Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39701) pokroc


pokroc
tag

üdv
van 4db SAL 2610S hangfalam + ugyan ilyen típusú center hozzá SAL 2610C
semmi bajuk! mennyiért lehetne eladni?

:)

(#39702) INMOTEP válasza DJ WOKKY (#39700) üzenetére


INMOTEP
őstag

Undorító ilyenre még csak gondolni is :N :D

(#39703) Regirck válasza pokroc (#39701) üzenetére


Regirck
senior tag

15-20eFt-ért állapottól függően. Vagy nekem 5eFt-ért. :)

Újonnan 4.500Ft/db ha jól láttam Center pedig 6-7.000Ft.

[ Szerkesztve ]

(#39704) KaiotEch válasza DJ WOKKY (#39700) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Telepítés vége, most okénak tűnik, de nehogymár egy sima telepítés megfektesse a gépet, alig volt cpu/ram usage.

(#39705) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Nem tudom hova tehetném fel a kérdésemet , tudja e esetleg valaki hogy a Német RTL -en leadott Die Autohandler régebbi részeit hol lehet megtekinteni ? A Youtube-n már szétnéztem :U

(#39706) Orionk válasza INMOTEP (#39705) üzenetére


Orionk
senior tag

talán német torrentoldal?

vagy a német rtl csatornának nincs olyan oldala, mint az rtlmost.hu?, hogy az adásokat vissza lehet nézni?

(#39707) INMOTEP válasza Orionk (#39706) üzenetére


INMOTEP
őstag

Hát nem igazán erre gondoltam ,mert a résznek nem tudom a dátumát amit keresek .Igy olyan tárhelyet keresek ( Lehet Német is ) ahol ezek elvannak tárolva és online megnézhető .De érzem túl sokat kérek :D

(#39708) scream


scream
veterán

Sziasztok !

A gondom a következő volna : Adott 2 háttértár (1 HDD , 1 SSD) és az SSD-re úgy installáltam a Win-t (Win7x64),hogy benn volt a HDD és az install a HDD-re tette a bootmgr-t és ha lehúzom a HDD-t a gépről és csak az SSD van bennt hiányolja (érthető módon) a bootmgr-t.

Hogy tudnám megoldani,hogy a bootmgr az SSD-n legyen és ne a HDD-n ? Csak egyszerűen másoljam át ? :DDD

Win reinstall nemjó, olyan kéne amihez nem kell szétszedni,újrarakni a gépet.

(#39709) Orionk válasza Orionk (#39694) üzenetére


Orionk
senior tag

Ebben a feliratok kérdésben senki nincs otthon?

esetleg melyik másik topicban keresgélhetek
?

köszi

(#39710) DJ WOKKY válasza KaiotEch (#39704) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

ha rajta van a net, akkor nem lehetetlen ilyen gyorsan bekapni... főleg a szoftvereket is töltesz le az oprendszerre a netről...

(#39711) KaiotEch válasza DJ WOKKY (#39710) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az az első szinte, hogy Nod32-t dobom fel. De miután végetért a telepítés jónak tűnt. De képtelenség, hogy az ennyire megfektetné. :F

(#39712) DJ WOKKY válasza KaiotEch (#39711) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

akkor ott nem az volt a hiba.
Nem lehet, hogy valami driver mégsem került fel helyesen ???? Nem futott a háttérben valami progi, ami ette a ramot, meg kérte a cpu-t ? nem nézted ?

[ Szerkesztve ]

(#39713) KaiotEch válasza DJ WOKKY (#39712) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

De egy 720p-s film, dehát az sem fekteti meg. Talán egy Dual-Core-t megfektetne, de nem ezt. Minden driver szépen fel van rakva, újraindításokkal. MSDN win tehát nem is gányolt. CPU usage 10-20% között mozgott, ram átlagos 30-40%-on.

MOD: Eddig is ugyan ez az x64-es volt.

HDD lenne a hibás? HDTune szerint 30-70mb az olvasási sebessége, még a most vett 2TB-s 5400-as vinyóm is gyorsabb :D

[ Szerkesztve ]

(#39714) DJ WOKKY válasza KaiotEch (#39713) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

előtte milyen rendszered volt fent ? Mert ugye az xp után egy 64-bites win7, azért kemény...
talán egy 32bit-es win7-el meg kéne nézni, bár nagyon nagy butaságot mondtam, mert a konfigoddal viszont vígan repítenie kellene ezt a rendszert még ha futtatsz is közbe több alkalmazást !!

szerk.: ez elég érdekes... nincs plusz winyó, amin esetleg van vírus ?? vagy pendrive, bármi egyéb?

[ Szerkesztve ]

(#39715) dudika10 válasza KaiotEch (#39713) üzenetére


dudika10
veterán

Na és a merevlemez?

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#39716) KaiotEch válasza dudika10 (#39715) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

100/100-as mind2. Előző hsz-emben kiegészítettem gyorsaságát. :D A 2TB-set tegnap vettem, átmentettem ami eddig az 500-ason volt, formáztam az egészet, friss win rádob, majd vissza az adat. Vírusról nem tudok.

