Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#17801) SeniorTilla válasza laszlohu (#17800) üzenetére


SeniorTilla
veterán

próbáld ki, és nézd meg mennyire melegszik fel lehajtva és nem lehajtva

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17802) Impressa válasza laszlohu (#17798) üzenetére


Impressa
őstag

Szia!
Nem igazán értem, amit írsz: lecsökken a winchesterem sebességének a teljesítménye mert a sebességnek nincs teljesítménye. A HDD mindig azonos sebességgel pörög (5400, 7200 rpm).
Mit tapasztalsz a külső monitoron?
Ha a notid a billentyűzet felől is szív levegőt, akkor ezt megnehezíted azzal, hogy lecsukod a kijelzőt.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#17803) laszlohu válasza Impressa (#17802) üzenetére


laszlohu
addikt

Úgy értem, hogy mintha alvó(sleep) módba küldené a winchestert, vagy hogy kevesebb áramot ad neki,
ha a fedelet lecsukom,
de a különbség szemmel látható.

egyébként nem forrósodik jobban, ha le van csukva a fedél, vagy ha nincs.

[ Szerkesztve ]

(#17804) laszlohu válasza Impressa (#17802) üzenetére


laszlohu
addikt

Bocsi a duplázásért, de már nem tudtam szerkeszteni,
köszi az infot a forrósodásról, ezt nem tudtam, hogy a billentyűzet rései között szívja be a levegőt.

(#17805) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

asus x51 szériához keresek kijelző keretet és kijelző hátlapot normális áron lehetőleg normális kinézetűt.nem törött és nem agyon karcolt érdekelne.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#17806) SeniorTilla válasza laszlohu (#17803) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Szerintem inkább a hő miatt a proci sebességét veszi vissza a gép. A HDD-t nem tudja korlátozni, nem ad kevesebb áramot vagy ilyesmi. A HDD nem SpeedStep-es :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17807) laszlohu válasza SeniorTilla (#17806) üzenetére


laszlohu
addikt

Megnéztem cpu-z - vel, de akkor is 2500 mhz-en megy a proci, ha lecsukom, meg akkor is, ha nem,
a feszültség is ugyanannyi.

[ Szerkesztve ]

(#17808) Doky586 válasza laszlohu (#17798) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nem lehet hogy itt kéne keresned a problémát?

(#17809) laszlohu válasza Doky586 (#17808) üzenetére


laszlohu
addikt

Tudom, hogy ott kell keresni, csak ne lenne annyi beállítási lehetőség, nekem konkrétum kéne.

(#17810) Doky586 válasza laszlohu (#17809) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Még nem tisztáztad hogy mi is a problémád...?
Ezt írtad: "...winchestert, vagy hogy kevesebb áramot ad neki, ha a fedelet lecsukom, de a különbség szemmel látható"

Szóval szétbontottad a notebookot és a hdd-t is? és nézed hogy pörög? vagy miről beszélsz?
Vagy mi az ami látható??

[ Szerkesztve ]

(#17811) laszlohu válasza Doky586 (#17810) üzenetére


laszlohu
addikt

Nézek egy youtube videót, ami jelzi,és látható, hogy a winchester milyen
sebességgel tölt,
ha lecsukom a fedelet, megáll a töltés, el kezd akadozni a lejátszás, és gyakorlatilag használhatatlan lesz.

[ Szerkesztve ]

(#17812) Doky586 válasza laszlohu (#17811) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Amikor lecsukod a lapot akkor gyakorlatilag megszünik az elsődleges monitor és a vezérlése is, az addigi másodlagost kell átkonfigurálnia a rendszernek elsődlegessé. Ez lehet hogy aktív videolejátszás alatt a képernyők közti átirányítgatás túlzottan sok feledetot ad a rendszernek..

Próbáld meg hogy a videolejátszás indítása előtt a TV-t teszed meg elsődleges monitornak, és azon indítod a videót..

