Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22401) Воланд válasza Satyricon (#22400) üzenetére


Воланд
titán

Hibanaplóban szerepel valamilyen bejegyzés? Konkrétan milyen programokat raktál fel? Ha csökkentet módban indítod a gépet, akkor sem tudod rendesen leállítani?

(#22402) mediaplayer: Elméletileg nem, csak ne rakd automatikus indításra egyik programot sem.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22402) mediaplayer


mediaplayer
csendes tag

Üdv! A kérdésem az hogy van két Usb modemem egy vodafonos és egy T-mobilos ha mind a kettőt feltelepítem akkor össze tudnak akadni egy mással?

0 pozítivval rendelkező újoncoknak NEM utalok előre, ha min 5 pozítivat szerez akkor talán. mediaplayer felhasználónak 21 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#22403) Satyricon válasza Воланд (#22401) üzenetére


Satyricon
addikt

A hibanaplót hogy lehet megnézni?

A csökkentett módot pedig mindjárt megnézem :K

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#22404) molnarpeter válasza kbalazsa (#22365) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Lehet vinyó, ODD, venti... Próbáld meg azt, hogy egyenként megállítod a ventiket működés közben (kézzel), hátha az egyik döglődik.

[ Szerkesztve ]

(#22405) rii válasza Phvhun (#22393) üzenetére


rii
nagyúr

szóval létezik
nagyon zsíros!

köszönöm!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#22406) hardy586 válasza Phvhun (#22396) üzenetére


hardy586
csendes tag

Ga ma 770 us3 az alaplapom és nem sípol semmit csak felpörög minden és utána nem történik semmi. sípolni csak akkor sípol ha elindítom memória nélkül

Köszi!!!!

(#22407) molnarpeter válasza hardy586 (#22406) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Próbáld meg másik videokarival, rammal.

(#22408) Satyricon válasza Воланд (#22401) üzenetére


Satyricon
addikt

Nah... A csökkentett mód nagy nehezen bejött, de így le lehet állítani a gépet.

Viszont csodálkozva láttam, hogy nem én vagyok a rendszergazda :Y :F

Szerk.: Na ezen elmenni... :W Már meg azt írja ki, hogy én vagyok a rendszergazda :Y Ez basszus tuti nincs magánál :))

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#22409) Воланд válasza Satyricon (#22408) üzenetére


Воланд
titán

Vezérlőpult --> Felügyeletei eszközök --> Eseménynapló

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22410) Satyricon válasza Воланд (#22409) üzenetére


Satyricon
addikt

Jah, megvan, köszi :B

Hááttt... Az alkalmazásnál és a rendszernél rengeteg hiba és figyelmeztetés van :F Szívesen csinálnék róla képet hogy lássad, de a rendszernél rengeteg leírás van, több tíz képet kellene akkor csinálnom :F

Lehet ezeket javítani valahogy/valamilyen programmal?

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#22411) Воланд válasza Satyricon (#22410) üzenetére


Воланд
titán

Csak ha minden egyes hibának külön megkeresed az okozóját. Ha tényleg rengeteg különböző bejegyzés van akkor azt tudom javasolni, hogy rakd újra a rendszert, majd nézd meg az eseménynaplót, ha nincs hiba akkor tedd fel a programokat, amiket használni szeretnél egyesével, minden telepítés után indítsd újra a gépet és nézd meg az eseménynaplót, így meg fogod találni, hogy melyik programnál, programoknál van probléma. Remélhetőleg ha az eltávolítod akkor megszűnik ez a jelenség.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22412) jozsi252


jozsi252
veterán

Youtube nektek is nagyon lassan tölti be a videókat? 1 zenét meghallgassak kell vagy 5 perc mire végig betölti, minimum, pedig 15 megás netem van :((( ie, ff, chrome-al is ugyanez a helyzet. nálatok is jelentkezik ilyen hiba?

iPhone 13 Pro Max

(#22413) Воланд válasza jozsi252 (#22412) üzenetére


Воланд
titán

Nálam nem. Valamilyen letöltés nem fut a háttérben, internet nincs megosztva?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22414) alfaman512 válasza jozsi252 (#22412) üzenetére


alfaman512
tag

Nálam tökéletesen megy a youtube. :K
Esetleg a win nem keres, illetve tölt frissítéseket a háttérben?

