Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:59:05

LOGOUT.hu

ASUS RT-N56U és RT-N65U Wireless-N Gigabit útválasztók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Intruder2k5 válasza Dickinson (#1050) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Igen ez így van, ennyit bír a router!

(#1052) Dickinson válasza Intruder2k5 (#1051) üzenetére


Dickinson
tag

Köszi, ettől a választól féltem:)
Sebaj, még mindig gyorsabb letölteni a gépen max sávszéllel, rámásolni a router winchesterére és onnan seedelni:)

(#1053) Intruder2k5 válasza Dickinson (#1052) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hmmm... Azt mondjuk soha nem értem, hogy mi az az anyag, ami nem ér rá lejönni és felmenni mondjuk 2MB/sec-el, főleg, hogy ez 7/24-ben mehet! Emberek hova ilyen türelmetlenek...?!

Na de mindegy, ez már nem is az én dolgom!

Na meg többszáz megabites sebességet várnak egy "filléres" hardvertől, amikor van megoldás erre is, úgy hívják, hogy Home Server, vagy esetleg NAS, de a jobbik fajtából!

[ Szerkesztve ]

(#1054) suste válasza Intruder2k5 (#1053) üzenetére


suste
veterán

na ezeket a sorokat már én is leírtam párszor:)

egyébként szerintem legtöbbször az előregondolkodás hiányzik, akkor keresik a filmet, amikor már nézni akarják....

[ Szerkesztve ]

(#1055) Attas


Attas
aktív tag

Hali!

Csak egy kérdés..(újra) RT N65U-m van. Az normális, hogy a vezetékes infóba a LAN1 és LAN2 -re azt írja, hogy "1000 Mbps, Full Duplex" a LAN3 és LAN4 -re meg azt, hogy "100 Mbps, Full Duplex"
Ez most mit jelent? A 3-as és 4-es LAN lassabb?

"Az élet olyan mint az ásás. Néha pár gyökér feltart, de annak jól odacsapsz és mehetsz tovább!"

(#1056) Intruder2k5 válasza Attas (#1055) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Gondolom a 3-mas és a 4-es portokon 100-as kliensek vannak, vagy pedig CAT5-ös kábel van benne!

(#1057) FruchT válasza suste (#1049) üzenetére


FruchT
tag

NTFS

(#1058) Dickinson válasza Intruder2k5 (#1053) üzenetére


Dickinson
tag

Igen, ebben igazad van, ez nem más, mint türelmetlenség, de ha már megvan az internet sávszélesség, akkor szeretném azt maximálisan kihasználni, ez meg gondolom azért érthető.

(#1059) Intruder2k5 válasza Dickinson (#1058) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen érthető, viszont akkor ez ennek megfelelő hardvert, és ezzel párhuzamosan ennek megfelelő beruházást igényel! Mint fentebb írtam, ha ki szeretnéd használni a 20+ Mbps adta lehetőségeket, akkor vagy egy jobb NAS, vagy pedig Home Server amire szükséged lesz! A routeres torrentezés egy remek energiamegtakarítási lehetőség, viszont kompromisszumokkal is jár, amiket vagy elfogad valaki, vagy kinyitja jobban a pénztárcáját!

[ Szerkesztve ]

(#1060) Dickinson válasza Intruder2k5 (#1059) üzenetére


Dickinson
tag

Oké, épp most nézegetem, hogy mit lehetne összerakni/megvenni és hogy nekem most ezt megér-e ennyit:)

(#1061) Intruder2k5 válasza Dickinson (#1060) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hát igen... Itt is az van ugyebár, hogy fillérekből lehetne egy erre megfelelő x éves P4 gépet beállítani, az viszont lezabálja az ember fejét áram vonatkozásában, és hangszigetelt külön helység kell neki! Ami viszont csendes is, takarékos is, és még gyors is, az minimum 70-80 ezer HUF, de határ a csillagos ég!