(#17813) laszlohu válasza Doky586 (#17812) üzenetére


laszlohu
addikt

pontosan így használom, ui. ha mind2 - őt engedélyezem egyszerre nyitott fedéllel, akkor mind2 fogyaszt,
ezért csak a külső van engedélyezve, a beépített meg tiltva,
de ugyanez a szitu, ha mind2 engedélyezve van,

(#17814) Impressa válasza laszlohu (#17811) üzenetére


Impressa
őstag

Így már értem a problémádat. :) Dobd fel a HWiNFO 64-et és azzal is látni fogod a CPU frekvenciáját, itt minden magot látsz egyszerre).

Pl:

A lemez teljesítményét nem veszi vissza a rendszer - nem korlátozza az áramfelvételét, és nem csökkenti a feszültségét sem -

Esetleg tudsz lőni egy képet, hogy milyen változást látsz a vinyónál, mikor lehajtod a kijelzőt?

De, amit már a többiek is írtak, az energiagazdálkodásnál kellene keresni a "problémát". Minden youtube videónál jelentkezik a probléma? (itt a lejátszott videó felbontására gondolok: 240p - 720p)

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#17815) laszlohu válasza Impressa (#17814) üzenetére


laszlohu
addikt

Problem solved,
köszi mindenkinek.
Angol nyelvű windows 8 - at használok,

ezt átállítottam:

energiagazdálkodásnál :
Minimum processor state
On battery : 5% -ról kijavítottam 50% - ra.

csak az az érdekes, hogy be van dugva konnektorba, tehát elvileg a
plugged in 100% - ékát kellett volna használnia.

meg még 5 update is jött rá nemrég, nem tudom mi, de már megjavult,

mást meg nem változtattam.

(#17816) Impressa válasza laszlohu (#17815) üzenetére


Impressa
őstag

Ez érdekes, azért köszi a visszajelzést. :)

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#17817) bary17


bary17
újonc

Sziasztok
Volna nekem egy nagy problémám.
Nos, van egy Asus A52JE notebook-om. (használt) i3 350m ,4GB , HD 5470.
Megvettem örültem,újratelepítem win7 32bit. ok.
Rá 1órára elkezdett pillanatnyi fagyásokat csinálni.Hd sentinel megnézve rossznak találta a HDD-t.
Jó kicseréltem egy 500-as Western-re.
Majd újraraktam win7 32bit.
Ideig darabig működött,majd néha ismét csiná pillanatnyi fagyásokat ,helyreáll 1perc múlva mintha mi sem történt volna.
Elkezdtem filmet nézni, KM Player-el és 20per után kékhalál : O
Hibakód: STOP: 0x000000F4 - utánna néztem de semmi hasznosat nem találtam.
Futtattam rajta mindent szinte, Memtest,Hd sentinel , Aidával leterheltem ,Bios frissítés,BlueScreenViewer Stb..
Semmi sem mutatott hibát.Esküszöm felgyújtom : D
Ha valaki találkozott volna ilyen hibával az mondja el légyszíves ,hogy mi a teendő,mivel kezdjek hozzá,
Kérlek segítsetek ! : (

5on5?

(#17818) Kicsirics77 válasza bary17 (#17817) üzenetére


Kicsirics77
veterán

miért nem win7 64bit hamár 4Gb ram van benne? :U

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#17819) bary17 válasza Kicsirics77 (#17818) üzenetére


bary17
újonc

Hát foggalmam nincs erre nem gondoltam,de elvileg lényegtlen neki.
De nemrég csináltam egy Farbar Recovery Scan Tool Fixet, és talált 3 fájlt,ami az egyik az az ati illesztőprogram: HKLM\...\Run: [StartCCC] - C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static\CLIStart.exe

Ezt a hibát írta ki.
Jó futtattam csökkentett módba parancsorral ezt fixáltam,majd kitörölt ezekből 3 elemet.
Elméletileg úgy olvastam ,hogy a CLIStart.exe vírusos mikor már feltettem a drivert ( A.Catalyst Center )
Érdekes ,hogy az Asus lapjárol szedtem le a hivatalost,és vírusos :S
Lényeg , már egy jó ideje nincs kékhalál,nem fagy semmi baja .
4óra hossza folyamatos keresgélésével meghozta csümölcsét : D
Tehát ha van valakinek ilyen problémája az írjon rám ,és segítek,mert nem egyszerü ( mármint nekem ) ez a parancsorral való megoldás.De meg van oldva : )
Szép napot mindenkinek

5on5?

