Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#902) Met válasza #40993792 (#901) üzenetére


Met
nagyúr

Hmm, amikor először kattintottam a fórum főoldal jött be, azért gondoltam hogy már nem aktuális.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#904) Motyi válasza Micsurin (#896) üzenetére


Motyi
senior tag

500 Mbit-es net (upc), ezzel jött kb. 32 Mb/s sebességgel. Ez kb 5,7 percet jelent. De ez csak a fele az 500 mbit-nek, ha maxon engedi a játék szervere/torrent (nem tudom honnan megy alapban) akkor 3 perc alatt lent van. És igen SSD, de egy normál vinyónak is sétagalopp ez a tempó. :)

(#897) TESCO-Zsömle Gigabites nettel 1,5 perc se lenne leszedni (ha nincs korlátozó tényező), mivel ott 125 Mb/sec sebességgel jönne a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#905) Micsurin válasza Motyi (#904) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Evo 840-re akarnám szedni (6-7 hónapos lehet ) 1000-es digivel , és 1mb alatt csorog :( Peer To Peer , az az torrent. De tekintve , hogy WiFi , N szabvány , 100mb add le , 80-90 közt kéne jönnie , még így is :O

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#906) BR-Steel


BR-Steel
tag

Több mint 5 órája szedem le és még csak a fele jött le. :((( 100-250 KB/s ez iszonyatos.

(#907) Micsurin válasza BR-Steel (#906) üzenetére


Micsurin
nagyúr

detto , éjjelre hagy a gépet , én is azt teszem majd :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#909) Micsurin


Micsurin
nagyúr

OFF !

(IMG:/dl/upc/2015-06/09/393699_zikjmfktlxxrcmrq_393699_shot_2015_04_06_12_25_53_thumb.jpg)(/IMG)

Takarítom a gépet , előkerült , na részben ezért hagytam abba :DDD Vajon itt van ilyen ? :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#911) Micsurin válasza #40993792 (#910) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De legalább nem léhűtö orosz fejlesztők :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#913) Micsurin válasza #40993792 (#912) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az 1 dolog , de nem fejlesztők :D (orosz pénz ? uh , ez is putony kezében van :D már láttom : T90 vs M1 :D )

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#915) Micsurin válasza #40993792 (#914) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Na azért az M1 kaphatna majd egy M1A2-es buffolt fejlesztett verziót :D (Akár prémként ha lesz ilyen , nekem az a szívem csücske :) )

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#916) jano_77 válasza Micsurin (#907) üzenetére


jano_77
nagyúr

én is hagytam a gépet éjszakára - asszony hála égnek nem vette észre, ki is tekerte volna a nyakam ;] - és mire felébredtem le is jött. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#918) L4mie válasza jano_77 (#916) üzenetére


L4mie
veterán

Nalátod...amúgy ezt a tegnapi sírást kb. úgy adtátok elő, mintha a tegnapi nap lett volna a EA#2 utolsó napja, nem pedig ma délután mondjuk 5-től lehet majd játszani.

Nekem se tudom mennyi idő alatt jött le, de reggel már seedeltem vissza 6MB-el....nem is értettem miért tölt olyan lassan be a WoT... :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#919) BR-Steel


BR-Steel
tag

O yeahhh 9 óra 57 perc alatt lejött. :DDD Az biztos a szerverpark nyúlcipőben van. ;)

(#921) Motyi válasza #40993792 (#920) üzenetére


Motyi
senior tag

Azért bízom benne, hogy a szerverek az EA2 alatt jobban fognak szuperálni mint a letöltés, és nem lesznek leállások.Már nagyon rá vagyok készülve, 3-kor lépek is melóból, hogy a teszt indulására kényelmesen felkészüljek. Kis sörike már be van hűtve, monitor letakarítva, fotel pozícionálva, minden adott, hogy 17-21 között fel se kelljen állnom. :D

(#923) Rellind válasza BR-Steel (#919) üzenetére


Rellind
senior tag

kb. 20 perc alatt jött le. 8MB/sec...

(#924) BR-Steel válasza Rellind (#923) üzenetére


BR-Steel
tag

120 megás nettel jött le ennyi idő alatt, :U remélem változtatnak majd a letöltési oldalon, senki nem akar 50-120 KB/s töltögetni.

