Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#852) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Újra le kell tölteni a klienst? Vagy patcheli?

(#854) Vitiris válasza #40993792 (#853) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Lol! Amikor linkeltétek még benne volt a hírben hogy jelentős optimalizáció! Beleértve a 32bites rendszereket!

És ezt 10 perc múlva kiszedték :)

(#855) jano_77 válasza Vitiris (#854) üzenetére


jano_77
nagyúr

én most olvastam és még mindig azt írja, hogy jelentős optimalizáció! Remélem is hogy tényleg tettek vmit, mert kritikán aluli volt az előző teszt ideje alatt, hogy szinte csak az tudott rendesen játszani vele, akinek i7-es procija volt 8 magos. :U Le kell újra tölteni vagy patchali magát annak, aki már korábban játszott és lent van a gépén? Ez mikor derül ki?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#856) Vitiris válasza jano_77 (#855) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Ha a downloadra kattintasz ugyan az a launcher jön be! Mint a már telepített! Ebből azt gondolom simán patchalni fogja! Szép nagy patch lesz, ha belegondolunk hogy az első kliens letöltési mérete 13gb volt.

(#858) Vitiris válasza #40993792 (#857) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Igen! Egyetértek! Nagy örömmel látom azokat a javított hibákat, amivel a legtöbben találkoztak. Egér érzékenység állítási lehetősége a GUI-ból, stb. Biztató kezdet! Kíváncsi leszek éreznek-e sebességbeli javulást azok akiknél ez gond volt. Persze nem ez a legfontosabb, de azt hiszem ha az elején ezen segítenek sokkal többen fogják tesztelni, és főleg jóérzéssel tesztelni a játékot :)

Én nagyon bizakodó vagyok, jó a kommunikáció, gyorsak a reakció a fórumokon is. Ha tényleg így megy akor valami olyat láthatunk amit a WG-sek rég elfelejtettek :)

(#860) Micsurin válasza L4mie (#850) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Open Beta végén megint reset ? Vagy az előtt ? :Y

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#862) Motyi


Motyi
senior tag

Na kérem a kliens már le is jött 5 perc alatt, már alig várom, hogy guruljunk. :)
Amúgy nem arról volt szó, hogy hétvégén 0-24 lesznek online a szerverek? (telhetetlenség off)

És asszonykám is élénken érdeklődik a játék után így már rendelhetem is az új proci + vga-t a gépébe :O

[ Szerkesztve ]

(#863) Motyi válasza #40993792 (#845) üzenetére


Motyi
senior tag

Itt egy kis videó az új pályáról: [link]

És megtaláltam a választ a "miért nem 24 órás hétvégeken" kérdésemre:
"Please note: these timeframes are not final and may be extended to up to 24 hours of testing at any point during the Early Access 2 phase."

[ Szerkesztve ]

(#865) mikron


mikron
tag

Sokaknak a gépén jól fog futni a játék. :K Régi vas van nekem is és mégis jól futott. :C

Minimum:

GPU: GeForce 8600 GTS
RAM: 2GB
CPU: Intel Core 2 duo., 2 – 2,1 GHz (model 2010-2011)
System: Windows XP x86 / Windows 7 x64 / Windows 7 x86

Recommended:

GPU: GeForce GTS 250
RAM: 4GB
CPU: Intel i5 2-core, 2,9 – 3,0 GHz (model 2012-2013)
System: Windows 7 x64 / Windows 7 x86 / Windows 8 x64

The minimal configuration for World of Tanks currently is:

GPU: GeForce 6800 with 256 MB RAM / ATI X1800 with 256 MB RAM
RAM: 1,5 GB
CPU: 2,2 GHz supporting SSE2
System: Windows XP/Vista/7/8

(#867) Motyi válasza #40993792 (#864) üzenetére


Motyi
senior tag

Az én gépemmel nem lesz gond, legalábbis morci lennék ha a 4790k + Titan-X kombó kevés lenne.
Aszony gépében van egy 4Ghz-n futó i5 (i5 2500) és egy GTX770 2Gb + 8Gb ram. Ez nem tudom mire elég 1080p-ben.Ha vinné maxon/ultrán nagyon pici kompromisszumokkal (pl. árnyékok kikapcsolása) akkor nem kell upgrade. Na mindegy, majd szerdán meglátjuk. :)

(#869) PadaVaJ


PadaVaJ
tag

Nekem eddig fel sem tűnt, hogy 2 HÉT lesz a teszt! :DD
June 10 - june 24. (azt láttam, hogy tobb mint 1 hét).
Eddig lusta voltam a naptárban megnézni. Inkább a változásokat nézegettem.

