Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11651) kaller1 válasza gyedavid (#11650) üzenetére


kaller1
veterán

Tedd át a képet is a belső memóriába.

.::> <::.

(#11652) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy tervezem egy Samu i550-es mobil vásárlását, amibe elvileg van gps... az érdekelne, hogy külön kell fizetnem valamit érte, vagy úgyműködik mint egy sima gps, amire feltöltöm a progit, és utána megy... :F

:R

(#11653) kaller1 válasza RockHaRD (#11652) üzenetére


kaller1
veterán

A tesztjét olvastad? A GPS miatt kár megvenni.... :U

.::> <::.

(#11654) zombinyul válasza Zoli bácsi (#11648) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem anno a T610-esem kibírt egy marha nagy beázást...egy hónapig kb. nem volt jó az infra,de egy idő után az is kiszáradt,és tökéletesen működött még egy évig nálam a telefon.Utánna eladtam.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11655) zombinyul válasza kaller1 (#11651) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem is témás problémáim voltak Sony Ericssonnal,most szoftverfrissítésen van,állítólag az segít..:U

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11656) Ronin- válasza Zoli bácsi (#11645) üzenetére


Ronin-
senior tag

hát, ha 1 éven belüli a teló, akkor ingyenes szervíz van..

(#11657) Ronin- válasza maru (#11618) üzenetére


Ronin-
senior tag

és 64bites rendszer ?

(#11658) zombinyul


zombinyul
addikt

Üdv.!
Lenne egy olyan kérdésem,hogy az normális-e egy telefonnál(W910-esnél),hogy nyitott állapotban a fedlap aljánál jó 1-2 millis lötyögés tapasztalható...(mind oldalirányba,mind "fel-le")Mert nem tudom,hogy ez újonnan ilyen volt-e(nem emlékszem,nem is azt figyeltem,csak örültem a telefonnak:D)),vagy csak kilazult,mert akkor lehet hogy elviszem szervízbe,kicsit zavaró.Bár nem túl nagy a mozgás,mégis kicsit idegesítő.
Válaszotokat előre is köszönöm.:)
Sziasztok!

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11659) nygma válasza zombinyul (#11658) üzenetére


nygma
addikt

Szerintem normális,de ha zavar vidd be egy telefonoshoz és nézesd meg, az nem kerül semmibe... ;)

(#11660) nygma válasza RockHaRD (#11652) üzenetére


nygma
addikt

Szerintem ingyenes,de nem ajánlom a telefont...

(#11661) gyedavid válasza kaller1 (#11651) üzenetére


gyedavid
csendes tag

kipróbáltam a mobilban lévő alap háttérképpel is, ugyanúgy eltűnik bekapcsolásnál...
lehet hogy ez a normális?

(#11662) kaller1 válasza gyedavid (#11661) üzenetére


kaller1
veterán

Nem, ez nagyon nem normális...Ha zavar a dolog,akkor egy sw frissítést kellene megpróbálni rajta.
Mod: Látom,nokia típusról van szó.Olyan van a beállítások között,hogy háttérképnek a téma általit használja?

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#11663) gyedavid válasza kaller1 (#11662) üzenetére


gyedavid
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget!
A háttérkép a "beállítás téma szerint"-en volt, ez helyett kiválasztottam egy másik képet kikapcsoltam, vissza és lám, úgy maradt :)
Mégegyszer köszönöm, ezek szerint nem rossz a mobil :)

(#11664) dbius


dbius
veterán

Egy hete használok egy Samsung D880-as telefont, de most bluetoothon keresztül nem tudom összekapcsolni a PC-vel, legalábbis a Samsung Mobile - vagyis a gyári szoftvert - használva.

Eddig minden ment rendesen, tudtam szinkronizálni a telefont a PC-vel a Samsung gyári programjával (legfrissebb verzió volt, netről frissítette magát)

Tegnap óta viszont nem hajlandó a telefonnal kapcsolatot létesíteni ugyanez a szoftver. Telefonhibát ír ki, amikor össze akarom kapcsolni a géppel.

Minden normálisan be van állítva, a gép és a teló párosítva vannak, ill. a telefon és a gép is láthatóra van állítva.

