Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62551) djpundro


djpundro
aktív tag

Gondolom van itt egy par Apple tv 4k s ember ,szeretnem megkerdezni hogy masnal is lasabban tölti be a filmeket a Nas rol ?(nekem sinology ds 118 van ,gyors)

Volt Zidoo 9s em is de az gyorsabban töltötte be a filmeket mind az Apple tv 4k .A navigacio nagyon gyors az apple tv nel ,de ez a filmbetöltes egy kicsit aggaszto .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#62552) blakey válasza djpundro (#62551) üzenetére


blakey
titán

Egyáltalán nem lassú a betöltés, sőt. Ráadásul nekem a központi adatbázis a NAS-on van MySQL és Emby szerver formájában.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#62553) Patice válasza djpundro (#62551) üzenetére


Patice
Topikgazda

Gigabites a kapcsolat a lejátszó és a NAS között?

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#62554) TCr válasza embe (#62550) üzenetére


TCr
veterán

Én is örülök neki, valamelyest kárpótol az aréna pocsék akuszikája miatt.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#62555) Beni2360 válasza embe (#62544) üzenetére


Beni2360
félisten

Hans Zimmer: Live in Prague még az este 23.14 h-kor kértem a kölcsönzést és még mindig nem érkezett meg. Biztos a LMP hozza. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62556) BBéci válasza TCr (#62554) üzenetére


BBéci
titán

Végre valaki leírta, hogy a PL Aréna akusztikája pocsék. Elkérnek akár 20-30000 forintot a jegyekért, miközben a hangzás egy otthoni, középkategóriás rendszer szintjét sem éri el. Ez sajnos szinte az összes sportcsarnokra elmondható. A látvány is csak akkor ér valamit, ha a színpadtól legfeljebb 10 méterre ülsz.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#62557) Beni2360 válasza djpundro (#62551) üzenetére


Beni2360
félisten

lassabban tölti be a filmeket a Nas rol - milyen filmek konkrétan? Mert ha ISO vagy BD mappa szerkezet annál előfordulhat a lassú betöltés szvsz.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62558) TCr válasza BBéci (#62556) üzenetére


TCr
veterán

Leírtam volna korábban is, de senki nem kérdezte. :DDD

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#62559) dgyuri0123 válasza BBéci (#62556) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Életem talán legrosszabb élménye: PL aréna, Placebo koncert. Otthon "picit" másképp szól...

"csak a zene van"

(#62560) junkpod válasza BBéci (#62556) üzenetére


junkpod
nagyúr

Írtam ezt szerintem korábban:) elrettentő élmény volt oldalsó lelátóról nezni-hallgatni Havasit.
Kb a keveropultok helyére hangolják a hangrendszert.

Box's don't touch!

(#62561) djpundro válasza Patice (#62553) üzenetére


djpundro
aktív tag

Gigabytes ,igen ,csak arra gondolok hogy nem e baj ha mar van 2 sektor rossz a wincsin ?Es eleg regi 2 teras van a Synology ds118 ban .A nas Realtekes erös uj .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#62562) djpundro válasza Beni2360 (#62557) üzenetére


djpundro
aktív tag

Igen az iso bd es filmek et lasabban kezeli ,de mar nem emlekszem a zidoo nal hogy volt ,mivel legtöbbet csak tesztelgettem es nem filmeket neztem vele.De most ugy tünt hogy az APPLE 4k lassabban tölti be az iso es bd filmeket ,meg a halytas is valahogy lasabban jönne be a kep .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#62563) gyeniko válasza Beni2360 (#62555) üzenetére


gyeniko
őstag

"Biztos a LMP hozza"

Vagy az MSZP, netán az Együtt, esetleg a Jobbik? ;]

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#62564) Beni2360 válasza gyeniko (#62563) üzenetére


Beni2360
félisten

Csekély 12ó15perc alatt szállították ki. De sérülés mentesen itt van. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62565) Beni2360 válasza djpundro (#62562) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen a ZIDOO-nál is lassabb míg megkeresi a dolgokat. Meg pl a mostani S912 boxnál is.
Sokat számit a box Ram DDR3 vagy 4 és a Romm gyorsaságai is.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62566) blakey válasza Beni2360 (#62565) üzenetére


blakey
titán

Tapasztalatom szerint em az ATV-vel van gond hanem az alkalmazással, maga az ATV nagyon gyors. Nem tudom mit használ (nem is érdekel, mert minden héten mást) de semmi gond nincs a lejátszással, gyorsasággal.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#62567) Beni2360 válasza blakey (#62566) üzenetére


Beni2360
félisten

Ezen ATV-vel kapcsolatban nem tudok mit mondani mert ezt nem ismerem. ;]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62568) Nova91


Nova91
tag

Sziasztok. Tudtok ajánlani egy olyan médialejátszót amiben van dvb-t tuner? Nyaralóba kellene ahol a mindigtv ingyenes csatornáit fogjuk. Ezen felül szoktunk hdd-n vagy pendriveon filmet levinni és azokat kellene lejátszani. Van most is egy vmi strong meg egy wayteq borzadmany amik lejátszanak usb-rol tartalamat, de sok formátumot nem ismernek.

