Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37301) Tompo92 válasza fatal` (#37300) üzenetére


Tompo92
senior tag

Rendben, koszi hunfatal te mindig tudod mi kell nekem :R

[ Szerkesztve ]

(#37302) fatal` válasza Tompo92 (#37301) üzenetére


fatal`
titán

Nem én, a google :)

(#37303) PH-User válasza huntermati (#37227) üzenetére


PH-User
addikt

A tápegységet kicserélted már, ahogy korábban javasoltam? :U

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#37304) Tompo92 válasza fatal` (#37302) üzenetére


Tompo92
senior tag

igazabol mindig megoldok mindent de a legkisebb jelentektelen problemak fognak ki rajtam.

(#37305) huntermati válasza PH-User (#37303) üzenetére


huntermati
tag

Nem, mert az most nincs másik :(

(#37306) Romvr


Romvr
őstag

Sziasztok!

A helyett hogy sokáig taglalnám a gondomat adok egy linket:

LINK

Válaszolhattok ide is, oda is. Ahogy jobban esik. Már a hajamat tépem ott tartok.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#37307) huntermati válasza PH-User (#37303) üzenetére


huntermati
tag

De most néztem, hogy szerintem csak egy Athlon 1400+ van a gépben és nem 3000+ mert 1,2 Ghz-n megy :U

(#37308) Synthwave válasza fatal` (#37302) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

LOL

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#37309) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.
Ma eladtam a processzoromat, aztán szépen elrendezgettem a zsínorokat. Aztán hogy megnézzem minden oké-e és kap-e áramot a kártya benyomtam a gépet processzor nélkül (az új még nincs meg). Igazából nem csinált semmit, de ha újra megnyomtam a bekapcs. gombot nem kapcsolt ki, ezért kihúztam.
Ezzel okozhattam bármi problémát? :(

(#37310) Probber válasza bajaki (#37309) üzenetére


Probber
őstag

Nem.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#37311) bajaki válasza Probber (#37310) üzenetére


bajaki
őstag

És magával azzal, hogy nem raktam bele processzort és úgy kapcsoltam be? Remélem nem szállt el semmi.

(#37312) PH-User válasza huntermati (#37305) üzenetére


PH-User
addikt

Én most csak arra tudok gondolni.
A tápegységre.
Lehet benne bármilyen proci, ha nem tudja stabilan működteti.

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#37313) Probber válasza bajaki (#37311) üzenetére


Probber
őstag

Erre válaszoltam az előbb is. :)

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#37314) bajaki válasza Probber (#37313) üzenetére


bajaki
őstag

Jaj bocsi, csak ilyenkor nem tudok gondolkozni, elönt az idegesség.
Akkor remélem nem okoztam semmi kárt... :)

(#37315) oregcsóka válasza bajaki (#37311) üzenetére


oregcsóka
őstag

Nagy valószinüséggel nem, de azért nem szoktak ilyet csinálni...(hisz semmi értelme) :K

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#37316) fagylalt válasza Regirck (#37298) üzenetére


fagylalt
senior tag

De segítettél valamennyire.. :K

Már nagyon idegesített a nagybetű... :))

[ Szerkesztve ]

(#37317) fatal` válasza bajaki (#37309) üzenetére


fatal`
titán

Nem.

(#37318) scream


scream
veterán

Sziasztok!

Tudtok esetleg mondani egy német megbízható,rendes és olcsó online hardver boltot ? :F

(#37319) shadow1901 válasza gameresboy (#37295) üzenetére


shadow1901
aktív tag

Egerem egy A4tech XL-750F 4500 magyar pénzért vesztegették 1-1.5 éve. Annyi a baja, hogy az illesztéseknél tele megy retekkel... Körömmel nyomkodták és a bal gombnál levakarták azt az érdekes bevonatot.
A billentyűzetem egy Logitech internet 350, ezzel semmi problémám. Gombok nem kopnak mert ragasztva vannak a betűk rá. 2500 ft volt annó. Ha most vennék megint akkor olyat vennék ahol van "következő/előző" média gomb.
Egérpadom van egy steelseries qck mini. Nagyobb nem fért volna ide, ez is el van forgatva. 2000 Ft volt, többet nem veszek. Kopik a logó, kosz megmarad rajta, ha mosod félsz, hogy felválik a szövet a gumiról, van ahol kinyúlt a gumi és felhajlott. Előnye is van, nem kopik az egér talpa, amiből +3 szettet adtak. A gumi alja miatt nem csúszkál. Maradok az A4-es lapnál.

[ Szerkesztve ]

Kérdezz, bármit meg lehet oldani! | Inkább privátot írjatok!

(#37320) donjohnson válasza scream (#37318) üzenetére


donjohnson
addikt

http://www.acom-pc.de/
http://www4.atelco.de/home.jsp
http://www.computerprofi.com/
http://www.csv.de/

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#37321) psg5


psg5
veterán

Üdv!

