Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23101) V.Stryker válasza HollyBoni (#23100) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Igen ,ez az. Itt úgy van,hogy a fekete a minusz, a kék a plusz. A sárga az infó, hogy mennyit pörög és a zöld a vezérlés. jelen esetben csak a kék és a fekete kell a többi mehet a levesbe.

Én már be is szereltem.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#23102) sanyek2


sanyek2
senior tag

Komoly gondban vagyok, aki tud segítsen légyszi!

Terratec Aureon Space 7.1-es hangkarim van a gépben.
Win 7-hez (32 bites) nagynehezen de találtam drivert.
Viszont most 64-est tettem fel memóriabővülés miatt, de amit találtam hozzá, jónak tűnik minden klappol kivéve hogy nem érzékeli a karit.
Eszközkezelőben megjelenik a kártya, de az illesztőszoftvert nem tudja telepíteni.
Mi a teendőm? Kérlek titeket segítsetek!

(#23103) themebuilder válasza Xarina (#23099) üzenetére


themebuilder
senior tag

Van rajt LED ami felvillan (felvillant mikor jól működött)? Kaphat -e áramot, érintkezői nem -e sérültek meg, nem -e lett esetleg véletlenül leejtve. - ezeket vizsgáld meg!

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#23104) HollyBoni válasza V.Stryker (#23101) üzenetére


HollyBoni
veterán

És?Halkabb mint az előző?(mikor még nem zörgött)

(#23105) mrlt válasza gordonfreemN (#23095) üzenetére


mrlt
tag

Lényeg hogy megoldódott a probléma!

Go Pack Go!

(#23106) wrox


wrox
senior tag

(hopp, ez nem ide akart menni. Bocsánat)

Sziasztok.

Az lenne a feladat, hogy:
Adott 1 külső merevlemez.
Adott 2 vagy több sz.gép.
A számítógépek adott mappáját kellene szinkronizálni egymással.
Ha csak 1 gép lenne, akkor nem lenne gond, de a lényeg az, hogy ha pl. 1-es gépen felmásolunk valamit a külső lemezre utána pedig rádugjuk a 2-es gépre, akkor az 1-esről felmásolt adat másolódjon fel a 2-es gép adott könyvtárába is. Törlődni ne törlődjön semmi, csak a + változás menjen fel. Illetve ez fordítva.
Ez ilyen 1-2 kattintásos módszer kellene hogy legyen.
Megoldható ez valamilyen programmal?

[ Szerkesztve ]

(#23107) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Üdv!Tudtok ajánlani vmi jó zene és film lejátszó programot??akár többet is!

Battletag: hojszi#2983

(#23108) sanyek2


sanyek2
senior tag

Komoly gondban vagyok, aki tud segítsen légyszi!
Terratec Aureon Space 7.1-es hangkarim van a gépben.
Win 7-hez (32 bites) nagynehezen de találtam drivert.
Viszont most 64-est tettem fel memóriabővülés miatt, de amit találtam hozzá, jónak tűnik minden klappol kivéve hogy nem érzékeli a karit.
Eszközkezelőben megjelenik a kártya, de az illesztőszoftvert nem tudja telepíteni.
Mi a teendőm? Kérlek titeket segítsetek!

(#23109) netseft válasza Intel fan11 (#23107) üzenetére


netseft
aktív tag

Én KMPlayer-t használok mindkettőhöz, pár apróságot leszámítva ami néha előjön meg vagyok vele elégedve.
Zenéhez szokták ajánlani: foobar2000, Winamp
Filmhez szokták ajánlani: VLC Media Player, Media Player Classic

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#23110) mrlt válasza netseft (#23109) üzenetére


mrlt
tag

+1

CCCP Codec pack, amiben ott a Media player classic, zenéhez Foobar2000, Winamp, esetleg Aimp2.

ui: Erre senkinek semmi tippje?

[ Szerkesztve ]

Go Pack Go!

(#23111) Meza


Meza
tag

Sziasztok!

