Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) BXC0re válasza ughhh (#13000) üzenetére


BXC0re
csendes tag

Annyira remek lett az új PVE "tartalom", hogy 10 PVE meccsből 9 failed hard módban....
Így már azok sem fognak játszani, akik PVE pártiak. ;)

(#13002) myckey válasza BXC0re (#13001) üzenetére


myckey
veterán

Ez csak akkor probléma, ha a program miatt van.Annak a degeneráltsága okán.

Amennyiben a játékosok degeneráltak, az nem gond. :N

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13003) BXC0re válasza myckey (#13002) üzenetére


BXC0re
csendes tag

Eddig gyakorlatilag csak akkor volt vesztes egy PVE csata, ha nagyon degeneráltak voltak a játékosok, vagy offline. Most gyakorlatilag nem lahat bírni az ellenséggel. :) Egy-egy cap-re nem ritka, hogy 8-10 enemy poppol :(

(#13004) myckey válasza BXC0re (#13003) üzenetére


myckey
veterán

Számomra eddig nevetségesen könnyű volt a Hard -PvE csata, de nem vagyok ezzel egyedül.

Örömmel hallom, ha ezt módosították.

Ruszki tesztszerveren sokat nem láttam ebből, anno.

Az nem baj, ha nehéz megoldani, az a baj, ha a program nem teszi ezt lehetővé, de nem hiszem hogy erről szó lenne.
Persze én nem játszom az oroszon, elég volt belőle....Majd ha befut az EU -ra a frissítés, meglátom mennyire ver hanyat.
Mindenesetre klántársak nem hozták még fel, problémaként. ( kik már az oroszon tevékenykednek ).

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13005) scyllarus válasza BXC0re (#13003) üzenetére


scyllarus
veterán

Erre az a megoldás, hogy nem berohanni mind a körbe célpontnak, hanem 4-en jó pozíciót vesznek fel, az ötödik gyors tank meg triggerel egy átrohanással. Ez eddig is így működött bizonyos pályákon, és még fel is fogták a legtöbben.
Eddig az volt tuti bukó, amikor mbt nélküli csapatokat rakott össze, egyes pályákon így lehetetlen volt győzni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13006) nooop


nooop
csendes tag

Úgy kell az új patch mint vaknak a látás. :D Tier 10 ben már az ember befonja a szemöldökét mire csatába tud menni PVP ben. Jó lenne nagyon a játék de emberek kellenének nagyon, ami nincs. WOT-már a könyökömön jön ki "30.000" csata, ott is már csak a 3-ik gunmark a cél. Game Over. :DDD :DDD

(#13007) Franky74


Franky74
tag

Itt az új vicc!!
Miért fizetnék 12475 aranyat tier 5 prémért?? :Y

[ Szerkesztve ]

(#13008) scyllarus válasza Franky74 (#13007) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem egy T5-ért kérnek ennyit:

This bundle contains:
- Challenger 1 WOLF Tier 7 Premium Main Battle Tank
- Expeditionary Tank Tier 6 Premium Light Tank
- T-64AV Hunter Tier 5 Premium Main Battle Tank (Free Bonus!)
- 14 days of Premium Time
- 10 Platinum Battlefield Glory 12-hour Boost tokens
- 10 Platinum Fame and Fortune 12-hour Boost tokens

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13009) Franky74 válasza scyllarus (#13008) üzenetére


Franky74
tag

Akko' bocs benéztem! DE nem adnék jelen állapotában a játékért egy büdös buznyákot sem... :K

[ Szerkesztve ]

(#13010) myckey válasza Franky74 (#13009) üzenetére


myckey
veterán

Ez egyéni szoc. probléma, ami nem biztos hogy mást is érdekel. :N

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13011) Franky74 válasza myckey (#13010) üzenetére


Franky74
tag

Természetesen NEKED biztos megéri befektetni egy gyökeresen megváltozó játékba, aminek erősen lecsökkent játékosállománya van, nem lehet tudni, h a jó, v rossz irányba indulnak el.

[ Szerkesztve ]

(#13012) myckey válasza Franky74 (#13011) üzenetére


myckey
veterán

Természetesen sok a nyihogás. :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13013) scyllarus


scyllarus
veterán

Természetesen mindenkinek joga van a véleményéhez, de szerintem most már várja ki mindenki ezt a 4 napot.Utána biztosan mindenki megalapozottabb álláspontot tud kialakítani, addig felesleges folytatni az OFFot :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13014) KaLeun válasza scyllarus (#13013) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ilyen véleménynyilvánításért pár éve még pihenőt de minimum figyelmeztetést lehetett kapni.

