Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12201) peti_s


peti_s
addikt

Sziasztok!
Motorola V3-nál (sima) hogyan lehet megoldani azt hogy Java alkalmazásokat másoljak/telepítsek rá PC-ről? Mert mindig elutasítja.

(#12202) ragazzo válasza peti_s (#12201) üzenetére


ragazzo
őstag

Ha működik is, akkor gondolom kell hozzá Motorola Phone Tools vagy valami hasonló program.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#12203) ragazzo válasza SH4D0W87 (#12199) üzenetére


ragazzo
őstag

A telefonnak LÁTNIA KELLENE a memória kártyát. Ha sehol nincs ilyen beállítás hogy lássa-e vagy sem, akkor egyértelműen hibás a telefon.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#12204) SH4D0W87 válasza ragazzo (#12203) üzenetére


SH4D0W87
csendes tag

A memória állapotánál, illetve a fájlkezelőben is inaktív a mező, rá sem tudok menni :((( Valószínűleg megy vissza az üzletbe a készülék...

http://4ndre.deviantart.com/

(#12205) peti_s válasza ragazzo (#12202) üzenetére


peti_s
addikt

Motorola Phone Tools-al nem engedi. :))

(#12206) aero. válasza peti_s (#12201) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

én mintha úgy emlékeznék hogy nem visz minden java appot, válogat mint a samsung nem? bár ne legyen igazam.

(#12207) peti_s válasza aero. (#12206) üzenetére


peti_s
addikt

Hát... :)) Direkt olyat töltöttem le ami külön Moto V3-hoz van.

(#12208) icons válasza k850 (#12200) üzenetére


icons
addikt

Az első fájlt nem találtam meg sehol. Ergó az egész gépemen nincs ilyen sajnos, de nem csináltam Biztonsági-mentést, hanem csak szinkronizáltam.
Rádásul a system-et, mint rejtett mappát megtaláltam ,de PIMet nem.

Viszont utóbbi ötletedre: találtam olyat, hogy Biztonsági-mentés készítése (ez gondolom telefonról gépre), és Biztonsági-mentés visszaállítása, utóbbi, ha jól gondolom, az amelyikre nekem szükségem lesz, és remélem a csak szinrkonizált adatokat is visssza tudja magától állítani.

[ Szerkesztve ]

(#12209) k850 válasza icons (#12208) üzenetére


k850
addikt

Szia icons! :) Tegnap nem voltam PC közélében, a telefonról ( Opera Mini) segítségével próbáltam segíteni. Most látom, hogy nem teljesen emlékeztem jól a dolgokra, ezt szeretném pótolni. Ha nem csináltál biztonsági mentést akkor értem, hogy miért nem találod a fájlt a PC-én. Én itt hibáztam nem PB_Backup.vcf fájlt kell keresni, hanem Backup…mpb fájlt, de ha nem mentetél nem is találhatod. Ezzel a mentéssel vissza lehetne állítani az elveszett adatokat. Ha a telefonban készítettél a telefonszámokról biztonsági mentést, akkor azt a memóriakártyán találod ez a fájl kiterjesztés viszont Backup vcf. Lásd a mellékelt képen. Nagyon úgy néz ki, hogy ha nem készítettél mentést, akkor reménytelen a helyzeted. Remélem, hogy én tévedek és valaki másnak lesz valami mentő ötlete. Általános jó szabály, hogy ne bízunk a jó szerencsében, mindig mentsük adatainkat, és ne felejtsük frissíteni. A SEUS-al való frissítéshez nem kell benne hagyni se a SIM-et, se a memóriakártyát. Sajnálom, hogy érdemben nem tudtam segíteni, de remélem mások, tanulnak a hibából! :((( Cső!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#12210) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Sziasztok!

Hogy tudok playlistet csinálni a zenéimnek Nokia 6233-on, sajnos az új generációs PC Suit-os Nokia Music, ami a zenék kezelésére hivatott, ezzel a régebbi tipussal már nem kompatibilis, vki nem tudna ajánlani vmi progit, amivel lehetne gyártani playlistet?

Köszi a válaszokat!

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#12211) icons válasza k850 (#12209) üzenetére


icons
addikt

Hello!

Hát biztonsági mentést valóban nem csináltam, de a gépen minden megvan, amit a telefon tárolt, tehát ha lehetséges ilyeneket a telefon memóriájába írni, akkor meg tudom csinálni :).