Nem tudom hol lehetne leginkább feltenni ezt a kérdést, mert kifejezetten USB-s totyik nincs, úgyhogy gondoltam ide lesz a legjobb:

Szóval a probléma az USB kapcsán merült fel. Adott egy Raidsonic Icy Box USB-s előlapi panel, amin van 4 db USB 2.0, és 2 db USB 3.0 kivezetés. (Ezen kívül front panel audio is, meg egy "1680 in 1" :) kártyaolvasó is, de az nem érdekes most.)

A gond az, hogy az USB előlapi csatiján nem tudok csak kis fájlokat másolni a pendrive-omra. (2 penyóval is próbáltam, egyikkel se ment, tehát v.szeg nem a penyó hibája). Ha 30-40MB-ot meghaladja a fájl mérete, akkor a feléig elmegy a folyamatjelző, aztán megáll. Formázni a penyót viszont WIN7 alól lehet, teljesen jól megy, másolni/mozgatni viszont nem tud, úgyhogy nem tudom mi lehet a baj. Gondoltam átdugom az alaplap másik vezérlőjébe, de ott is ugyanezt produkálta. Az USB 3.0 rész az műxik, meg a kártyolvasó is. Mind a 4 2.0-ás portról ezt produkálja.
Ez szofveres hiba lehet, vagy rossz a vezérlője esetleg a panelnak?De akkor meg miért lehet formázni? Sőt bármekkora fájlt törölni is tudok vele. :F
Remélem tud vki segíteni...
Köszi előre is. :R

[ Szerkesztve ]

"Olvashatatlan aláírás"

(#23112) Intel fan11 válasza netseft (#23109) üzenetére


Intel fan11
őstag

Eddig én is km playert használtam!Nincs is bajom vele csak annyi hogy sztereóban szól vele a film is meg a zene is!Nekem pedig 5.1 ben kéne!Kicsit gáz hogy nincs mély hang:D!Tudna vki segíteni esetleg be lehete ezt állítani??!!

Battletag: hojszi#2983

(#23113) themebuilder válasza sanyek2 (#23108) üzenetére


themebuilder
senior tag

Próbáld meg esetleg Vista 64bit-es driverét használni, hátha.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#23114) netseft válasza Intel fan11 (#23112) üzenetére


netseft
aktív tag

Pont ezaz, amivel én is kínlódtam, amíg 5.1-em volt, mert szerettem volna használni 5.1-es hangrendszerrel és sztereó fejhallgatóval is. Aztán hol működött hol nem, megoldani vagy a logikájára rájönni nem sikerült. Telepíts fel AC3Filtert először, ha ezután sem jó, akkor beállításoknál Audió feldolgozás -> Újravételezés/Kimenet, és ott hangszórókat be lehet állítani.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#23115) sanyek2 válasza themebuilder (#23113) üzenetére


sanyek2
senior tag

Sajnos egy driver sem megfelelő. Egyik sem érzékeli a kártyát.
Megpróbáltam másik slot-ba tolni, de ugyan az. :O

(#23116) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Üdv!

A GPU hőfok meddig mehet ami még egészséges?

(#23117) sanyek2 válasza HollyBoni (#23116) üzenetére


sanyek2
senior tag

70-75. Ha ennél feljebb megy, az már kritikus. Ellenben a procival ami akár 100 fokos is lehet.

(#23118) V.Stryker válasza HollyBoni (#23104) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát persze. Összehasonlíthatatlan. Már csak úgy simán tápot adva a két ventinek, kiderül,hogy látszik melyik az új és melyik kezd csapágyas lenni.

Most játszottam egy jó órát cod black ops-al és sacred 2 -vel. Úgy néz ki bírja,mert nem történt csúnyaság. Langyi levegőt fúj kifele.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#23119) Mika1227


Mika1227
őstag

Canon videokamerákról vélemény? Most láttam 70k-ért Full HD-t EZT a típust!
Milyen memória kártya és hány GB-os kellene hozzá, és mennyi felvétel fér rá?