Cila

(#13015) Imilenni válasza KaLeun (#13014) üzenetére


Imilenni
addikt

Eléggé kukackodós mod-ok lehettek akkor...

Press "F" to pay respects.

(#13016) scyllarus válasza KaLeun (#13014) üzenetére


scyllarus
veterán

Szerintem itt lezárták. Nem fogok a modkerbe rohangálni mindennel.
Ha folytatódott volna, akkor törlök, de nem volt rá szükség.
(Sajnos) kis közösség vagyunk, meg tudjuk beszélni a dolgokat egymás között.
Ez nem a wot fórum, ott voltam a kollektív figyelmeztetés idején, ha jól rémlik, te is, ott azért durvább dolgok mentek. Egyszer-egyszer mindenkiből kiszakadhat valami.
Ha bejön a TR, gyakran itt leszek és figyelni fogok, ne szabaduljanak el az indulatok.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13017) myckey válasza scyllarus (#13016) üzenetére


myckey
veterán

Rá is fért a loot rendszerre a változtatás

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13018) scyllarus válasza myckey (#13017) üzenetére


scyllarus
veterán

Nagyon is. Most gyakorlatilag 10m gurulásért esett egy láda, amit lusta voltam benyomogatni csata előtt, nálam is hegyekben állnak a boostok.
Na, majd 20-a után nekiesek tesztelni, elhasználom őket, ha kell, ha nem, utána már úgyis csak értékelhető teljesítményre adja (elvileg)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13019) myckey válasza scyllarus (#13018) üzenetére


myckey
veterán

Kell is a vérfrissítés, tényleg szórta a ládákat ha kell ha nem, ráadásul nem mindig értékelhető dologgal karöltve.

Adjon ritkábban, de hasznosabb tárgyakat. Így legalább van miért tenni venni a játékban, talán még a fejüket is többen használják majd. :F

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13020) bullseye válasza myckey (#13017) üzenetére


bullseye
addikt

A loot gamification volt, picit, de nem túl zavaróan teljesítményalapon, így a játékosok többségét kitevő "vörösök" is kaphattak belőle. (Ahogy a napi missionben lévő is erre volt, ami viszont valamiért marad...). Simán játszhattak volna a szintekkel, emelve a tetejét, de az bonyolult volt gondolom, ezért csináltak belőle WoT féle ász rendszert, csak extra szigorú feltételekkel. Ez baromira nem kedvez a tömegbázisnak, csak elvesz tőlük.

Cserébe klassz lesz az adott szerver legjobb 100 játékosának (vagy valami bővebb infó kéne arról, mi a top 2% az ő értelmezésükben). Mindenki más esetleg "takarodj a helyedre, csicskanoob" beszólásként értelmezi majd, pláne, hogy sokan amúgy is így kommentelik.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13021) myckey válasza bullseye (#13020) üzenetére


myckey
veterán

Majd kiderül milyen lesz élesben.

Engem annyira nem zavar, hogy másképp lesz megoldva a felső kategória.

Majd zavarni fog, ha a jobbnál jobb teljesítményre nem ad semmi értékelhetőt. De ez meg majd elválik.

Aki meg nagyon nem tesz hozzá, az ne is kapjon a javából.

A játékosbázisnak meg jelenleg mindegy, nem a ládákon múlik itt már a dolog. ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13022) bullseye válasza myckey (#13021) üzenetére


bullseye
addikt

Bárki, aki rendszeresen felmegy játszani, akármilyen béna is, ha nem direkt griefel, már sokat tesz hozzá, hogy megmaradjon a játék. Ha néha még goldot is vesz, akkor pláne.

Mycoméknak az lenne a dolguk, hogy még több ilyet találjanak, és megtartsák azt, aki eddig kibírta a hülyeségüket. Ezzel a változással benyalnak erősen a szuperunikumoknak, ami még nem lenne gond, de mivel végtelen bölcsességükben 0 összegűként oldották meg, így mindenki mást megszívattak.

Van egy olyan érzésem, hogy ez megint valami PR baromság részükről. Ha csak simán a platina (esetleg gold) követelményeket növelték volna az nem hangzik olyan jól, mint a teljes rendszer húde áttervezése.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13023) myckey válasza bullseye (#13022) üzenetére


myckey
veterán

Ez pedig most ilyen lesz, tetszik majd a népnek vagy nem.

Aztán hogy majd ez mit okoz, ettől lentebb már úgy se lesz , sokkal.

