Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15701) ughhh


ughhh
senior tag

A Heroic 10x -es szorzóink nem szoktak elfogyni, ha valakinek van kedve jöhet. Kb 1 órás elfoglaltság a 4 pálya és a kép szerint lehet farmolni.

[ Szerkesztve ]

(#15702) the_mad


the_mad
aktív tag

Srákok!

Egy indiszkrét kérdésem lenne. Nem tudja-e valaki, hogy az orosz szerverhez tartozó lootdog oldalról tudok-e vásárolni ezt-azt úgy, hogy én az EU szerveren tanyázok? Kvázi pár száz forintért kereskednek például festésekkel és igencsak jók is vannak köztük.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#15703) ughhh válasza the_mad (#15702) üzenetére


ughhh
senior tag

Csak ha RU accountod van, ha itt be tudsz lépni: https://awru.my.games/

(#15704) the_mad válasza ughhh (#15703) üzenetére


the_mad
aktív tag

Belépni be tudok, csak üres a profilom... Elmehetnek az anyjukba.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#15705) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Adtam még egy esélyt ennek a bugris bagázsnak. Kár volt. :(((

Szeretne valaki játszani?
Kérem ne tegye! Szeretnék lebeszélni minden új belépőt erről a foshalmazról. :(

Nézzünk egy egyszerű példát. Ha jó a global WR, akkor szopod a faszt. Teljesen mindegy mit, és hogyan csinálsz. :(

Holnap ugyanennyi csatát elindítok, de semmit nem fogok csinánli. Tippeljetek, mennyi lesz az a kibaszott WR? :F

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15706) gubabela válasza Kean_Sorbo (#15705) üzenetére


gubabela
senior tag

Oda se neki, én már régen feladtam. Minek szenvedjek vele, ha nem szórakoztat, idegeskedni meg nem szeretek. Viszont találtam pár ígéretes utódot (jó nem teljesen mert kell hozzá vr sisak de ha érdekelnek a páncélosok, akkor érdemes rájuk nézni. Kicsit másabb élmény benne is ülni) [link] Vagy ez is jónak ígérkezik [link]

(#15707) Kean_Sorbo válasza Kean_Sorbo (#15705) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Kommentár nélkül. :(((

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15708) the_mad válasza Kean_Sorbo (#15707) üzenetére


the_mad
aktív tag

Most már lehet statpadderkedni éjjel kettőkor :D Már minden tierben kipótolja botokkal a PVP meccseket, ha nincs elég játékos.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#15709) Kean_Sorbo válasza the_mad (#15708) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nem tudom mi kellene ahhoz, hogy egy csatát elindítsak. Nem véletlen az sem, hogy a játékosok 95%-a eltűnt.
Ritkán játszok pár hétvégi küldetéscsatát, aztán ennyi. Az meg kb. olyan mint a Szargaminges hajós játék. Unalmas.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15710) ughhh válasza the_mad (#15708) üzenetére


ughhh
senior tag

Azért ezt nem mondanám, 1-4 -ig talán.

(#15711) ughhh válasza Kean_Sorbo (#15707) üzenetére


ughhh
senior tag

Kommentátorral: nézd meg a sok killed a pindaddal, ezért zakó a csata :D

(#15712) scyllarus válasza Kean_Sorbo (#15709) üzenetére


scyllarus
veterán

Ne mondd már, hogy a wows unalmas. 2 perc alatt az egekbe löki a vérnyomást bármelyik csata :DD
Én csak azzal játszom már egy éve. Nem azért, mert jó, csak nincs más.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15713) Kean_Sorbo válasza ughhh (#15711) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Elég szomorú, hogy egyetlen gombnyomás nélkül jobb a WR, mint mikor minden csatában vért izzad az ember. (Egyébként csodálkozom, hogy inaktivitás miatt nem bannoltak. 24 csata nulla tevékenység, és ezt is engedi a játék.)
És még így is sikerült kétszer többet sebeznem, három embernél. Nem vicc! Gondolom valamelyik gyorsjárású nekemjött, ahelyett hogy kilőtt volna.

