Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:59:05

LOGOUT.hu

ASUS RT-N56U és RT-N65U Wireless-N Gigabit útválasztók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Na, megjött pénteken az Asus RT-N65U routerem, azóta mókolom minden nap, és hajtom a szopórollert. Azzal kezdődött, hogy nincs itthon semmilyen optikai meghajtóm, így a hozzá adott lemezt nem tudom használni, és így felhasználói kézikönyv nélkül kezdtem a kalandba. Majd folytatódott azzal, hogy az itthon lévő három különféle mobil 3G-s USB-stick egyike sem kompatibilis az Asus routerrel, úgyhogy a netet eddig nem tudtam megosztani vele (így továbbra is egy TP-link 3G/4G mobil wifi/mifi hotspoton keresztül jön külön a zinternet) és net kapcsolat nélkül kellett folytatni a beállításokat. Addig eljutottam, hogy a rácsatlakozott külső HDD-t már megosztja a laptopommal és az iPademmel (NPlayer), így a média tartalmakat már elérem, de sajnos csak úgy, hogy átváltok a két wi-fi között. Itt most megrekedtem, még nem tudom mi a túró legyen... :W

És most egy láma KÉRDÉS! Meg lehetne-e oldani azt, hogy az ASUS router, wi-fin keresztül kapcsolódjon a TP-link hotspot wi-fiére, és onnan ossza tovább a netet, hogy így csak egy wi-fit kelljen használnom, ne kelljen váltogatnom.

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#1152) Syd69 válasza Gadgetfan_ (#1151) üzenetére


Syd69
aktív tag

A felhasználói kézikönyv kb a router színéről tájékoztat. Nagyon nem veszítettél vele semmit.

Alma

(#1153) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Na, most meg pár órája semmivel nem tudok felcsatlakozni az Asusra. Film streamelése közben hirtelen lekapcsolódott, azóta se iPad, se iPhone nem tud kapcsolódni, a laptop, meg csak "részlegesen". Próbálok bemenni az admin felületre de nem megy, azt írja:

"A beállítások frissítésre kerültek. A weboldal frissítése most megtörténik.
Az IP-cím vagy portszám módosult. Az Ön és a(z) RT-N65U közötti kapcsolat bontásra kerül.
A(z) RT-N65U beállításainak eléréséhez csatlakozzon újra a vezeték nélküli hálózathoz és használja a frissített IP-címet és portszámot"

??! :F

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#1154) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

"Megoldottam" egy resettel a problémát. :K Újabb kérdés, bár nem nagyon pörög a topik, de hátha... Van lehetőség a gyárilag támogatott USB 3G-s stickek kompatibilitás listájának bővítésére? A megadott modemek közül egy sem kapható nálunk, és még véletlenül sem forgalmazzák a szolgáltatók sem.

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#1155) Intruder2k5 válasza Gadgetfan_ (#1154) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Alternatív firmware esetleg?

http://code.google.com/p/rt-n56u/

[ Szerkesztve ]

(#1156) bopeti98 válasza Gadgetfan_ (#1154) üzenetére


bopeti98
őstag

Nálam a T-Mobile-os Alcatel L100 meg a Telenoros ZTE MF821D stick is tökéletesen működik a custom firmware-rel.

[ Szerkesztve ]

(#1157) miller79 válasza Gadgetfan_ (#1154) üzenetére


miller79
tag

http://code.google.com/p/rt-n56u/ Ezt le kell tölteni és megoldódik minden probléma! :DD

(#1158) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Ok, kipróbálom... :R

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#1159) Gadgetfan_ válasza miller79 (#1157) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Biztos én vagyok a hülye, de semmit nem találtam RT-N65U-ra. Vagy ugyanaz a firmware van a N65U-ra, mint az N56U-ra?

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#1160) Intruder2k5 válasza Gadgetfan_ (#1159) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

https://drive.google.com

ASUS RT-N14U/N56U/N65U custom firmware › RT-N65U

A full trx file-t töltsd le!

(#1161) Gadgetfan_ válasza Intruder2k5 (#1160) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Köszi! Feltettem, de továbbra sem megyek semmire. Már felismeri hogy egy Huawei modemet dugtam rá, de nem kapcsolódik rá, és beállítani sem lehet, nem fogad el semmilyen alapbeállítást, pedig már minden létező permutációt kipróbáltam... A tököm kezd tele lenni az egésszel. :W

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#1162) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

Vásárlás előtt esetleg gondolkodtatok a WDR4300/4900 és az ASUS-otok között? Nálam most ez a kettő van a listán és egy pár órája már böngészek, hol állnak egymással szemben.
A beépített antenna mennyire korlátozza a jeladást?