(#39717) dudika10 válasza KaiotEch (#39716) üzenetére


dudika10
veterán

Arra gondoltam, hogy a telepítés mennyire vette igénybe.
Eléggé vissza tudja fogni a gépet.
(#39718) KaiotEch: és akkor miért csodálkozol azon, hogy sokat kell várni amíg válaszol egy program?
Hiába van egy ferrárid ha az autópálya fizetőkapujánál sorba kell állnod vele. :N

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#39718) KaiotEch válasza dudika10 (#39717) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát az kész halál volt... 130GB visszamásolás + közben telepítgettem + 1,2MB/s-el töltöttem lefelé a WoT telepítőjét.

(#39719) PH-User


PH-User
addikt

Szép estét!

Milyen programmal tudom a HD6850-emet alulfeszelni, de legfőképp az órajelét csökkenteni.
A GTA SA miatt kellene, hogy maximum 50 fps-sel fusson rajta a játék, ne 150-nel, mert akadályoz pár küldetésben.

Előre is köszi!

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#39720) Regirck válasza PH-User (#39719) üzenetére


Regirck
senior tag

Rég játszottam vele de ott nem lehet a VSync-t bekapcsolni? Atinak úgy tudom van OverClock sortware-je amivel megtudod csinálni ha még sincsen a RivaTunner-el tudsz VGA órajelet csökkenteni.

Remélem tudtam segíteni...

(#39721) huntermati válasza PH-User (#39719) üzenetére


huntermati
tag

Próbáld megmvalamilyen "fps limiter" programmal :U

(#39722) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Sziasztok!
Gondom a következő:
Készítek egy egyszerű kis honlapot, viszont szeretném ha jelszóval védhetném az oldalt.
Tudtok ajánlani html kódot (MS Front Page-ben csinálom).
Köszönöm előre is!

(#39723) tomgabor


tomgabor
senior tag

Hogy tudom megnézni hoga Graz-ba Ausztria van-e és hol van konzolbolt?

(#39724) Csabee. válasza PH-User (#39719) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Kíváncsiságból kérdem hogy miben akadályoz?

Üdv: Csabee.

(#39725) fatal` válasza PH-User (#39719) üzenetére


fatal`
titán

Ati Tray Toolst próbáld meg. Vagy kapcsold be a vsyncet, akkor max 60fpsed lesz (már amennyiben 60hzet tud a monitorod).

[ Szerkesztve ]

(#39726) picur850702 válasza tomgabor (#39723) üzenetére


picur850702
csendes tag

http://www.konsolenumbau.at/

Nem tudok németül de úgy tűnik ez Grazban van, bár lehet hogy valami szerviz csak. Az oldal szélén van valami időjárás ablak és az Grazra vonatkozik, gondolom nem véletlenül.

http://www.stadtbranchenbuch.at/graz/265736.html

Ez az oldal említ egy bizonyos Sony Professional Centert Grazban, de csak telefonszáma van.

(#39727) picur850702


picur850702
csendes tag

Az alaplapom (Asus P5P43TD) kézikönyvében az van, hogy SATA 3Gb/s csatlakozók vannak rajta. Ez miben különbözik a SATA2-től? Tudok hozzá kötni SATA2 vinyót?

(#39728) KaiotEch válasza dudika10 (#39717) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

"Hát, de ha én rövid nyakú zsiráfot akarok, akkor az az legyen vazze" by Gálvölgyi

szerk.: De eddig én ezt nagyon nem vettem észre.

[ Szerkesztve ]

(#39729) dudika10 válasza KaiotEch (#39728) üzenetére


dudika10
veterán

Ha elég jól megfizetsz kutatókat/orvosokat (jelen esetben a boltost) akkor adnak(/csinálnak) neked rövid nyakú zsiráfot (jelen esetben marha gyors SSD-t). :P

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#39730) Csontoshun


Csontoshun
tag

hali! nah az ntlrd hiba megoldott most viszont azt irja hogy "operation system not found" op.rendzser winfos 7. igazábol nem tudom hogy mér van szerintem nem a hdd mert amint már irtam másodlagos hddénként tökéletesen működik és a winfos 7 is tökéletesen megy :O

"->, *, & "

(#39731) dudika10 válasza KaiotEch (#39728) üzenetére


dudika10
veterán

Addig nem vettem észre amíg nem volt dolgom SSD-vel. Azóta mintha traktor vezetnék ferrari helyett, a rendszer egyenesen döcög. Kár, hogy drágák az SSD-k.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#39732) reset válasza picur850702 (#39727) üzenetére


reset
senior tag

A SATA 3-nak nagyobb az adatátviteli sebessége. A csatik lefelé kompatibilisek; a SATA 3-ra ráköthető a SATA 2-es vinyó.

(#39733) KaiotEch válasza picur850702 (#39727) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A SATA 3GB/s az a SATA2, SATA3 már 6GB/s. Utóbbi meg parasztvakítás, mert sima vinyó nem képes akkora olvasásra, csak SSD-k vagy RAID-be kötöttek.

[ Szerkesztve ]

(#39734) persil


persil
nagyúr

Sziasztok!