scyllarus: Van egy hajóm amivel csapatom, de az olyan lassú, hogy mire elérek valami fasza helyre, már alig van mit lőni. A kis háromszöges hajók kitorpedózzák előlem az ellenséget. :DDD

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15714) SpazzMaticus


SpazzMaticus
tag

A mai nappal megjelent "frissítéseket" és változtatásokat megnézve, most döntöttem úgy, hogy törlöm a játékot.
Egyébként sem voltam túl aktív mostanában, mert ez az újjónnan divat párhavonta induló PtW grindfesztek már nem az én ízlésemnek és korosztályomnak készültek, de az egyéb játékmechanikai változások sem nyerték el a tetszésem, hogy finom legyek. Erre tett még rá egy lapáttal a mai többek közt a számomra kevés maradékként szórakoztató PELE-löszeres - köztük sok fáradsággal kigrindelt - gépek szétbaszása, és a jövőbeni szándékuk, hogy a gépágyúkat is "megjavítják". MBT-zni meg MBT-zen a f@szom, azt csináltam más játékban évekig...XD

Én ezennel ezt a játékot letudtam végleg. LNG-klánnak köszönöm a lehetőséget, nyugodtan rughatnak ki a picsába ha kell a hely, (Kancsalborz néven voltam) én kiszálltam.

Maradóknak további jó játékot. 😉

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#15715) Kean_Sorbo válasza SpazzMaticus (#15714) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Sajnos nem csak te vagy ezzel így. Most már csak 2-3 hetente belépek egy kicsit lövöldözni. Szomorúan tapasztalom, hogy már egy PvE csatára is néha 3 percet kell várni.
A PvP meg hát na. Szombat este kb. 2 óra intervallumba lehet 15 vs 15 csatákat találni a 8 tier környékén. Aztán kb. minden csatában ugyanazokkal játszik az ember. Egy kis "család" alakul ki.
Kíváncsi vagyok mikor jut el addig az egész, mint anno az EU szerver.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15716) blanky


blanky
tag

Már a ruszkik sem játszanak?

(#15717) Kean_Sorbo válasza blanky (#15716) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Alig. A szerverösszevonással lehúzták a redőnyt. Nincs marketing, az egész mycom-os pénzlehúzást, nemtörődömséget nem nézték jó szemmel az oroszok.
Amíg az oroszéknál Project Armata néven futott ennyire komoly médiahátteret kapott a játék. Az orosz fegyverexpon külön standja volt, és tízemeletes bérházak egész oldalát borították Project Armata-s poszterek. Hajnal öt órakkor szarásig volt a PvP szerver, és nem laggolt egyik sem. Nem véletlenül mentünk át.
Azt a játékosbázist elveszíteni, pedig egy igazi mutatvány volt, de ez is sikerült nyomorúltéknak.
Aztán 150-250-es pinggel ki akar játszani? Már az igromarketet is kinyírták.
Szóval minden adott a végleges leállás receptjéhez.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15718) Kean_Sorbo válasza Kean_Sorbo (#15717) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Kikerestem két videót, azért az oroszok pakoltak bele pénzt és energiát rendesen. Szóval volt itt mindem ami a sikerhez kellett. Szomorú, hogy idáig züllesztették ezt az egészet. :(((

Épületeken reklámok Moszkvában.
Győzelem napi tankbemutatók.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15719) blanky válasza Kean_Sorbo (#15718) üzenetére


blanky
tag

Én nemsokkal azután hagytam ott a játékot, hogy összevonták a szervereket. Előtte inkább az orosz szerveren játszottam elég sokat. Nekem bejött az a stílus ahogy ők tolták....
Ezért furcsa, hogy már ők sem játszanak. Nem tudom mi történt, mert nem követtem a dolgokat, de szomorú látni.... :( :(

[ Szerkesztve ]