[ Szerkesztve ]

(#1062) bopeti98 válasza Intruder2k5 (#1061) üzenetére


bopeti98
őstag

Nekem van itthon egy Intel Atom-os Mini Barbone asztali PC. Régen ez volt befogva nonstop torrentre. Nagyon kevés áramot eszik de most már a routerre van bízva a torrent. A Mini PC-t csak ha jönnek hozzák vendégek ők használják. Egyébként porfogóként funkciónál. 40.000 Ft volt Ebay-ről. Intel Atom D525 proci van benne 2 GB ram, és 250 GB HDD társaságában szóval nem egy erőmű de böngészésre tökéletese megfelel. Torrentet is szépen vitte úgyhogy ha valaki nem elégedett a router teljesítményével ez is egy megoldás lehet. Most már még olcsóbban lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

(#1063) suste válasza FruchT (#1057) üzenetére


suste
veterán

Akkor meg is van a problémád.

(#1064) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Kellene egy kis segítség. Ma reggel ez fogadott mikor el szerettem volna érni webről a nast: A beállítások frissítésre kerültek. A weboldal frissítése most megtörténik.
Az IP-cím vagy portszám módosult. Az Ön és a(z) RT-N65U közötti kapcsolat bontásra kerül.
A(z) RT-N65U beállításainak eléréséhez csatlakozzon újra a vezeték nélküli hálózathoz és használja a frissített IP-címet és portszámot.

Mit kellene tennem? Ip címek fixen ki vannak osztva, nem is változtak, csatlakoztam újra, nem megy.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#1065) Attas válasza Intruder2k5 (#1056) üzenetére


Attas
aktív tag

Köszi a választ! A kábel volt az oka. Valóban a 3-as és 4-es portra CAT5-ös kábel van dugva. Akkor csere...

"Az élet olyan mint az ásás. Néha pár gyökér feltart, de annak jól odacsapsz és mehetsz tovább!"

(#1066) bopeti98 válasza Sza_Sa (#1064) üzenetére


bopeti98
őstag

Ilyen nálam is volt már. Elég volt csak újraindítani a routert és utána működött.

[ Szerkesztve ]

(#1067) Sza_Sa válasza bopeti98 (#1066) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

Az újraindítás megtörtént, változás semmi, viszont a nas összes portját (egy-két kivétellel) engedélyeztem, és erre megjavult.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#1068) Oszilaci válasza Dickinson (#1060) üzenetére


Oszilaci
senior tag

Én a fönökömtől megvettem egy DELL poweredge sc440-es gépet 5000ft-ért ,kapott egy intel e6420-as procit +5000-ért és +1gb ecc-s rammot 4000ft-ért no meg a HDD-k .

hálozaton n65u routerrel ami acces point módban van simán kihasználom a gigabitet szinte észre sem venni,hogy nem a gépben van a HDD hanem a másik helységben.

és az egyébb felhasználási lehetőségekről még nem eset szó

melóhelyen blokkolvan van az internet egy része,de nem nekem :D

VNC,team viewer stb. azt jónapot nincs korlátozás és akkor már olyan progikat is tudok használni amit bentre nem telepithetek.

NAS ami jó is kb 60-tól felfelé ,de inkább 100 felett.

(#1069) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!

A routerben az IPv6 ot érdemes engedélyezni??
Hol a bánatban van a restart gomb a webes felületen /nem gyári firm/

üdv

[ Szerkesztve ]

(#1070) suste válasza Oszilaci (#1068) üzenetére


suste
veterán

egyszerűen nem értem, hogy hogyan jut eszébe öszehasonlítani valakinek egy szervert egy routerrel
ok, nem hasonlítod, de szóbahozod, peddig egyértelmű, hogy nem lehet egy lapon említeni őket
aki routerrel próbálkozik, annál számomra egyértelmű, hogy az alacsony költség a fontos, és nem a power (ha nem így van, akkor elmentek otthonról nála:) )
és nem csak az alapanyagárról beszélünk!
főleg mivel 7/24-es üzemmódról van szó
a routerek 5-15W-tal beérik, a te szervered 1000% hogy ennek a többszörösét eszi

egyébként amiket írtál, az mind megoldható routerrel is, csak jól kell beállítani, és el kell fogadni a router korlátait
(igaz otthoni gép használatához fel kell éleszteni egy PC-t, de az csak addig fog menni, amig tényleg használod)

(#1071) Kobor válasza nagyfejü (#1069) üzenetére


Kobor
aktív tag

(#1072) Syd69 válasza Kobor (#1071) üzenetére


Syd69
aktív tag

ez milyen FW?

megleltem :B

[ Szerkesztve ]

Alma

(#1073) Oszilaci válasza suste (#1070) üzenetére


Oszilaci
senior tag

nem hasonlítottam össze csak elmondtam,hogy ha sebesség kell és megbizhatóság akkor nem olcsó nas-t kell venni hanem abból csak a drága hozza azt a szintet ami elfogadható.