[ Szerkesztve ]

A parti végén a gyalog és a király is ugyanabba a dobozba kerül.

(#870) Angel1981 válasza #40993792 (#857) üzenetére


Angel1981
veterán

Arról nem is beszélve, hogy attól, mert most elhalasztották, a harmadikban simán megléphetik. :)

(#873) L4mie


L4mie
veterán

Ő ÜGYESEN TOLJA A SCORPION-T nem úgy mint én, hogy 2mp-es köröket.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#875) L4mie válasza #40993792 (#874) üzenetére


L4mie
veterán

amúgy nem értettem, a 18 as penetrációval hogy lehet átütni bármit. De azért sebez.
El kéne olvasnom a fegyverek/töltények mechanikáját itt is :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#877) Vitiris válasza L4mie (#875) üzenetére


Vitiris
aktív tag

A scorp gyakorlatilag "rakétát" kis sebességű löveggel lő, csak robbanó lövedéke van. Azért sebez így! Splash sebzése is van.

(#878) L4mie válasza Vitiris (#877) üzenetére


L4mie
veterán

Noh erre tippeltem :P csak hangban nem volt túl rakétás.
Akkor ha az átmegy akkor sok modult-legénységet sebez, ellenben +2 tier-es MBT-ket már nem nagyon sebzett...érthető is.
Noh sebaj várom, hogy tudjak gamelni egy picit, majd csütörtökön szerintem...

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#879) Micsurin válasza #40993792 (#872) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Már szedem is :R :R Már várom a holnapot !!!!! :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#880) Micsurin


Micsurin
nagyúr

SZerver gondjaik vannak ? 50-55 kb/sec a sebesség , nem nincs a launcherben lekorlátozva :Y ötletek ?

Na végre , érdekesen tölt az biztos :D nagyon durván ugrál a sebesség :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#882) L4mie válasza Micsurin (#880) üzenetére


L4mie
veterán

gondolom picit terheltek a szerverek, van még időd :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#883) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Jó csak Digi 1000 , meg SSD-re teszem , Win mellet elfér :) és kicsit érdekes , hogy 1 MB alatt húzz :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#884) lofagi


lofagi
addikt

Jó ez a kép! :]

Mintha nagyobb érdeklődés lenne az EU-ban. :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#885) jano_77 válasza Micsurin (#883) üzenetére


jano_77
nagyúr

nekem is felment 1.1 MB-ig, aztán vissza csökkent ugyan azzal a lendülettel 500-600KB/sec körülire és azzal szedi :-(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#886) Micsurin válasza jano_77 (#885) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Megtudlak érteni :) :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#887) Angel1981 válasza lofagi (#884) üzenetére


Angel1981
veterán

WOW! EZ tényleg jó! :R

Itt is látszik, hogy az amcsiknak a repülő és a hadihajó a győzelem szimbóluma, nem a tank. :)

(#888) mikron


mikron
tag

:DDD Hasít rendesen. :DDD Karácsonyra lejön. :C

(#889) Micsurin válasza mikron (#888) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:C A klubban :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#890) Motyi válasza mikron (#888) üzenetére


Motyi
senior tag

Holnapig van időd :DDD Nekem 6 perc alatt lejött, nem vágom miért van hogy valakinek csiga, másnál szuper gyors. :F

(#892) Telda válasza lofagi (#884) üzenetére


Telda
addikt

Érdekesség hogy az EUban több mint kétszer annyi tank kilövéséhez, nem kellett kétszer annyi lőszert felhasználni, mint USben, szóval az EU játékosok jobban céloznak :DDD .

(#894) jano_77 válasza #40993792 (#891) üzenetére


jano_77
nagyúr

és hol lehet állítani? launcherben vhol?
szánalmas most már csak 3xx KB-al jön :O vicc

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#896) Micsurin válasza Motyi (#890) üzenetére


Micsurin
nagyúr

11GB 6 perc alatt ? :U SSD-re szedted ? Milyen nettel ? :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#897) TESCO-Zsömle válasza Micsurin (#896) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

1Gbps, másba nem fér bele akkora tempó.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#899) Met válasza #40993792 (#893) üzenetére


Met
nagyúr

Már nem aktuális?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#900) Micsurin válasza TESCO-Zsömle (#897) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nekem 1000-es Digim van , és SSD-re töltöm a játékot , 500kb/s , csak ezért kérdeztem :W Lehet nem egyedi de nagyon bosszant.

@Zsolt_72: Ez csak rontott , most 329 :D

Nem baj , a fele lent van :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.