:R

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1163) Intruder2k5 válasza Darko_addict (#1162) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

2.4GHz-en a TL-WDR4900 is belső antennás, a külsők csak 5GHz-en működnek!

(#1164) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Köszönöm a segítségeket :R , de feladtam a küzdést, visszatettem rá a a legfrissebb gyári firmwaret, és hétfőig eldöntöm, hogy visszaviszem-e, vagy beruházok még pár tízezret, és veszek még egy routert, amiben 3G/LTE SIM card slot van (bár ebből csak ezt, meg ezt a baromi drágát :Y találtam), és azt LAN-kábellel csatlakoztatom az ASUS-hoz...

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#1165) bopeti98 válasza Gadgetfan_ (#1164) üzenetére


bopeti98
őstag

Igen, azok a routerek ( és nem mobil hotspotok ) amelyek 3G/4G képesek és lehet bele SIM kártyát rakni nagyon drágák. Mondjuk nem nagyon lehet válogatni ezen routerek között. Nincs belőlük sok típus.

Nem tudom melyik szolgáltatónál vagy de a Telenornál egész jó áron kapható ilyen eszköz: [link] . Csak ugye alá kell írni 2 év hűséget...
Itt van a tesztje. USB-n lehet rá külső tárolót is kötni.
Egyébként ha beviszed a szolgáltatóhoz az ASUS routert akkor ott adnak próba stick-et, és aztán amelyikkel működik azt megveheted. Olcsóbb mint egy router.

[ Szerkesztve ]

(#1166) Gadgetfan_ válasza bopeti98 (#1165) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Ez tényleg jó cucc lenne, de nekem a Vodánál van a netem még egy évig, meg egyelőre itt csak nekik van szélessávú térerejük... Körülnézek a neten hátha lehet ebből valahol függetlent venni.

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#1167) nelsonmanian válasza Gadgetfan_ (#1166) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Másik stick olcsóbb lenne, nem?

(#1168) Gadgetfan_ válasza nelsonmanian (#1167) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Természetesen olcsóbb lenne, egyrészt egyik szolgáltatónál sincs olyan stick, ami kompatibilis az ASUS-szal, másrészt a stickeknek elég gyenge az antennájuk. A vidéki ház amit nemrég vettem, hogy nyugiban lakjunk, elég szélén van a mobil celláknak, nem árt egy kis hardveres erősítés.

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#1169) bopeti98 válasza Gadgetfan_ (#1168) üzenetére


bopeti98
őstag

"egyik szolgáltatónál sincs olyan stick, ami kompatibilis az ASUS-szal"

Ez azért nem így van. Mint ahogy már írtam, nekem T-s Alcatel L100 és Telenoros ZTE MF821D modemmel is tökéletesen működik.
Az APN-t ugye beállítottad? A Vodánál internet.vodafone.net
A PIN kód kérést is kapcsold ki a SIM kártyán.

[ Szerkesztve ]

(#1170) Gadgetfan_ válasza bopeti98 (#1169) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Mondjuk, pont a T-nél nem néztem már, de mivel csak a Vodának van egyelőre lefedettsége, így irreleváns is. Persze, mindent beállitítotam ahogy kell, aztán meg minden létező permutációját kipróbáltam a beállításoknak, volt egy hetem rá, hogy mókoljak. :D

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#1171) Caaabi


Caaabi
senior tag

Sziasztok, van egy Asus Rt n56u routerem, ezt jelerősítőként szeretném használni, ennek mi a módja?
Bedugtam a 230 ba lent, majd resetet nyomtam neki, de a 192.168.1.1 re nem hoz fel semmit a böngészőbe, okostelefonról próbálkoztam, mivel a laptop nincs itthon, elméletileg pedig meg kellene tudnom azzal is csinálni nem?

(#1172) Gadgetfan_ válasza Caaabi (#1171) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Elég hosszan nyomtad a resetet? Én is jártam így, a sok variálás után, hogy az admin felület nem jött be. Én kihúztam, majd újrainditottam (áram ki-be), majd hosszan reset, és újrainditás megint.
Elvileg telefonon is meg tudod csinálni, én iPaden mentem be az adminba.