(#62569) djpundro válasza blakey (#62566) üzenetére


djpundro
aktív tag

Infuse pro t hasznalom .Mivel mas nem jatsza le az isot .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#62570) blakey válasza djpundro (#62569) üzenetére


blakey
titán

MrMC lejátsza az ISO-t is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#62571) dh66e válasza Nova91 (#62568) üzenetére


dh66e
veterán

[link]

Olcsóbban talán a kínai kütyük között találsz.

[ Szerkesztve ]

(#62572) djpundro válasza blakey (#62570) üzenetére


djpundro
aktív tag

Gondolod jobb? Mert nalam megkell vennem elöször .most az infuse val baratkoztam 1 € havonta ,elsö honap .Az mrmc 6,5 € azt hiszem .Egyszeri

Hanem ,ratettem a legujabb core elec et egy 905 sre meg ezt tettem be ,persze atirva dtb.img ,gxl_p212_1g.dtb
es amikor a cec en keresztül a menübe bemegyek elkezd a karika forogni es kikapcsol a 905 ös ,milehet a baj ?

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#62573) blakey válasza djpundro (#62572) üzenetére


blakey
titán

Gondolod jobb? Mert nalam megkell vennem elöször .most az infuse val baratkoztam 1 € havonta ,elsö honap .Az mrmc 6,5 € azt hiszem .Egyszeri
Más, mindkettő megvan, MrMC zenéket is viszi, Dolby Visiont is, legalábbis a tesztfájlokat viszi, Infuse nem ismer DV-ként.

S905-nek gxbb_p200 dtb kell nem gxl_p212.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#62574) Alien! válasza djpundro (#62572) üzenetére


Alien!
senior tag

Veszi a philips tv távod ir jeleit, és az egyik megegyezik a kikapcsolással sajnos. Alexelec legújabb verzája már jó.

(#62575) djnice válasza blakey (#62573) üzenetére


djnice
veterán

S905X van neki.

(#62576) blakey válasza djnice (#62575) üzenetére


blakey
titán

A leírásból nem az derül ki. :)
Ezért is válaszoltam, mert ugye le sem írja, hogy konkrétan milyen box, legalább kapott egy választ.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#62577) gyeniko válasza Beni2360 (#62564) üzenetére


gyeniko
őstag

Magyar Posta Logisztika = MPL

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#62578) Beni2360 válasza gyeniko (#62577) üzenetére


Beni2360
félisten

De azért látom mindenki megértette. :R
Magyar Posta Lassú =MPL :DD

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62579) p76


p76
senior tag

Sziasztok,
most van 1 Sony DVP-NS36 dvd lejátszóm, aminek van kijelzője, távirányítója és le tud játszani mp3 fájlokat. Távirányító+kijelzővel simán lehet navigálni hogy mit játsszon le, például 30. könyvtár 10. fájl.
Csak zene lejátszásra használom, egy sztereó erősítőhöz van csatlakoztatva.

Most szeretnék upgradelni egy hasonlóra, csak jó lenne ha tudna FLAC fájlokat is lejátszani.
Plusz még jó lenne rá egy USB port is amivel pendrive-on található FLAC fájlokat is tudna lejátszani.
Meg jó lenne coax kimenet. Azon egyébként a dvd lemezen található biteket nyomja át az erősítőnek?

Van még ilyen? Valami jobb zenei minőségű? Sony, Pioneer stb.
Sony dvd és blu-ray lejátszókat néztem de azokról már lespórolták a kijelzőt. Én nem fogom TV-re dugni az egyszer biztos :)

(#62580) Gombinyó válasza blakey (#62532) üzenetére


Gombinyó
őstag

Megvettem az Apple TV 4K-t, tényleg kiváló kis lejátszó. Mindent tud amire nekem szükségem van úgyhogy kukázom is most egy időre a HTPC-t. :R

(#62581) schumy1


schumy1
aktív tag

Sziasztok!

