Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22101) Buda76 válasza Gyufaaa (#22097) üzenetére


Buda76
senior tag

Ez USB füles, így saját hangkártyája van. Ilyen opcióról nemtudok.

(#22102) Gyufaaa válasza Buda76 (#22101) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nincs hozzá szoftver amivel tudnád állítani?

(#22100) tomekt: A win7 rakott fel drivert a kamhoz vagy te telepítettél egy szoftvert?

[ Szerkesztve ]

(#22103) tomekt válasza Gyufaaa (#22102) üzenetére


tomekt
tag

Én raktam fel.

(#22104) Gyufaaa válasza tomekt (#22103) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nem írt semmi kompatibilitási hibát?
Kompatibilitási üzemmódokat is próbáltad? Nem érzékeli a webkamot.

[ Szerkesztve ]

(#22105) molnarpeter válasza Kőkor-szaki (#22099) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Mennyi partíciód van? Ha az adatok a C:-n vannak, tedd át őket pl a D:-re.

(#22106) tomekt válasza Gyufaaa (#22104) üzenetére


tomekt
tag

Kompatibilitási üzemmódokat is próbáltam xp servizpack2,akkor jutottam idáig. előtte ki írta a kompatibilitási hibát.

(#22107) asdxxx


asdxxx
tag

Kérnék egy kis segitséget,hátha tud valaki okosat. A probléma a következö: sima (nem újrairható) CD-re képek lettek felirva,a lemez lezárása nélkül. Aztán egyszer sikerült lezárni, igy csak a legutobbi képeket látja.Van-e valami program,trükk amivel meg lehetne nyitni a lezárt részt? Próbáltam a neten keresgélni, de mivel a CD már eléggé régi, nem találtam semmi okosat. Elöre is köszönöm a segitséget.

(#22108) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Helló

Egy Samsung 320GB-os (pontosabb típust sajnos nem tudok) 2.5" 7200RPM-es laptop vinyó mennyivel hangosabb mint az 5400RPM-es társai? Igen olcsón lenne egy jó darab, de félek hogy hasonló zajjal rendelkezik mint a 3.5 winyók, vagy közel nincs olyan hangjuk? Letöltő gépbe menne, és max 300kb/s letöltés terhelné egész nap, de persze csak este, napközben csak felfelé töltene :) ;)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#22109) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Van egy asus wl500g wifi routerem, de a szomszéd szobában alig van jel.

antennacsere megoldaná a gondot?

egy olyan antenna ami lefedi egy 100m-es körzetet mennyi lenne
?

(#22110) Воланд válasza XP NINJA (#22109) üzenetére


Воланд
titán

Router gondok vagy Wlan, wifi, vezeték nélküli hálózat kérdések és válaszok

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22111) enginev3.0 válasza XP NINJA (#22109) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem lehet hogy inkább azzal az eszközzel van gond amivel rá akarsz csatlakozni? :)

Én gondomban is segítsen valaki :U :R

picikét sürgős lenne a válasz :B

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#22112) Gyufaaa válasza tomekt (#22106) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Itt írnak róla. Meg kellene kérdezned, hogy ők találtak e rá megoldást. Vagy még itt kellene körülnézned. Mindenképp win7-es driverre lesz szükséged.

(#22107) asdxxx: A lezárt cd-n szerintem már felejtős a frissítések visszahívása.

[ Szerkesztve ]

(#22113) molnarpeter válasza enginev3.0 (#22111) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Zajosnak zajosabb, jobban is rezeg, kb az 5400-as és a 7200-as 3,5"-os vinyók között lehet, szerintem nem lehet vészes. Ha nem tetszik, eladod. :D

(#22114) tomekt válasza Gyufaaa (#22112) üzenetére


tomekt
tag

oké! meg próbálom és köszi

(#22115) enginev3.0 válasza molnarpeter (#22113) üzenetére


enginev3.0
félisten

A mostani 3.5 WD IDE helyett lenne, aminek nem sok hangja van, de örülnék ha ennyi se lenne, alvás mellett :)

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#22116) XP NINJA válasza Воланд (#22110) üzenetére


XP NINJA
őstag

köszönöm.

(#22117) SzalaiG


SzalaiG
addikt

BCM2045A bluetooth-hoz keresek Xp drivert. Help!
Nem lehet letölteni, mert a jóbarátom gugli mindig fizetős vagy reklám oldalra tesz-

(#22118) enginev3.0 válasza SzalaiG (#22117) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ez?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#22119) Morris válasza SzalaiG (#22117) üzenetére


Morris
veterán

Ezt próbáld meg :)

enginev3.0: nem ugyanaz :)

[ Szerkesztve ]

(#22120) Воланд válasza Morris (#22119) üzenetére


Воланд
titán

Dehogyisnem, csak te rányomtál a download-ra, ő meg nem. ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22121) Peetry válasza enginev3.0 (#22115) üzenetére


Peetry
senior tag

a 3.5 7200RPM-es-nél jó eséllyel halkabb, de nem biztos. Azért a WD és a samsung nem egy kategória. De egyébként elvileg meg van adva minden vinyónak a zajszintje, keress rá guglival.

