Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49715) HUTCHDB válasza Petyyyyy (#49711) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

"Wax miatt túl sok víz eleve nem marad a bódén."

Nem tudom, akkor nálam mi van. Borzasztó mennyiségű víz állt a tetőn, mondjuk sikerült szinte teljesen vizszintesen megállnom, és ráadásul 2/3-a üvegtető, az ugye nem volt kerámiázva.
Egy húzással az a hatalmas kendő tele is lett, majd mire kiszedtem belőle a vizet, simán meg is volt az alkar edzésem.
Korábban, polír és kerámia előtt egy no name (Auchanban kapható viszonylag jó anyagú, minőségű) kendővel töröltem szárazra, abból azonnal kijött a víz "lehúzással".

Lehet megnézem a Gyeon kendőt...

Egyébként az autó oldalát, alsó részét hogyan húzzátok le a kendővel?
A tetejével, gépháztetővel, és az oldalának felső részével nincs is e tekintetben baj, viszont nekem az autó alsó kb. 1/3-a befele hajlik. Így itt a "ráteszem-húzom" módon nem tudom szárazolni, mivel a kendő a gravitáció miatt függőlegesen áll, míg a kasztni meg negatív szögben.
Én úgy csináltam, hogy egyenletes, lassú, egyenes (nem körkörös) mozdulattal, de a karosszériána finoman nyomva húztam a kendőt.
Lökhárítóknál szintén.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.