Vagy fölfele, vagy bezárhat a bazár.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13024) aginor válasza bullseye (#13022) üzenetére


aginor
addikt

Ennek a játéknak már tök mindegy, hogy mit csinálnak, és ezt ők is tudják. A stáblista már lefutott, megpróbálnak még a vége főcím előtt minél több pénzt kiszedni belőle.
Ma csak két csatát tudtam menni, átlag 5-10 perc várakozási idővel.. No comment, egyszerűen még annyi játékos sincsen, mint a War Thunderben.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#13025) Kean_Sorbo válasza aginor (#13024) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Érdekes, most fejeztük be. 27 csatát toltam ma le PvP-ben, minden különösebb gond nélkül.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#13029) scyllarus


scyllarus
veterán

Srácok, bár sokan elfelejtették, van egy elfeledett, behavazott, sivatagos OFF topicunk is.
Az összefoglalóban leírtak szellemében oda menjenek a vélemények, ide a "szakmaibb" dolgok kerüljenek!

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13030) Kissssss válasza scyllarus (#13029) üzenetére


Kissssss
csendes tag

csoda hogy egyáltalán él még ez a topic... fölösleges két részre szakítani ezt a tucatnyi embert akik ide látogatnak.

(#13031) scyllarus válasza Kissssss (#13030) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem az emberek lesznek két részre osztva, hanem a mondanivalójuk.Mindenki írhat mindenhová.
Ez más topikokban is így van.
A TR sikere, lássuk be kétséges (ne legyen igazam, csinálják meg közmegelégedésre). Ha azok, akik csodát várnak tőle, mind itt szabadulnak meg az efölött érzett fájdalmuktól, akkor azok, akik ide fognak jönni tájékozódni az újdonságokról, nem fogják megtalálni az őket érdeklő válaszokat a sz@rviharban. Ezt nem akarom.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13032) Kissssss válasza scyllarus (#13031) üzenetére


Kissssss
csendes tag

"Ez más topikokban is így van."

olyan topicokban ahol naponta van 30+ új hsz arra talán érvényes is lenne ez, na látod ez a beszélgetés már off, de az előző diskurzusok nem igen voltak azok.

(#13033) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Hát ez a Balance 2! :(
3-4 hónapja játszok az orosz szeron, és persze most már a Balance 2-vel.
Nekem nagy csalódás. Annyira sikerült balancolni, hogy a Scoutok bénák, nehezen irányíthatóak, a rakétások iszonyat pontatlanok. A td-k szinte használhatatlanok, lassúak iszonyat pici álcával. Főleg hogy egy csomó pályán eltüntették a campelős helyeket. Szóval pont az essenciáját ölték meg a dolgoknak. Az mbt-k közel azonosak. Egyáltalán nem éri meg specializálódni. Én nagyon sajnáltam hogy arty-kat is kivették. Igy már semmi más ez a program mint egy lélektelen darálós FPS.

Az újraosztás vagy reset. Kár hogy megtettem és nincs Visszavonási lehetőség. Tapasztalati pontokban nagyon rosszul jár az ember. Újraosztás előtt volt kb 53 tank kifejlesztve. Újraosztás után maradt 21. Credit maradt bőségesen. Ami bosszantó hogy a statisztika winrate részét 50%-ra reseteli Nekem 54-55% volt.
De csak ezt reseteli, a többi megmarad, túlélés, pontosság stb. A csaták száma is is jóval kevesebb lett, Mert csak azoknál a járműveknél számol amik újra ki lettek fejlesztve. (mondjuk lehet nekem ezért esett vissza a winrate-m, mert ugye nagyságrendekkel kevesebb tank áll a garázsomba mint előtte). Az eddigi 1600 pvp helyett maradt 400 csata!

Szóval ha ehhez hozzávesszük az EU szeró eddigi is igen kevés játékosát. Egy totális melléfogás az egész. Sajna nem jósolok túl sok jót a játéknak. És én sajnálom a legjobban.

Ez persze csak szigorúan az én véleményem, de abban biztos vagyok hogy az eddigi játékosoknak a 60-70%-t büntetőleg fogja érinteni a 0.19 patch.

További jó játékot!

[ Szerkesztve ]

(#13034) Kean_Sorbo válasza Vitiris (#13033) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Na de nem ez kellett a sok rinyáló kislánynak? De. Most megkapták. Így se fognak vele játszani, mert aki béna az az is marad, csak most megint lesz két hónapjuk belerúgni a fejlesztőkbe.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#13035) scyllarus válasza Vitiris (#13033) üzenetére


scyllarus
veterán

Hát ezek nem jó hírek.. A Te véleményedre adok, ha azt mondod, elszúrták, el is hiszem :(
Majd holnap ránézek, de ez nagyon nem biztató.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13036) yodamester10 válasza Vitiris (#13033) üzenetére


yodamester10
őstag

Ez pontosan mit takar a "reset" ?