(#22122) Gyufaaa válasza tomekt (#22114) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nincs mit! Remélem sikerrel jársz! :K

(#22123) kovy79 válasza enginev3.0 (#22108) üzenetére


kovy79
őstag

Sokkal halkabb, főleg a seek-eléskor hallani. Hallatszik, de nem annyira "intenzíven"/élesen, mint egy 3,5"-os vinyónál.
Legalábbis a személyes tapasztalatom ez egy 2,5"-os Samu 7200rpm vs. 3,5" Samu 7200rpm (és 5400rpm is) esetében.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#22124) ejjj


ejjj
csendes tag

Sziasztok!

Pinnacle PCTV 100i tunert és Win 7 64 párost sikerült már valakinek összehoznia?
Már Windows telepítés közben megáll a gép ha a kártya bent van, most beraktam egy két hetes konfigra, azonnal felismerte, látszólag minden oké. De amint elkezdeném használni a kártyát, tuner-svideo-composite módban is kifagy a gép, nem csak a program, csak reset segít. Ha letörlöm az alap win 7 drivert és felrakom a legújabb 64 bitest a pinnacle oldaláról akkor pedig Code 10-re hivatkozva "The device cannot start."

Segítsetek légyszi, előre is köszi!

Üdv

(#22125) peter889


peter889
őstag

Sziasztok!

Processzorok sebességeinek összehasonlítását szeretném látni, csak hogy hozzávetőlegesen tudjam, mi mennyivel gyorsabb.

Főleg a
- Pentium 4 3000 Mhz,
- Intel Celeron 1700 Mhz és
- Intel Core2 Duo
összehasonlítása érdekelne.
Nem tudom hol, hogyan férhetnék hozzá?

Üdv.:P.

(#22126) Morris válasza Воланд (#22120) üzenetére


Morris
veterán

na ba*ki tényleg :W :)

(#22127) Morris válasza peter889 (#22125) üzenetére


Morris
veterán

[link]
Itt megtalálod az összeset. :)
[link]

(#22128) DJ WOKKY válasza Kőkor-szaki (#22099) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Ha a C partíción van a rendszer (mint általában), akkor egyszerűen tedd át másik partícióra, ha nincs, akkor írd ki, vagy tedd át másik winyora. Ha nem tudod, akkor sajnos igen elvesznek.

(#22129) udosmail válasza The DJ (#22092) üzenetére


udosmail
tag

Windows 7 Professional-t használok és
6.0.1.6194 HDAudi drivert

(#22130) Xirtam


Xirtam
veterán

Sziasztok,

Egy olyan programot keresek, ami folyamatossan loggolja, hogy mikor mi történik az adott számítógépen. Ha belép rá valaki távasztalról és használja azt is kellene loggolni.

Előre is köszönöm a válaszotokat. Valamikor az elmúlt 3 hónapban láttam egy cikket egy programról, az IT-n ha jól emlékszek. Ott pont bemutattak egy ilyen programot. :R

(#22131) molnarpeter válasza Xirtam (#22130) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

(#22132) animatrix11


animatrix11
őstag

üdv

találkoztam egy elég érdekes dologgal, van egy 2-3 megás iso file amit ha kiírok dos-os indító lemez lesz, szerettem volna bootos pendrivot csinálni belőle, de ha megnyitom az iso filet csak egy pár byte-os readme van benne :U (igen be van kapcsolva hogy lássam a rejtett fileokat köszi...) megnéztem winrarral, magicisoval semelyik nem látja, találkozott már valaki ilyennel hogy lehet kinyerni belőle a tartalmat?

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#22133) molnarpeter válasza animatrix11 (#22132) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Vannak ilyen progik, amik képesek visszaalakítani az iso-t. Egy pillanat, és utánanézek.

Szerk: a neve: IMGBURN, ez lemezt tud kiírni, talán mást is.

