Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2901) laolaj


laolaj
aktív tag

C&C tiberium warsban valaki segíteni:?

:U

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#2902) #65675776 válasza laolaj (#2901) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha nem írod le mi a probléma, akkor senki sem fog tudni segíteni.

(#2903) Varoz válasza #65675776 (#2902) üzenetére


Varoz
őstag

Szerintem erre keresi a választ: #2883

De azért tényleg kirakhatott volna egy linket, hogy egyértelmű legyen.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#2904) laolaj válasza #65675776 (#2902) üzenetére


laolaj
aktív tag

annyi h online játék.!!! csatlakozási hiba... még a acc bejelentkezésénél.... valami megoldás.
és utána...! :R

sorry.. azt hittem h nem kell szájba rágósnak lennem... :U

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#2905) atesss válasza Varoz (#2900) üzenetére


atesss
addikt

No akkor megoldódott, király :)
Örülök hogy segíthettem.

Amúgy én is megnéztem azóta egy ilyen fájlt (google keresés - és letöltöttem egyet), és hát nem igazán szerkeszthető...
"Bitművészeknek" talán :U

Most hogy így felmerült a téma, én is kedvet kaptam újra egy kis GTA SA-hoz.
Csak sajnos először el kell végezni a nagy munkát, újra kell telepítenem a gépet, és ehhez meg először egy csomó mindent ki kell írnom. :O

[ Szerkesztve ]

(#2906) Varoz válasza atesss (#2905) üzenetére


Varoz
őstag

Ismerős a helyzet, csak nálam a múltkor diver katyvasz volt és menteni kellet ami menthető. Aztán format, majd fel a win.

Jaja én is néztem, aztán meg csak néztem, hogy mi van. De megy úgy-hogy ez a lényeg.
És ha valakinek ugyan ez a gond akkor csak valakitől kér egy mentést és menni fog.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#2907) kizul


kizul
tag

Hello!

Közben az én problémám is megoldódott :K
A röhej az,hogy erre abszolúte nem gondoltam, tehát én voltam a hülye :B
A speckó beállításoknál kiszedtem a pipát a monitor által meg nem jeleníthető kis cuccnál eddig ott csak 60Hz volt, így megjelent ott a 75 is bár irja ugye hogy ienkor károsodhat a hardver :S átállítottam , nemvolt semmi baj , bár elég ramatyok voltak a betűk meg a szélek , szóval nemvolt százas de a játék elindult, utána kiléptem visszaraktam 60Hz re a monitort majd elindítottam újra a játékot és már 60Hz en is elindult , fogalmam sincs hogy de megy...ennek örültem a játéknak már kevésbé, ellehet vele szorakozni de nem egy nagy eresztés :)

(#2908) riolobo


riolobo
tag

Hello! Egy roppant bosszantó problémám van amire már régóta keresem a választ. Az unreal 3-as engine-t használó játékok időnként kifagyogatnak a gépemen és fogalmam sincs mitől. Korábban azt hittem a passzív 8600 gts-em túlmelegedése okozza a galibát de mostanában is szembesültem a hibával pedig már 4870est használok scythe musashival,szóval nem gondolnám,hogy a vga-n melegszik túl vmi. A fagyások látszólag véletlenszerűen jelentkeznek,előfordul,hogy több órát is játszok de néha már néháy perc után beüt a sz.... Állt csak a kép áll meg, a játék zenéje és hangjai mennek tovább,alt+tab-ra pár perc után visszalép asztalra és alul a tálca jobb oldalán vmi vga-val kapcsolatos hibáról tájékoztat ami elmondanása szerint helyre is állt(tehát mostani radeonnál és régebbi nvidiás karinál egyaránt). Persze a játékba már nem tudok visszalépni. Bárki ötletét szivesen várom((:
konfigom:
Giga P35-DS3L deszka
C2D E6550 @ 3220 mhz
4x 1 gb ram @ ddr 920
Powercolor hd4870 1 GB
FSP everest 500 w
32 bites vistát használok.
A korábbi vga-m egy gigabyte 8600 gts volt,a probléma annál is ugyanígy jelentkezett.
A következő játékoknál fordult elő:
Gears of War , Bioshock, Wolverine, Batman Arkham Asylum és most utoljára a Borderlandsnél. Ezel mint az unreal 3 motort használják és ha jól meggondolom más játékoknál nem is tapasztaltam a dolgot. Ha valakinek van valami elképzelése a probléma gyökeréről hát ne tartsa magában(:

(#2909) mad1 válasza riolobo (#2908) üzenetére


mad1
veterán

Az lenne a kerdes hogy oprendszert is csereltel mar azota?
Memoriateszt megvolt?