Én azért még reménykedem ;), írok, ha lesz valami. Bízom a szerencsében, adatokat mentettem, és tudod mi a vicc? Másik SIM volt a telefonban, amikor frissítettem, utána raktam vissza az enyémet, úgyh meg is próbálom másik telóban, +seportalon kérdezősködni, ki tudja, valamelyik csak bejön. (ha egyik se, akkor talán ha lehet hackelni, akkor vissza tudom rakni a dolgaimat, de ez még azért a jövő zenéje).

[ Szerkesztve ]

(#12212) kokaine


kokaine
csendes tag

hello!
valaki tudna nekem segíteni? van egy 5130am és a következő a probléma:
néha olyat csinál zenelejátszás közbe ( kb. 20 - 30perc után), hogy kikapcsol, de nem, csak fehér lesz a képernyő és elmegy a hang. ez a bekapcsoló gomb lenyomásával orvosolható, de eléggé idegesítő.
gondoltam egy szoftverfrissítés segítene, de a nokia honlapján jelenleg nincs új szoftver a készülékhez. plíz help! :R

I can't stop feelin' high... I'll never come down...

(#12213) skrabi válasza kokaine (#12212) üzenetére


skrabi
senior tag

enyém is szokott iet, de nekem akkor, ha nagy méretű zene melett, nagy méretű, kijelzőt is naon zabáló alkalmazás megy...

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#12214) k850 válasza icons (#12211) üzenetére


k850
addikt

Cső icons! :) Ha meg próbálod szinkronizálni a MyPhone Expolerrel, figyelj nagyon az adat másolási irányra. Amikor én a SEUS-al frissítettem a telómat, utána a MyPhone Explorer nem ismerte fel. Félő, hogy te is így járhatsz, nekem csak a feljegyzéseim ill. naptáram íródott felül. Most már sejtem, hogy mi történt a telefonom memóriája üres volt és a program ahhoz igazította a naptáramat. Ezért nagyon fontos, hogy helyesen állítsad be a másolási irányt, PC-ről a telefonra. Nem fordítva!!! Próbáltam egy kis beállítási segítséget készíteni, remélem, hogy látható lesz, hogy merre keresgéld a beállításokat a MyPhone Expolerben.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#12215) Minstrel


Minstrel
senior tag

Helo, kérlek áruljátok el nekem, hogy hol vehetnék végre egy 1000000%-ig eredeti SE HPM-70-est. Már vettem hármat, plusz egy HPM-82-est de hát mindegyik sz*r utángyártott ipari hulladék volt, egyikkel rádió se jó, másiknak a hangjától meg kiugrok az ablakon. Szóval hol tudnék tutira eredetit venni? Tudom milyen az eredeti hangzása, mert tesóm W810-ese mellé volt a dobozban és az úgy szól, mint az álom és jobban is érzem a fülemben, teljesen más, mint amiket eddig vettem.

(#12216) icons válasza k850 (#12214) üzenetére


icons
addikt

Hello! :)

Nekem se látja, azt hittem, ez valami ideiglenes hülyeség lehet, de ezek szerint.... Megpróbálom kiszedni talán az adatokat a progiból, kimenteni, és utána reinstall, és úgy ismertetem újra fel vele. De a probléma megmarad, mivel az, amit mutatsz szerintem csak a FileSync-hez tartozik, tehát ott csak a fájlokat rakja át, nem mindent (vagy a számokat és az smseket, stbket is fájlnak veszi? mert ugye azok mind), nem? Még nem próbáltam, úgyh ha nem tuti, hogy nem azt teszi, amit nekem kellene, akkor megpróbálom :).

(#12217) icons válasza Minstrel (#12215) üzenetére


icons
addikt

TUDDOM, TUDOOOM, várj megkeresem neked, 2500ért, és tök eredeti, garival, rendes boltban.
Holnapra megnézem neked!

Tuti, hogy eredeti, mert már volt 2eredetim, egy hamis, és most van még egy eredetim, értek a hpm-70esekhez :D

(#12218) Minstrel válasza icons (#12217) üzenetére


Minstrel
senior tag

Csak 2500? Akkor veszek azonnal hármat! :R

(#12219) icons válasza icons (#12217) üzenetére


icons
addikt

http://www.ebolt.hu itt vettem, azóta felment az ára, de még így is megéri. Van boltjuk is.
Már 3800Ft sajna, én sztem 2580ért vettem

itt a mail:
1db ac1-10684 SonyEricsson K750i felvevőgombos, sztereo headset, fekete, HPM-70
2580 Ft 2580 Ft
Ügyfélszolgálat címe:
1117 Budapest, Hauszmann Alajos u. 4.
(Hauszmann Alajos - Sopron utca sarok)
Megközelíthetőség megtekintéséhez kattintson ide
Ügyfélszolgálatunk és raktárunk nyitvatartási ideje:
8.30-18.00, hétfőtől péntekig
Ügyfélszolgálatunk telefonszáma:
(06-1)-88-99-222
Üdvözlettel,
eBolt Kft.