(#926) lofagi válasza BR-Steel (#924) üzenetére


lofagi
addikt

Azért ne legyen már akkor probléma, hogy megjelenés előtt vagy egyáltalán a szerver fellövése előtt nem tudtad leszedni 10 perc alatt a 10Gigát.

Más

Amúgy nem úgy volt,hogy a EA#2-ben már a hétvégi "nyitva tartás" már 24 órás lesz?

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#927) PadaVaJ válasza lofagi (#926) üzenetére


PadaVaJ
tag

Kevés az ember!
Ha szét engednék ugrani, nagyon sokat kéne várni a csatákra.
Statisztikákat számolgatva, max 7000 ember lehetett.

A parti végén a gyalog és a király is ugyanabba a dobozba kerül.

(#928) Angel1981 válasza PadaVaJ (#927) üzenetére


Angel1981
veterán

Így van. :)

Majd talán az EA 3-ban hétvégén már 24-ben mehet.

(#929) Motyi válasza lofagi (#926) üzenetére


Motyi
senior tag

"Please note: these timeframes are not final and may be extended to up to 24 hours of testing at any point during the Early Access 2 phase."

(#930) lofagi válasza Motyi (#929) üzenetére


lofagi
addikt

Köszi a válaszokat. :] Így már érthető. EA1-ben is volt,hogy akár egy órával hamarabb nyitották a szervereket.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#931) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Na már várkozunk csak, tik tak tik tak :DDD sokára van még 5 :O

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#933) Micsurin válasza #40993792 (#932) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Na kb pont így érzem magam , de még 63 perc :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#935) Micsurin válasza #40993792 (#934) üzenetére


Micsurin
nagyúr

15 perc , már nagyon közel van :D csak eshetnék már neki a jenki ágnak :D Lesz ma vagy tier 3-4 mire lefekszem :D (lehet több is , nem tudom milyen nehéz lépni. )

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#936) Motyi


Motyi
senior tag

EU online

(#937) L4mie


L4mie
veterán

csak nehogy jöjjön az error code 3007

mindenesetre jó játékot nektek, én nem sokat leszek sajna EA#2 ben, de azért benézek :P

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#938) Micsurin válasza Motyi (#936) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R Meegyeek is ! :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#939) jano_77


jano_77
nagyúr

lehet, hogy hozzá nyúltak vmit az irányításhoz - egér - , de szerintem sokkal rosszabb lett!? Másnál mi a helyzet? Hiába állítgatom a csúszkát le-fel, ugyan olyan tetves lassan mozog a torony, lehetetlen így célozni rendesen!
MÁS:
nem tudom mit optimalizáltak, de nálam vmi nagyon gáz még mindig.
Szellem tankokkal kell küzdenem: konkrétan csak a láncukat és esetleg a toronyból egy kicsit látok. A saját csapattársaimnál van, hogy még a láncot sem! Készítettem screenshotot, hogy megmutassam miről is beszélek, de még most sem kerülnek a kiírt Mentett Játékok/ArmoredWarfare/ScreenShot mappába a képek, ugyanis TÖK ÜRES! :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#940) TESCO-Zsömle válasza jano_77 (#939) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

fraps?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#941) Micsurin


Micsurin
nagyúr

nos nagyon tetszik , de az , hogy a grafika Lowon és Ultrán is 10 és 50 közt ugrál nem tudom mi okozhatja , de tetszik a játék , 2 meccs végén m113 kiszedve full hp-ról , nem vesztettem semmit , majd pt-76 , 105 hp nekem neki 70 , erre feketeség , csak a HuD marad és gép restart kellet :Y

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#942) lofagi


lofagi
addikt

Szerintem érezhető az FPS javulás, nekem eddig HIGH és 1x élsimítás volt és akkor volt avg40 most ULTRA és 4x hozza ezt vagy még jobbat.

Van kis ikon a tank elején! :D

S érdekesség, hogy a dmg-et nagyon jutalmazza a program, a killt pedig annyira nem. Ez tetszik. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#944) Motyi válasza #40993792 (#943) üzenetére


Motyi
senior tag

Csatlakozom, tényleg jól fut a játék. Most direkt asszony gépén próbálom, 4 csatát mentem 4 különböző pályán, és átlag 45 fps megvolt, legrosszabb amit láttam 30 fps volt (minden ultrán, 1080p). A gép egy I5 2500 proci (nem egy mai jószág), 8 Gb ram, GTX 770 2 gb, SSD. Ha idővel tényleg tudnak érdemben optimalizálni akkor nem is kell gép upgrade-re költenem asszonykámnál, már a mostani állapot szerint is minden pöpec. :)

[ Szerkesztve ]

(#945) Telda


Telda
addikt

Hali!

