Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1202) Vitiris válasza #40993792 (#1201) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Hát! Erre nem tudok mint mondani! :) Max tapasztalatból azt ha túl jó lesz akkor nerfelik :)
Amit csinál a WG a premium tankokkal az egyébként is üzleti csalás kategória szerintem :)
Megveszed mert milyen op igy hagyják kb 6 hónapig. Aztán visszanerfelik. Holott te ugye épp az OP-sága miatt fektettél bele.
Remélem itt ilyenek nem lesznek! És főleg soha lenem gyártott vagy még csak tervrajzon sem létező tankok.

[ Szerkesztve ]

(#1203) Angel1981 válasza Vitiris (#1202) üzenetére


Angel1981
veterán

Egyetlen prémtank volt a WoT-ban, amit nerfeltek, az SP - és akkor egy egész patch erejéig visszakaphattad az árát.
Én így "kerestem" cirka 1000 aranyat, mert 15% kedvezménnyel vettem, de teljes áron adtam e! :D

Minden más, OP-nak ítélt prémtankot (pl. Type 59, E-25) kivettek a shopból, és annyi.
(Az megint más kérdés, hogy időnként már eleve "gyanús" egy érkező prémtank az avatott szemek számára, mert sejtetni engedi, hogy prémtankhoz mérten OP, és csak azért teszik be, hogy gyorsan jó sokat eladjanak belőle - legutóbbi példák; Cromwell B, T34 Rudy)

(#1205) scyllarus válasza Vitiris (#1199) üzenetére


scyllarus
veterán

A mail.ru rengeteg pénzt öl bele, direkt a wg piacát akarják és nyilvánvalóan nem fogják az ő hibáikat elkövetni. (arrogáns vagy töketlen staff). Itt biztosan foglalkoznak a visszajelzésekkel, mert ezzel is gyengítik a rivális pozícióját.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1206) Vitiris válasza Angel1981 (#1203) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Mindegyik nercelve volt! A type59 főleg! Kivették, aztán fordulási sebesség nerf, penetration nerf, utoljára pedig cammo nerf! Az első nerfelt prem a Löwe volt. 2x gyorsabb volt, nagyobb pen aztán kapott páncél nerfet, de abból valamennyit visszakapott. És sorolhatnám. Nincs olyan 8-s prem ami nem volt nerfelve. És most az összes megint lesz. Pen nerf.

A kisebb prem tankoknál már árnyaltabb voltak a nerfek. De mindet érintette ott is.

Csak példa!
Patch 8.2
"Type 59:
Increased the traverse speed from 45 to 46 deg/sec.
Reduced the gun dispersion during vehicle rotation by 5%.
Reduced ground resistance by 10%.
Changed the NORINCO 12150L engine tier from IX to VIII.
Repair cost of NORINCO 12150L engine has been increased by 22%.
Weight of the hull increased from 15400kg to 16478kg.
Armoring of the Type 59 turret increased from 104mm to130mm.
Armoring of the Type 59 hull sides decreased from 65mm to 60mm.
Reloading time of the Type 59 100mm gun increased from 8.0 sec to 8.7sec.
Increased the aiming time for the 100 mm Type 59 gun from 2.86 sec to 2.9 sec.
Increased the damage value of the Chuan bei-412 shell from 230 to 250 points.
Increased the penetration value of the Chuan bei-412 shell from 175mm to 181mm.
Increased the damage value of the Chuan chao-412 shell from 230 to 250 points.
Increased the penetration value of the Chuan chao-412 shell from 235mm to 241mm.
Increased the tower traverse speed from 45 to 46 deg/sec."

De többire is rákereshetsz nyugodtan. Ez sima üzleti csalás kategória. Kb olyan mintha vennél egy mobiltelefont ami tudja ezt+ezt! Aztán egy sima firmware frissítésnél lebutítanák! Mit tennél?

(#1207) Vitiris válasza #40993792 (#1204) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Igen igen! Én is olvastam. És ezért is nagyon bizakodó vagyok.