Ne szemetelj ! = Steam

(#2910) riolobo válasza mad1 (#2909) üzenetére


riolobo
tag

Oprendszer már többször is volt újrarakva mióta először előfordult a dolog,sőt még anno xp alatt is volt rá precedens. Ramtesztet is futattam nem is túl rég,memtest 2-3szor ment végig hiba nélkül.
Amúgy közbe a pontosítás végett feljegyeztem mi a hibaüzenet(aul az óra melett) miután nagy nehezen visszalépek az asztalra:

"A(z) atimdag képernyőillesztő nem reagált és utána sikeresen helyreállt"

Anno a geforce kártyánál is ugyanezt írta csak ott vmi nvklmd vagy valami ilyesmire hivatkozott.Egyébként Borderlands esetében pl vissza tudok lépni a játékba de rövid időn belül ugyanúgy megfagy szal gyakorlatilag játszhatatlan.

(#2911) ollie válasza riolobo (#2908) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem Giga lappal volt hasonló (előtte Asus-szal nem), majd miután lecseréltem a lapot Asus-ra, rögtön megszűnt a hiba. De az nem csak UT engine alatt fordult elő.

***

(#2912) riolobo válasza ollie (#2911) üzenetére


riolobo
tag

Hát örülnék ha nem fajulna lapcseréig a dolog((: Főleg mivel erre a gépre olyan túl sokat már nem szeretnék költeni,ameddig lehet kihúzom vele és ha összejön már core i5 esetleg i7 irányba indulnék,de az még nagyon odébb van.

(#2913) Fáraó


Fáraó
őstag

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy mindenkinek frissít a Steam? Kéri a jelszómat, és nem szeretném megadni, mert félek, nem e kamu program. :F

A nevemet/account name-t beírja, olyannak tűnik, mint egy rendes Steam bejelentkező ablak... :U

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#2914) ollie válasza Fáraó (#2913) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Néha előfordul, hogy újra be kell jelentkezni. Frissítés ma nekem is volt, elég gyakori.

***

(#2915) Fáraó válasza ollie (#2914) üzenetére


Fáraó
őstag

Thx! :R

VIGYORRRGAZMUS.....

(#2916) Taifa Díaz


Taifa Díaz
őstag

Sziasztok. Látom, nem nagyon pörög a topic, de előbb-utóbb csak válaszol valaki, ha kérdezek egyet. Egy játék indításakor egy ablakot kapok, a következő figyelmeztető üzenettel: Parental control settings denied access, azaz - szegényes spanyol tudásomra alapozva -: a szülői felügyelet beállításai megtagadták a hozzáférést :F Hogyan tudom ezt áthidalni, és játszani végre??? Már kerestem, de nem találtam ezt az opciót. Az operációs rendszer magyar nyelvű Win7 Home Basic 32 bit, a játék az Assassin's Creed DX10. Korábban már legalább 2x végigtoltam, ha jól emléxem, mindkétszer Windows7 próbaverziókon, 32 és 64 bitesen egyaránt :W

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#2917) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Valaki tudja futtatni a Redneck Rampage-et win7 alatt?

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#2918) Taifa Díaz válasza Taifa Díaz (#2916) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

#2916-os hsz-ben említett problémára még mindig megoldást várnék :U

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#2919) Taifa Díaz válasza Taifa Díaz (#2918) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Megvan közben: sima, alap Vista kompatibilitási mód :Y Kicsikét bosszantó :U

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#2920) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Melyik a legújabb Trackmania? És melyik a legnépszerűbb/legjobb?

(#2921) (Darkwood) válasza Vasinger! (#2920) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Tudtommal a Trackmania United Forever a legújabb, de jön majd a 2. része jövő év elején.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#2922) Vasinger! válasza (Darkwood) (#2921) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszönöm, erre voltam kíváncsi! :R

(#2923) mad1 válasza Vasinger! (#2920) üzenetére


mad1
veterán

Trackmania
Melyik a legnepszerubb?Passz sosem jott be... :N

Ne szemetelj ! = Steam

(#2924) (Darkwood) válasza Vasinger! (#2922) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Kérlek! :R

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#2925) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Igaz nem azonnali de...
Win7-et szeretnék felrakni egy játék miatt,na meg kipróbálni ez pedig a HALO 2 ,meg is venném eredetibe,de ha jól tudom csak Vistán megy,azt meg ki nem állhatom.Xp-n nem sikerült elindítani egy egész délután alatt sem :)
Valaki tudja ezt biztosra?