(#1074) FruchT válasza suste (#1063) üzenetére


FruchT
tag

Kifejtenéd ezt bővebben,hogy miért ? Mitől lesz jobb a sebesség ha egyetlen nyamvadt fájlt másolok ? Ext4-re formázás esetén samba megosztásban fognak látszani a vinyón lévő dolgok Windows alatt ?

(#1075) bopeti98 válasza FruchT (#1074) üzenetére


bopeti98
őstag

Igen, fognak.
Egy ideig nekem is Ext4-re volt formázva és látszódtak de most már NTFS-re van, mert néha előfordul hogy magammal kell vinni a HDD-t a melóhelyre és mivel a tartományi Windows fiókomnak nincs rendszergazdai joga, nem tudok programot telepíteni hogy Win 7-en lássam az Ext4-re formázott lemezt. A neten meg csak a HTTP,HTTPS engedélyezett szóval FTP-n nem tudom elérni a routert.

Nálam nincs semmi gondja a routernek az NTFS lemezzel.

(#1076) suste válasza FruchT (#1074) üzenetére


suste
veterán

Hálózati megosztásnál a kliens nem látja a fájlrendszert.
A hdd-t a router kezeli, és nem mindegy hogy kernel szinten kezeli-e.
Azt nem tudom, hogy a mostani fw-d hogy kezeli az ntfs-t, de majd intruder2k5 megmondja.

(#1077) nagyfejü válasza Kobor (#1071) üzenetére


nagyfejü
őstag

köszönöm!!

(#1078) Razermazer válasza suste (#1076) üzenetére


Razermazer
őstag

Ezt ő nem tudja neked megmondani, mert nincs ilyen routere hanem n66u-ja van, nekem volt és Kobornak még most is az van.
Véleményem szerint bár Kobornál elég jól működik az új kernel is(abból is a legfrissebb), a legjobb eddig a régi kernel utolsó verziója volt.
Ő szerintem nem ntfs-t használ, én sem a mai napig, még az n66u-sem használom bár lehetne, de még mindig instabil.

Nekem a wifi ellenoldal is n-es tehát 300mbps és 450mbps-es(ténylegesen, nem 300-alatt nem 150 alatt) ahogy a routerem. Átviteli sebességem 8 MB/sec, lanon megvan a 15-20 filefüggő.
Ugyanezt el lehet érni az n56u-val, vagy az n65u-val megfelelő filerendszer és megfelelő ellenoldal beiktatásával. Ezt azért írtam, hogy helyén kezeljük ezeket a routereket, de amint olvastam már kiveséztétek a témát.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#1079) suste válasza Razermazer (#1078) üzenetére


suste
veterán

ok, akkor a lényeg, hogy valszeg az NTFS miatt lesz lassú neki a másolás
főleg, hogy mindkét HDD NTFS.....

szerek:
ha jól tudom, akor a wifi most nem volt belekeverve, hanem routeren lógó 2db HDD-ről beszélünk

[ Szerkesztve ]

(#1080) Dickinson válasza Intruder2k5 (#1061) üzenetére


Dickinson
tag

BIztos, hogy egy régi gépet nem szeretnék, mert az valóban áramban és zajban is több lenne a kelleténél.
Most ott tartok, hogy építek magam egy gépet valamilyen micro atx-es lapra, veszek egy kész nast, vagy esetleg valami öszvér megoldás, mondjuk egy wd my cloud. Átgondolom még az igényeimet és a pénztárcámat és hogy a kettő hol fedi egymást:)