[ Szerkesztve ]

(#22415) jozsi252 válasza alfaman512 (#22414) üzenetére


jozsi252
veterán

nem srácok nem fut semmi, egyik pillanatról a másikra jött elő ez a hiba. pár napja van. Van 1 laptop 2 éve megvan már routerrel megvan osztva a net wifin megy a jel oda, dehát eddig nem jelentkezett így nemhinném hogy a lapi miatt lenne, onnan se megy a töltés.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#22416) Satyricon válasza Воланд (#22411) üzenetére


Satyricon
addikt

Köszi a segítséget, de úgy néz ki, a probléma megoldódott! :K Sokat törtem a fejem, de nagy nehezen eszembe jutott a progi neve, amit régen sokat használtam win indítás/leállítás gyorsítóként. Gondoltam majd az segít. Hát segített is! :K A progi neve Microsoft Bootvis. Baromi jó progi, felgyorsítja a win indítását, és leállítását úgy, hogy az ehhez való fájlokat helyreállítja, és a hibákat javítja. Mindenkinek ajánlom figyelmébe!

Egy másik hiba, ezt már sehogy sem tudtam megoldani :(( Fel akartam telepíteni a nyomtatómat (HP 5150) de telepítéskor, amikor kérte, hogy a nyomtatót csatlakoztassam a géphez kiírta, hogy a hardver nem telepíthető. :W Mit lehet tenni? :F Nagyon szükségem lenne rá, mert tételeket kellene kinyomtatnom, nem keveset... XP-n és Vistán is ez a helyzet.

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#22417) Воланд válasza jozsi252 (#22415) üzenetére


Воланд
titán

Parancssorba (futtatásba beírod cmd, majd enter) ezt írd be: ping www.youtube.com, majd írd be ide a kapott értékeket (minimum, maximum, átlag).

Ezt pedig töltsd le és telepítsd.

(#22416) Satyricon: Akkor jó, az általad linkelt programot meg beteszem könyvjelzőkbe, és majd xp alatt ránézek, hogy miféle.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22418) alfaman512 válasza jozsi252 (#22415) üzenetére


alfaman512
tag

Próbáld meg hogy a routerben bontod a kapcsolatot, és visszacsatlakozol, figyeld hogy más ip-t kapj! Ez mondjuk dsl esetében lehet megoldás, nálam szokott olyan lenni, hogy ha olyan ip tartományból kapok ip-t, akkor nem igazán tökéletes a netem. Lehet még az is hogy a neted tele van pici szakadásokkal, amire reagálhat így a youtube. A sebességedből következtettem a dsl netre.

(#22419) jozsi252 válasza Воланд (#22417) üzenetére


jozsi252
veterán

Flash Player illetve Shockwave Player is fentvan, frissek.

Pingre nemis gondoltam de nem az a hiba.

Válaszidő:27ms
TTL:55

DSL-es vagyok igen, invis. modem resi meg router resi se segített már próbáltam mikor ez jelentkezett.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#22420) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Üdv!
Érdkelődnék hogy GMAIL fióknál hogy lehet beállítani azt hogy ha az elküldött emailt valaki elolvasta, arról kapjak értesítést???

Üdv: Csabee.

(#22421) ZeroCaptan


ZeroCaptan
tag

Valaki tudja hol lehet kapni Sliders szezonokat eredeti dvd-n? Állítólag sok helyen árulják 3-ért szezonoként, de én csak 8-ért találtam.

NHL, NBA, Soccer

(#22422) jozsi252 válasza Csabee. (#22420) üzenetére


jozsi252
veterán

Webes felületen nem lehetséges.

De.. van 1 megoldás.