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#1173) hsrasus


hsrasus
aktív tag

sziasztok!

lehet ostobának tűnik, de számomra viszonylag lényeges kérdés lenne, amiben a segítségeteket szeretném kérni. szóval alapvetően arra szeretném használni az eszközt, h rádugok egy USB-s vinyót és arra a vinyóra töltöm le torrenten a tartalmakat, amit majd egyéb eszközökön el tudok érni, plusz ugye állandóan megy gép nélkül is. erre azt mondtátok, hogy simán lehetséges gyári firmware-rel is, azonban nézegettem képernyőképeket a felületéről és halvány gőzöm sincs hogy.
jelenleg utorrentet használok, azonban még nem tudom elképzelni, hogy hogyan fog működni a router segítségevel? minden egyes alkalommal majd be kell lépnem a felületére, vagy hogyan teszi majd be a rákötött vinyóra a torrentfájlokat? hogyan lehet azt beállítani(ha be lehet egyáltalán), hogy mikor a torrentoldalról letöltöm a fájlt azt alapból oda töltse és a tartalmat is? lehet ezt valahogy gépen monitorozni anélkül hogy belépnék a router felületére? egyáltalán ez a része hogyan működik?
elnézést ha hülyeségeket kérdezek mert megoldhatatlan, vagy evidens, de mivel nincs tapasztalatom, remélem valaki megosztja az én és más potenciális vásárló okulására. ha netán mindezt esetleg alkalmasint beszúrt képernyőképekkel tenné, azért külön hálás lennék!!

köszönöm!

(#1174) Razermazer válasza hsrasus (#1173) üzenetére


Razermazer
őstag

Szia

No semmi gond csak kérdezz és válaszoltatik. Képernyőképek a fórumban vannak erről, mit hogyan kell beállítani egy torrentkliensnél, firmware feltöltésről is[ez magának a custom firmwarenek a wiki oldala minden megvan képekkel]ezek az általános tippek.

Az igaz hogy gyári firmware-t kevesen használnak, ebből kifolyólag nem is nagyon tudom, hogy kell beállítani, de nem lehet egy nehéz hiszen grafikus felületű. Ha elakadsz szólsz. Biztos van aki gyárit használ(megsúgom, hogy gyárival kínszenvedés lesz a torrentezés nem oszt vissza vagy ha igen bizonytalanul)
Én a customot ajánlom innen letölteni[link] abból is a dlna verziót. Feltelepítése egyszerű, a router firmware frissítési oldalán kell betallózni és megvárni míg végez és újraindul.
Magát az utorrentet elfelejtheted, transmission van a gyári szoftverben és a customban is. Grafikus felületű, böngészőből konfigurálható, ez a webui, de van telefonos applikációja is, és számítógépről is vezérelhető remote gui[link].

Így dióhéjban ennyi, a wiki oldalakon minden le van írva szájbarágósan, ha nem megy valami bátran kérdezz, előbb, utóbb válasz lesz rá.
Magának a projectnek az oldala[link]

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#1175) hsrasus válasza Razermazer (#1174) üzenetére


hsrasus
aktív tag

köszönöm az olvasnivalót :R :R
átrágom magam rajta, aztán ha valami még nem világos kérdezek.

köszi mégegyszer!

(#1176) Gurat


Gurat
csendes tag

Sziasztok

2-3 hete van 65u router-em és ezzel kapcsolatban kérdeznék:
1.Mikort meghoztem , összetettem utána magátol firmware frissítést csinált.
Ma felnéztem a gyári oldalra és látom van újabb.Nem kellene ezt is magátol frissítenie?
Megtaláltam a firmware feltöltési lehetőséget de azért érdekelne.
Jelenleg ez van : Firmware verzió:3.0.0.4.372_1363

2 . Az valahogy megoldható hogy a MAC címeknek tudjak nevet adni?
A hálozati térképen a klienesek közt akad olyan ami csak MAC címet takar és nem az eszköz neve nem derül ki.

3 , A Vezeték nélküli - Vezeték nélküli MAC-szűrő - nél lehet szükség esetén valakit letiltani a hálózatrol?

4. Olvastam hogy sokan custom firmware-t használtok. Miért jobbak azok mint a gyári?

5. Érdekes hibát találtam. Ha az admin felületröl kijelentkezem ,és ki is írja hogy sikeresen kijelentkeztem , utána visszamegyek a router bejelentkező oldalára márt megind be vagyok jelentkezve. Ilyen hibával találkoztatok?

[ Szerkesztve ]

(#1177) BalatonFan


BalatonFan
újonc

Sziasztok!
Van egy RT-N56U routerem, telepítettem egy USBs HDD-t hozzá. Létrehoztam az Aicloud funkciót. Működik, be tudok lépni, de hogyan tudok a felhőre könyvtárat, file-t átvinni?