Halo 2 32 bit magyar verzsön kerestetik:)

[ Szerkesztve ]

(#2926) (Darkwood) válasza (Darkwood) (#2917) üzenetére


(Darkwood)
őstag

UP #2917! :R

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#2927) ollie válasza szakalistvan (#2925) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most mi a kérdés? A HALO2 fog futni win7 alatt is, ha ezt akartad kérdezni.

***

(#2928) szakalistvan válasza ollie (#2927) üzenetére


szakalistvan
senior tag

A kérdésem ez volt,köszi:R

(#2929) wilddog


wilddog
tag

Én azt szeretném megkérdezni, hogy nem kell e esetleg fokozottan vírusveszélytől tartanom ha egy online játékkal játszom?
Most például találtam egy online játékot a neten, Eudemons a neve. Diablo szerű online játék.
[link]

De amikor rá-klikkelek a REGISTER gombra ezt az üzenetet dobja be a FireFox:

"This Connection is Untrusted

You have asked Firefox to connect
securely to account.91.com, but we can't confirm that your connection is secure.

Normally, when you try to connect securely,
sites will present trusted identification to prove that you are
going to the right place. However, this site's identity can't be verified.

What Should I Do?

If you usually connect to
this site without problems, this error could mean that someone is
trying to impersonate the site, and you shouldn't continue."

[ Szerkesztve ]

(#2930) (Darkwood) válasza wilddog (#2929) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ha egy normális vírusirtó van fent a gépeden, akkor az úgyis jelez!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#2931) wilddog


wilddog
tag

Az Avira free edition az jó erre a célra?

Illetve az lehetséges, hogy mivel ugyebár sokat játszottam az Astral Masters-el és a Spectromancer nevű online játékkal, hogy e miatt kaptam vírust? Mindkettő ruszki game, ruszki serverrel.
És elég sok noob, cheater, meg szerintem hacker van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#2932) (Darkwood) válasza wilddog (#2931) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Rakj fel egy Avast-ot! Free és elég jó!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#2933) wilddog


wilddog
tag

most már nem merem letölteni az Astral Masterst, azok után hoogy behalt a vinyóm
kár érte mert jó kis játék, csakhát az az egy-két bootvírus...
szerintem valami vírus miatt nem indult el a Win Xp-m, gyakorlatilag állandóan újraindult betöltés előtt, az újboli telepítés sem lett jó, és végül kicseréltem a vincsesztert és íme itt vagyok , úgy néz ki hogy jó lett.

[ Szerkesztve ]

(#2934) brutaka


brutaka
tag

Sziasztok!
Valaki tipp?
A játékok, ha Fullscreen-re teszem őket vibrálnak. Furán szenved vele a monitor. Ha leveszem a fullscreent akkor megy rendesen, hiba nélkül szépen, vibrálás nélkül!

Ötlet?:(

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#2935) ollie válasza brutaka (#2934) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A monitorod CRT? Oprendszer micsoda?

***

(#2936) brutaka válasza ollie (#2935) üzenetére


brutaka
tag

notebookom van. Egy alienware, 15.4" os monitorral. Minden más szuper rajta, 80as a max frissítés amit bír, a játék amivel elöször kipróbáltam pedig Quake 3.
Oprendszer: Winfos 7 64 bit
VGA: Ati Mobility Radeon X1800

[ Szerkesztve ]

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#2937) ollie válasza brutaka (#2936) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gyárilag van telepítve minden?

***

(#2938) brutaka válasza ollie (#2937) üzenetére


brutaka
tag

Nem. Már újratelepítettem a windows, mert "gyárilag" xp 64 bit volt, az pedig nekem nemkelll.. De a driver meg mnden fentvan

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#2939) ollie válasza brutaka (#2938) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Aha, gondolom XP-n meg jó volt. Az ATI driver körül kéne körbenézni, mert gyanítom, hogy vagy nem win7-es driver (vistás), vagy hivatalosan nem is támogatott a mobil 3650 win7 alatt.

A screenshotok ugye teljesen normális képeket adnak vissza?

[ Szerkesztve ]

***

(#2940) brutaka válasza ollie (#2939) üzenetére


brutaka
tag

Egy másik topicban már tanakodunk ezzel kapcsolatban, hogy hogy is van akkor az ATI driver.
Mert magát az ATI Drivert felteszi, de a Catalyst Control Center-t ki sem lehet választani telepítés során, és nem ez a legviccesebb, az adapter tulajdonságoknál (Ugye ez speciális tulajdonságok) azt írja ki, hogy a windowsos drivert használja, hiába it tettem fel az AMD_set.
Viszont a vicc az, hogy az AMD oldalán kitallóztam, hogy win7, 64 bit, x1800 és kiadta ezt a drivert.
Már sokmindent megpróbáltunk, hogy feltegye a drivert, csakugye, sem a Driver Cleaner törlés-telepítés nem segített, sem a tiltás-engedélyezés, stb...