(#15720) Kean_Sorbo válasza blanky (#15719) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Igen szomorú, és én is az vagyok. Szerintem kevesen vannak a fórumon akik úgy szerették ezt a játékot mint én (azért is vagyok még itt). Egyenesen rajongtam érte. Nem véletlenül fektettem annyi energiát és pénzt bele. Én komolyan hittem abban, hogy túllépi a WoT-ot.
Nem jött be. :(
Nyugalom azért a WoT-tal nem játszok, már a garázs látványa is frusztrál. ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15721) zolo0525 válasza Kean_Sorbo (#15720) üzenetére


zolo0525
tag

Én nyomatom fel a ticcsre...legalább látják..páran.. Igaz,csak pve-t játszom - ru profilban néha global..

(#15722) Kean_Sorbo válasza zolo0525 (#15721) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nem lehet már ezt a folyamatot visszafordítani.
Ha valaki a régi játékosok közül fellelkesül, és beesik egy szaftos kis PvP csatába, a golyói visszahúzódnak a gyomráig. Már ha férfi az illető. Ha nő, akkor meg a térdéig nyúlik a csöcse.
Kidugod a bóbitádat a vak MBT-vel, 4-5 zöld, piros, és 40 sárga rakéta csapódik az arcodba. A pici kis golyócskák meg úgy pattognak az orrodon, mint a muslicák a kazánházban. Közben a gyalogos pirickák verik beléd a túloldalról a 100-200 sebzést.
Símogatják a kikapcsolódni vágyó lelkedet.
Sikerül elbújnod, túlélted, kifújod magad, töltessz egy stampedlit, megiszod.
Aztán próbálsz osonni, majd egy ottfelejtett manusz megszpotol, és megint kapod az áldást.
Mindig a Rambo 1 jut az eszembe erről. Aki már látta a filmet tudja miről beszélek.
Ezt nehéz lehet megemészteni. Menekül is vissza a WoT-hoz, ott legalább csak az arty van.

Azt sem értettem soha, hogy egy magas MBT miért lát kevesebbet mint egy lapos furik.
A furikoknak úgy is ott van az álcaelőnyük, használják ki.
De 300 méteres látótávval és 0% álcával hová lehet biztonságosan bemenni egy MBT-vel. Ott várnak rád a gyáva szarok 500+ méteres látótávval és 40-60 százalékos álcával.
Egy értelmifogyatékos volt aki ezt kitalálta, a másik értelmifogyatékos aki ez jóváhagyta, a harmadik értelmifogyatékos aki leprogramozta. Igen így nyomatékosítva.

Aztán sorolhatnánk tovább, de minek.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15723) zolo0525 válasza Kean_Sorbo (#15722) üzenetére


zolo0525
tag

Most telt be a pohár.Eu egyszerűen egy fos...Ru-n nekem semmi gondom nincs,az új pályát elsőre vittük át. eu-n ötödikre... Most léptem ki,globál 5 meccs,mind vesztes. Kilőhetetlen játékosok!
Profil törlést kértem,megy az értetlenkedés..

persze,pont olyan buzeráns félék kellenek moderátornak,mint pl. a spitfire_
yt-on is fent van

(#15724) Kean_Sorbo válasza zolo0525 (#15723) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Mindegy melyik accountoddal jelentkezel be, ugyanazokkal játszol.
Az viszont már nem mindegy, hogy Yellowkitty oldalára tesz be 80%-ban vagy a másikra.
Már néha a nevekből tudni, hogy mennyire lesz kalandos egy csata.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15725) the_mad válasza SpazzMaticus (#15714) üzenetére


the_mad
aktív tag

2x erősebbek lettek a gépágyús szörnyek, mint előtte voltak...

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#15726) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

No hát akkor Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!

Örömmel jelenthetem, hogy az idei számadás megtörtént.
Az éven 1 leírom EGY napon volt 50% felett a WR-em PvP-ben. :o Nem vicc, aki ismer az tudja, hogy ezeket nyílvántartom.
Az éves WR így 41% lett.
Azért rendesen megjutalmazott a játék a kitartásomért. ;]
Remélem nektek azért jobban alakult!
Na csákány!