Nagy dilemában vagyok.
A történet.
Szeretem a filmeket és amelyik számomra megérdemli, azt meg is szoktam venni dvd-n.
Kizárólag TV-n nézem, 5.1 hangrendszerrel.
Vannak írott dvd-im is, és a gond itt kezdődik. Kb. 8 év után tönkrement jó pár lemez.
Gondolkodtam és arra jutottam hogy fejlődni kéne a hely, és archiválás miatt és kéne egy média lejátszó amin keresztül HDD-ről nézném azokat a filmeket, amiket nem veszek, vettem meg, de meg kell hogy legyen.

Kérdés:
1. Van olyan média lejátszó és valóban tudja e, hogy tv-be hdmi, erősítőbe coax, vagy optikain küldje a hangot 5.1-be?

2. Láttam hogy vannak olyan sd, hd filmek amik dts, ac3 hanggal vannak, de ezek valóban 5.1-ben vannak mint a dvd-k?

(#62582) SunMount3r válasza schumy1 (#62581) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Persze, ezekre már a legtöbb modern média lejátszó képes. A DD (AC3) és a DTS 5.1-es hangformátumok, ezek vannak a DVD-ken is. Ha a DVD játékosodból kimenő "hangot" az erősítőd meg tudta szólaltatni (ha jól értem neked Coax v. optikai SPDIF csatlakozás a jó), akkor ezeket is megfogja tudni a média lejátszóból.

(A még jó DVD-idet, meg PC-n beránthatod a MakeMKV-val .mkv videókba és csak hely kell a winyón a tárolásukhoz.)

(#62583) blakey válasza Gombinyó (#62580) üzenetére


blakey
titán

Használd egészséggel, reméljük később is tetszeni fog.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#62584) schumy1 válasza SunMount3r (#62582) üzenetére


schumy1
aktív tag

Ajánlani is tudsz készüléket?

(#62585) SunMount3r válasza schumy1 (#62584) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ha nem kell semmiféle Android-os extra és "okosrendszer" app-ok pluszban, akkor a legolcsóbb megoldás egy Amlogic-os Box LE-vel, vagy CE-vel. Topic-ja is van itt.

Szerk.: jah végül is azokon is van "valamilyen" Android-os rendszer, szóval még az is lesz...

[ Szerkesztve ]

(#62586) djpundro


djpundro
aktív tag

Na szoval egy apple tv 4k tol egy 905 ös gyorsabban inditja el es kezeli a filmeket .
A zidoo t hasznaltam egy jo sokaig es multheten amikor megjött az Apple ,mar nem tudtam a zidoot beüzemelni ,mivel eladtam es egesz idö alatt a halozatomra gondoltam ,erre ma kiprobaltam a masik szobabol a 905 öst es ugyanott az applet is es mindezt kiprobaltam nalam az en szobamba is es nagyon csodalkoztam hogy mennyire roszabban kezeli a filmeket az Apple .

Lenyegeben a Zidoo is sokkal gyorsabb mind az Apple .

A masik leteszteltem az uj 65PUS8602 hdr es tevemen is a teszt videon az applet .Valamennyivel jobb mind a Zidoo .

De az az erdekes hogy , a tevemen 65PUS8602 a belsö lejatszoval a tesztvideo megjobban teljesit mind az Apple 4k .Most a tevemen a videozast , a PLEX el hasznalom es kivaloan megy .

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#62587) blakey válasza djpundro (#62586) üzenetére


blakey
titán

Na szoval egy apple tv 4k tol egy 905 ös gyorsabban inditja el es kezeli a filmeket . - nem ezt tapasztalom. Nagyon gyors mindenben, sz@r a rendszered és nem értem, hogy 1 év alatt miért nem állapodtál meg 1-nél, össze-vissza garázdálkodsz a lejátszók között és kb. 0 hozzáértéssel állapítod meg a dolgokat. Én napi szinten használok S912/S915X/Apple TV 4K-t és egyik sem gyorsabb a másiknál lejátszás szempontjából, nálam azonnal nyítja a dolgokat a LibreELEC, CoreELEC, MrMC is. nincs semmilyen sebességbeli gondom.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#62588) messer30


messer30
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék a közeljövőben egy 4k-s médialejátszót vásárolni!fő szempont a 4k lejátszás usbről!mivel lassú nettel rendelkezem a steam nem lényeg.Ami még fontos lenne az a torrent kliens futtatása!Létezik e erre jól bevált lejátszó?Amit eddig néztem 1:nvidia shield/ 2: apple 4k tv /3: himedia Q10 pro szerintetek melyik lehet jó választás?Vagy más alternatíva?!

[ Szerkesztve ]

(#62589) kleinguru válasza blakey (#62587) üzenetére


kleinguru
addikt

Nem biztos, hogy jól értem. Arra gondolhat, hogy rányom a megnyitásra, akkor kell ~10-15 sec, mire elindul a lejátszás?