Ami a wotban ment az már a nevetségesség határát súrolta. A világháborús tankok küzdenek koreai háborus tankokkal?
Egy szovjet t34 megeszik egy Tigrist??? holott az arány 1 tigrisre 20db t34 jutott. STB. Közben hangsúlyozzak hogy mennyire utána járnak a dolgoknak.- Nevetséges. Aki továbbra is cheatel akar játszani az majd marad a wot-nál. (Igen még a 8x zoomnál nagyobb zoom is cheat) Akinek pedig ebből elege volt az majd szépen áttér valamelyik konkurenciára.

(#1208) Vitiris válasza scyllarus (#1205) üzenetére


Vitiris
aktív tag

És nem is a mail.ru miatt csak!
A fejlesztő cég amerikai. Kötik bizonyos törvények, mint amerikában az online játékokra van egy tucat.
Az hogy eladok valamit, majd mikor egy csomóan beruháztak rá, szépen valami teljesen mást csinálok belőle, hamar pereskedést vonna maga után.

[ Szerkesztve ]

(#1210) Vitiris válasza #40993792 (#1209) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Igen ebben igazad van! Ügyesen megfogalmazták az EU-s EULA-t!
De pont ezért teljesen más az USA-ban, és más ÁZSIAban.
Ők sem ennyire hülyék. Különben nem folytathatnának pénztranzakciókat.

Radikális eltérések vannak régiós szerverek között még tankokban is.
Mind1 is örülök hogy megszabadultam attól a bughalmaztól.

[ Szerkesztve ]

(#1212) Vitiris válasza #40993792 (#1211) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Hát én is kipróbáltam :DDD Egy csomó pályán ráadásúl dronok is repkednek :) Artyval nagyon könnyű kiszúrni őket. :)
Más: Hogy mennyire részletes 1-2 dolog, a grafikáról esett már szó.
De a hangoknál, ha a motor sérül, a sérülés nagyságától függően változik a hangja, van hogy csak krahácsól. :) Ezt megfigyeltem torony vagy lánctalp sérülésnél is. A lánctalp egyébként is más hangot ad más burkolaton.
A motorsérülésnél a grafika is zseniális. Elkezd a motort melegedni, ez is elég látványos elem.
Nagyon finom megoldások vannak, szinte minden nap felfedezek valami kis aprócska unicumot.
A baj hogy néha ezekben való gyönyörködés közben hip-hop kiszednek :DD

[ Szerkesztve ]

(#1213) TESCO-Zsömle válasza #40993792 (#1204) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Úgy gondolom, a rendszeresítés ténye egy meghatározó dolog (most) az Obsidiannál azt illetően, hogy bekerülhet-e egy tank a játékba, vagy sem.

Erre azért a Teledyne Light TD rácáfol, azt se rendszeresítették soha sehol.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1214) Angel1981 válasza Vitiris (#1206) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez rebalansz, nem nerf.
Van, amit csökkentettek, van, amit növeltek.

És igen, lehet, hogy az ősidőkben ilyen előfordult, de én is lassan 2,5 éve játszom, és alatta ilyen nem volt.
Pl. még az "általános TD camo nerf" esetén is a prém TD-k camojához nem nyúltak, és ezt külön kihangsúlyozták.

Félreértés ne essék; nagyon drukkolok az AW-nek, hogy tökön rúgja a WG-t, akkor talán összekapják magukat kicsit, de azért kígyót-békát ne kiabáljunk rájuk.

[ Szerkesztve ]

(#1215) Micsurin válasza Vitiris (#1207) üzenetére


Micsurin
nagyúr

No No No ! Egy T34-85 , megfelelő távról , jó gunneral, IGENIS képes jobb létre szenderíteni a Tigrist :)

@iscyllarus: Ja és mi lesz az után , ha esetleg a WoT (kb 0 az esélye , de tegyük fel ! ) kiszáll az egyenletből , WT-vel nem fognak harcba szállni mert más , akkor ? elindulnak a WoT irányába... Arany skullo stb... :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1216) Vitiris válasza Micsurin (#1215) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Az a t34-85 :) És nem a t34! Ami max karcolgatta még oldarol sem vittá át csak hátulról.

