Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) yodamester10 válasza sith7 (#15000) üzenetére


yodamester10
őstag

Jobb felső sarok ;)

(#15002) Delta91 válasza yodamester10 (#14999) üzenetére


Delta91
kezdő

Klán Contract teljesítése után adja. 1 darabot ad a parancsnoknak amit ezután kioszthat xy embernek.

(#15003) yodamester10 válasza Delta91 (#15002) üzenetére


yodamester10
őstag

Akkor sose lesz meg,köszi.

(#15004) sith7 válasza yodamester10 (#15001) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi :R

Delta91

Az igen ...

(#15005) sith7


sith7
nagyúr

Nálatok megy a játék ? :F

(#15006) scyllarus válasza sith7 (#15005) üzenetére


scyllarus
veterán

Ment hibátlanul, most léptem ki.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15007) sith7 válasza scyllarus (#15006) üzenetére


sith7
nagyúr

engem ez a játék nem szeret .. már letölteni se tudom :((

(#15008) sith7 válasza sith7 (#15007) üzenetére


sith7
nagyúr

újraindítottam a gamecentert, most tölti

(#15009) AssAssynn válasza yodamester10 (#15003) üzenetére


AssAssynn
őstag

Nem lehetne ezt okosba megoldani?
Most néztem, 4 millióért lehetne csinálni egy Battaliont. Mi lenne, ha itt a fórumon szövetkeznénk, hogy egyikünk csinál, hogy a másiknak adja ezt a Contract-ot, aztán fordítva a másik megteszi neki ugyanezt?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#15010) ughhh


ughhh
senior tag

Meglett a hatos, beleolvastam a második mission 1. küldetésébe: pve sebezz 15.000-et a BP tankokkal, type 64 meg a fos 6-os. Az első mission 2. küldetése majdnem meglett (legyél első, de csak 3 tankot lőj ki) , de ammoreccset lőttem full hp tankba.
Itt én el is engedem a dolgot, 700HUF 5,6 prém, ty AW keresek valami értelmes elfoglaltságot.
Már gyúrnak a következő BP-re a +1000BC a következő szezonra érmékkel.. Részemről haljanak éhen :))

(#15011) sith7 válasza ughhh (#15010) üzenetére


sith7
nagyúr

+1 lvl 11 - n beálltam mint a gerely :((

(#15012) Franky74 válasza ughhh (#15010) üzenetére


Franky74
tag

Hali!
Már régen elengedtem a fizetős eventeket.

(#15013) scyllarus


scyllarus
veterán

1 nap alatt visszakaptam a befizetett arany értékét, sőt, így innentől nyereség minden megszerzett dolog. Szerintem megérte.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15014) yodamester10


yodamester10
őstag

Egy kis helyzetjelentés a coin gyűjtésről.900%-os szorzóval ennyit ad,pedig belehúztam go-ban.

(#15015) ughhh válasza yodamester10 (#15014) üzenetére


ughhh
senior tag

Tegnap este sikerült: az enigma csataút tankokkal 3 tankot lőhetsz ki és legyél az első pve küldetés, ezzel tönkre is vágtam a szervert :) a mission fülön narancssárgával "in progress", csináltam screnshotot ez eredményről, abban a pillanatba ki is dobott a játék és nem lehetett elindítani, server hibaüzenetet dobott.

(#15016) ughhh


ughhh
senior tag

A hibás csataleírást teljesítve a support nem írta jóvá, viszont a kedvenc tankomra kaptam egy rideg festést :)

(#15017) Sunsetjoy válasza ughhh (#15016) üzenetére


Sunsetjoy
tag

Mi volt a feladat hibásan, és mit akartak helyette?

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#15018) ughhh


ughhh
senior tag

Az első mission fül második feladata. Az angol fordítás gyárilag hibás volt de javították.
PVE lőj ki három tankot és legyél az első - ez lett javítva erre: elsőként lőj ki hármat míg más egyet se

Fixed the description of the Battle Path mission requiring you to achieve (for example) a kill or three kills before anyone else (in reality, the mission requires you to achieve three kills before anyone else achieves a single one)

[ Szerkesztve ]

(#15019) Sunsetjoy válasza ughhh (#15018) üzenetére


Sunsetjoy
tag

Ebből:
Be the first player in battle to destroy a single player vehicle or 3 AI vehicles.
Lett ez:
Destroy a single player vehicle or 3 AI vehicles before anyone else achieves a single kill

Hmm, igen, mert az elsőnél a 3 AI jármű kinyírásáig figyeli, hogy ki az első, de a javítottban ha bárki is csinál killt, már nullázza mindenkinél a számolást.

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#15020) Franky74


Franky74
tag

Helló!
Az "új" ficsőr, nagyon idegesítő!! Nem lehet kikapcsolni/vékonyabbra cserélni, a feliratokat a képen?? Gondolok itt minden megjelenő feliratra, a játék közben, erősebb színű és vastagabb lett!!
Nagyon zavaró... :W

[ Szerkesztve ]

(#15021) yodamester10 válasza Franky74 (#15020) üzenetére


yodamester10
őstag

Ami engem inkább zavar,hogy az ellen már 10.000 km-ről látja mennyi HP-m van.

(#15022) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok.
Hosszú idő után újra elővettem a játékot.
Keresek aktív magyar klánt , vagy csapatot.
Atis ingame néven játszom.
Köszönöm.

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#15023) keneseig válasza MikaVejneGI (#15022) üzenetére


keneseig
tag

MAG-ot ajánlanám.De én nem vagyok officer...