Nálam is előfordult már (ha erről van szó). Azt gondoltam azért lehet ez így, mert ekkor végzi el a feladatokat, ami ahhoz kell, hogy olyan gyorsan és miniatürrel lehessen keresni.

Fentiek a személyes elgondolásaim, elképzelhető, hogy a valóság közelében sem vagyok.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#62590) blakey válasza kleinguru (#62589) üzenetére


blakey
titán

Nem biztos, hogy jól értem. Arra gondolhat, hogy rányom a megnyitásra, akkor kell ~10-15 sec, mire elindul a lejátszás? - Ez rossz hálózati konfigurációra utalhat, még ilyennel nem találkoztam, de majd figyelem. A hálózati lejátszáshoz kellenek a jó kábelek (min. CAT5e), a jó szerver ami szintén képes a megfelelő sebességre, stb. Értem én, hogy egy másik eszközön mást tapasztalt, de ellenőrízte, hogy milyen beállítások mellett? Napi szinten használom ezeket az eszközöket, valamikor régen talán volt ilyen, de azóta mindegyik rendszer frissült, szóval most ilyet nem tapasztalok. Mondjuk többnyire MrMC-t használok ATV-n és nem Infuse-t, szóval majd megnézem a mostani frissítéssel milyen.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#62591) djpundro válasza kleinguru (#62589) üzenetére


djpundro
aktív tag

Igy van ,egy ugyanazon kabelen teszteltem es blakey majd megmondja hogy mi nem jo nalam ?!
Apple lasabban inditsa el a filmeket mind a 905 ös vagy a zidoo .

Ennyi es nalam a halozat Gigabyttes es internetem meg 100/20 van .Ugyhogy nagy bö melennyedel csak vegyel vissza .Nagyokos Blakey gyerek .Biztossan beülsz a nagy autodba es volan mögül nagyokat telefonalsz ,meg közben ragod a ragot nagy nyitott szajjal .

:C

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#62592) blakey válasza djpundro (#62591) üzenetére


blakey
titán

Ennyi es nalam a halozat Gigabyttes es internetem meg 100/20 van . . nálam ennek a duplája de semmi köze a belső hálózati lejátszáshoz.
Ugyhogy nagy bö melennyedel csak vegyel vissza .Nagyokos Blakey gyerek . - te meg sürgősen és azonnal hatállyal vegyél vissza, egyelőre több lejátszóm, tapasztalatom és eszközöm van mint neked volt/van/lesz.
Biztossan beülsz a nagy autodba es volan mögül nagyokat telefonalsz ,meg közben ragod a ragot nagy nyitott szajjal . - tükörbe néztél vagy miéret kezdesz ilyen stílusban "beszélgetni"?

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#62593) djpundro válasza blakey (#62592) üzenetére


djpundro
aktív tag

Nem ertem miert ütöd bele mindenhova az orod ?Halgass bölcsebb maradsz .En hozzad nem szoltam elöször ,te nezted le az en tudasom .

Ezentul az en beirasomra ne reagalj es a jövöben a nagy szaktudasodat velem ne oszd meg .

:R

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#62594) martinkeet válasza djpundro (#62591) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Érvelj légyszíves, és ne személyeskedj!
Elnézést semmi közöm hozzá, csak kijött...

[ Szerkesztve ]

(#62595) Gombinyó


Gombinyó
őstag

Apple TV-t én se érzem lassúnak pedig egy elég combos HTPC-ről váltottam. Pikk-pakk betölti a 60GB-os 4k HDR anyagot. Minimálisan lassabb csak, de a PC-n helyben voltak a fájlok.

(#62596) TCr válasza djpundro (#62593) üzenetére


TCr
veterán

A te kommentjeidre már régen nem kellene senkinek sem reagálnia.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#62597) kleinguru válasza blakey (#62590) üzenetére


kleinguru
addikt

Simán lehet, hogy a hálózatommal van baj, mert több tplink eszközön keresztül éri el a nast az atv.
Cat6 kábelek vannak, amiket magam szereltem.

Tehát az atv nem a megnyitás pillanatában cacheli a film tartalmát:F El sem tudom képzelni, hogyan lehet ennyire gyorsan tekerni a filmekben (legalább is korábban nem tudtam :D )

djpundro: ezt kérlek ne! Építő jelleggel válaszolt.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#62598) BBéci válasza TCr (#62596) üzenetére


BBéci
titán

Remélem mindenki ugyanígy gondolja!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#62599) dh66e válasza TCr (#62596) üzenetére


dh66e
veterán

Most egy ideig nem is lesz lehetősége senkinek.

(#62600) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

Visszataszító ahogy kigolyóztátok. Elmondta a véleményét, pont.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.