(#1217) Vitiris válasza Angel1981 (#1214) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Ja hogy rebalance! :D :D
Nézd meg mit növeltek és mit nerfeltek.
Tedd serpenyőbe a egy med játszhatóságánál!
De hívhatod akárhogy, összességében elcseszték.
Ha az kell hivatalosan hogy védhető legyen egy átverés hívjuk rebalancednek, ami 1 év után jön amikor megvették 4-500 000-n :D Számomra ez akkor is szimpla lopás :)
Tegyél a telefonodba egy memoriakártyát, de ragaszd le a fényképező lencsét! Ez is rebalance :)

Most mindenhez nyúlnak! Nyugodj meg! És fogadd is el! Ez üzleti stratégia. Ha minimum 1 éves egy prem hozzá fognak nyúlni.

A JTG8.8-nál nem volt credit nerf??

(#1218) Micsurin válasza Vitiris (#1216) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Akkor azt írd , mert a T35 kva tág fogalom , olyan mintha itt bent lenne az összes M1 , én meg csak M1-et írnék :P

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1220) Vitiris válasza Micsurin (#1218) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Bocs! nekem a t34 az egy, t34-85 kettő. De abban igazad van ezek legalább léteztek :) Csak nem ilyen paraméterekkel :)

(#1221) scyllarus válasza Micsurin (#1215) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem az a céljuk, hogy kiszálljon a wg, az kb. lehetetlen. Csak harapni akarnak egy kisebb-nagyobb (na jó, inkább jó nagy) szeletet a koncból, és oda nem tudtak bejutni. Rengeteg pénzről van szó, ezt tudjuk. Ennyi a sztori.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1223) Motyi válasza Vitiris (#1217) üzenetére


Motyi
senior tag

Nem tudom, de nekem van T34, 112, FCM 50t és egyikhez sem nyúltak hozzá pedig bőven több mint 1 éve vannak a játékban. A type 59-hez pedig hozzá kellett nyúlni, mert túl op volt. Hogy szándékosan került túl op tankként a játékba vagy egyéb okok miatt azt meg lehet találgatni, de felesleges, soha nem fogjuk megtudni. Felnőtt emberek vagyunk, én itt és és a WoT-nál is elolvastam az EULA-t és ennek elfogadása után költöttem a játékra, pl. a woT esetében kicsivel több mint 2 év alatt úgy 400k-t. Ha valaki ezt nem teszi, tehát tipikus ostoba ember az meg is érdemli ha meglepődik egy nerfnél. Ettől függetlenül jelenleg nekem is szimpatikusabb az AW, de ne legyünk naivak, ők is pénzből élnek, itt is lesznek olyan megoldások amik nem fognak mindenkinek tetszeni, ha nem is az elején, de ha sikeres lesz biztos. De ha javasolhatom, itt ne a WoT-ról beszélgessünk, arra van más fórum, inkább élvezzük ezt az új játékot és ezzel kapcsolatban osszuk meg tapasztalatainkat. :)

(#1222) Zsolt_72 Annyit még hozzátennék, hogy remélem a BOT témakörrel is komolyan fognak foglalkozni, és zéró toleranciával és nem tökölődve fogják kezelni (feltételezem itt is lesznek bot programok). Engem a WoT-ban ez nagyon idegesít.

[ Szerkesztve ]

(#1225) scyllarus válasza #40993792 (#1224) üzenetére


scyllarus
veterán

Amennyiben én, így félig-meddig kívülről látom, ez a játék a sebzést díjazza elsősorban, a győzelmet meg alig. Ezzel a botok gondban lesznek... Itt nem lesz olyan, hogy egy toronyforgató bot majd összeszedi a győztes csapatban a 3-400xp-t, pedig semmit sem csinált. "Odaát" voltam egyszer egy olyan csatában, hogy patch után a csata 2. percben kidobott a játék. Mire legyalultam a modokat és visszajelentkeztem, megnyertük a csatát. Majdnem 1.000 xp-t kaptam a semmire (talán egy sebző lövésem volt az elején, nem emlékszem pontosan) a duplázóval. Na, ilyen itt nemigen lesz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1227) Angel1981 válasza Micsurin (#1215) üzenetére


Angel1981
veterán

Annak az esélye, hogy a WoT megszűnik mondjuk 10 éven belül, kb. annyi, minthogy az Apple becsődöljön. :)