:D:D

[ Szerkesztve ]

(#12220) skrabi válasza nyecsi (#12174) üzenetére


skrabi
senior tag

azok az üzenetek a telefon memóriájában voltak vagy a sim kártyán? mert most nézelődtem, és találtam egy torrent oldalon egy progit, amivel visszalehet hozni a simkártyáról eltűnt cuccokat... ha akarod letöltöm és felrakom vhova hogy letölthesd:D

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#12221) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Sziasztok!

Hogy tudok playlistet csinálni a zenéimnek Nokia 6233-on, sajnos az új generációs PC Suit-os Nokia Music, ami a zenék kezelésére hivatott, ezzel a régebbi tipussal már nem kompatibilis, vki nem tudna ajánlani vmi progit, amivel lehetne gyártani playlistet?

Köszi a válaszokat!

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#12222) skrabi válasza Tybee21 (#12221) üzenetére


skrabi
senior tag

telefon zenelejátszójával nem tudsz? vagy töltsd le aa régebbi pcsuite-ot, azzal sztem megtudod csinálni!

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#12223) petakpa1


petakpa1
őstag

Nokia 3110c telóm nem ismeri fel az 1GB-os Kingston micro Sd kártyámat. Kártyaolvasóval, Samsunk E250-mel prímán működött, tehát a kártya jó. :F:F:F

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#12224) TedBaker


TedBaker
csendes tag

Hyhy..
Teló függetlenítéshez kellenének letölthető progik.....
tudtok segíteni??
pár nokiához már találtam meg samsunghoz.
Most egy vodafone 225-st szeretnék fügetleníteni, meg motorolákhoz kellene még vmi...
előre is köszi..
írhattok privátba is: galpg@hotmail.com

(#12225) TedBaker


TedBaker
csendes tag

egy "g" kimaradt;)

(#12226) mrlujoak válasza TedBaker (#12224) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ez, így itt, durván ütközik az alapelvek függetlenítéssel kapcsolatos tételeivel.

Függetleníteni legálisan csak a szolgáltatód által lehet, minden más - a telefon szoftverében történő ilyetén változtatás - illegális, büntetőjogi felelősséggel járó cselekedet.

...most látom topikot is nyitottál, az zárásra kerül majd - mint azt legiaap is írja ott - és gondolom ez a hsz-ed is moderálásra kerül...

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#12227) TedBaker


TedBaker
csendes tag

Na hali...
én utána néztem már ennek..
a hűségnyilatkozat lejárta után már szabadon megteheted ezt a telefonoddal..
és nem illegális...
előtte is csak a kedvezmény elvesztésével jár (x összeg kifizetésével, amennyivel olcsóbban jutottál hozzá a kedvezményes telóhoz) illetve a garanciát veszted el..

jah csináltam is ennek egy új fórumot "unloc phones" néven...

De azt hagyd kérdezzem meg, h a fórum alapelveivel ütközik-e?

(#12228) mrlujoak válasza TedBaker (#12227) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

Sajnos a hűségnyilatkozat lejárta után is csak a szolgáltató veheti le a hálózati korlátot, de még a telefon garanciájának lejárta után sem nyúlhatsz bele a telefon szoftverébe!

A telefongyártó az adott készülék gyári beállításait - szoftvervariációk, szolgáltató zárak stb - az IMEI számban is rögzíti.
Ezek megváltoztatása minden esetben illegális, mivel a telefonon futó szoftver nem a Te tulajdonod, te csak a használati jogot vásároltad meg.
Magával a hardverrel azt csinálsz, amit akarsz, akár még a szoftver futtatását is meggátolhatod - azaz széttöröd a telefont apró darabokra - de magába a szoftverbe nem nyúlhatsz bele legálisan.
Ergo nem fejtheted vissza a parancsokat, nem nyithatod meg a szoftvert, nem is módosíthatsz benne semmi olyat, ami eltér a használati útmutatóban leírtaktól.
Ezen az oldalon a moddingolás - ami már szintén nem legális kategória - még engedett, de a szolgáltatói korlát alóli feloldás már nem, mivel ezzel már kézzelfogható kárt okozol a szolgáltatónak.
Moddingolással különösebb kárt nem okozol a gyártónak, csupán a Te kedvtelésedből, saját magadnak piszkálod a szoftot, ámde, ha valami folytán - egy elharapózott garikérdés, bármi - ez a gyártó-hoz jut, akkor bizony megütheted a bokádat.