Nagyon érdekes, es bosszantó problémába ütköztem tegnap éjjel.
iPhone 4-hez vettem egy moshi moonrock headset-et, amit már vagy két hete hallgatok, mindenféle hiba nélkül. Tegnap előtt munka utána letettem a fülest az asztalra és mikor tegnap éjjel újra a telefonba dugtam, azt a furcsa dolgot tapasztaltam, hogy az ének csöndes. Mintha azt csak messziről hallanám elfojtva, de közben a zenében a többi hangszer, meg úgy általában minden tökéletesen szól. Mindkét füle szól, de mindkettő csak így, ahogy írom. Gépre kötve a fülest ugyan ilyen. A telefon kihangosítva szintén jó.

A két használat közt semmi sem történt a fülessel, le volt téve és senki sem nyúlt hozzá, kb 1 napig. Mikor legközelebb bedugtam, akkor azonnal jelentkezett a hiba.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#39735) KaiotEch válasza persil (#39734) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Beszart, vidd vissza gariba.

(#39737) persil: Történnek érdekes dolgok a világban, amik megmagyarázhatatlanok.

[ Szerkesztve ]

(#39737) persil válasza KaiotEch (#39735) üzenetére


persil
nagyúr

De ilyen egyáltalán hogy lehetséges....?
Csak az ének nem szól. (jobban mondva szól, csak olyan, mintha kurva csöndes lenne)
Ráadásul hozzá sem, nyúlt senki, pihent letéve 1 napot. Aztén felveszem és el van romolva...? :S

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#39738) Socrates


Socrates
csendes tag

Valaki tudná a megoldást a (#39655) hsz-re?
Köszi!

Socrates

(#39739) KaiotEch válasza dudika10 (#39731) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ja olyanok is vannak, hogy nem megy szinte semmi FF-ba vagyok nyomok egy Win gombot és gondolkodik, hogy most meg kéne nyitni azt a start gombot vagy sem... Nemértem.

(#39738) Socrates: AVAST-ban add hozzá kivételként a progit, vagy cseréld le valami másra.

[ Szerkesztve ]

(#39740) Socrates válasza KaiotEch (#39739) üzenetére


Socrates
csendes tag

Hozzáadtam de nem reagál.
Mit cseréljek le?..., az összes böngészőt blokkolja ha
a védelem be van kapcsolva...

Socrates

(#39741) KaiotEch válasza Socrates (#39740) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A vírusírtót :D De mindjárt utánanézek neked, hátha találok rá valamit.

[ Szerkesztve ]

(#39742) PH-User válasza Regirck (#39720) üzenetére


PH-User
addikt

Nincs benne VSYNC, a CCC-ben pedig a legalacsonyabb órajel 600MHz (775MHz az alap).
RivaTuner-t nem támogatja, nem fejlesztik rég. De azért köszönöm.

huntermati - Jól van, fps limiter, konkrétan nem találtam ilyet. :P

Csabee. - Konkrétan; vannak az autósiskolás feladatok, s azt vettem észre, hogy a hiper-szuper modern gépemen sehogy sem sikerül megcsinálni azt, mikor ugratni kell, s közben a levegőben megpördülni, majd leérkezni. Barátnőmnek is fel van telepítve a laptopjára, (integrált Intel M4500HD) nála kipróbáltam és elsőre körbefordult az autó, aztán tovább engedett a feladatokban. De sorolhatnám még, van olyan, hogy ugrani akarok egy lépcső előtt és csak összeesik és meghal a karakter... fps limitert bekapcsolva minden oké, csak nekem mozgókép a 30fps.
Van még vele egér problémám is, általában nem érzékeli az egeret.
Ki kell lépegetni a menübe, rángatni az egeret, majd közben vissza a játékba.
Ezt kb. 4-5-ször eljátszom, utána használható az egér. :F :Y

Sosem gondoltam, hogy ilyen problémáim lesznek, hogy túl erős lesz a gépem valaminek...

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#39743) Socrates válasza KaiotEch (#39741) üzenetére


Socrates
csendes tag

Köszi!
A linket nem tudom értelmezni...(nem világos)!

Socrates

(#39744) 14adam


14adam
addikt

üdv

ez alapján feltettem a win7-et.Hogyan tudnám visszaállítani a pendrive-ot mert most boot lemezként ismeri fel :D Nem értek ilyen dolgokhoz :R

(#39745) KaiotEch válasza 14adam (#39744) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Szerintem simán csak formatáld az egészet.

(#39746) scream válasza scream (#39708) üzenetére


scream
veterán

UP !

(#39747) Dexter-2000 válasza 14adam (#39744) üzenetére


Dexter-2000
őstag

sima formázás :K

Szépnapot!

(#39748) 14adam válasza KaiotEch (#39745) üzenetére


14adam
addikt

megoldotta. Viszont a petousb valamiért nem ismeri fel a pendriveot :F

[ Szerkesztve ]

(#39749) KaiotEch válasza 14adam (#39748) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Win restart? USB kihúz/visszadug?

(#39750) Vesztor87 válasza Vesztor87 (#39722) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Senki? :( :W :W :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.