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#23120) whited


whited
addikt

sziasztok
a gép: acer 8942g
a probléma:
a kijelző némelyik bekapcsnál olyan a kijelző mintha elektromos zaj bezavarna és csikáznak/feljönnek pixelek(nemtudom hogy fogalmazzam meg rendesen)
1 készenléti állapotba rakás után meg általában elmúlik.
Mi lehet a gond?mit tudok tenni?csak szervízbe vissza? :F

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#23121) themebuilder válasza whited (#23120) üzenetére


themebuilder
senior tag

Ezt mióta csinálja? Volt valami előjele vagy egyszer csak megjelent?
Ha van rá még garancia akkor szerviz lehet a megoldás.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#23122) Intel fan11 válasza netseft (#23114) üzenetére


Intel fan11
őstag

felraktam ac3filtert a beállításoknál beállítottam 5.1re és így is stereóban szól sajnos:SVmi ötlet még???

Battletag: hojszi#2983

(#23123) Воланд válasza Mika1227 (#23119) üzenetére


Воланд
titán

"Lenyűgöző minőségű Full HD videofelvételek készítése SDHC memóriakártyákra. Több mint 12 órányi felvétel tárolása az eltávolítható és egyszerűen megosztható 32 GB-os kártyán."

Csak el kellene olvasni az adott oldalt, amit linkeltél. :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23124) #65675776 válasza sanyek2 (#23108) üzenetére


#65675776
törölt tag

Helyedben megpróbálkoznék a kártyán alkalmazott chip referenciadriverével. [link]

(#23125) whited válasza themebuilder (#23121) üzenetére


whited
addikt

1 hete kb, van rá gari és semmi előzmény nem volt :(

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#23126) sanyek2 válasza whited (#23120) üzenetére


sanyek2
senior tag

Apósomnak is ugyan ez a baj ütötte fel fejét, csak nála asztali gép monitorja. Hibás a kijelződ. A vezérlőpanelen nem stimmel vmi.Ha garis, nagyon gyorsan vissza a márkaszervizbe. Nem tudom mikori konfig a tiéd, de após moonitora azért halt meg mert régi volt és túl magas frekit adott neki, és úgy tolta a gépet napi 20 órában. Ha megemelted a kijelző frekvenciáját mondjuk 80-85-re, akkor valószínűleg az tett be neki.

(#23127) netseft válasza Intel fan11 (#23122) üzenetére


netseft
aktív tag

AC3Filterben is 5.1 van outputnál főablakban? Lejátszáskor értesítési területen megjelenik az ikonja? KMPlayer-hez kötődően nincs több ötletem, kérdés más programmal van-e 5.1.

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#23128) themebuilder válasza whited (#23125) üzenetére


themebuilder
senior tag

Ha nem érte külső behatás akkor valószínűleg a kijelző vagy a vezérlőelektronikája rakoncátlankodik. Később várhatóan egyre többször fordul majd elő a hibajelenség.
Javaslom: Vedd fel a kapcsolatot a márkaszervizzel!

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#23129) whited válasza sanyek2 (#23126) üzenetére


whited
addikt

60hertz és nem is lehet állítani a gép kicsivel több mint fél éves :F :R
themebuilder:ilyenkor cserélik vagy megjavítják? :F

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#23130) sanyek2 válasza #65675776 (#23124) üzenetére


sanyek2
senior tag

Hű..ez az eddigi legjobb ötlet... De sajna csőd... A chipsetéről leolvasott számmal már próbálkoztam, de ide nem jutottam. De nem jó valami. Idézem: "Elnézést kérünk: A telepítővarázsló nem találja a megfelelő alkotóelemeket az aktuális platformhoz"
Szóval a 64-es win a problémája, igaz?

(#23131) adler741


adler741
tag

Sziasztok!
Olyan problámám van ,hogy feltettem a win7 -t és ha total commanderben avi vagy mpeg vagy bármilyen video formátum kiterjesztéséhez hozzárendelem a km -playert vagy bármi mást nem történik semmi ,mindig a win media player indul el.
Már nagyon idegesít, van erre valami megoldás?