(#15024) Delta91 válasza MikaVejneGI (#15022) üzenetére


Delta91
kezdő

Hali. Ha online leszel, megy az inv.

(#15025) yodamester10 válasza MikaVejneGI (#15022) üzenetére


yodamester10
őstag

Sok jóra ne számíts egyre gagyibb a játék.

(#15026) Delta91 válasza yodamester10 (#15025) üzenetére


Delta91
kezdő

A játék gagyi az igaz, na de a játékosok milyenek.... nem foglalnak, kilépnek a csatából, csapattárs kill.... ilyenkor szoktam offolni és mással játszani. ;)

(#15028) zolo0525 válasza Kean_Sorbo (#14683) üzenetére


zolo0525
tag

Igazad van,ez egy igazi veréb klán :D :D :D
Ilyet ír nekem : nem voltál túl aktív :D Átlag 10-12. helyen voltam pontszerzésben,persze egyszer sem hívtak heroinba :D Nahh,innét kérdezem,akik alattam voltam kb 20 játékos,őket is ugrasztottátok? :D

(#15029) Delta91 válasza zolo0525 (#15028) üzenetére


Delta91
kezdő

Félreértetted, a TS volt a probléma nem az hogy mikor voltál online. Voltál fent egyszer is? Nem. Akkor ne háborogj....

(#15035) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Üdv,

amíg keresi a match-et a játék, addig ALT+TAB-al böngészőben szoktam ezt-azt csinálni, és ugyanúgy térek vissza a játékba megnézni, hogy talált-e már, elindult-e már. Egy pár napja elkezdte, hogy ha úgy megyek vissza a játékba alttabbal, hogy már épp a töltőkijelző végén van a kép, akkor egy kék-halált kapok "video scheduler internal error" címen (laptopról nyomom).
Másnál is megvan ez a probléma?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#15037) scyllarus


scyllarus
veterán

Srácok, ezt be lehet fejezni, vagy folytassátok privátban.
Végszükség esetére van off topikunk is, bár azt senki sem használja, és határok ott is vannak.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15038) Kean_Sorbo válasza AssAssynn (#15035) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nekem nincs ilyen, de régebben sokszor volt olyan, hogy ebben az esetben csak fekete képernyő fogadott (az AMD VGA volt). Ilyenkor csak az Alt+F4 segített.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15039) ughhh


ughhh
senior tag

Ki hogy áll a BP-ban? Nyitottam 7. havi ládából 10.000BC 2,x EU, kicsit elgondolkodtam aztán beugrott, hogy ez 2 sör ára, haljanak éhen :D
Nagyjából meglesz a tavalyi Griffin 120 hiperszónikus ATGM rakétája de amit ide beírtam, hogy kényelmesen meg lesz a fele az felejtős.

(#15040) yodamester10


yodamester10
őstag

Valaki tudja meddig tart ez az artys mizéria?Ki nem állhatom őket.

(#15041) ughhh válasza yodamester10 (#15040) üzenetére


ughhh
senior tag

16-23 ig.

És azt esetleg tudja valaki, hogy a bevezető animációt hogy lehet kikapcsolni. Márt túrtam a config xml-t de nem jutottam előbbre.

[ Szerkesztve ]

(#15042) yodamester10 válasza ughhh (#15041) üzenetére


yodamester10
őstag

Én belekattintok a képbe és átugrik már ha a kezdő részre érted.

(#15043) ughhh válasza yodamester10 (#15042) üzenetére


ughhh
senior tag

Igen arra, de régen menüből ki lehetett kapcsolni, most nem találom.

(#15044) yodamester10


yodamester10
őstag

Valakinek sikerült már eljutni a type 10-ig?

(#15045) ughhh válasza yodamester10 (#15044) üzenetére


ughhh
senior tag

:))
:DD ugye ezt nem gondoltad komolyan :DD
A 10 est megvenni lehet, most költesz 300EU-ut vagy fél év múlva megveszed 146EU-ért akciósan :(
Napi 2 óra küldetés optimalizációs játékkal legolcsóbb beugróval 18. szinten vagyok.
Az összes BC boostert elteszem a következő BP-ra.

(#15046) yodamester10 válasza ughhh (#15045) üzenetére


yodamester10
őstag

Én csak GO-ban nyomom 0 befektetéssel van még 4 szorzóm a végére és 36-os szinten vagyok ;) Csak azért kérdeztem mert már 15 járműből 4-5 type 10.

(#15047) ughhh válasza yodamester10 (#15046) üzenetére


ughhh
senior tag

Ma esett 21. szinten vagyok. A tavalyi sergant york és a griffin 120 továbbá az idei 6os type kifullozva :)
Akik type 10 el rohangálnak vagy karanténban nyomják napi 20 órában vagy fizettek.
Mennyit játszol átlag naponta? Dicséretes a 36. szint költés nélkül.

(#15048) ughhh


ughhh
senior tag


Ezt dobta az ingyenes vas láda :)
Sokszor mondtam, ne költs ingyenes játékra :F

[ Szerkesztve ]

(#15049) MikaVejneGI válasza ughhh (#15048) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

Hali.
Hát 2500 -at megér.

[ Szerkesztve ]

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#15050) ughhh válasza MikaVejneGI (#15049) üzenetére


ughhh
senior tag

Annyit meg, bezsálotam :D Rendkívül szórakoztató a játékmenet a tankkal. Tetőlemezre tolja az ATGM-eket, lehet konfigolni td-nek és light-nak is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.