(#17820) Kicsirics77 válasza bary17 (#17819) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Hát foggalmam nincs erre nem gondoltam,de elvileg lényegtlen neki.
hát már ne is haragudj de nem tartom valószínűnek,hogy a win7 32bit látja az összes memóriát,de ha neked megfelel akkor hajrá
én win7 64bit-el próbálkoznék.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#17821) Gaben06


Gaben06
tag

Sziasztok.

Egy kis segítségre lenne szükségem.
Adott egy ASUS N76VZ típusú notebook. Ha nagy sebességgel töltök le Wifi-n keresztül le fagy az Operációs Rendszer. Próbáltam kábelen keresztül, de akkor minden rendben nincs fagyás. Mi okozhatja ezt? Eddig nem volt ezzel gondom. OP Rendszer: Windows 8.1.

Köszi a segítséget.

VG

[ Szerkesztve ]

(#17822) Pknerd12


Pknerd12
csendes tag

Üdv.
Mivel én asztali pc párti vagy gondoltam megkérdezem itt, hátha ti tudtok róla mondani valamit.
Szóval lecserélném az asztalimat egy notebook ra, azt szeretném kérdezni, hogy vajon ez játékra mennyire lenne elég?
Amin játszanék vele: StartCraft2,BF3,Skyrim,CS:S. nekem a 2x élsimítás meg a medium beállítás is elég lenne, de nemtudom hogy mit bírna.
Maga a laptop:ASUS K55VD
Intel Core i7 3610QM 2.3Ghz
- 8Gb ddr3 ram
- 500Gb HDD
- DVD RW
- Nvidia Geforce 610M 2Gb
Válaszokat előre is köszönöm :R
Üdv.

(#17823) Mr.Skynet válasza Pknerd12 (#17822) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Hali! Ajajj, hát én nem vagyok képben azzal, hogy melyik játék mennyire gépigényes, de szerintem teljesen felesleges abba a gépbe egy 610m-es nvidia is, csak egy plusz fogyasztó / hőtermelő az egyébként is 45W TDP-s proci mellé. Ha a többiek azt mondják, hogy elég a vas az igényeidhez, szerintem akkor is inkább nézz olyat, amiben nincs az a "dedikált" vga, mert ez a dedikáltnak nevezett 610m-es isten csapása, gyakorlatilag gyengébb, mint ami abban az i7 prociban van.

(#17824) Pknerd12 válasza Mr.Skynet (#17823) üzenetére


Pknerd12
csendes tag

Értem, köszi a gyors választ :R

(#17825) Blue Eagle válasza Mr.Skynet (#17823) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Igazad lehet, mert nálam (K55VJ) Mobile DualCore Intel Core i3-3110M, 2400 MHz (24 x 100) CPU van és GeForce GT 635M 128bit. Ezzel a kombinációval a bekapcsolt nVidia, dupla teljesítményt nyújt mint csak a fent említett i3 CPU.

Igaz, nagy játékos nem vagyok. Amit néha futtatok ahhoz meg elég a csak a i3 is, úgyhogy az nVidia GPU állandóra ki van kapcsolva. Az nekem ne csináljon plusz hőt!

