Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38789) #92888064


#92888064
törölt tag

sziasztok!

lehetséges, hogy egy dell gx620-as gép állandóan fagy egy logitech mk250-es klavi egér szettől?
kb 7órája próbálok win7-et varázsolni a gépre, de folyamatosan megfagyott, és a kékhalálnál mindig mást írt ki. egyszer a floppy-t kellett letiltanom, de általában az usb-re panaszkodott valamilyen formában, pedig csak az mk250 vevőegysége volt bedugva. egyszer nehézkesen sikerült felvarázsolni az oprendeszert, de állandóan fagy.
alapvetően upgrade-elni hozták a gépet, és kapott még 2 giga ramot egy 9800gt green vga-t, 320 gigás samu f4-et, illetve 2 magos procit.
régi xp alatt teszteltem az összes alkatrészt, és mindegyik hibátlan, illetve a vga-t pár hétig használtam előtte, így hardveres probléma kizárva. bios frissítés után a procit is kezeli rendesen, és a 4 giga ram is tesztelve volt. szóval elviekben minden hibátlan, de mégis esélytelen felrakni egy új oprendszert (legyen xp vagy 7). xp telepítés végén mindig megfagy, a nagyon sokadik próbálkozásra és rengeteg fagyás után felment a 7, de instant kékhalálozik.
viszont a régi rendszer hibátlan. orthossal teszteltem, miközben hd sentinel nagy tesztet futtattam az új vinyón.
az ötleteket előre is köszönöm, mindenesetre holnap kunyerálok melóhelyről egy usb-s klavit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.