Más szoftverrel azonban tudok bluetoothon keresztül adatot küldeni, fogadni, sőt szinkronizálni is. (Mobile Master)

Ugyanakkor bosszantó, hogy pont a gyári programmal egyik napról a másikra nem megy a dolog és nem tudom az okát :F

Amit próbáltam:

- samsung progit teljesen leszedtem (gép újraindít)
- párosítást megszüntettem, újra párosítottam őket
- telefont is ki-bekapcsoltam

Ami még zavaróbb, hogy ma egy másik gépen is megpróbáltam, ott sem ment az összekapcsolás a gyári szoftverrel ugyanazon, telefonhiba üzenet kíséretében.

Kizárt, hogy a telefonnak legyen baja, mert akkor nem működne más szoftverrel a szinkronizálás és fájl küldés, ill. fogadás.

De akkor mi okozhatja és mi lehet a megoldás?? (USB-n keresztül még nem próbáltam, a kábel most nincs is nálam, így nem tudom megnézni)

Valakinek hasonló tapasztalat, vagy javaslat?

(#11665) kaller1 válasza gyedavid (#11663) üzenetére


kaller1
veterán

Na akkor bejött a megérzésem.Nincs mit! :)

.::> <::.

(#11666) zombinyul válasza nygma (#11659) üzenetére


zombinyul
addikt

Nagyon szépen köszönöm segítséged,nem zavar(ha abnormális lenne természetesen idegesítene,de így élni tudok vele:)) MÉg egyszer köszönöm :R :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11667) dbius válasza dbius (#11664) üzenetére


dbius
veterán

Úgy tűnik sikerült életre kelteni.

Linux alatt párosítottam a készüléket a géppel, majd ezt követően windows alatt megismételtem, tekintve, hogy a Linux "felülírta" a párosítást, és most megint elindult a gyári szoftverrel is a kapcsolódás, szinkronizáció :C

(#11668) qdak


qdak
addikt

hello nagy baj van moto v3xx beraktam 1 memoria kártyát és azota se kép se hang nem jön ki a telobol mit csinjek ? :O
elötte mindne jo volt, jah és nagy gáz lenne ha a telo memoja elszálna :W

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#11669) dany27


dany27
őstag

hi

adott egy SE v630i ami átvan flashelve w660ra és ma valamiért elkezdett szarakodni a jobb oldalon lévő legfelső gomb amivel oldani kéne a bill zárat.
De érdekes mert egésznap nem volt jó most néztem most meg jó volt most meg megen nem jó. Aztán csinált olyant is h csak ugy magától "benyomta" (kiírja random módon h nyomja a meg.... a billentyűzet feloldásához vaLAMINT világít)

Mi lehet?? Meghalt a bill vagy csak mocsok ment a gomb meg a bill nyákja közé??

(#11670) Mr.BB


Mr.BB
csendes tag

Hali!
SHG-F480-am van. (Tocco)
Szeretnék szótárt letölteni rá... Ötlet?
Köszi!

(#11671) nygma válasza dany27 (#11669) üzenetére


nygma
addikt

Szedd szét,és nézd meg,tisztítsd ki,ha nem lesz jó utána vidd szervízbe... :U

(#11672) nygma válasza Mr.BB (#11670) üzenetére


nygma
addikt

Szerinem lehet rá szótár programot rakni...

(#11673) qdak


qdak
addikt

help pls

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#11674) Teszla_ válasza dany27 (#11669) üzenetére


Teszla_
senior tag

Akkor ezt most úgy kell érteni, hogy ha bekapcsol a billentyűzár, akkor utána nem tudod kioldani?
Mert ha igen, akkor az lesz szerintem, ami nekem is volt a K800i-mnél :)
Ugye én is mókáztam a szofttal, felraktam egy olyan modot, hogy zárolni lehet a fájlkezelőt. Ha van ilyened, akkor szedd le, mert nálam ez kavart be. Billentyűzár lezárt, utána nem működött a jobb felső gomb.
Vagy SEUS-t küldd rá, aztán mehet vissza a W660 szoft. Fél -, max 1 óra, de legalább működik :)
Ha nincs világítása se a gombnak, meg nincs felirat se, amikor megnyomod a bal alsót (de ez utóbbi nem biztos), akkor tuti valami rossz modot raktál fel.

qdak: Memóriakártya nélkül sem kapcsol be a teló? Töltést veszi? Ha nem, akkor próbálj meg szerezni egy feltöltött akksit, hátha azzal megy. Ha sehogysem, akkor szerintem alaplap hiba, de nem hiszem, hogy a memóriakártya vágta volna haza. Én is raktam már be rossz memóriakártyát anno SE P800-ba, de nem történt semmi, csak nem ismerte fel.
Ha semmi nem segít, menj el egy szervízbe. Ha megéri javíttatni (teló piaci ára szerintem max 10-12k, tehát ehhez képest), akkor megcsináltathatod. Ha nem, akkor szerintem még le tudják menteni a memóriában lévő adatokat. Hacsak a belső memória nem sérült.

