Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1102) L4mie válasza #40993792 (#1101) üzenetére


L4mie
veterán

Na igen szerveridő...tegnap barátnőm bealudt 10 kor, na mondom végre! lecsapok a játékra kihúzom a T64-et ,ha már fullos a 62....meg végre nem csak ilyen beugrom megyek két kört játék lesz, hanem figyelem a bugokat etc. noh, neeem 10 kor már nincs szerver...fene a pofájukat :P US volt, de ott meg újra kellett volna kezdeni, meg ki tudja milyen pingek vannak....maradt a WoTban balf*szkodás. :P és amit főleg érzek a két játék között a dinamika, AW sokkal dinamikusabb, utána a WoT valahogy lassú....

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1105) Angel1981 válasza #40993792 (#1104) üzenetére


Angel1981
veterán

Így van, a DM végül kellemes csalódás lett, pedig idegenkedtem tőle. :)

(#1106) tick


tick
aktív tag

Linux port van a tervek között?

Everything that has a beginning... has an end

(#1109) tick válasza #40993792 (#1107) üzenetére


tick
aktív tag

Nem EA alatt gondoltam, hanem hogy egyáltalán lehet-e rá terv :) A licenszelt cryengine verziójuk támogatja vajon?

Everything that has a beginning... has an end

(#1111) Motyi válasza #40993792 (#1110) üzenetére


Motyi
senior tag

A WoT is csak MAC-re érhető el Windowson kívül. Nem hinném, hogy lenne komoly igény Linuxos verzióra, de a készítők biztos felmérik várhatóan milyen fizetőképes kereslet lenne ott (olyan felhasználókról beszélünk akik kizárólag csak akkor kezdenének el játszani ha lenne Linuxos kliens) és ha több a várható bevétel mint a fejlesztési költség akkor lesz. Szóval én nem reménykednék.

(#1113) Motyi válasza #40993792 (#1112) üzenetére


Motyi
senior tag

Amúgy ne legyen igazam, legyen elérhető minden os alá, de reálisan belegondolva, ha lesz is az még akár évek kérdése is lehet. Én a leginkább kulcstényezőnek azt érzem, hogy mennyire sikerül optimalizálniuk a játékot (persze a balansz, tartalom mennyisége, support,stb mellett). Meg kell oldaniuk, hogy gyenge gépeken is elfusson élvezhető sebességgel (persze butítva).

Ja és EU server Online!

[ Szerkesztve ]

(#1115) lofagi


lofagi
addikt

Megszereztem végre a T-72-t, de megmondom őszintén nem vagyok tőle egyáltalán elájulva. A T-64 a maga nemében sokkal jobb volt. Ez nagy, lassú és eddig semmi nem pattant le rólam kb. Vicc, remélem az upgradek javítanak kicsit, de egyelőre csalódott vagyok.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1117) lofagi válasza #40993792 (#1116) üzenetére


lofagi
addikt

Hehe, van ez így, nem voltak jó köreim egyelőre Mr.Urallal. :D Tegnap sikerült megszerezni még, a munka előtt, de aztán ma csak pár kört tudtam tolni vele, talán ha 5 meccs van benne. Nagyon szemeztem a chieffel, de annak a t7es tankjához nagyon sokat kellene játszani, ami biztos,hogy nem fog menni. :D Most legalábbis nem.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1118) jano_77 válasza #40993792 (#1107) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pedig itt van már a küszöbön a Win10! Nekem már le is van foglalózva, regisztrálva. :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1119) L4mie válasza jano_77 (#1118) üzenetére


L4mie
veterán

szintén, bár nem hiszem, hogy nagy kompatibilitási problémák lennének 8 ról.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1121) jano_77 válasza #40993792 (#1120) üzenetére


jano_77
nagyúr

igen ezt írták :K
azt hallottam, hogy az a terv, hogy megoldják azt, hogy mondjuk egy applikációt megírnak PC-re és ugyan az fog működni a telefonon is - mondjuk akinek Windos Phone-ja van persze - pl, ha egy játékkal PC-n játszol és elmented, akkor telefonon megnyitva ugyan onnan tudod folytatni. Illetve, hogy excell, word mondjuk telefonról fusson - ugyan az mint ami PC-n is fut - és csak a telefonról mondjuk nagyobb kijelzőre küldést kell megoldani és már nem is kell a PC. nem tudom érthető voltam-e, lehet belebonyolódtam kissé :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1123) Angel1981 válasza lofagi (#1115) üzenetére


Angel1981
veterán

Ha így van, akkor fogd úgy fel, hogy nem fogják nerfelni! :))

Én már tudatosan nagyon óvatosan fogok haladni ebben a játékban, és kerülni fogom a túl erős tankokat, mert azokra csak idő kérdése, hogy mikor sújt le a nerfhammer - tanultam a WoT-os hibáimból. :P
(Tudom, ez nem wot, de az elvek itt is ugyanazok lesznek, ezt látatlanban kijelentem.)