Ezzel még teoretikusan sem kell foglalkozni, én azt mondom. :N

(#1228) Angel1981 válasza #40993792 (#1222) üzenetére


Angel1981
veterán

"Még az elitizmus kérdéséhez egy adalék: mielőtt valaki azzal jönne, hogy "persze, ti piroskák-sárgácskák ellenzitek a saját gyatra eredményeitek miatt a WN vagy XVM jelenlétét" - kiváló képességű, tehetséges és erős statisztikájú játékosok is megfogalmazták azt, hogy köszönik, de nem kérnek többet abból, ami mostanra lett a szebb napokat látott WoT-közösségből. Javarészt az eredmény-hajhászás miatt, amire kvázi rákényszerít a nyílt stat, miközben megöli az élvezetes játékot és a másik ember lenézésére vezet. Ezt bizonyos értelmi szint felett nehezen tolerálja a legtöbb ember."

Teljesen egyetértek!
Az utolsó 500 csatámban 2300 WN8-at hoztam, ami már a kék-lila határ környéke, mégsem élvezem úgy a játékot, mint anno.
Biztosan tudom, hogy nem a témától sokalltam be, mert streameket, replayeket, ismertetőket ugyanolyan szívesen, és ugyanolyan mennyiségben nézek, mint anno, NEM!
Egyszerűen kiégtem ettől az állandó kompetitív játékmenettől, mivel a WoT csak PvP játékmenetet kínál, és ott van még, amit említettél, a nyílt statok....

Tudom, tudom, ez csak játék, mégis valahogy nem tudom klasszikus értelemben vett JÁTÉKNAK felfogni, ahhoz túlságosan verseny orientált - és azt is tudom, hogy nagyon sokan vannak ezzel így még, mint én.

Valahol tisztelem azokat, akik 1000, meg az alatti WN8 ellenére egyszerűen "csak úgy" le tudnak ülni elé bármikor, és menni pár kört, én erre képtelen vagyok, és ennek döntő részben a versengés az oka.
Nekem legalább 3, de inkább több óra kell hozzá, (ebből adódóan csak hétvégeken játszom) és frankón rá kell készülöm lélekben, illetve mentálisan - ebből lett elegem cirka 2,5 év után!

Ha nem is ENNYIRE rossz a helyzet, de sajna konvergál hozzá. :D :(((

Hogy itt is ez lesz?
Lehet, de itt lesz opcióként PvE, ahol elvileg bármikor ki lehet engedni a gőzt - kooperatív játék a gép ellen? YESSSS!!! :R
(Hogy a WG is ígér PvE módot? Nos, talán jövő Karácsonyra lesz belőle valami. Talán....)

(#1229) scyllarus válasza Angel1981 (#1228) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezt én megoldottam. Wot uninstall, csak a tesztszerver van fent. Ha néha kedvem támad hozzá, bármelyik járművel, minden teher nélkül gurulok ott pár kört. Ráadásul az orosz szerós accommal, szidják csak a ruszkikat, ha bénázok :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1231) Micsurin válasza Micsurin (#1215) üzenetére


Micsurin
nagyúr

olvasstok el megint , majd iscyllarusét is , és érteni fogjátok , ő a(z) "WoTosodás"ról (Tessék fel venni az AW-s szótárba ;] ) beszélt , én erre reagáltam.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1232) wall2


wall2
tag

Nevet, hogy lehet változtatni a játékban ? :U

(#1234) Vitiris válasza #40993792 (#1224) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Csak egy példa! Egy friss interjún belül!

-----------------------------------
*Az illegális modokkal kapcsolatban Storm azt mondta nincs megbízható módszer meggátolni a módosított fájlokkal való indulást.

*Storm azt mondja az olyan játékoknak mint az Armored Warfare és War Thunder, nincs szükségük a tiltott modok elleni küzdelemre mert olyan kevesen játszanak velük hogy nem akar rájuk senki se tiltott modot csinálni, de az olyan nagy projektek mint a WoT már jelentős piaccal rendelkeznek eladható illegális modok számára.
----------------------------------
Küzdelem?
Persze hogy nincs mert nyílt forráskódú motorral dolgoznak,Olyan szinten gyermeteg a kliens-szerver kommunikáció hogy szinte bármi megcsinálható, kivéve a fizikai hackeket.
Annyira simán megoldható lenne a módok korlátozása hogy ihaj. Csak nem akarják.
De tudnák mint ahogy megoldották az ESL-ben is. Azért szép volt látni hogy top playerek kaptak örökös bant.
Nevetséges hogy a kupák stb is mehettek, mehetnek csalásokkal.
------------------------------------------

Nyilván a wot maradni fog, Sőt a vezető helye is egy darabig.
Csak abban kételkedem hogy hozzáállásuk változni fog-e?
Mert ha nem akkor minden komoly ember otthagyja őket. Maradnak a vérpistikék akik egyre fejlettebb botokal játszanak egymás ellen.