Nem tudom passzol-e ide és tisztában vagyok vele, hogy nem egy tökéletes minőségű termékről van szó, de...
Lenco Xemio Touch Mp5 lejátszó idáig windos xp-s gápről nyerte az energiát, vagyis usb-n keresztűl rádugva és ott kijelölve, hogy eszköz leválasztása és már töltődtt is. Azonban win 7 -es gépről ezt nem lehet megoldani, nem töltődik.
Nem tudom valaki tud-e rá megoldást?
Vagy win 7-es topikban előrébb lennék a kérdéssel?

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#37322) fixer92


fixer92
aktív tag

Valakinek még ötlete a problémámhoz?

"Victory loves preparation!"

(#37323) fixer92 válasza Regirck (#37294) üzenetére


fixer92
aktív tag

ennek lehet köze a problémámhoz?

"Victory loves preparation!"

(#37324) scream válasza donjohnson (#37320) üzenetére


scream
veterán

Hálás köszönet :R

(#37325) DJ WOKKY válasza psg5 (#37321) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

előrébb lehet, de fel sem ismeri a hardvert ??

(#37326) fixer92


fixer92
aktív tag

ennek lehet köze a problémámhoz?

valamint itt egy kép a lap hátuljáról:[link]

"Victory loves preparation!"

(#37327) psg5 válasza DJ WOKKY (#37325) üzenetére


psg5
veterán

De felismeri.
Annyi, hogy amikor az eszköz leválasztását csináom, akkor nem történik az a leválasztáskor mint xp.-n, hogy kezdi tölteni. Azt se4lytem, hogy a win7-el nem kompatibilis ez az mp5, csak mi lehet a megoldás?

Közben ahogy nézem, elképzelhető, hogy csak annyi a különbség, hogy töltődik így is csak nem jelzi win7 alatt az mp5 kijelzője a töltés tényét...

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#37328) DJ WOKKY válasza psg5 (#37327) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

talán szabályozza az oprendszer az alaplapodat, hogy vegye el a feszültséget a port-tól, így nem kap energiát az mp5-öd.
Szerintem, így is jeleznie kellene a lejátszónak.
Merítsd le, aztán úgy tedd fel 1-2 órára, majd meglátod a következményét, hogy töltötte-e vagy sem.
ha nem, akkor talán egy usb elosztó megoldhatja a gondod, mert azt folyamatosan látja, de ez sem biztos.

[ Szerkesztve ]

(#37329) psg5 válasza DJ WOKKY (#37328) üzenetére


psg5
veterán

Köszi a segítségedet!

F.K.T.

(#37330) e00dgy


e00dgy
aktív tag

Üdv!
Hozzáértő segítségét kérném a következőben.
Nem tudom, hogy ha PL. az Amazon.com-ról rendelek egy VGA-t 165 dollárért, most azonnal fizetve, amikor megkapom a csomagot nézek-e nagyot vagy sem ? /Esetleges vám vagy valami, nem tudom/

Aki hozzáértő kérem világosítson már fel, mert gyanús a dolog nekem, hogy az amit itton 40 ezer és felette megkapok, az innen rendelve csak 31 ezer.

:R

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#37331) DJ WOKKY válasza psg5 (#37329) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

igazán nincs mit :R

(#37332) Realradical válasza e00dgy (#37330) üzenetére


Realradical
őstag

Amikor a rendelés végére érsz az Amazonon akkor kiírja mennyi a wat meg a tax. Ki is fizeted azonnal, nem fogsz utólag meglepődni. Ha USPS hozza akkor a vámpapírnál a feladó állja részt pippantod ki és kész vagy.

@fixer92
A kernel hiba részleteit/teljes hibaüzenetet írd meg mert segíthet.
Addig is tesztelj szerintem: memtest 2-3 passig, prime 95 2óra, furmark 1-2 óra (bár ez fölösleges lehet de mért ne). HDD sentinel a smartban rendben lát mindent? A lapon a kondik rendben vannak? Nem vertél/hajtottál le egyet sem véletlenül?

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#37333) Hintalow válasza e00dgy (#37330) üzenetére


Hintalow
senior tag

téves

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#37334) Regirck


Regirck
senior tag

@Fixer92: nekem volt grafikus kernel hibám úgy egy éve. Mivel garis volt a videokártyám vissza vittem az Aqua-hoz, hogy Kernel hibával, folyamat megfagy a gép. Mondták semmi probléma, bevizsgálják, ha rossz adnak egy másikat. Bevizsgálták és azt mondták hibátlanul működik. Nem akartam velük veszekedni mert nem hülyék és normálisak is voltak velem, bár nem a leggyorsabbak. 1 hetet vártam rá.

Lényeg, hogy annyira idegesített, hogy bekapcsolás után a kép és hang is befagyott nálam, nagyon idegesített. Elvittem egy szervizeshez. Lekapta a gép oldalát és annyit mondott.

A hangkártya miért Pci-E csatolóban van. Mondom, mert talán Pci-E a hangkártya. Fogta kivette majd áttette egy sima Pci slotba. Magyarázott vmit, hogy az alaplap a másik Pci-E működésnél azt Sli-nek érzékelte, de ott hangkártya volt és e miatt volt összeakadás.