(#1178) hsrasus válasza hsrasus (#1175) üzenetére


hsrasus
aktív tag

sziasztok!

volna új kérdésem.
bevallom még nem egészen világos számomra, hogyan fog maga a torrentezés működni és igazából számomra ez a legsarkalotosabb kérdés. ha valaki pár képernyőkéet privátba küldeni, azt megköszönném! illetve ami miatt cseppet elkezdtem aggódni, hogy vajon az eszköz meg tud-e majd bírkózni akár 150 torrentfájlal is?

(#1179) bopeti98 válasza hsrasus (#1178) üzenetére


bopeti98
őstag

Rákötsz a routerre egy külső HDD-t, amit aztán FTP-n vagy Windows fájlmegosztással ( Samba ) megosztasz. Létrehozol egy transmission nevű mappát, bekapcsolod a kezelőfelületben a transmission kliens és ennyi.
A felületet a 192.168.1.1:9091 címen éred el alapértelmezetten. A felhasználónév meg jelszó ugyan az mint a kezelőfelülethez.

Letöltesz egy .torrent fájlt valamilyen torrent oldalról a gépedre, belépsz a transmission kezelőfelületébe, ott rámész a Torrent(ek) hozzáadására. Kitallózod a gépedről a letöltött torrent fájlt, kipipálod az auto indítást, rányomsz az ok-ra és már tölt is.

150 torrentet biztos hogy nem fog elbírni. Erre gyenge egy otthoni router. Vegyél NAS-t, vagy rakj össze egy home servert ha ilyen igényeid vannak.

[ Szerkesztve ]

(#1180) hsrasus válasza bopeti98 (#1179) üzenetére


hsrasus
aktív tag

köszönöm szépen a segítséget! :R

saját tapasztalatod alapján, kb mennyit bír el?

(#1181) bopeti98 válasza hsrasus (#1180) üzenetére


bopeti98
őstag

Nekem egyszerre max 20 volt bent seedelésre. Letöltésre 3-4 nél nem rakok be többet. Lehet hogy ennél azért bírna többet, de én még nem próbáltam.

(#1182) mivamma


mivamma
senior tag

Sziasztok!

Az Asus RT-N65U csak USB-s külső HDD-re tud letölteni (torrent) vagy bármilyen a hálózatra csatlakoztatott eszköz megadható neki (pl: MediaPlayer) ?

[ Szerkesztve ]

" Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel! "

(#1183) Intruder2k5 válasza mivamma (#1182) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Amennyiben a kérdéses megosztást be tudod csatolni cifs-el a router filerendszerébe, úgy tudod használni!

(#1184) mivamma válasza Intruder2k5 (#1183) üzenetére


mivamma
senior tag

Köszönöm, szerintem megoldható.

" Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel! "

(#1185) gaston63


gaston63
tag

Sziasztok!

Letöltöttem a dlna-s costum firmvare-t, telepitettem, de nincs wifi kapcsolat?
Láma vagyok, biztosan elrontottam valamit. Szeretnék egy kis segítséget.
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1186) Kobor válasza gaston63 (#1185) üzenetére


Kobor
aktív tag

nálam

[ Szerkesztve ]

(#1187) mivamma


mivamma
senior tag

Csak, hogy láma kérdést is tegyen fel valaki! Ugye ezt a szerencsétlen álló "talpat" le lehet venni valahogy?

" Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel! "

(#1188) Fernet válasza mivamma (#1187) üzenetére


Fernet
senior tag

Persze :)

Oldalra csúsztat, leszed.

[ Szerkesztve ]

(#1189) mivamma válasza Fernet (#1188) üzenetére


mivamma
senior tag

Köszi :R

" Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel! "

(#1190) gaston63 válasza Kobor (#1186) üzenetére


gaston63
tag

Szia!

Köszi a választ! Gondolom a 2,4 GHz-en is ezek a beállítások kellenek, vagy ott más Chanel Bendwitt értéket kell meg adni? Ha jól tudom a legtöbben a 2,4GHz-et használják. Sajnos az angol tudásnak(is) híjján vagyok.........
A WPA Pre Shared key melletti mező az pontosan mit takar??
Azt nekem kell kitölteni vagy automatikusan kitöltődik?
A pendrive-ot leformáztam ETX3-ra, de sajnos ott sem tudtam létrehozni a transmission mappát.

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Biztosan lesznek még kérdéseim.......