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15727) zolo0525


zolo0525
tag

Boldog Új Évet Kívánok!

(#15728) zolo0525 válasza Kean_Sorbo (#15726) üzenetére


zolo0525
tag

Ünnepek alatt is kitett magáért.82.2 --> 79.8

(#15729) scyllarus


scyllarus
veterán

Boldog Új Évet mindenkinek!
Én május 21-én játszottam utoljára... Mindennap belépek, felveszem a bónuszt, nézelődöm. Majd kilépek :(

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15730) Delta91


Delta91
kezdő

Boldog Új Évet kívánok mindenkinek! ;)

(#15731) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Na akkor az új év. Semmi változás.
A listában nincs benne egy csata, ami Frontline természetesen vereség és cirka 4800 sebzés.
Így a mai végeredmény:
18 bukó
9 győzelem
Ez kőkemény 33,3% Wr.
Átlagsebzés :3360 (ebben benne van a nullás, amikor a csapattársam kitolt a csata elején az ellenség elé, és az 5 db 7vs7 csata).
Ez alatti átlagsebzéssel neki se vágjon senki a PvP-nek, mert akkor 10%-ot sem éri el.
Egyébként úgy is üres a fórum, hát ezentúl az "eredményeimet" kiplakátolom.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15732) zolo0525 válasza Kean_Sorbo (#15731) üzenetére


zolo0525
tag

Globál is hasonlóan produkál a ruszki szerveren,folyamatos vereség épp most b*sztam ki a játékot.

(#15733) ughhh válasza Kean_Sorbo (#15731) üzenetére


ughhh
senior tag

Nem kell mindig nyerni :D JÁTÉK :DD
itt egy szösszenet, nem esz a fene :D

(#15734) Kean_Sorbo válasza ughhh (#15733) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Így van. Sőt az lenne a legjobb, ha egy nyertes csata sem lenne. Akkor nem lenne ilyen problémám.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15735) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Na, ma gyorsan csaptam 7 csatát.
Természetesen a töltőképernyő kifagyott, így két csataeredményt csak leírni tudok.
Kettő 15vs15 csata, a többi 7vs7.

Na szóval ez így 4137 átlagsebzéssel (2 győzelem, 5 vereség) 28%Wr-t ér.

Cold Strike T72B3 / 4650dmg / 2 kill WIN
Roughneck Type 96B / 3507dmg / 2 kill LOST

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15736) ughhh válasza Kean_Sorbo (#15735) üzenetére


ughhh
senior tag

Jókat dmgzel, szard le, hogy bukó, gondolom folyamatosan top 3 ban vagy.

(#15737) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Na működik a WR alapú MM 2.0 az, hogy a guta üsse meg aki ezt kitalálta. A szerverösszevonás egyik legmocskosabb hozadéka ez.
Miután leszopatott kb. 50%-ig, már megnyugodhat. Most már az sem baj, ha semmit sem csinálsz, csak normális játékkal el ne mozdulj arról a rohadt 50 százalékról, és legyen mindenkinek teljesítményítől függetlenül sikerélménye.
Még van egy kevés hátra az 50-ig, így még sokszor vért kell hugyozni hogy ne 20-30% legyen a WR.
Azért kellene még a játékba pár 3000-et sebző irányított rakéta, mert mostanában a HP-m csak 70 százalékát veszik ezek le, és szeretném ha ez egyszerre menne, meg még több semmibe vesző illetve hatástalan találat (gondolom ez a fasza szervereknek köszönhető).

Ez az etap:

41 csata, 46,3% WR, 3391 dmg átlagsebzés (igaz manapság a 7vs7 csaták korszakában nehéz ezt viszonyításképpen használni, bár az utolsó két csata is az 5545-ös átlagsebzéssel)

Ugye, hogy finomodik a szopatásmérő:

Aztán itt van két gyöngyszem replay, inkább nem fűzök hozzá semmit.