[ Szerkesztve ]

(#17826) laszlohu válasza Pknerd12 (#17822) üzenetére


laszlohu
addikt

Én ugyanebben a dilemmában voltam, vagy veszek egy I5 - öst, jobb videókarival,
vagy egy I7 - est gyengébbel,
az I5 - ösre, vagyis az 1. verziónál döntöttem és nem bántam meg :

[link]

1 Hátrány :
a hozzáadott CD - n lévő Windows 8.1 driverek közül 2 használhatatlan, ezért ajánlott a netről letölteni

[ Szerkesztve ]

(#17827) Pknerd12


Pknerd12
csendes tag

Üdv újra.
Találtam egy másikat, ez jobban megfelelene a fent említett játékokra mint az asus?
Samsung ATIV Book 2 NP270E5E-X02HU

PROCESSZOR: Intel Core i3-3120M 2.50GHz
MEMÓRIA MÉRET: 6GB
INTEGRÁLT VGA TÍPUS: NVIDIA GeForce GT 710

(#17828) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Gyerekek, ne már. Nem gondolhatjátok komolyan, hogy egy i3-as integrál vga-val akár csak meg is közelíti az i7-est dedikált VGA-val. Ha ezzel az érvvel beszélitek le a kollégát az i7-es gépről, hát nagyon nem ajánlom neki, hogy rátok hallgasson.

Kit érdekel, hogy 45W-os az i7-es, és 35W az i3-as! Csak akkor fogyaszt ennyit, ha teljes terhelésen megy, de akkor viszont az i7-es sebességben körberöhögi az i3-as gépet, mindenféle vga-val!

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17829) Pknerd12 válasza SeniorTilla (#17828) üzenetére


Pknerd12
csendes tag

Köszönöm :R
Igazából a fogyasztás egyáltalán nem érdekel, fogyasszon mennyit akar, a mostani asztalinál úgyis kevesebbet fog... :DDD

(#17830) SeniorTilla válasza Pknerd12 (#17829) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Az tuti :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17831) laszlohu válasza Pknerd12 (#17827) üzenetére


laszlohu
addikt

Csak mellékesen megjegyzem, bár tudom, hogy az ár elsődleges szempont,
csak a videókarit összehasonlítva :
Az Nvidia 740 VS 710 :

a 740 - es 8 X gyorsabb,

(#17832) SeniorTilla válasza laszlohu (#17831) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Így van, ez tükröződik az árban is :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17833) Blue Eagle válasza laszlohu (#17831) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Úgy tudom a 710 az 64 bites. Olyat semmiképp sem vennék.

(#17834) Mr.Skynet


Mr.Skynet
senior tag

Húha, talán néhányan félreértették amit írtam. :B Biztos ami biztos kifejtősebb leszek:

Csupán arra gondoltam, hogy feleslegesnek tartok egy olyan dedikált nvida megoldást egy gépben, ami alapjáraton gyengébb, mint ami már amúgy is benne van a prociban --> erre utaltam, hogy csak egy felesleges plusz hőtermelő / fogyasztó az a 610m, nem az i7 -nek a 45W TDP-jével van bajom.

Nem azt mondom, hogy ne i7-et vegyen játékos felhasználásra, meg nem is azt, hogy ne vegyen dedikált vga-s gépet, mondván az i7-be integrált HD4000 mindenre elég, szó sincs erről. :N

Én csak azt mondom, hogy a dedikált nvidia 610m megléte teljesen értelmetlen (raktárseprésnek biztos jó a gyártóknak :U ) egy olyan gépbe, amiben van egy i7-es procc és az abban lévő HD4000 tuti körbealázza a 610m-et. Már csak azért is, mert simán a DC memória is 128bit lesz amit megkap az a HD4000, az ilyen 610-710-720 stb Nvidiák meg gyengélkednek a 64bit memó busz miatt is miközben szegények a hajukra kenhetik az 1-2GB dedikált memójukat is. Erről korábban írtam is egy kis szösszenetet, hogy mennyit dob a DC megléte a HD4000 megoldásokon. Pedig nálam ez csak egy kis gagyi i3-3217u procival lett próbálva, nem egy értelmes 4 magos i7-el, amiben ugye az integrált igp is erősebb.