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#12229) petakpa1 válasza petakpa1 (#12223) üzenetére


petakpa1
őstag

Erre [link] valaki?

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#12230) joey04


joey04
titán

a függetlenítés valóban illegális, de a modding és egyebek már nem egészen. a gyártók próbálják ezt a fejünkbe verni, de nem kell zombiként, vakon követbe ezeket a figyelmeztetéseket használni a telefont. Igaz, nehezem lehet végigvinni a dolgot az igazadért, de ez is csak a garanciára igaz. Azért nem vehetnék elő ha csak moddolod a telefont.
1-2 valóban szakértő leírta a pontos jogi oldalát a dolgoknak.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12231) icons


icons
addikt

Egy picit szerelgettem a gépet, és közben 3 kérdés merült fel, utána meg egy:
1, Van egy Sata-s vinyóm, amit rack-ban tudok használni, de most rack nélkül próbáltam, viszont a hátulján 3 csatlakozó van: egy Sata, egy "hosszú Sata" (pont olyan, mint a Sata, csak kb kétszer hosszabb), meg a jumper. A Satan kívül áramot kell bele vinni? Nekem nem indul el csak Sata csatlakozóval.

2, Bekapcsoltam a gépet, és a képernyőm nem kapott jelet, nem tudtam mi lehet, amit utoljára csináltam, azt visszacsináltam: az egyik IDE kábelt (a DVD író van rákötve) kihúztam az alaplapból, majd visszadugtam, újraindítottam a gépet, ment a képernyő is... Máshoz nem nyúltam, direkt odafigyeltem, és előtte is megnéztem, hogy az a nagy alaplapi tápcsati, és minden más rendesen be van duga. A gép előtte is bekapcsolódott, a vinyó, dvd felpörgött, a ledek kigyulladtak, a vidkari is ment (ehhez sem nyúltam persze, a másik oldalon is van ugyebár...). Mi volt ez??

3, Az előbb bekapcsoltam a gépet, fekete képernyő, semmi. Jelet kap. Újraindítom, bejön az alaplap-proci logója (P4), majd itt megáll. Ennél nem tudtam tovább menni. Újraindítom, BIOSba belépek, de ott már nem működik a billentyűzet. Újraindítom, BIOS, most mindent végignézek, valamit beállítok, majd vissza, de minden ugyanúgy marad, F10, és Savet nyomok. Gép tökéletesen megy. Miért?

4, Az előbb írom ezt a hsz-t, és hirtelen kékhalál: PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA, újraindítom, azóta megy, előtte is vagy egy óráig ment. Ez mit jelent?

Kezdek egyre kevesebbet érteni :). Köszi!

(#12232) Karma válasza icons (#12231) üzenetére


Karma
félisten

Rossz topik. Erre a topikra gondoltál :)

Egyébként meg:
1) Az egyik csatlakozó a tápé, ha nem dugod be, nyilván nem fog működni. :U Ha az alaplapodon nincs SATA-tápkábel, akkor vagy szerezz átalakítót, vagy szerezz egy új tápegységet.
2) Kéretik nem fejjel lefelé bedugni az IDE kábelt. Vagy kicserélni az érintett IDE-kábelt, valahol zárlat is lehet.
3)-4) Hibás RAM könnyen okozhat ilyet.

De válaszolni ne ide válaszolj :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#12233) Minstrel válasza icons (#12219) üzenetére


Minstrel
senior tag

köszi :R

még egyet kérnék.. a Te eredetidnek csatlakozójáról tudnál egy közeli képet küldeni? az érdekelne ahol a kis fejhallgató ikon van rajta

(#12234) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Sziasztok! Van egy rokonom. Nokia 6630-at használ. Az történik, hogy a fejhallgató jel folyamatosan ott a kijelzőn, pedig a head szett nincs is bedugva. Telefonálni sem lehet vele, mert minden bejövő hangot a (nem létező) fülesre küld.
Kikapcs-bekapcs nem segített.
A készülék nem volt a kezemben, mert az illető 100 km-re van. Csak MSN-en tudom ellátni ötletekkel. (ha van)

valami

(#12235) Viktor0610 válasza Quasi_modo (#12234) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A csatlakozója hibásodhatott meg és/vagy beázott.
Mindenképp' szerviz.

Xiaomi 13T

(#12236) Quasi_modo válasza Viktor0610 (#12235) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Uff! Most mondja, hogy tegnap esőben ment haza. Mondtam akkor akku ki és szárít. Kösz az ötletet.

valami

(#12237) petakpa1


petakpa1
őstag

Erre [link] senkinek nincs ötlete?