Replay.


Replay.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15738) ughhh válasza Kean_Sorbo (#15737) üzenetére


ughhh
senior tag

Ezen agyalsz miközben 1 éve megmondtam :D 50% on van a vr tartva és kész :D
Ezért nem lesz esport cím, ez nyuggeroknak készült mindenki egyforma, a kommunizmus alapgondolata :)
a dagi nem mer pvp-zni, mert az ősidőkből van kb 70% winratje.
Írok a supportnak, hogy aki nem pvp-zik, időarányosan valami logika alapján töröljék a winrate eredményét :D

(#15739) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Gondoltam megyek egy pár kört a Sprut-tal, de kénytelen voltam lerakni, mert olyan szopókára tett, hogy annak semmi értelme nem volt. Gondoltam az M8 jobban fog teljesíteni.
Az sem, de legalább saját tier-be rakott, és kb. a lövések fele már eltalált valamit.

10%. Itt feladtam.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15740) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Egyszerűen érthetetlen számomra, hogy mi történik ezzel a játékkal. Most nézzétek már meg ezt a találati arányt!
Hogyan tudnak lassan már mindent elrontani?

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15741) Kean_Sorbo válasza Kean_Sorbo (#15740) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Feladtam. Nyertek. Már nincs miért játszanom, semmi mást nem kap az ember csak a megaláztatást.
Úgy érzem most már tényleg kihal a topik.
Maradjon ez itt emléknek.


Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15742) the_mad válasza Kean_Sorbo (#15741) üzenetére


the_mad
aktív tag

Ahogy Csabi is mondta, felesleges ezen pörögni. Így van belőve a játék. A Wot ugyanez, a War Thundernél még lehet cselezni kis BR-ben, de nagyban ugyanez. A Wot-ban a játékos bázis több mint 60 százaléka rossz játékos a saját WN8 rendszer szerint, a maradék meg elosztozik a kevesebb mint 40 százalékon. Milyen csodát vársz ilyen arányok mellett?!? (Feltételezve, hogy itt is hasonlóak az arányok) Egyedül úgy lehet magas WR-t fenntartani, ha szerzel magad mellé másik 2 penge embert és 3 versenytankkal ledaráljátok az egészet.

[ Szerkesztve ]

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#15743) zolo0525 válasza Kean_Sorbo (#15741) üzenetére


zolo0525
tag

más.. igromarket rotty? csak a "B" verziót érem el,viszont az ajándékládát sem kapom meg.

(#15744) yodamester10


yodamester10
őstag

Srácok tudja valaki miért nem mennek a globál ops szerverek?

(#15745) ughhh


ughhh
senior tag

Discordon írjátok be:
Can you expect the Z costume and the Ukrainian crawler avatar in the game?
1 mp alatt törlik, fasszopó oroszok, remélem senki nem költ a játékram, még Te sem-

(#15746) ughhh


ughhh
senior tag

ezt írtam bannn:
My occupying post was deleted in 1 second. Are the Russians censoring?Only fools use the site.

(#15747) ughhh


ughhh
senior tag

Ezt elengedem, már régóta nem tolom hivatáskánt a játékot mert vannak gondok vele, fentebb kibeszélve. A fórum is halott.
A PH nak kötelessége lenne törölni az AW fórumot EU píszíség miatt, tegyék meg :R

(#15749) DVlad


DVlad
őstag

Mindent jól csináltál. Ügyesen toporzékoltál ott. Поздравление!
Itt inkább ne tedd. Благодарить!

(#15750) blanky válasza ughhh (#15747) üzenetére


blanky
tag

"A PH nak kötelessége lenne törölni az AW fórumot" --> mi ez a marhaság?