(#11675) qdak válasza Teszla_ (#11674) üzenetére


qdak
addikt

nem nem kapcsol be ugysem, amuyg a kártya tuti jo, a másik teloban most is megy! annyi volt h elkezdte be boot olni a memo kártyát megfagyott, kikapcs azota semmit sem csináll :(
ha géppel kötöm össze akor tölt ill pirosan világit a led de a kijelzö nem ir semit.., csomo progit kipőrobáltma mint azt irja h nincs csatlakoztat va a telo :S Aksiban van töltés épp reggel lett feltöltve, vagy le7 az aksi ment tönkre és azért nem kapcsol be ? minny megyek bgyőrbe majd benézek 1-2 hejre mit tudnak vele kezdeni =( ami fontos lenne a sok telo szám mire beirkálom oket omg :S

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#11676) zombinyul


zombinyul
addikt

Nekem meg azthiszem megy a W910-es is szervízbe...Nem tudom mitől,de folyamatosan lazul a csúszka... :( Már van vagy 2-3 millis kilengése nyitott állapotban a fedlap aljának,és így ha nyitva a telefon,és barangolok a menüben,vagy egyszerűen nyomkodom a gombokat,folyamatosan érezni a lötyögést...Oldalirányba is van egy jó milis kilengés,lötyögés.Nagyon aggasztó.Szerintetek mit tegyek?Ez a probléma nem is probléma,vagy javasolt lehet szervízbe vinni,hogy kezdjenek vele valamit?Ezt egyszer az E250-es Samsungom már eljátszotta,el is adtam. :U
Válaszotokat előre is köszönöm. :R
Sziasztok!

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11677) dbius válasza zombinyul (#11676) üzenetére


dbius
veterán

Nekem most egy d900i-t javítottak t-mobilnál garanciában, aminek a flipje lötyögött, ill. a billenytűzetet is karcolta. Szó nélkül átvették, egy hét alatt az alsó részét a telefonnak teljesen kicserélték (flip sinek, rugó, billentyűzet, ház, stb...)

Szóval ha a flip kezd lötyögni és még garis a készülék, akkor add be garanciális javításra!

(#11678) zombinyul válasza dbius (#11677) üzenetére


zombinyul
addikt

Értem...Igen,még bőven garanciális a telefon,szóval akkor megpróbálkozok a szervízeltetéssel(bár nem is Samsung,ráadásul Vodafone-os,tehát majd elválik mire jutok).Köszönöm szépen a segítséged! :R :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11679) Wictor


Wictor
senior tag

Üdv! Pár kérdésem volna így gyorsban Samsung E250-el kapcsolatban:

1.) Mitől lehet az, hogy foltos a kijelző? Beázhatott a teló?
2.) Nem indul el a kamera, hanem lefagy, mikor belépek a kamera-menübe. Mitől lehet? Szoftverhiba, vagy valami más? Lehet ez is az esetleges beázás oka?
3.) Szoftvert lehet házilag cserélni rajta? Ha igen, esetleg valakinek ötlete van, hogy hogy? Nincs már rajta gari, úgyhogy semmit sem veszíthetek vele. Max a Live!-ot... ;]
4.) A függetlenítést házilag pedig már meg sem merem kérdezni... De egyébként lehet valahogy?

A válaszokat előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#11680) Tomcy7


Tomcy7
tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne a samu pixonnal kapcsolatban.
Kollégámnak van ezért elkértem és megnéztem az övét és találkoztam egy furcsasággal!
Mégpedig hogy ha átrakom 120fps-es felvételre akkor a képméretet belövi autómatán 320x240-re! Na már most ezzel annyi a baj hogy itt a teszten is és asszem spec-ben is 640x480 van írva hogy azt tudja lassítottba felvenni!