(#23132) sanyek2 válasza whited (#23129) üzenetére


sanyek2
senior tag

Akkor véleményem szerint egy komolyabb áramingadozás megcsapta mikor töltőre volt csatlakoztatva. Másik lehetőség, gyári hibás.
Ilyen esetekben cserélik a kijelzőt vezérlő panellel együtt.

(#23133) evice2 válasza Lompos48 (#23093) üzenetére


evice2
csendes tag

megkaptad a képet?

(#23134) Воланд válasza adler741 (#23131) üzenetére


Воланд
titán

Vezérlőpult --> Alapértelmezett programok --> Fájltípus vagy protokoll társítása programmal

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23135) Intel fan11 válasza netseft (#23127) üzenetére


Intel fan11
őstag

hol kéne megjelenni az ac3filter ikonjának???Egyébkéntn egyedül jetaudióban tudtam elóhozni az 5.1et ott pl alapból de nekem nem tetszik meg egyszerűbb a km player!Esetleg más program?

[ Szerkesztve ]

Battletag: hojszi#2983

(#23136) netseft válasza Intel fan11 (#23135) üzenetére


netseft
aktív tag

A config start menüben van, az ikonnak lenn az óra mellett kéne megjelennie, ha 5.1-es filmet/hangot játszol le. Media Player Classicot is érdemes megpróbálni, vagy a VLC-t.

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#23137) pakfong válasza Intel fan11 (#23135) üzenetére


pakfong
tag

Stereo zenét szerintem teljesen felesleges 5.1-ben hallgatni, de hát te tudod.
Már jó ideje foobar-t használok zenehallgatásra. Nagyon szépen szól, főleg ha jól van beállítva. Pl így.
Az meg hogy a zenék/filmek 5.1-ben szólnak-e, a hangkártya driverétől is függ, mivel ott is lehet ezt állítani.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#23138) #65675776 válasza sanyek2 (#23130) üzenetére


#65675776
törölt tag

Esetleg próbáld meg Vista kompatibilis módban telepíteni. Illetve meg lehet próbálni kézi telepítéssel felrakni.

(#23139) adler741


adler741
tag

woland köszönöm sikerült.. :R

(#23140) toza


toza
senior tag

helo!

lecci lecci lecci!!!

Asus M2NPV-MX lapban
2 majdnem egyforma ram modul..
megsem megy dual ban,ezert? mert nem teljessen egyformak?!?
pedig az egyforma szinu izebe rakom,de sehogy sem jo..
.ez az oka?vagy mi lehet?! koszi

DIMM1: Avant Tech. (1 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM)
Field Value
Memory Module Properties
Module Name Avant Tech.
Serial Number None
Module Size 1 GB (1 rank, 8 banks)
Module Type Unbuffered DIMM
Memory Type DDR2 SDRAM
Memory Speed DDR2-667 (333 MHz)
Module Width 64 bit
Module Voltage SSTL 1.8
Error Detection Method None
Refresh Rate Reduced (7.8 us), Self-Refresh

Memory Timings
@ 333 MHz 5-5-5-15 (CL-RCD-RP-RAS) / 20-43-3-5-3-3 (RC-RFC-RRD-WR-WTR-RTP)
@ 266 MHz 4-4-4-12 (CL-RCD-RP-RAS) / 16-34-2-4-2-2 (RC-RFC-RRD-WR-WTR-RTP)
@ 200 MHz 3-3-3-9 (CL-RCD-RP-RAS) / 12-26-2-3-2-2 (RC-RFC-RRD-WR-WTR-RTP)

DIMM2: [ TRIAL VERSION ]
Memory Module Properties
Module Name [ TRIAL VERSION ]
Serial Number 09113A10h (272240905)
Manufacture Date Week 24 / 2008
Module Size 1 GB (2 ranks, 4 banks)
Module Type [ TRIAL VERSION ]
Memory Type DDR2 SDRAM
Memory Speed DDR2-667 (333 MHz)
Module Width 64 bit
Module Voltage SSTL 1.8
Error Detection Method None
Refresh Rate Reduced (7.8 us), Self-Refresh

Memory Timings
@ 333 MHz 5-5-5-15 (CL-RCD-RP-RAS) / 20-35-3-5-3-3 (RC-RFC-RRD-WR-WTR-RTP)
@ 266 MHz 4-4-4-12 (CL-RCD-RP-RAS) / 16-28-2-4-2-2 (RC-RFC-RRD-WR-WTR-RTP)
@ 200 MHz 3-3-3-9 (CL-RCD-RP-RAS) / 12-21-2-3-2-2 (RC-RFC-RRD-WR-WTR-RTP)

Memory Module Manufacturer
Company Name Qimonda AG
Product Information http://www.qimonda.com/computing-dram

szegyen a futas,de faraszto...