(#1081) Oszilaci válasza Dickinson (#1080) üzenetére


Oszilaci
senior tag

50-100w között fogyaszt kb a server gép és cserébe teljesitményt kapsz

http://prohardver.hu/tema/mennyit_fogyaszt_a_gepem/hsz_1-50.html

[ Szerkesztve ]

(#1082) Kobor válasza Razermazer (#1078) üzenetére


Kobor
aktív tag

Sziasztok,

Kop, kop, kop, eddig a 080-as rendben van, :) a 079-ről ezt nem állítanám, háromszor hányta össze magát a hdd-n a filerendszer, név elfelejtve visszaállt "AiDisk_a1"-re, torrent filok sérültek, csak a gparted-el tudtam helyrerakni. Nem használok ntfs-t valóban, de nincs másik diskem, nem tudom kipróbálni a disk to disk verziót. (bár nem is értem mire kellhet, lassan jön az igény a raid1-re :D )

Ext4 alól hálózaton egy nagy file ~20-25 MB/s, sok kicsi ~15-20 MB/s.

Egyébként a probléma ott lesz amit suste mond, aláb látható erről némi okfejtés.

[link], [link], [link]

Üdv,

(#1083) suste válasza Kobor (#1082) üzenetére


suste
veterán

"nem tudom kipróbálni a disk to disk verziót. (bár nem is értem mire kellhet,"

nekem pl HDD cserénél kellett így másolnom
igaz nálam nem volt életbevágó a nagy sebesség itt sem, mert screen-ben ment pc nélkül...

(#1084) Kobor válasza Dickinson (#1080) üzenetére


Kobor
aktív tag

Kollégám egy ilyet vett nemrég, az árához képest elég meggyőző a teljesítméne, bár a kezelőfelület elég fapados, de van dlna és transmission. A hasolnló kategórájú Synology vagy Qnap sokkal drágább,és hardveresen is jóval gyengébbek, bár több szolgáltatás van hozzá.
Ez wd my cloud-ot nem ismerem, de egyszer vettem 250e-t egy WD nast,. hát majdnem megöltek, majd szembesültem, hogy ezt nem kellett volna, mindenképpen nézz utána a valós teljesítménynek, tesztek stb., bárcsak én is megtettem volna :)

(#1085) PandaMonium válasza Dickinson (#1080) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ezt tudom javasolni szerver alapnak, igaz most 4k -t ugrott felfelé árban, de nézz körül hátha máshol megkapod olcsóbban.
Ennyi pénzért megkapod az alaplapot, a processzort és hozzá egy passzív hűtőt.
Durván 20k -ért tudsz bele venni memóriát, házat és tápot, utána meg már csak egy (vagy több) vinyó kell, ami gondolom már adott. Lényeg, hogy 60k körül kijön, de ha ügyesen csinálod megvan 50-ből is.

Kicsi, keveset fogyaszt (a proci TDP-je 10W körül van), bika erős (4 mag, 2.5GHz -re boostol) egy NAS-hoz képest és a passzív hűtésnek köszönhetően teljesen hangtalan. Egyetlen hátránya, hogy csak 2 sata port van rajta, így nagy tömböket azért nem tudsz rajta építeni de ha rádugsz egy 2TB -os vinyót röhögve viszi majd.
Ha kell segítség a többi alkatrész kiválasztásában írj PM-et, szívesen segítek. :R

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#1086) Dickinson válasza PandaMonium (#1085) üzenetére


Dickinson
tag

(#1081) Oszilaci
(#1085) PandaMonium

Köszönöm a tippeket és a segítséget, átnézem őket és ha valami kérdés van, jelentkezem :)

(#1087) Oszilaci válasza Dickinson (#1086) üzenetére


Oszilaci
senior tag

Xpenology bármilyen keveset fogyasztó gépre es ugyan azt kapod mint egy synology nas-al

(#1088) Dickinson válasza Oszilaci (#1087) üzenetére


Dickinson
tag

Köszi, jól hangzik:)

(#1089) Csabipici válasza Dickinson (#1086) üzenetére


Csabipici
aktív tag

Szia!
Szerintem érdemes megfontolni a HP ProLiant MicroServer N36L / N40L / N54L valamelyik változatát.
Használtan már elég jó áron be lehet szerezni és igen keveset fogyasztanak.
Véleményem szerint Xpenology -hoz tökéletes választás.