(#1124) jano_77 válasza Angel1981 (#1123) üzenetére


jano_77
nagyúr

persze, majd jön a sok sírás, hogy mennyire erős, OP egy adott tank és a készítők, hogy ne veszítsenek el sok playert, már nerfelik is. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1125) mikron válasza jano_77 (#1124) üzenetére


mikron
tag

Ezt meg kell cáfolnom. :DDD Ez nem WOT itt sírhatnak egy tank végső formája még messze nem az ami itt van, amúgy meg teljesen más üzletpolitikát folytatnak. Sokan nem tudják de ez a cég hatalmas pénzeket kap a wargaming elbújhat mellette.

(#1126) Angel1981 válasza mikron (#1125) üzenetére


Angel1981
veterán

Az elvek itt is azok lesznek, ne legyenek kételyeink.

Ha egy tank erős, sokan fognak játszani vele. Ha nagyon erős, akkor nagyon sokan, és nem azért fognak folyamatosan új tankokat berakni, hogy továbbra is a meglévőkkel játsszanak az emberek, hiszen azok úgyis OP-k.

Arról nem is beszélve, hogy már rövid távon is unalmas lenne a játékosok számára, ha oldalanként 5-5 azonos tank van, lásd. pl. régen a a Hellcat és a KV-1S a WoT-ban - gyakorlatilag nem volt olyan csata az adott szinten, hogy oldalanként minimum 2 ne lett volna belőlük, de a 3-4 sem volt ritka.
Ez ott is tarthatatlan volt, itt is az lesz, ha előfordul.

(#1127) BR-Steel válasza mikron (#1125) üzenetére


BR-Steel
tag

Erről én is olvastam valamelyik amerikai fórumon ott felvetették, hogy itt nem az lesz mint a másikon, hogyha nem tudod átütni a másikkal töltöd az aranyat. :D :D Használni kell kicsi gyereknek a koponyáját mit is kell tennie és hol lövi meg a másikat. :C :C

(#1128) BR-Steel válasza Angel1981 (#1126) üzenetére


BR-Steel
tag

Ez az ami itt nem fog lenni, pont erről beszélt Feargus Urquhart és Darren Monahan . Példaként említett a wot és a war thunder hibáit és ezt nem is akarják megvalósítani. Mivel minden tanknak lesznek előnyei és hátrányai, pont ugyanúgy mint az mm, prémium fiók, és az arty kérdés. :U

[ Szerkesztve ]

(#1129) Angel1981 válasza BR-Steel (#1128) üzenetére


Angel1981
veterán

Csakhogy egy tankot pusztán belső teszteléssel lehetetlen pontosan egyensúlyozni, csak megközelítőleg.
Játékosok tízezrei, és csaták milliói kellenek hozzá, és ilyenek itt is lesznek, legfeljebb nem fognak annyit várni egy tank rebalaszolásával, mint a WG.

Az is biztos, hogy a kezdeti szakaszban különösen sok ilyen eset lesz, lehet készülni lélekben!
Aztán majd ahogy szépen lassan, 1-2 év alatt kiforr a játék, úgy fognak ezek háttérbe szorulni - a WG-nél is manapság sokkal kevesebb ilyen eset van, mint 2-3 évvel ezelőtt.

A másik, hogy ígérgetni bárki tud.
A WG nyílt titokként kezeli, hogy egy-egy ágban azért van általában legalább 2 sz*r tank, hogy az embereket free xp elköltésére sarkallja, és hasonló okból van az is, hogy kb. minden második újonnan berakott ág tartalmaz legalább 1, de inkább 2 nagyon jó tankot.

Ez a csapat is a pénzért csinálja, a részvényeseket meg végképp csak a negyedéves kimutatás érdekli, úgyhogy "ne aggódjunk", lesznek itt is "piszkos kis trükkök", max. addig nem, amíg kezdeti stádiumban van, és át akarja csábítani az embereket a WoT-tól.