Őrákatt

Beírod a mail címed illetve a levél tárgyát, majd generálsz egy kódot és az álltalad választott kis "malac" képét beilleszted a mailbe, És amikor megnyitja az illető a levelet akkor ez a kód aktiválódik és elküldi a mail címedre. ( ezmiatt kell a mail címed beírni hogy tudja a rendszer hogy a válaszmailt hogy elolvasták a leveled hova küldje el). Tehát ez amolyan rejtett értesítő nem úgy mint Thunderbird-be hogy kiírja hogy elküldöd-e a visszaigazolást hogy a mailt megkaptad bla bla bla.. Szóval ez jobb így.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#22423) mezis válasza Satyricon (#22416) üzenetére


mezis
nagyúr

Driver, sw. ügyében itt jártál már ?

mezis

(#22424) 426os


426os
őstag

Felteszem újra a kérdést, hátha tud valaki segíteni:
Amikor pl pendrive-ot (nem csak újnál, hanem amit már korábban felismert annál is) rádugok a gépre akkor párszor kb fél mp-re elsötétül a képernyő. Ugyanez történik akkor ha a nyomtatót dugom rá, vagy Bluetooth-on kapcsolódok hozzá telefonnal, szóval minden olyan esetben amikor egy másik eszköz kapcsolódik a géphez. Ja és rendszerindításkor is jelentkezik ez a dolog, a bejelentkező képernyőnél. Régebben nem volt ilyen problémám (Win7, egyszer csak elkezdte ezt művelni, azóta már újra is telepítettem egyszer, de a helyzet változatlan. a gépben nem történt semmi változás). Minden driver fel van telepítve, minden a lehető legfrissebb. Igazából nem nagy probléma, de roppant bosszantó. Volt már valakinek hasonló gondja, vagy van valami ötlete, hogyan szabadulhatnék meg ettől?

.

(#22425) Satyricon válasza mezis (#22423) üzenetére


Satyricon
addikt

HAli

Igen jártam már ott is. De sajna ugyanazt a verziójú drivert adták a nyomtatóhoz is, mint amit belinkeltél

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#22426) Воланд válasza 426os (#22424) üzenetére


Воланд
titán

Futtasd le az élményindex frissítést.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22427) theonion


theonion
csendes tag

Újratelepítettem a gépemet Windows XP SP3-mal (egy teljesen átlagos mai gépem van), és már órák óta az a bajom, hogy vagy a video driverével van gondja vagy a hanggal. A legutóbbi akció sorá sikerült felrakni működőképesen a videokártyát, a hang viszont eltűnt, akárhogy próbálom felrakni a drivert. Minden CD gyári.

Mi lehet szerintetek a gond?

(#22428) Satyricon válasza mezis (#22423) üzenetére


Satyricon
addikt

Ezt írja ki a telepítőnél: [link]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#22429) TROG AIR


TROG AIR
aktív tag

sziasztok....ASROCK E350M1 mini-ITX - az ebben lévő 2 x 1.6ghz-s proci
elviszi gond nélkül a 32 bites win7-et?....

430 pozitív , 0 negatív....

(#22430) alfaman512 válasza TROG AIR (#22429) üzenetére


alfaman512
tag

Szerintem kényelmesen el viszi, persze nem egy gamer gép lesz belőle, de ha a win7-et nézzük el kéne hogy vigye.

(#22431) johny81


johny81
tag

Segítség

Ez a hiba van. A címsor elejére ezt írja res://ieframe.dll/acr_depnx_error.htm#,

"Az Internet Explorer bezárta ezt a weboldalt a számítógép védelme érdekében

Egy rosszul működő vagy rosszindulatú bővítmény miatt az Internet Explorer bezárta ezt a weboldalt. "

Nem lehet bezárni. Ha bezárom 1 új keletkezzik. csak ctrl+alt+del-lel lehet bezárni

[ Szerkesztve ]

(#22432) #65675776 válasza johny81 (#22431) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szerintem nem jó a linked...

TROG AIR: Rakj bele legalább 2GiB RAM-ot, és nem lesz semmi problémád.

[ Szerkesztve ]

(#22433) nike_ válasza Воланд (#22399) üzenetére


nike_
addikt

már rakja a frissítést, köszi!

(#22434) TROG AIR válasza #65675776 (#22432) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

Köszi....otthoni csendes netezős pc- lenne....
meg a 2 gb már alap,pláne hogy még mindig jók a memóriárak...

430 pozitív , 0 negatív....