Ha van vmi a második Pci-E-dbe vett ki és tedd át sima slotba, ha megoldható!!

Mai napig nem értem, hogy a X-FI Titanium hangkártyám, miért Pci-E-es ha hibátlanul, csak a sima slotban megy :F :F

[ Szerkesztve ]

(#37335) djculture válasza Regirck (#37334) üzenetére


djculture
félisten

Te valamit nagyon benézhettél, hogyan dugod be ezt a pciex1x csatis kártyát sima pci slotba?

[ Szerkesztve ]

(#37336) atom87 válasza Regirck (#37334) üzenetére


atom87
aktív tag

Érdekes mutatvány PCI-express kártyát PCI foglaltba rakni. Már csak a fizikai eltérések miatt is...

Kawasaki z1000

(#37337) Qru


Qru
MODERÁTOR

Frissen telepített W7 van a gépen, de ga belépek a Gamilbe akkor a chat ablaknál nem tud bejelentkezni a chat szolgáltatásba. Másik gépről megy tehát nem azzal van a gond.
Mi a probléma megoldása?
Firefox, Chrom, Explorer-el sem megy.

#nincsbennetarcsi

(#37338) fixer92 válasza Regirck (#37334) üzenetére


fixer92
aktív tag

Nincs semmi más bővítőkártya a gépben csak a gtx 560

"Victory loves preparation!"

(#37339) Regirck válasza djculture (#37335) üzenetére


Regirck
senior tag

Na szóval, ez a Titanium kártyát régebben egy Pci-E @ 16 foglalatban volt, ami miatt kernel hibás lett a gépem.

Viszont ez a kártya átkerül ebbe a foglalatban, melynek nem tudom a pontos nevét, így már nincsenek fagyások.

[ Szerkesztve ]

(#37340) djculture válasza Regirck (#37339) üzenetére


djculture
félisten

pciex1x foglalat ez a kártya gyakorlatilag ebbe is való

(#37341) C0d3r válasza Regirck (#37339) üzenetére


C0d3r
addikt

Pont erről van szó, hogy sikerült így megoldani? Elég feltűnő a 2 közötti különbség.

(#37342) Regirck válasza djculture (#37340) üzenetére


Regirck
senior tag

Ezt én akkoriban nem tudtam, úgy voltam vele, hogy Pci-E akkor irány a x16-ba, ami hibát is okozott, de azóta tudom, hogy ez x1-be való és úgy is érzi jól magát. Akkor nagyon benéztem.... :B

(#37343) DJ WOKKY válasza C0d3r (#37341) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

bezony :)

Regirck: ez egy olyan dolog volt, amit egy örök életre megtanul az ember.
Én anno egy ddr 400mhz-es 256mb-os ramot rosszul tettem vissza a foglalatba, el is füstölt :)
Azóta 2x megnézem legalább, hogy okés e :K

[ Szerkesztve ]

(#37344) Realradical válasza DJ WOKKY (#37343) üzenetére


Realradical
őstag

Ilyet már hallottam, de soha nem értettem, hogy megy be fordítva a RAM a slotba. Kondizol? :DDD

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#37345) veze válasza Regirck (#37339) üzenetére


veze
őstag

hogy tehették a pci-E x1 -es kártyát pci-E x16 -os slotba??
:Y

[ Szerkesztve ]

(#37346) Regirck


Regirck
senior tag

A Pci-E x1 foglalatú kártya simán behuppant a Pci-E x16 foglalatba. Furáltam, hogy a miért nem tölti ki, de akkor sajnos nem tudtam, hogy létezik Pci-E x1 és x16. Akkor úgy tudtam, hogy van sima és van Expressz és kész.

Hál Istenek nem lett baja azon felül, hogy használhatatlan volt a gép, ameddig úgy volt. De azóta jó.

Veze: Én voltam! :B

[ Szerkesztve ]

(#37347) atom87 válasza veze (#37345) üzenetére


atom87
aktív tag

Abban is működnie kell, de itt nem szerette.

Az x16-os méretű foglalatba kisebbet is bele lehet rakni(x4, x8). Sőt, x1-es méretűbe (ha nyitott a vége) x16-ost is. Nyilván ekkor x1 sebességgel fog működni.

[ Szerkesztve ]

Kawasaki z1000

(#37348) Regirck válasza atom87 (#37347) üzenetére


Regirck
senior tag

Hát igen belehuppant az illeszkedéssel nem volt gond. Csak vmiért folyamat Sli kernel hibám volt és nem tudtam miért. De azóta a kijelölt helyén hibátlan a gép, kivétel egy alaplapcserét :(( (RIP P5K)

(#37349) Realradical válasza Regirck (#37348) üzenetére


Realradical
őstag

Én nem sajnálnám, nagyon rühelltem a P5K-C-met. :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#37350) veze válasza atom87 (#37347) üzenetére


veze
őstag

értem, :R
Na ezt meg én nem tudtam..
csak azt hogy abba tegyem, ami épp a neki való

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.