(#13037) myckey válasza Vitiris (#13033) üzenetére


myckey
veterán

Nekem sok gondom nem volt vele a ruszki szerón.

Tetszettek a változtatások, amit még a télen eszközöltek.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13038) Kean_Sorbo válasza myckey (#13037) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Mert mindig ittasan játszik maga Árnyék úr, és nem tud rendesen mérlegelni. ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#13039) myckey válasza Kean_Sorbo (#13038) üzenetére


myckey
veterán

Tanuljunk meg játszani, kérem! :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13040) Kean_Sorbo válasza myckey (#13039) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Este össznépi csapatás, a 0.18-nak tort ülünk. Rovigshút Zsolti már egyébként is hiányol téged. Egy hete minden nap játszik ő is.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#13041) Vitiris válasza yodamester10 (#13036) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Minden járművet fejlesztést lerak 0-ra! Cserébe elvileg megkapod az összes TP és Kreditet amit eddig ráköltöttél. Lesz egy üres garázsod, és a kapott TP-ből fejlesztheted újra az ágakat. Kreditből megveheted a járműveket.

(#13042) Vitiris válasza myckey (#13037) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Nem is volt gond a Balance 2-ig! Az kb 2 hete fut élőben. MBT fps lett. unalom.. :S Lehet hogy szokni kéne, de az összes Típus pont az erősségeit vesztette el. Ha most kezdtem volna, lehet nem zavarna. De hogy már több mint egy éve nyomom, hát így botrányosan rossz :S

[ Szerkesztve ]

(#13043) myckey válasza Vitiris (#13042) üzenetére


myckey
veterán

De én is a balanszolással játszottam, elég sokat.

Egész télen, kb.

Csak akkor még nem élt. hanem teszten volt.... ;]

Meg ugye a klánban játszanak páran az oroszon. Rendszeresen, mármint mióta kijött ott a frissítés.
Nekik sok bajuk nincs, még.

De holnap befut ide is, aztán megnézem mi a helyzet, élesben.
Könnyű tankokat és felderítőket úgy is elég rendszeresen használtam, majd meglátjuk ,mit lehet vele fakítani.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13044) Vitiris válasza myckey (#13043) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Hajrá. Még mindig meglehet az esély, hogy jobb lesz mint az orosz (létszámban biztos nem), mert ott ugye egy csomó minden más paraméterekkel futott eddig is. Én csak a személyes benyomásom írtam. Mondjuk örülnék ha már lennének az EU szerveren is. (minden ág kihúzva vár!) :). És nem kéne súlyos perceket várni egy csatára. Ott azért minden folyamatos a nap bármely szakában.

(#13045) myckey válasza Vitiris (#13044) üzenetére


myckey
veterán

Persze, a ruszkin van létszám.

Itt EU-n szoktak játszani, mondjuk javában tr7 ben, ott egyből csatába lehet kerülni.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13046) yodamester10 válasza Vitiris (#13041) üzenetére


yodamester10
őstag

Ezek szerint mindent megtarthatok úgy ahogy van,mert kredit van több mint 200 milla ;]

(#13047) yodamester10


yodamester10
őstag

Ez milyen felület ami a ruszkinak van?
[link]

(#13048) scyllarus válasza yodamester10 (#13047) üzenetére


scyllarus
veterán

Pont most akartam linkelni, a 0,20-é: [link] Nekem tetszik.
És javítanak pár, fentebb kifogásolt dolgot is (TD-k, rakéták)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13049) yodamester10 válasza scyllarus (#13048) üzenetére


yodamester10
őstag

Azért az elég szomorú,hogy mi még csak most kapjuk a 0,19-et ezek meg már a 0,20-at tesztelik.

(#13050) scyllarus válasza yodamester10 (#13049) üzenetére


scyllarus
veterán

Nézőpont kérdése. Én pont örülök, hogy látom, nem álltak le a fejlesztések, hogy nesztek, mindent megváltoztattunk a 0.19-ben, most már fasza a játék, örüljetek mi meg pihenünk.
Ezek szerint pontos tervük van, pont azokon csiszolnak a 0.20-ban, ami nem oké még a 0.19-ben.
És ugye ez még csak 0.2.
A wottal 0,7.kevés verziószám idején ismerkedtem meg. Az sem olyan volt, mint most. Az AW egyik nagy balszerencséje, hogy nyilván a mostani állapottal kell versenyeznie, nem azonos verziók között megy a harc.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.