.hu oldalon is lehet venni, állítólag magyar menüvel.
azon tűnődök, szabad-e ilyet megvenni 1 év garral. (50 kilót kidobni vaterás cuccra, nekem necces)

lehet utólag rágyógyítani Garmin GPS sw-t, vagy bármi más ingyenest? (itt írták korábban hogy kell, azt nem tudom, konkrétan erre a telóra lehet-e)

Milyen pdf-olvasó, és e-book olvasó sw ajánlható Nokiákra? (html vagy rtf)

Egy olyan mobilt szeretnék, ami kiváltja a PDA-mat (GPS+navi, ebook olvasó, jegyzetíró)
ugyanakkor egy belépű szintű digit f.gép szintjén tud fényképezni és videót felvenni is. (1 kilós SLR gépem már van:) Kamerám is van... De utálok mindenhova min. 3 kütyüt vinni.)

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#16600) szkury válasza czollnerg (#16598) üzenetére


szkury
tag

hát ha van ismerősöd a szolgáltatónál!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.