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#12238) Tybee21 válasza skrabi (#12222) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Köszi! Végül magam is erre jutottam, s ami a legszánalmasabb, mivel hivatalos oldalról nem tudtam már régebbi Pcsuit-ot leszedni, muszáj volt nemzetközi torrentről tölteni egyet, de így legalább tudtam playlistet csinálni, a zenelejátszóval meg nem lehet, sajnos!

Üdv!

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#12239) vergilx


vergilx
őstag

Sziasztok!
Az LG Viewtymat nem akarja a Vista adattároló ként felismerni,azt dobja ki ismeretlen eszköz.
LG PC suital modem módban meg ritka lassú a másolás :(

Vki tudna segíteni pls?

(#12240) trebron86 válasza vergilx (#12239) üzenetére


trebron86
tag

Szia
bocs de épp csak kérdezni akartam én is és megláttam!
A vista szerintem nagyon el lett árasztva hibákkal!
Javaslom a w7-et u.a a kinézet mint a vistánál csak sokkal jobban támogat mindent én csak a vga-m legfrissebb driverét tettem fel azon kívül mindent felrakott a telepítő és sokkal jobban ki használja a gépet is.
Míg a vista csak terheli.
Ez csak javaslat.
Nekem az iphone-om xp-be és vistába 2.-3.-ik csatlakozásra ismerte hogy ott van de a w7 az azonnal akár hányszor dugom rá.

u.i.: bocs a helyes írási hibákért nekem nem megy a nyelvtan,de ki nem s***ja le ... ha minden a [B]matek[/B]!!!

(#12241) vergilx válasza trebron86 (#12240) üzenetére


vergilx
őstag

egyéb gondom nekem nincs a vistával,minden tökéletes rajta,nem tom h a 64bit zavarja e a telefont...

(#12242) moszat23


moszat23
csendes tag

Helló! Segítség kéne egy sony ericsson k770i telon szoftvert frissítettem gyári hivatalos SE progival. A teló fél napig működött aztán kikapcsolt és azóta nem lehet bekapcsolni nem reagál semmire,nem látja számítógép se. Ha a töltőt rádugom a piros led világit. Valaki valamit tudna mondani? :O

(#12243) Lasy válasza moszat23 (#12242) üzenetére


Lasy
veterán

ha m ég nem oldodott meg a problémád jelezd nekem és segitek.

+36702778032

(#12244) Lasy válasza petakpa1 (#12237) üzenetére


Lasy
veterán

sajna a nokiák nem kedvelik a Kingston memkarikat. amikor nekem a c3110 volt akkor teljesen lefagyott mikor 500Mb-t pakoltam rá, és csak akkor akart menni amikor kiszedtem a memkarit. :(

+36702778032

(#12245) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Üdvelet!

Nokia E75ben hogy tudom lelőni a pannonos internetet? Állandóan felmászik a hálózatra, ez a "hómszkrín" 1.0 meg eléggé kiismerhetetlen nekem :(

(#12246) moszat23 válasza Lasy (#12243) üzenetére


moszat23
csendes tag

Hali! Sajna nem sikerült megcsinálni sőt az unokaöcsém v640-e is így járt. Jó lenne ha tudnál segíteni! Kösz!

(#12247) cultfeca


cultfeca
tag

Sziasztok! Van egy problémám! Kaptam egy Nokia 6021-es telefont.megszabadítottam a korlátaitól, már csak a biztonsági kód hibádzik. A gyárit próbáltam,az se jó.Lehet valahogy valami kóddal resetelni a telefont? Valahogy úgy mint a Samsungoknál master reset. a Nokiához nem értek ezért kérem a segítségeteket.
Előre is köszönöm!
Üdv: cultfeca

(#12248) Lasy válasza moszat23 (#12246) üzenetére


Lasy
veterán

hozd el.
ment pü.

+36702778032

(#12249) Anyukedvence


Anyukedvence
csendes tag

Halika!
Van egy Sagem Mcy2-3m telóm, érdekelne mennyiért lehetne kikódoltatni ill lehetséges-e ennél a típusnál?
Csáó

(#12250) skrabi válasza cultfeca (#12247) üzenetére


skrabi
senior tag

van egy program ami csinál egy biztonsági kódot az imei alapján, de újabb telóknál nem működik (3220al sem, ami azért nem egy újabb, sztem a 6021 is kb vele egyidős, talán fiatalabb, nemtom..)... esetleg ha leírod privátban, megpróbálhatjuk, hátha...

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.