A kérdésem az hogy ez szimplán elírás és nem tudja vagy kollégám telójával nincs valami rendben?

Segítségeteket előre is köszi!

(#11681) legiaap válasza Tomcy7 (#11680) üzenetére


legiaap
nagyúr

Válaszoltam a Pixon topikban

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#11682) Teszla_ válasza Wictor (#11679) üzenetére


Teszla_
senior tag

1.) Fareom D900i-jének is folto s kijelzője, d ő már így vette. Szerintem lehet párásodástól is. Ázást max úgy lehetne megnézni, hogy szétkapod a telót és megnézed, hogy nem színeződött-e el valamelyik kis matrica a belsejében. De ázás is lehet ettől függetlenül.

2.) Ha beázott (vagy párásodott), akkor talán lehet emiatt is, mert bármelyik alkatrészt hazavághatta a dolog. Vagy kamerahibás, esetleg szoft.

3.) Gondolom lehet rajta cserélni szoftot, mivel nem csak live-os szoftverrel jött ki az E250 :) D900(i)-nél volt sokféle moddolt szoft, de E250-nél még nem hallottam ilyenről. Ettől függetlenül lehetséges.

Firmware ügyben ezt az orosz oldalt nézd meg, itt láttam E250-hez valót. De ezt is csak hozzáértő embernek ajánlom, aki ért oroszul és tudja melyik firmware kell a Te telefonodhoz:

http://firmware.javer.sgh.ru/

Ha esetleg ez nem legális oldal, akkor majd valamelyik moderátor vonatolja ki :)

4.) Ennek sem hallottam még a házi barkács fajtájáról.

Ez mnde csak saját vélemény, egy szakember biztos okosabbat is tudna mondani.
Remélem tudtam segíteni.

(#11683) dany27 válasza nygma (#11671) üzenetére


dany27
őstag

hi

szét szed a billentyűzet nyákjból kijővő szalag kábel ami hátulra van bedugva nah azt kiszedtem kipucoltam az egész telót egy ideig jó volt, örültem mint majom a farkának azt megen nem jó....

Mi lehet a gas?? Maga a bill nyák vagy pont a másik cucc amibe az csatlakozik ??
Mert bill nyákot most tudnék szerezni 2E Ft áron. De kérdés h azzal jó lenne e?? :F
Me ha nem akko megettem

(#11684) zombinyul


zombinyul
addikt

Sziasztok!
Újra a W910-essel kapcsolatban,bár kicsit idegesítő...:U
Nos,most ami kijött rajta,hogy egyszerűen akármeddig(vagy bármeddig:DD) töltöm,csak 97%-ra lehet felvinni a töltöttséget...Persze leveszem,visszateszem,és hipp hopp,eléri a 100%-ot.A csúszkája marad a régi lötyögős borzalom:D
Köszi lőre is a segítséget(megint :B :D )
Sziasztok!

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11685) HXY


HXY
addikt

Hello!

Az lenne a kérdésem, hogy az

LG KU990 - Viewty -n

be lehet állítani a csengőhangot emelkedőre?

(#11686) Sipi16 válasza zombinyul (#11684) üzenetére


Sipi16
senior tag

A kocsit is amikor teletankolod akkor fullon van. Mész 30 km-t és még mindig fullt mutat pedig egy kicsi már lefogyott belőle. Minden akkumlátorban van túltöltés elleni védelem. Ne legyél maximalista. Mi az a 3%?
Csúszka: Kicsit lötyögnie "kell" Az összes lötyög. Csúszkában a samu a legjobb. Beviheted a szervízbe, de lehet, hogy azt fogják írni rá, hogy ennyi lötyögés normális.

dany27: Ha 100%ban ki tudod zárni a fólia hibáját akkor vedd meg, de lehet, hogy jobban jársz ha beadod szervízbe... :U

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#11687) Teszla_ válasza zombinyul (#11684) üzenetére


Teszla_
senior tag

Ha jól emlékszem, akkor még én sem láttam, hogy 100%-os töltöttséget írt volna a K800i-m. Szóval szerintem ez normális. Mint ahogy Sipi16 is írta.
A lötyögés pedig szerintem minden kinyithatós, slide-os telónál jelen van. Ha nem lötyögne, akkor vagy baromi nehezen csúszna/nyílna, vagy egyáltalán nem :D Nekem minimálisan lötyögött a D900i-m (apámé is), a G800-am és barátnőm Nokia 6111-e is.