[ Szerkesztve ]

(#1090) Attas


Attas
aktív tag

Üdv! N65U routerrel rendelkezem. Az a problémám, hogy egy HTPC-n és egy asztali PC-n is torrentezek, de valamiért az asztalin nem úgy megy ahogy kellene. A HTPC fullon megy, gondoltam elveszi az asztalitől a sávszélességet. Megfeleztem a max letöltési sebességet, de így sem akar elindulni az asztalin. Illetve megyeget, csak nagyon lassan.
Milyen oka lehet?

"Az élet olyan mint az ásás. Néha pár gyökér feltart, de annak jól odacsapsz és mehetsz tovább!"

(#1091) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Üdv! A véleményeteket kérem, elég láma vagyok ebben a témában. Tervbe vettem egy RT-N65U vételét. Jó ideje keresgetek a neten egy jó router után amivel megoldhatom a következő "problémát": A családban van egy iPad Air, egy iPhone, egy androidos telefon, két laptop, és egy LG smart TV...
Van két 1,5 TB-os 3,5-es külső HDD (Chili Green) 3.0 USB-vel, ezeken vannak az összes zenéink, fényképek, HD/full HD sorozatok (mkv, mp4) és filmek (blu-ray, mkv,) amit szeretnék megosztani, hogy az összes felsorolt eszközzel elérhető legyen wifin keresztül, hogy ne kelljen folyton hol a tévébe, hol a notikba dugdosni a HDD-ket... A kérdés, hogy ez az ASUS RT-N65U router megfelelő-e erre a feladatra, lehet-e pl. streamelni HD tartalmakat akadás mentesen tabeletre vagy a tévére, fotókat, videókat szinkronizálni rá telefonról, stb... tehát használható-e egy kvázi "média szerverként", vagy inkább keressek más megoldást.

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#1092) PandaMonium válasza Gadgetfan_ (#1091) üzenetére


PandaMonium
őstag

Nekem ugyan nem RT-N65U van itthon, hanem a kistestvére, az RT-N56U de a mai nap vettem hozzá egy 1TB -os ADATA külső vinyót és gyönyörűen működik vele. Próbáltam feszegetni a határait, egyszerre streameltem routerről vezeték nélkül egy 720p -s filmet iPad Mini Retinára és egy Galaxy S3-ra, vezetéken pedig TV-re és gépre és még csak kb. 48% -on ment a router CPU-ja. Ugyan az a custom firmware elérhető N65U -ra is ami N56U -ra, szóval azzal nem hiszem, hogy gond lesz.

Szerintem bírni fogja azokat amiket leírtál, bár ha tényleg komolyabb igényeid vannak ilyen árkategóriánál már érdemes elgondolkodni egy NAS-on, akár egyedi építésűn, akár készen vásárolton. :K

What I cannot create, I do not understand

(#1093) Gadgetfan_ válasza PandaMonium (#1092) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Köszi, ez jónak hangzik! :R szerintem kielégíti az igényeimet egyelőre. Gondolkodtam NASban vagy egy Apple time capsule-ben, de az asszony leszedné a fejem, ha a közeljövőben megint valami kütyüre tapsolnél el egy százast vagy többet. Egy harminc körüli összeget még be tudok adni neki... :D

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#1094) Razermazer válasza Gadgetfan_ (#1091) üzenetére


Razermazer
őstag

Utánanéztem ezeknek a külső vinyóknak, és szerencséd hogy adapteresek.
Ha csak simán rátetted volna a router usb 3.0-ás portjára, mind a kettőt, akkor annak ellenére, hogy az usb3.0 több áramot tud leadni lehaltak volna a portok, és vele együtt a router is.
Egyet elbír adapter nélkül is, de kell egy y- usb kábel, hogy a két portból elegendő áramot kapjon és ne terhelje le egyik portot sem.
A többi említett funkciót kiszolgálja ez a router ahogy a többiek mondták. A beállítás lesz majd egy kicsit tortura de itt segítünk. Sőt ha rákeresel a topikban a beállítás-ra biztos találsz segítséget.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#1095) Kamfor