[link]

[ Szerkesztve ]

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#2941) ollie válasza brutaka (#2940) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na várj, amit az ATI kiad az oldalán mint letöltés, az nem mobility driver. Vagyis a desktop X1800-as driver nem jó a mobility változathoz.

Próbáld ezt használni a telepítéshez, bár így sem biztos, hogy jó lesz.

[ Szerkesztve ]

***

(#2942) brutaka válasza ollie (#2941) üzenetére


brutaka
tag

Ezt megpróbálom majd!
Ez pontosan micsoda? Erről még nem hallottam!

szerk: van másik laptop is amit én csináltam meg, és nem számított azoknál, hogy mibility vagy desktop driver, a ccc mindegyikre felment, az AMD oldalon kitallózott driverrel. Most szívok csak valamiért..

[ Szerkesztve ]

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#2943) ollie válasza brutaka (#2942) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezzel fel tudsz tenni normális ATI drivert mobility-hez.

***

(#2944) brutaka válasza ollie (#2943) üzenetére


brutaka
tag

a DH mobility Modder.NET kell csak, gondolom, vagy mást is le kell tölteni?

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#2945) brutaka válasza ollie (#2943) üzenetére


brutaka
tag

Végre sikerült feltenni a CCC-t!
Örök hála :R
Most nézzük mi lesz a játékokkal :)

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#2946) brutaka válasza ollie (#2943) üzenetére


brutaka
tag

2. felvonás
Bár feltette az ATI Drivert, viszont
ujraindítás után 1024x768, elmosódott kép.
Az adapter beállításoknál:

A Windows leállította az eszközt, mert az problémákat jelzett. (Kód: 43)

A Catalyst control center meg kiírja, hogy nem talált ati drivert installálva

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#2947) ollie válasza brutaka (#2946) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor uninstall. Biztos, hogy jó drivert próbáltál telepíteni? És egyébként körbenéztél az Alienware honlapján, hogy van e Win7 kompatibilis driver náluk?

***

(#2948) brutaka válasza ollie (#2947) üzenetére


brutaka
tag

nem néztem körbe, nem számít ki a gyártó, maga a hardwer számít, és annak gyártója. Ha van x1800 hoz win7 driver akkor az menni fog aceren is menni fog lenovon is és mennifog alienwaren is.
Felvonás 3:
Ha feltelepítettem mindent, beleértve a CCC-t is akkor 1024x768 elmosódott kép. CCC megnyitásánál: Nem talál ATI illesztőprogramot. A windows meg leállította mondván hogy 43-as kóddal hibát érzékel...

Letöröltem mindent ami ATI, eltávolítással. Restart

Újraindítás után újra 1280x os képarány, és semmi hibaüzenet, megy minden. Fel is ismeri, le sem állítja.

Oké, eszközkezelőben letöröltem az illesztőprogramot. újra 1024 es felbonás és elmosódott kép.

Újra install ATI--> Már megint nem adja ki a CCC-t mint lehetséges telepítési komponenst.

Oké, újra lefuttattam azt a Mobility-s cuccot. Több driverrel is, de megint nem adja ki a CCC-t. Most ez a gép viccet csinál belőlem. Ilyen nincs.

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#2949) brutaka válasza brutaka (#2948) üzenetére


brutaka
tag

Nah, a probléma legelső része megoldva!
Utána olvastam, hogy melyik volt az aktuális driver, amikor az x1800as kijött. Ez volt a 7.4 es. Letöltöttem nagy nehezen az Ati Mobility Catalyst Control Center-t ugyebár a 7.4es verziót.
Feltelepítettem (VOLNA de azt írta ki, hogy minden telepítve van. Pedig semmi sem volt, szabványos VGA-nak ismerte fel... Oké, akkor a Mobility-moderrel módosítottam, aztán már engedte telepíteni), láss csodát, mostmár megy a catalyst control center, állítgatni is tudok meg minden.
Mostmár a képernyő is visszaállt a rendes felbontásra, szép a kép, és végre az eszközkezelő is Mobility -nek ismeri fel.

A játékos probléma:
Mostmár nem vibrál egyáltalán a kép. Viszont mostmár két fekete/átlászó képfrissítési csík fut játék közben :DDD

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#2950) brutaka


brutaka
tag

valaki ötlet??

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.