És végezetül: nem, nem vagyok WG által fizetett troll, meg elvakult WoT fan, (sőt, ez a játék már sokkal jobban érdekel, mint a WoT) csak egyesek nagyon rózsaszín felhőbe burkolózva látják itt az egészet, és ezt ki kell igazítani, úgy kisebb lesz később az esetleges csalódás.

(#1130) L4mie válasza Angel1981 (#1129) üzenetére


L4mie
veterán

kár, hogy nem vagy, pedig megkérdezném hogy lehet bekerülni a fizetett trollok körébe :D

amúgy nagyjából egyetértek.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1131) wall2


wall2
tag

A lényeg senkit nem érdekel a wot és a warthunder ez Armored Warfare topik. :K :R

(#1132) L4mie válasza wall2 (#1131) üzenetére


L4mie
veterán

ez tény, de összehasonlítani lehet, amúgy meg holtidő van :P :R

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1133) wall2 válasza L4mie (#1132) üzenetére


wall2
tag

Bizony az van. :D De az biztos ebben a játékban nagyobb potenciál van, mint a másik kettőben minden téren.
Elég ha megnézzük mennyit buktak a konkurens játékok a piacon. :K

(#1134) Angel1981 válasza wall2 (#1131) üzenetére


Angel1981
veterán

Tekintettel arra, hogy az AW még annyira gyerekcipőben van, hogy sokszor még "kérdezni sem lehet", és a jelenlegi játékosainak a 80%-a ex-wotos, vagy még most is wotozik mellé, miért ne? :)

Max. ügyelünk arra, hogy OFF-ba tegyük.

És igen, potenciál az van benne bőven, de milyen "bukásra" is gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#1135) Angel1981


Angel1981
veterán

(#1136) lofagi válasza Angel1981 (#1135) üzenetére


lofagi
addikt

Ez jól néz ki és már t2-ben a miénk lehet! :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1137) jano_77 válasza Angel1981 (#1135) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tuti megveszem, mert a WOT-ban is nagyon szeretem. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1138) Angel1981 válasza jano_77 (#1137) üzenetére


Angel1981
veterán

Egyáltalán nem biztos, hogy itt is ugyanolyan jó lesz. :D

(#1139) octopus666


octopus666
tag

Ma fognak menni a szerverek egyáltalán ???? :U

(#1141) Trentaro


Trentaro
tag

2015.06.16 - (17:38 CEST) The authentification server has more issues than previously anticipated. Currently we have no ETA on a fix. We will let you know as the situation develops.

2015.06.16 - (17:07 CEST) EU server is currently experiencing issues with authentification. The test will start a bit later today. We are actively working on correcting this issue.

nem kötelező megadni

(#1142) Trentaro válasza Trentaro (#1141) üzenetére


Trentaro
tag

Magyarán 17:07-kor azt írták, hogy gebasz van az azonosítással és késik az indulás egy kicsit, de 17:38-kor rájöttek, hogy nagyobb a gebasz mint hitték és nem tudják, hogy mikor lesz szerver.

Kutyafáját neki… :O

nem kötelező megadni

(#1144) BR-Steel


BR-Steel
tag

:(( Pedig milyen jó lett volna ma is menni. Már most hiányzik :K Talán holnapra jó lesz. :K

(#1146) Micsurin válasza #40993792 (#1143) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Emberek dolgoznak ott is :)) A szerverek is csak gépek :)) Na , akkor ma CS:GO , tegnap csak 5,5 juro volt :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1147) mikron


mikron
tag

Szovjeteknek mindig mákjuk van :DDD ott megy a játék 1000L

[ Szerkesztve ]

(#1148) jano_77


jano_77
nagyúr

ezt a szívást! gondoltam, ma nyomom kicsit és nem WOT-ozok, erre látom, hogy szerver nincs!? :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1149) Trentaro válasza #40993792 (#1145) üzenetére


Trentaro
tag

Ha kiesett időt akarok, akkor töményet iszok a sörre... :)
Amúgy igaz, hogy meglepően sokat mennek a szerverek itt az EA2-ben és a játék is remekül muzsikál, szóval nehéz rájuk morcosnak lenni. De akkor is akkor robbanjanak le a szerverek amikor nem érek rá játszani. :)

nem kötelező megadni

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.