Kamfor
újonc

Sziasztok!
A mai nap vásároltam egy RT N56U típusú routert. A segítségeteket szeretném kérni, abban, hogy
mely firmware-t és hogyan kell majd feltepelítenem, hogy az alábbi funkciókat hibamentesen tudjam majd használni:
-USB HDD adattárolás, adatok távoli elérése, pl.: tárolt dokumentumok letöltése telefonra a munkahelyen
-HD stream smart TV-re
-torrent letöltés indítása pl.: okostelefonról webes interfacen, akkor is, ha mobil hálózatra csatlakozom

Amennyiben valaki tudna segíteni, iránytmutatni a fenti igények problémamentes beállítására, azt nagyon megköszönném!

Üdv,
Kamforka

(#1096) Gadgetfan_ válasza Razermazer (#1094) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Köszi! A jövő héten szerintem meg is rendelem. Amilyen láma vagyok, a segítséggel meg valószínű élni fogok... :R

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#1097) PandaMonium válasza Kamfor (#1095) üzenetére


PandaMonium
őstag

Helló.
Ez a custom firmware javasolt a routerhez.
A feltelepítéséhez csak annyit kell tenned, hogy "Last built firmware for RT-N56U" linkre, onnan pedig kiválasztod a neked megfelelő '.trx' kiterjesztésű fájlt. Négy fajta van: aria, base, dlna és trmd.
A hozzájuk tartozó text file-okban részletesen le van írva, hogy melyikben milyen funkciók elérhetők.
Ha média streamelésre és torrentezésre is akarod használni a routert akkor a 'dlna' -t tudom javasolni, ebben benne vannak a minidlna (média szerver funkciókhoz kell), és a transmission (torrent kliens) csomagok.
A transmission web control csomagot viszont nem tartalmazza (a többi amiben pedig benne van a web control abból meg a minidlna hiányzik... :U ) de igazából a nélkül is van webről elérhető transmission interfész alapból, szóval nem tudom, hogy ez a web control mit takar.

A firmware-t ugyan úgy kell feltelepíteni mint a gyáriakat, a router interfészén betallózod, katt az install-ra és 1-2 perc alatt fel is rakja.
Ha készen vagy akkor az "Advanced settings" fül alatt az "USB applications" menüben tudod bekapcsolni és konfigurálni a média szervert, Transmission-t, stb. A HDD-n csinálj egy "transmission" nevű könyvtárat, mert ha ez nem létezik akkor hibát fog dobni a Transmission indításkor.
Ha beállítottál mindent katt az Apply-ra, majd javaslom, hogy indítsd újra a routert (az interfészben felül található kapcsoló gombocskával).

Ja és ne felejts el beállítani jelszót mind a 2.4GHz-es mind az 5GHz -es wifire mert ebben a firmware-ban alapból jelszó nélkül megy a wifi. :U

Ha esetleg nem akar sikerülni vagy gond van írj bátran, segítünk. :R

What I cannot create, I do not understand

(#1098) Intruder2k5 válasza PandaMonium (#1097) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"de igazából a nélkül is van webről elérhető transmission interfész alapból, szóval nem tudom, hogy ez a web control mit takar."

Csak tipp, de szerintem azt, hogy nem ez a webui van benne...

...hanem csak ez a fapados!

(#1099) PandaMonium válasza Intruder2k5 (#1098) üzenetére


PandaMonium
őstag

Így van, az utóbbi van benne.
B*sszus, az első pedig mennyivel jobbnak tűnik.
Lehet valahogy utólag telepíteni ezt a web interfészt vagy muszáj leszek csinálni magamnak egy olyan verziót a firmwareból amiben ez is benne van a minidlna és a transmission mellett? :(

What I cannot create, I do not understand

(#1100) Intruder2k5 válasza PandaMonium (#1099) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Passzolom a kérdést, nekem nem is ilyen routerem van, ezt az fw-t sem próbáltam még, transmission-t sem használok, csak többnyire követem a topikot, és itt láttam, hogy nem régen került bele ez a másik gui!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.