Én egyébként simán elégnek tartanék egy 2 magos i7-et vagy egy korrektebb i5 procis notit, mondjuk minimum egy 740m-el ha már eddig csak nvidiáról beszéltünk. Nem vagyok AMD barát, de ott talán még jobb párosítások is kijöhetnek vga teljesítményt tekintve.

[ Szerkesztve ]

(#17835) Blue Eagle válasza Mr.Skynet (#17834) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Teljesen logikus, hogy az i7 és az esetlegesen a 610m páros teljesen értelmetlen.

[ Szerkesztve ]

(#17836) forzamo


forzamo
tag

Hello
Van egy k46cb dual videokártyásom. Amióta megvettem (újonnan MM-ből) nem tudom normális működésre bírni az nvidia 740m-et benne (az integrált hd4000). Próbáltam a gyári driverekkel, frissítettem legfrissebbekre is. Beállítottam max. teljesítményre az energiagazdálkodást. Mindig azt a hibaüzenetet kapom, hogy „A képernyőillesztő nem válaszolt, és utána helyreállt", "Display driver stopped responding and has recovered" Akármilyen videó vezérlőket teszek fel. Ugyanezt produkálta Win8 és Win 8.1 alatt is. A windows előre telepített volt rajta. Próbáltam a 'TdrDelay'-t beállítani az sem segített. Lehet erre megoldás? A Net tele van ilyen problémás dual kártyás laptopokkal mindenféle márkáktól ahogy olvasgatok a hiba után. A másik laptopom amiben csak nvidia kártya az van tökéletesen működik.

Tele a net evvel a hibaüzenettel: [link]

Nem hiszem, hogy vennék még egyszer dualos laptopot.

[ Szerkesztve ]

(#17837) mutyuru


mutyuru
aktív tag

Hello!
Kaptam egy Asus lapost, hogy huzzam ujra rajta a Windows. Feltettem ra egy Win7 Ultimate 64bites rendszert. Minden klappol kiveve, hogy nem talalok megfelelo VGA drivert hozza.

A kartya tipusa az AIDA64 szerint: AMD Radeon HD 6470M (Asus)
Lapos: Asus x54h

Probaltam feltenni a 13-9 es a 13-12-es radeon drivert, de egyik se ment fel hibaval kiugrott.

Nem talaltam mast meg az asus oldalan sem.

Tudnatok segiteni legyszives?
Udv,
m

(#17838) laszlohu válasza forzamo (#17836) üzenetére


laszlohu
addikt

Szerintem ez lehet a probléma nálad :

Először is tilos az integráltat letiltani(Intel HD), másodszor szerintem a CD - ről telepítetted a drivert hozzá,
ami lehet, hogy régi, én a netről telepítettem az alábbit, lehet, hogy ez sem a legfrissebb, de legalább nincs vele gond.

Display adapters :

Az Intel driver nálam ez :
INTEL HD Graphics family
version
10.18.10.3308

(#17839) zooom3r


zooom3r
tag

Sziasztok!
De nem találtam konkrét választ a kérdésemre. Van egy Asus X75VB-m 17,3"-os fényes kijelzővel. Erre szeretnék matt fóliát tenni. Valakinek van tapasztalata ilyesmi Ebay-es cuccal kapcsolatban vagy esetleg magyar boltot tud e valaki ahol lehet kapni.

(#17840) forzamo válasza laszlohu (#17838) üzenetére


forzamo
tag

Köszi. Ááá nem tiltottam semmit. A laptop Asus K46CB.

Itt találtam meg a megoldást: [link]
Leírom hátha kell másnak is. Nem volt időm kipróbálni de már működik, szépen váltogat a kártyák között.
Működik az amit akartam.
"A probléma megoldásához, nyissuk meg a regeditet. Start menü -> futtatás -> regedit. Vagy Win+R -> regedit Navigáljunk az alábbi bejegyzéshez: HKLMSystemCurrentControlSetControlGraphicsDrivers
Majd a GraphicsDrivers-hez adjunk hozzá jobb oldalon (jobb klikk->új->duplaszó) egy új duplaszó bejegyzést, aminek a neve TdrLevel legyen, az értéke pedig nulla."
Persze 64 bites bejegyzést csináltam.
Plussz innen 8.1 64bit : [link]
Nvidia Januári driver az Asus oldaláról: Version V9.18.13.3204
Intel Januári driver az Asus oldaláról: Version V10.18.10.3316.01
Plussz energiagazdálkodás maxon hálózaton.
Az nvidia oldalán nincs is ilyen verziószámú driver ott 3221 van ez 3204.