(#23141) #65675776 válasza toza (#23140) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha jól látom az a két majdnem egyforma modul jócskán eltér. Az egyik egy, a másik két oldalas. Ilyen esetekben a stabil működésnek is érdemes örülni.

(#23142) sanyek2 válasza #65675776 (#23138) üzenetére


sanyek2
senior tag

A kompatibilitási megoldás már számos alkalommal kipróbálásra került eredménytelenül.
Mit értesz kézi telepítés alatt?

(#23143) Воланд válasza sanyek2 (#23142) üzenetére


Воланд
titán

Eszközkezelőben jobb klikk a hangkártyán, illesztőprogram frissítése --> illesztőprogram a számítógépen és betallózod a letöltött drivert.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23144) #65675776 válasza sanyek2 (#23142) üzenetére


#65675776
törölt tag

Eszközkezelőben az adott eszköznél driver frissítése, és kézzel megmutatod neki hol a driver. Nem kerestetni kell vele, mert sok esetben nem találja meg.

(#23145) CSÜLKÖS


CSÜLKÖS
tag

Sziasztok!
Segítsetek légyszi. Becsomagoltam winrarral egy csomó fájlt.
Tíz karakteres jelszóval letitkosítottam ,de nincs meg a jelszó.
Nagyon sürgősen kellenének a fájlok. Aki tud help, előre is köszi.

Csumidázom a bundeldódat CSÜLKÖS.

(#23146) Intel fan11 válasza pakfong (#23137) üzenetére


Intel fan11
őstag

nagyon köszi!!!Foobarban megoldódot szól 5.1ben:Digazából nekem 2.1 is jó lett volna!1 kis méllyel csak jobb a zene mint szimpla stereóval nem?

[ Szerkesztve ]

Battletag: hojszi#2983

(#23147) penge111


penge111
addikt

Sziasztok nekem az a gondom, hogy nem tudok semmit letölteni a netről, netezni lehet, játszani online játékokat, de bármit le akarok szedni a linkre kattintva villan egyet a kép mintha be akarná hozni a letöltést, de semmi nem történik. Tehát pl ha le akarok szedni egy videódrivert ráklikelek a letöltés linkjére villan (frissül) az aktuális ablak, de a letöltés ablaka nem jelenik meg. Gyerkőc nyomkorászta a gépet ő állított el valamit, vagy vírus? Pls help!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#23148) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Lenne egy igen mókás kérdésem, biztos nem sokan foglalkoztatok vele de azért hátha valaki tudja. A DVI kábeleim közt 2 fajta is van, van olyan amelyiknek az árnyékolása (egy kis csomo a kábelen) messzebb van és ( kisebb is ) a csatlakozotol mint a másiknál és ezen kábelel öntött csatlakozo formája is más. Amiben egyeznek hogy mind2 single link DVI kábel és fehér , DELL kábelek. Miben másak akkor a kábelek tudásban? esetleg van valami kül köztük? Mit folyásol be az az árnyékolás? köszönöm előre a válaszokat!

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#23149) BogyóBP válasza penge111 (#23147) üzenetére


BogyóBP
addikt

Alternativ böngészőt probáltad? google chrome, firefox?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#23150) sanyek2 válasza #65675776 (#23144) üzenetére


sanyek2
senior tag

Szintén kipróbált módszer a betallózott driverre frissítés, de sajnos eredménytelen. De várom a további ötleteket. Ezeket eddig mind kipróbáltam a chipsetes megoldás kivételével. De mostanra az is megadta magát. :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.