(#22435) Satyricon válasza Satyricon (#22428) üzenetére


Satyricon
addikt

Na nagy nehezen ezt is megoldottam. Milyen jó napom van :DDD

Úgy oldódott meg a probléma, hogy nyomtam egy ctrl+alt+del-t és a hardver keresése varázslót szépen bezártam. Majd rá 1-2 percre folytatódott a telepítő. :Y Iszonyat nagy mákom van, köbö 20x csináltam már meg ezt de most sikerült. :DDD Jó a nyomtatóm. Köszi a ki próbált segíteni! :C :R

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#22436) Sátán44


Sátán44
addikt

Total Commanderben hogy lehet az nfo fájlhoz hozzárendelni a nézőke funkciót? Tehát nem hol,hanem HOGY?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#22437) Satyricon válasza Sátán44 (#22436) üzenetére


Satyricon
addikt

Ha nyomsz egy F3-mat, akkor meg tudod nézni a tartalmát. :K :U

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#22438) Sátán44 válasza Satyricon (#22437) üzenetére


Sátán44
addikt

Azt tudom,de konkrétan ez érdekelne!

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#22439) Lompos48 válasza Sátán44 (#22438) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Files>Associate with>Edit>C:\WINDOWS\System32\NOTEPAD.EXE %1

(#22440) Satyricon válasza Sátán44 (#22438) üzenetére


Satyricon
addikt

Jah, az passz :DDD

Én csak azt tudom, hogy jobb egérgomb katt és nézőke(lister).

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#22441) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem h a vezeték nélküli billentyűzetnél az normális-e h ha nagyon gyorsan gépelek akkor a monitoron ha nézem amit írtok akkor az kicsit le van maradva, kb. 2-3 betűt és ha abbahagyom az írást akkor még a 2-3 betű lemaradást írja. Ez normális? (ekkor eléggé gyorsan gépelek). Vagy esetleg más probléma van, am a bill 1 hónapos és a gyári Duracell elem van benne, megmértem és fullon van, tehát azzal nem lehet gond.

Matthew 24:42

(#22442) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Emberek winfos xp-t használok és az a problémám. hogy ha beállítok neki egy képernyőkímélőt azt egy újraindítás után visszaállítja magát a sima xp képernyőkímélőre.
Tudtok esetleg valami megoldást erre a problémára?

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#22443) localhost válasza lakatosturbo (#22442) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ezt az eredeti windows XP nem csinálná :) . csak a winfosok.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#22444) lakatosturbo válasza localhost (#22443) üzenetére


lakatosturbo
aktív tag

Eredetit használok :)

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#22445) tomy_cz


tomy_cz
senior tag

Sziasztok!

Valaki nem ismer itt a fórumon olyan egyént, aki foglalkozik Asterisk és/vagy Trixbox VoIP telefonközpontok üzemeltetésével/felügyeletével. 1-2 kérdésem lenne ilyen témában. :U

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#22446) föccer válasza tomy_cz (#22445) üzenetére


föccer
nagyúr

Szerintem tedd fel a kérdésedet, és ha valaki tudja rá a választ, akkor megválaszolja :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22447) pilsner


pilsner
aktív tag

Üdv!
Van valakinek tapasztalata PGP Desktop programmal kapcsolatosan? Egy meghajtó teljesen elveszett, amit tegnap este még használni lehetett, mára Format:invalid - Status: disc corrupted üzenet fogad. Recover My Files program ugyan mutatja egy keresésnél a az elveszett fájlokat,de visszaállítani nem lehet.

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#22448) Sátán44 válasza Lompos48 (#22439) üzenetére


Sátán44
addikt

Az már ezer éve megvan :) de nekem a Listen funkció kell.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#22449) tomy_cz válasza föccer (#22446) üzenetére


tomy_cz
senior tag

"Azisigaz" - :DDD

Szóval a lényeg, hogy Trixbox-ban szeretnék több (egyelőre mondjuk kettő) SIP fővonalat (Trunkot) felvenni, és meghatározni, hogy melyik fővonal melyik melléken csörögjön ki.
Egy SIP Trunk kezelése nem jelent gondot, viszont a több trunk kezelésének, a módja már igen.
Elnézést ha kissé triviális kérdést tettem fel.
Nyúztam már több Ebook-ot ezügyben, de nem sikerült kihámoznom.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#22450) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
Egy jó ismerősöm gépe ha üresjáratban van,csak akkor,újraindul.
Vajon mitől lehet?
Köszi a válaszokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.