[ Szerkesztve ]

(#22134) Morris válasza animatrix11 (#22132) üzenetére


Morris
veterán

Egy DOS indítólemezhez nem kell 2-3 Mb.
csak egy MS-dos.sys, command.com és egy Io.sys kell azt hiszem. (Az első és az utolsó rendszerint rejtett) :F

(#22135) jozsi84


jozsi84
tag

Sziasztok!
Adott egy Foxconn A7VMX-K alaplap.
Olyan gondban vagyok, hogy bekapcsolásnál ezt a hibaüzenetet kapom:
CMOS Setting Wrong
CMOS Date/Time Not Set
-Vettem másik elemet, kicseréltem NEM segített
-Csináltam CMOS cleart is NEM segített
Ha kikapcsolom a gépet /áramtalanítom/ a következő beállításnál ismét ez a hiba...
Valami oknál fogva a Bios nem jegyzi meg a beállításokat...
Légyszíves segítsetek!!
Előre is köszönöm! :R

(#22136) #04441088


#04441088
törölt tag

Hy!
Melyik töredezettségmentesítővel,hogyan tudom úgy rendbe tetetni a dolgokat, hogy minél gyorsabb legyen a gépem? :R

(#22137) Morris válasza #04441088 (#22136) üzenetére


Morris
veterán

Auslogic Disk Defrag ill O&O defrag
;) Ezek egész jók!

(#22138) molnarpeter válasza jozsi84 (#22135) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Az alaplappal lehet gond, jobb ötletem nincs.

(#22139) jozsi84 válasza molnarpeter (#22138) üzenetére


jozsi84
tag

értem! Nem örülök neki de akkor ez van... :((
érdekes, hogy miután beállítom az időt/dátumot utána működik a gép 100%-an...
áramtalanítás után meg megint baj van...

(#22140) kovy79 válasza animatrix11 (#22132) üzenetére


kovy79
őstag

Én pont hasonló okból a WinImage-et és az UltraIso-t használtam a múlt héten.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#22141) Morris válasza jozsi84 (#22139) üzenetére


Morris
veterán

jó elemet tettél bele? és jól is tetted bele? Nem fordítva véletlenül?

(#22142) jozsi84 válasza Morris (#22141) üzenetére


jozsi84
tag

szia!
olyan elemet tettem bele mit amilyen volt benne: CR2032 3V /lemértem 3,3V ad le/ -a régi elem 3,07V ad le -elvileg még jónak kéne lennie ennek a réginek is nem??
a polaritás is megfelelő /típus jelzéssel felfele mint a régi volt/

..megmozgattam az elem csatlakozóban a kis pólusokat is hátha nem érintkezne rendesen, de ez sem segített... :((

[ Szerkesztve ]

(#22143) Morris válasza jozsi84 (#22142) üzenetére


Morris
veterán

akkor a régi is teljesen jó még!
nem értem. Akkor tuti, h a lap a ludas. :(

(#22144) Ptech


Ptech
őstag

Üdv!

Nem tud valaki olyan helyet itthon, ahol hasonló eszközt lehet venni, mint ez?
Vagy melyik topicban érdemes kérdezősködni, hirtelen nem akartam új totyikot nyitni ennek.

(#22145) molnarpeter válasza jozsi84 (#22142) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Gyakorlatilag ez nem vészes dolog, és ha leszedsz egy programot, ami beállítja az órát, végülis csak a betöltés lesz lassabb pár másodperccel. Esetleg egy BIOS-frissítés segíthet, de ennek kicsi az esélye.

[ Szerkesztve ]

(#22146) jozsi84 válasza molnarpeter (#22145) üzenetére


jozsi84
tag

..egyenlőre lesz így használva. -ki tudja meddig húzza még az alaplap..
BIOS frissítést nem csinálok inkább nehogy két szék közé essek, hogy végül nem marad semmi a memóriában...

(#22147) theboobaq


theboobaq
aktív tag

Hello

A gépem kb mennyi fogyazsthat egy full HD film nézése közben?

Athlon II X4 630
2X 2GB DDR3 RAM
Radeon HD4550

(#22148) DJ WOKKY válasza jozsi84 (#22146) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Hello.
Nekem a korábbi lapom (Asus p4p800) bios frissítés sem segített.
Le kellett cserélnem. Kb. fél évig elvoltam vele, hogy nem kapcsoltam le a hosszabbítót és úgy jó volt. Én is cseréltem elemet meg biost, xp-t....

(#22149) #04441088 válasza Morris (#22137) üzenetére


#04441088
törölt tag

Köszi szépen!
Azt hallottam, hogy be lehet valahogy állítani azt, hogy abc szerint rendezze a dolgokat és akkor gyorsabban megtalálja a win amit keres, tehát gyorsabb lesz a gép. Ezt hol tudom beállítani? :R :R

(#22150) molnarpeter válasza theboobaq (#22147) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Itt érdeklődj.

jozsi84: Le tudnád írni a konfigodat? Ha megadod, esetleg tudok ajánlani egy alaplapot is. De előbb próbálkozzunk az órabeállító programmal: innen töltsd le a HD Sentinel-t. Ez a program figyeli a winchestered állapotát, ezenkívül beállíthatod, hogy szinkronizálja a gép óráját az atomórával.

stalker: Szerintem ez a dolog az indexelés. Jobb klikk a meghajtón --> Tulajdonságok --> alul bepipálod a tartalom indexelését.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.