(#11688) zombinyul válasza Sipi16 (#11686) üzenetére


zombinyul
addikt

Majd lefényképezem amint 100%-ot mutat,ugyanis ha visszateszem töltőre,és leveszem felugrik.:U De azért a segítségeteket köszönöm szépen!
Teszla_: a lötyögés azért zavar,mert több helyen azt írták,hogy a W910-es csúszkája "atomstabil"...Erről ez közel sem mondható el,bár az 1-1,5 millis kilengés nem túl durva...Viszont ismerősöm 6500 slide-ja közel sem lötyög ennyire...:U

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11689) qdak


qdak
addikt

oylan progit keresnék a motorola v3xx emhez amivel szoftvert tudok cserélni, de uyg h az usb nem érzékeli a telot :F van egyáltalán vagy kuka ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#11690) kaller1 válasza qdak (#11689) üzenetére


kaller1
veterán

Az L7 topikjában olvasgass,ott van részletes leírás a témához.

.::> <::.

(#11691) qdak válasza kaller1 (#11690) üzenetére


qdak
addikt

köszi nézm :R

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#11692) Sipi16 válasza zombinyul (#11688) üzenetére


Sipi16
senior tag

Amitől azt mondtuk, hogy egy kis lötyögés belefér, de attól még a szervízben bepróbálkozhatsz... :U

Nincs más ismerősöd akinek ilyen mobilja van? Hasonlítsd össze azokkal. Ha nincs akkor MM-ban van kiállított mobil. Azok jó példák lehetnek nem?

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#11693) qdak válasza qdak (#11689) üzenetére


qdak
addikt

up neki
meg ha uj telo lesz, meiket válasszam:
[motorola_ROKR_U9]
[lg_KC550]
esetleg [samsung_D900i]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#11694) Teszla_ válasza qdak (#11693) üzenetére


Teszla_
senior tag

Én a D900i-ről tudok nyilatkozni. Szerintem egy nagyon jó telefon, bár vannak "hibái". Gyönyörűen néz ki, szép a kijelző, jó a kamera (főleg a makro). Viszont körülményes a java felrakás, és zenére nem az igazi, mert egy playlist-be csak 30 számot lehet rakni és ha jól emlékszem 4 playlist-ed lehet. És válogatós a memóriakártyák típusára. Az a biztos, ha Sandisk kártyád van. Az ezüst színűnél típushiba, hogy lepereg egy idő után az eszüt festék. Viszont sokkal szebb :) Nekem az akksija is elég jól bírta.

De a "milyen mobilt vegyek" topicban biztos több segítséget kapsz majd.

Szerk.: Esetleg Samsung G800? :) Nekem most ez van és hiba egy szál sincs benne. Max, hogy kicsit gyenge a vakuja. De amúgy eddig talán legjobb telefonom.

[ Szerkesztve ]

(#11695) qdak válasza Teszla_ (#11694) üzenetére


qdak
addikt

huh az már tul drága nekem mindenkép t mobil kell és elöfizu :)
akkor a samsung ki is esett, a zene nagyon fontos nekem :D

a moto val kapcsolatba nincs ötleted mit probáljak ? :F

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#11696) Sipi16 válasza qdak (#11695) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nokia vagy SE nem lenne jobb választás?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#11697) qdak válasza Sipi16 (#11696) üzenetére


qdak
addikt

t-mobil/elöfizu/max 15.-20.000 ezek vannak :)

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#11698) dany27 válasza Sipi16 (#11686) üzenetére


dany27
őstag

szervízben azt mondták többe kerül megcsinálni mint amennyit ér....
holott én ~2k-ért szerzek foliát.
Nah most akkor mi is kerül többe? Gondolom még munka díj plusz áfa meg miegymás :D

(#11699) concret_hp


concret_hp
addikt

van olyan telefon ami tud mp3-at lejátszani és 3.5ös jackdugót lehet dugni bele?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#11700) dany27 válasza concret_hp (#11699) üzenetére


dany27
őstag

van az iPhone-ba pl az megy asszem

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.