[ Szerkesztve ]

(#17841) laszlohu


laszlohu
addikt

Nekem is lenne egy kérdésem :

A Napokban egy újonnan vásárolt
Genius Slimstar 120
USB -s billentyűzetet egy USB 3.0 - ás aljzatba kötöttem,
és egy kis idő múltán megbolondult, vagyis csak nagy betűvel írt és a caps lock,
a scroll lock, illetve a num-lock led-ek, világítottak, mint a karácsonyfa,

a biosban az
XHCI : Smart Auto(Default) - ra volt állítva

ezenkívül még lehet Enabled, vagy disabled az érték,

ilyennel találkozott valaki?

ui.: amúgy megjavítottam,
mert az egeret kötöttem az Usb 3.0 - ás aljzatba, a billentyűzetet pedig az USB 2.0-ásba

(#17842) krisztofer55


krisztofer55
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Nagyon dühítő problémám van.

Vettem egy PU401LA gépet. Tettem rá Win8.1-et, illetve próbáltam sima 8-al is. Az a gond, hogy nincs hang egyik rendszernél sem. Egy ideig vannak hangok, de ahogy felteszem a drivereket (a hangot nem) elnémul. Feletettem a lemezen lévő drivert, a legfrissebbet is, illetve leszedtem a windows frissítésekkel is. Egyikkel sem megy...

Conexant SmartAudio HD.

Az asztalon lévő keverőt megnyitva a zöld csík "mozog" Hangszóró tesztnél kis "reccsenés" hallatszik és ennyi.

Eszközkezelőben nincs felkiáltójeles eszköz, mindent felismer

:O

[ Szerkesztve ]

"A békés felkelés az, ami szabaddá tesz!"

(#17843) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok!

Még mindig meg van az Asus F5SL gépem is, egyelőre pihenő módban.
A GPU-ra akarok rakni GAP-PAD-ot mivel jelenleg csak paszta van rajta ami tudom nem jó...
Láttam itt egy hirdetés ph-n egy koléga árul.

Vajon nekem oda milyen méretű és típusú kellene?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#17844) Pknerd12


Pknerd12
csendes tag

Üdv.

Valakinek esetleg van valami tapasztalata ezzel a notebookkal:Asus P550CA?
Az i5 ös változtara gondolok(neten láttam i3 al is)

(#17845) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Szevasztok!

Elsősorban a régebbi motorosokat kérdezném használt laptop vásárlás kapcsán.
Melyiket ajánlatosabb választani? F5N vagy A6F

:R

(#17846) Blue Eagle válasza Blue Eagle (#17845) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ja! Ezt nem a tudás, teljesítmény különbség miatt kérdezem, hanem a megbízhatóság terén.

(#17847) Sanya válasza Blue Eagle (#17846) üzenetére


Sanya
nagyúr

én egyiket sem venném használtan.

Előbb vennék egy használt lenovo t500-ast.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#17848) #22237440


#22237440
törölt tag

Ez mán döfi! :K

(#17849) Blue Eagle válasza Sanya (#17847) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Köszi a választ, valóban nagyon jó választás lenne, csak az ára! 70-80 ezer Ft! :Y Kicsit most sok...nekem

(#17850) kisi


kisi
aktív tag

Sziasztok!

Az azonnali notebookos kérdések topicban vetettem fel ezt a problémát, de ide irányítottak, hátha itt tudtok válaszloni rá.

Szerintetek az Asus live update, és a win flash only supports asus notebook hibával miért áll le?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.