(#15751) -vitya-


-vitya-
őstag

játszik még valaki? :D én nemrég találtam rá újra (2016ban játszottam még) - ha lenne még aktív battalion lehet csatlakoznék :)

-=Витя=-

(#15752) scyllarus válasza -vitya- (#15751) üzenetére


scyllarus
veterán

A játéknál csak ez a fórum elhagyatottab :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15753) -vitya- válasza scyllarus (#15752) üzenetére


-vitya-
őstag

szuper :D
régen nagyon szerettem - mert jól esett, h volt benne PvE - eztán jött feleség, gyerek - és megakadtam a tier8ban.
Erre mire újra kezdeném, már senki se játsza :)

-=Витя=-

(#15754) ughhh válasza -vitya- (#15753) üzenetére


ughhh
senior tag

Engem bannoltak, de a régi klánomban jó volt a játékmenet.
M-B-T keress rá játékban vagy discordon, minden este volt party, heroic és pve jellemzően.
Heroic becsukott szemmel is ment, kezdők jól tudtak xp-t creditet farmolni.

(#15755) ritkaság válasza ughhh (#15754) üzenetére


ritkaság
tag

Miért bannoltak? Ha nem vagyok indiszkrét. :Y :F :R

(#15756) avirid válasza -vitya- (#15753) üzenetére


avirid
tag

még én is játszom ritkán 1-1 meccset, de hasonló okok miatt nem nagyon jut többre idő :). viszont szerencsére nekem már előtte összejött a tier10 is :)

(#15757) ughhh válasza ritkaság (#15755) üzenetére


ughhh
senior tag

9 hozzászólást tekerj vissza

(#15758) ughhh


ughhh
senior tag

Ennek a játéknak reszeltek, steam grafikonon naponta max 300-an tolják, nem hittem el.
Lejárt a fél év bann, benéztem, régi ismerősök, klán tagok 50-100 napja nem játszottak, DE qrva jót gurítottam pve rohangálás mindenkit majdnem lelövök, szórakoztató volt így fél év után. :DD

[ Szerkesztve ]

(#15759) vv5204 válasza ughhh (#15758) üzenetére


vv5204
senior tag

A PVE legalább használható maradt, nem kell fél órát várni mire csatába kerülsz?

(#15760) ughhh válasza vv5204 (#15759) üzenetére


ughhh
senior tag

Negatív :D pont jókor voltam jó időben, este nyugiban akartam még gurítani és jöttek a kárpótlások de egy 5 fős csapatot nem tudott összerakni az mm :DD

(#15761) ughhh válasza vv5204 (#15759) üzenetére


ughhh
senior tag

Valamit csináltak vagy esemény van, pikk-pakk van jó csata pvp, pve.
Valahogy lett 3k goldom nem tudom hogyan, klikkeltem BP-ra, zsákolva a kockás álcák.
80 hátralévő napról kezdtem, 34k bc-t összelőttem az ködös napokon, még valami meglepi is össze jöhet :D
Most jó a game, maradjon is így :K

[ Szerkesztve ]

(#15762) scyllarus válasza ughhh (#15761) üzenetére


scyllarus
veterán

Van több, mint 2 évnyi prémem, 10k+ goldom, nem bánnám, ha rendbejönne játék :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15763) Kean_Sorbo válasza scyllarus (#15762) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nem fog. Ugyanaz a fostenger van mint eddig, előre leosztott csatákkal. A klánokat most sem támogatja, meg nem is fogja.
Most vettem egy 3D-s processzort, ezért elővettem ezt a játékot is. Határozottan jobban fut ezzel, de csak ezért ne vegyen senki ilyet.
Viszont ez a direkt szopatás mindig is benne marad. Jókat lövöldözök, a WoT soha nem fog felnőni játékmechanikailag ehhez a játékhoz, de ennyire negatív eredménnyel igazából csak bosszant.
A legszarabb, a vak MBT-k esete. Ezt soha nem fogom megérteni. Miért nem lehet egy MBT-nek 450-500 méteres látótávja. A spotternek/lightnak ott van az álca meg a gyorsaság, ha azt nem tudja kihasználni akkor pusztuljon.

