Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz hematoma1 #34708 üzenetére

    konkrét linket érdemes mutatni, hogy melyiket nézed. Már csak azért is, mert nagyon nagy különbségek lehetnek változatonként is. Rengeteg a nagyon hasonló nevű, de nagyon különböző gép.

    Nekem az S 14 nem X-es (K3402ZA-KM220) szinte teljesen ugyanaz mint az S 14x talán a kijezlő utóbbiban 120Hz. Annak fém a fedlap a kijelző mögött, de minden más műanyag. Enyémen van 2 tb4 port és 4k-s a hdmi. Ramot tudtam betenni 32GB-ost az integrált 8 mellé. De még a típus utáni alkód is sokat számíthat, pl úgy látom a KM220 változat hdmi 2.0, de a KM222 meg hdmi2.1 -es.

    A x1503za meg csak sima usb portokat ad, type-c alakú is sima usb. És butított a hdmi kimenete is. 4k monitort nem fogsz tudni vele használni, ha szeretnél. Persze ha nem szempont, akkor jó lehet. A fedlapon amin nem doborodik az asus logó körüli rész, azok általában az alapabb gépek - szóval lehet full műanyag, csak a festét kamu :) az az i3 12th gen sem tűnik rossznak korábbi generációhoz képest, mintha gyorsabb lenne, mint a Core i5 1135G7.
    Amúgy ja, durva, hogy br 190eft körül már 2.8k oled kijelzős gép is van.

Új hozzászólás Aktív témák