(#1235) robogo81 válasza Vitiris (#1234) üzenetére


robogo81
aktív tag

W.O.T. manager 2020. :DDD
Már nem is kel játszani fizikailag,csak a csapatot küldeni a csatákba,és menedzselni a barakkot/tankot.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#1236) Angel1981 válasza Vitiris (#1234) üzenetére


Angel1981
veterán

"Nyilván a wot maradni fog, Sőt a vezető helye is egy darabig.
Csak abban kételkedem hogy hozzáállásuk változni fog-e?
Mert ha nem akkor minden komoly ember otthagyja őket. Maradnak a vérpistikék akik egyre fejlettebb botokal játszanak egymás ellen."

Ha jelentősen elkezd csökkenni a játékosállomány, muszáj lesz lépniük.
Első körben valszeg folyamatos akciózások lesznek, ha meg az nem jön be, akkor tényleg változtatni kell majd az alapvető hozzáállásukon - valszeg Strom, és SerB is visszavesz az arcából. :P

(#1237) BR-Steel


BR-Steel
tag

Elég harmatos ez a Chieftain :D nem dobok hátast tőle. Élesben biztos nem fogom megvenni, T-72 1000x jobb. :K

(#1239) mikron


mikron
tag

Már megint hatalmas a pingem. :(( borzalom így játszani. :(((

(#1240) h1mpi válasza mikron (#1239) üzenetére


h1mpi
nagyúr

bezzeg az FPS-ed lenne annyi, mint a pinged nem mérgelődnél :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1241) TESCO-Zsömle válasza mikron (#1239) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem mostanság WoT-ba vannak ilyen gondjaim. Akadozik a játék, villog a kis piros pötty, fel-felugrik a ping... Egyértelmű packet-loss, csak tudnám hol ereszt a rendszer...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1242) Vitiris válasza TESCO-Zsömle (#1241) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Használj pingplotter-t. Szépen megmutatja hogy szökik a jeled.a wot szerver login.p1.worldoftanks.eu.

SAimán lehet hogy a szolgáltatód valamelyik köztes szerverénél van a gond!

(#1243) TESCO-Zsömle válasza Vitiris (#1242) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tervezem, csak tegnap már nagyon késő volt. Ma be fogom tolni, mikor a legszarabb a helyzet és elküldöm a végének.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1244) h1mpi válasza TESCO-Zsömle (#1243) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Majd visszaírják, hogy portalanítsd a géped :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1245) TESCO-Zsömle válasza h1mpi (#1244) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor visszaírom, hogy Armored Warfare. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1246) wall2 válasza BR-Steel (#1237) üzenetére


wall2
tag

Az biztos, hogy simán beüti bármi. :D de a lövege nagyon pontos ez az egy előnye van. :U

(#1247) octopus666


octopus666
tag

Már itt is megjelentek a stat barmok. :D Tegnap este sírtak jó sokan, hogy ennyi vereségük nem volt mostanában " valami megváltozott 2 győzelem azóta csak vereség " :D ne a statisztikát figyeljék a fikuszok hanem játszanak rendesen. Remélem itt nem lesz olyan bolondéria mint a wot-nál. :K

(#1248) Angel1981 válasza octopus666 (#1247) üzenetére


Angel1981
veterán

Itt ki lehet kapcsolni a chatet?
(Még nem raktam fel, azért kérdem - mindig közbejött valami hétvégére. :) ).

[ Szerkesztve ]

(#1250) Angel1981 válasza #40993792 (#1249) üzenetére


Angel1981
veterán

Remek, köszi! :)

Igazából el is vártam, ha már a WoT-ban is ki lehet cirka 1 éve. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.