Ha elindítom a laucnhert, a "My Games"-ban nincs ott a játék, tegnap még ott volt, mikor töltöttem...
Nem értem mi lett vele.

(#946) jano_77 válasza #40993792 (#943) üzenetére


jano_77
nagyúr

Képernyő mentés nálam továbbra sem működik sajnos. Screenshot mappa üres, hiába próbálom már bármit tenni a mappával - nem írásvédett elvileg.
Tudja esetleg vki, hogy hol tudom beállítani az elérési utat, hogy hová tegye a képeket!?
FRAPS vmi videós progi?

én azért azt simán elvártam volna az első kör után, hogy ennél jobban optimalizálnak, mert szerintem nem mindenki i7 procival ellátott gépen játszik és ez szerintem katasztrófa! De ami ennél is jobban bosszant, hogy hiába állítok a Grafikán a Settingsben, ezt nem menti el, bármit nyomok - APPLY, ACCEPT!?!
Ha esetleg újra indítom vmi miatt a játékot, akkor újra a HIGH beállításon van, ami miatt pedig piros tankok lesznek rózsaszín lánctalpakkal! Szerintem ez a beállítás változtatás nem csak nálam volt és nonszensz, hogy egy ilyet nem tudnak beállítani. Lehet ömlengeni a játékon, de szerintem EDDIG semmivel sem jobbak mint a WG :U
OK, volt amit változtattak, de megint az alapvető dolgokhoz nem nyúlunk hozzá!? MIÉRT? :(((

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#947) Motyi válasza jano_77 (#946) üzenetére


Motyi
senior tag

EA -->Early Access-->korai hozzáférés--> a fejlesztők direkt felhívják 25 helyen a figyelmet (és mi is a fórumon), hogy sok a bug/hiba, amit fokozatosan javítanak, általunk nem ismert sorrendben. Ennek tudatában Neked elvárásaid vannak...

(#948) lofagi válasza jano_77 (#946) üzenetére


lofagi
addikt

Szerintem nálad lesz a hiba. Nekem nincsenek ilyen hibák és menteni is tudok mindent, kedvem szerint.

Na mára ennyi sajnos, irány a meló, de a ma körök jól sikerültek, 13-ból 2 vereség! :D Jó oldalra tett be, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#949) jano_77 válasza lofagi (#948) üzenetére


jano_77
nagyúr

OK, még az is lehet, hogy nálam van a hiba.....DE mi!? Esetleg ha vki tud segíteni, azt megköszönöm. :U
Hiába próbálom a WIN ellenőrzését is a minimumra venni és a Users mappán JOBB KLIKK-el az írásvédettséget megszüntetni, ha újra rányomok, megint ott lesz a kis négyzetben a pici fekete "kocka" :((
Szal ha esetleg vkinek van bármi ötlete, hogy mi lehet a gond, szívesen venném a segítségét. :R

(#947) Motyi: mert ez nem arról szól, hogy milyen grafika, meg hány FPS, hanem szimplán a beállítások mentése. Ez szerintem lehet minimális elvárás egy játékosnak igen. Amúgy csak a Grafikára vonatkozó dolgokat nem menti el - vmi miatt minden újra indításnál újra minden HIGH beállításra kerül - de a Control és Sound beállításaim mentődtek. Ez hogy lehet? :F :U
Így minden újra indításnál szép piros tankjaim lesznek rózsaszín lánctalppal. :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#950) Vitiris válasza jano_77 (#946) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Szerintem megvan sérülve a configurációs file-od.

Próbáld meg hogy a \Armored Warfare MyCom Beta\ könyvtár alatti system.cfg.default és user.cfg.default fileokat visszanevezed system.cfg és user.cfg. Nekem nagyon úgy tűnik hogy egy tőről fakadnak a problémák, és ezért áll minden vissza neked defaultra. Nem lehet hogy régebben írtál valamelyik állományba?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.