Ilyen eredmények születnek (lehetne jobbakat összelőni ha lenne látótáv, de így kínszenvedés minden nyíltabb pálya), nem enged a 25-30%-ból:

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15764) ughhh


ughhh
senior tag

Napi 2100 játékos :))
[Armored Warfare Active Player Count & Population (mmostats.com)]
El lesznek még évekig az újabb battle path újabb op tanok recepttel vagy elértünk a végére?
Míg van szar addig veréb is :D

(#15765) SpazzMaticus válasza ughhh (#15764) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Már tavaly, tavaly előtt is ekörül mozgott a játékosszám, a covid kicsit megdobta egy rövid időre +300-400-fővel, de ennyi.
Előtte meg már volt még alacsonyabb is...

Megtalálták azt a kicsi agyatlan bálnacsoportot ami az összes félévente megjelenő unbalanced szarjukat kérdés nélkül megveszi gyakorlatilag fix állandó jövedelmet adva nekik, de az egyébkent kis playerbase miatt a kevés és instabil a szerverpark, se érdemi javítás, se érdemi tartalom nincs többé.
Ezzel párhuzamosan és természetesen érdemi kritikát már nemhogy csak törölnek, de be is szántották az összes hivatalos és játékbeli fórumot is, a maradék esetleg gondolkodó játékosok és a készítők közti párbeszéd esélye abszolút nulla.
Nem is érdekli őket az egész, alapvető bug-ok vannak a game-ben évek óta, amig van az a pár tucat marha aki fizet addig gányolják valahogy, utána szerintem napok alatt fogják ezt lezárni...

Az utolsó 5-6-event receptje tök ugyanaz. Félevente "új" (igazábol az előző copy-past-je.. ) Battle path.
Abban permanensen emelkedő szintű grind, (egy-egy event-et free to play-ként már 3-4-éve is heroikus munka volt megcsinálni, de most már végképp esélytelen).
hogy biztos csak az maradjon aki fizet, fokozva ezt a megjelenéskor durván OP-járművekkel, ( a mostani "sztár" Buratino-t láttad ? Hihetetlen az egész hogy egy ilyen gép belekerülhet a játékba...XD)amiket természetesen mire a maradék "normál playerek" odaérnének gondosan nerf-elnek, miutan a bálnák kiszórakozták magukat vele szétverve a balanced PvP/E utolsó maradványait is, hogy szintén a nemfizetősek számára totál élvezhetetlenné tegye azt is.

Új fejlesztési ágak, térképek, mission-ök nuku, ezért végjáték nuku, bár a tech tree tankok már régóta nem sokat érnek, mindenre van sokkal jobb a -természetesen durván túlárazott- online shopban, vagy lehet venni a nevetséges "akcióikban"...

Ebben a játékban szerintem már tényleg maguk a fenntartók is azt várják hogy mikor lesz már vége... :D

Ez a játék egy borzasztó példája annak, ami majd lehet a WG, meg a Gaijin játékaiból az abban reménykedőknek, hogy amikor elkezd fogyni a playerbase -mint most mindkettőnél erősen- a végtelen pénzéhségük meg a játékmechanikai baromságaik, belenyúlásaik miatt, majd akkor megint odafigyelnek, és "normálisra" javítják azokat... :DD

Hát a lóf@szt. Így ahogyan mondod hogy : "Míg van szar, van veréb is". Még "kiszolgálják" (értsd: lenyúlják) azt a maradék pár ostoba "verebet", azt ennyi.

Ez a "játék" értelmes embernek már régóta csak egy max. jól induló de azután rossz emlék csupán, foglalkozni vele teljesen felesleges. :)

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#15766) ughhh válasza SpazzMaticus (#15765) üzenetére


ughhh
senior tag

Minden szavad arany :)
Fent van a game, néha gurítok egyet, de rendkívül bosszantó pve-ben, hogy 2-4 legújabb op szart betesznek mellém szakaszba, gondolják majd így terelgetnek a pénztár felé :DD

Burattino a bp első napján már ott trolkodott a "csapatban", be is írtam: wallet warrior morron :DD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.