(#1191) Kobor válasza gaston63 (#1190) üzenetére


Kobor
aktív tag

"Gondolom a 2,4 GHz-en is ezek a beállítások kellenek, vagy ott más Chanel Bendwitt értéket kell meg adni?"
Két féle értéket tudsz megadni 20MHz, ill. 20/40 MHz.
Ezt úgy lehetne értelmezni, hogy van mondjuk százezer dollárod megépíteni egy utat a kőbányádhoz, a pénzt minden esetben maximálisan felhasználod.
A 40MHz esetén kapsz egy négy sávos utat ami sokkal nagyobb forgalom lebonyolítására képes de nem olyan tartós, mint a másik.
A 20MHz esetén egy kétsávos utad van kisebb forgalmat tud átereszteni, de kicsivel hosszabb és tartósabb.
Ha szikkadt sivatagi környezetben van az út(kevés wifi a környéken szabad csatornák), és a kőbánya nincs nagyon messze, sokkal több követ tudsz leszállítani ugyanannyi idő alatt, remek választás.
Na de, ha jön az esőzés(rengeteg wifi van a környéken) a kétsávos jobban fogja bírni, de sokkal kevesebb követ tudsz ugyanannyi idő alatt leszállítani, de biztosabban odaérnek a teherautók.

"A WPA Pre Shared key melletti mező az pontosan mit takar??"
A wifi hozzáférést különböző módszerekkel tudod titkosítani, erre azért van szükség mivel ha nem teszed bárki rá tudna csatlakozni, a legkisebb rossz is ebben az esetben, hogy elvesz a sávszélességedből, vagyis nálad lassabb a net. Nem akarom részletezni mindegyiket, válaszd szerintem azt ami nálam is van, vagyis WPA2-personal és AES, ha így teszel akkor WPA Pre-Shared Key-hez be kell írnod egy hozzáférési jelszót, amikor pl. a notebookkal csatlakozol kérni fogja, e nélkül nem tudsz a wifihez csatlakozni, csak egyszer kéri amikor "párosítod" a két eszközt.
Persze lehet még szigorítani mac szűrés stb. ebbe én nem mennék bele, biztos jön valaki aki, felhívja majd figyelmünket, a feltörés veszélyeire, nekem jó így.

"A pendrive-ot leformáztam ETX3-ra, de sajnos ott sem tudtam létrehozni a transmission mappát."
A transmission legyen kikapcsolva, és utána hozd létre a Network Neighborhood Share fül alatt, csak utána engedélyezd a transmissiont, de ezt, már ezerszer kitárgyaltuk, nézz egy kicsit vissza. pl., pl.,
A pendrive nem ideális erre a célra, hacsak nem örök garanciás.

Üdv,

(#1192) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Adott egy vadi új ASUS N56U, de gondom van vele: borzalmas lassú a menüje, gyakorlatilag használhatatlan :Y
Ez mi? :Y

FW frissítés is megvolt :U

(#1193) Intruder2k5 válasza CoolBoy323 (#1192) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Tűzfal / antivírus programban vedd fel a kivételek közé a LAN IP címét (192.168.1.1), mert az ASUS-WRT fw-ben valami scripteket megfog!

Gondolom Android-ról hasít rendesen...

[ Szerkesztve ]

(#1194) CoolBoy323 válasza Intruder2k5 (#1193) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ESET SS-im van, beállítottam a szabályoknál és a zónáknál is, de nem lett jobb a helyzet :F

mindig le kell állítani a böngészőt, majd frissít, és úgy tölti be :F

droidon valamiért automatikusan a luci-t akarja betölteni :F

[ Szerkesztve ]

(#1195) Intruder2k5 válasza CoolBoy323 (#1194) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Pedig az a baj... Próbáld meg egy teszt erejéig letiltani a smart sec-et!

Más böngészőben?

A LuCI-t nyilván cache-ből akarja betölteni!

[ Szerkesztve ]

(#1196) CoolBoy323 válasza Intruder2k5 (#1195) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nem jobb a helyzet... IE alól "működik"

(#1197) Intruder2k5 válasza CoolBoy323 (#1196) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Tehát IE alól jó? Vagy miért az idézőjel?

[ Szerkesztve ]

(#1198) CoolBoy323 válasza Intruder2k5 (#1197) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ott nincs "luci"zás, bejön a kezelőfelület, de a hibát produkálja... de legalább bejön XD

(#1199) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Nyomtatót hogy sikerült nektek üzembe helyezni?

A router maga látja, de nem tudok nyomtatni sehogy (se a RAW, se az LPR módszerrel)
Nyomtató: Samsung ML 1640 (korábban a TP-LINK 1043ND-vel hibátlanul ment)

(#1200) Intruder2k5 válasza CoolBoy323 (#1199) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Pedig itt sem bonyolították túl!
http://thelostgeeks.blogspot.hu/2012/02/setup-samsung-m-1670-as-wireless.html

És itt sem...
http://ubuntu.hu/node/28511

Na de hátha válaszol majd valaki olyan, akinek ilyen routere van gyári fw-vel!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.