Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) ughhh


ughhh
senior tag

Magyar community-t választottak: ThorY.
Van egy kis reménysugár a játék magyarítására, tavaly valaki belevágott, ha a PH-ról van jelezze legyen szíves ThorY -nak a fenti linken.

(#10002) PoczyAW válasza ughhh (#10001) üzenetére


PoczyAW
tag

Most akkor moderátor vagy Community Manager?

(#10003) ughhh válasza PoczyAW (#10002) üzenetére


ughhh
senior tag

Mindkettő :) Community Moderator

(#10004) PoczyAW válasza ughhh (#10003) üzenetére


PoczyAW
tag

Azért az nem mindkettő :) A Community Manager kicsit más, csak a community szó egyezik. Lényeges különbség pl, hogy a moderátor önként és dalolva, ingyen dolgozik otthonról, míg a nemzetek Community Managerei a maguk havi 5-8000 eurójáért Amszterdamban ülve teszik ugyanezt. A német területen pl van kb. 8 Community Moderator, de Community Manager csak egy, Firo.

Jut eszembe, új vidi, egy igazi profit láthatunk a Foxban:

iGhost és a Fox

(#10005) KaLeun


KaLeun
senior tag

Mivel is indokolják, hogy szinte minden csata ilyen 0:15? Ugye valami olyannal, hogy itt mobilis/gyors minden tank?

Cila

(#10006) PoczyAW válasza KaLeun (#10005) üzenetére


PoczyAW
tag

Általában azzal... Bár meg kell mondjam, az utóbbi időben egyre többször kapok szoros végeredményt, épp a napokban állapítottam meg, hogy javul a helyzet.

(#10007) weres78 válasza KaLeun (#10005) üzenetére


weres78
senior tag

Nem tudom mit mondanak, de nyilván a járművek gyorsasága, tűzereje, és pontossága miatt. Plusz mert sok ember nem tudja, hogy az adott járművet hogyan és mire kellene használni. Pl a nyolcezret sebező Crab, aki csodálkozik, hogy szopott a csapat és az MBT és TD nem csinált semmit...

(#10008) yodamester10


yodamester10
őstag

M 109 hogy lő ennyit?
[link]

(#10009) PoczyAW válasza yodamester10 (#10008) üzenetére


PoczyAW
tag

Most már sehogy. Mielőtt a töltésidő-bugot fixálták: minden retrofit töltésidőre és sapka, Miramon parancsnoknak, egyik töltőre a skill, fogyóanyagnak pedig energydrink ÉS proteinszelet. Két töltője van, így a sapka és a parancsnok mindkettőre hatott, valamint az energydrink és a proteinszelet is. Olyan 2,5 seces töltéseket értek el. Mióta fixálták lehetetlen.

(#10010) Sebestyen01 válasza yodamester10 (#10008) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Sehogy :N

[ Szerkesztve ]

(#10011) R9DEON válasza PoczyAW (#10009) üzenetére


R9DEON
senior tag

A sapkát mire értitek és mi a szerepe?

(#10012) Sebestyen01 válasza R9DEON (#10011) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Legenyseget doppingol!

(#10013) R9DEON válasza Sebestyen01 (#10012) üzenetére


R9DEON
senior tag

Köszi az infót.

(#10014) PoczyAW válasza R9DEON (#10013) üzenetére


PoczyAW
tag

A sapka az a fejlesztett belső beszélgetőrendszer (intercom) neve a szlengben. A retrofit amit a chieftain és a challenger ad.

(#10015) weres78 válasza R9DEON (#10011) üzenetére


weres78
senior tag

Intercom, és az egyik legjobb retrofit. Ahol három vagy több legénységi tag van "kötelező"...
Bár szerintem ott is jó, ahol a lövész egyben töltő is.

[ Szerkesztve ]

(#10016) BXC0re


BXC0re
csendes tag

Az olyan örkökkel mit lehet csinálni, akik jól kilövöldözik az embert PVE küldik alatt mert nem úgy helyezkedik ahogy ő szeretné?

[ Szerkesztve ]

(#10017) Sebestyen01 válasza BXC0re (#10016) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Semmit, lojj vissza.

(#10018) TESCO-Zsömle válasza BXC0re (#10016) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak nem te voltál, aki kitolta az ellen elé a BMD-met és ezért le lett darálva? ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#10019) BXC0re válasza TESCO-Zsömle (#10018) üzenetére


BXC0re
csendes tag

Nem, nem :) Ill. bizonytalan vagyok ....

[ Szerkesztve ]

(#10020) weres78 válasza BXC0re (#10016) üzenetére


weres78
senior tag

Lépj túl rajta... Nem éri meg foglalkozni velük. Nekik sajnos ennyi jutott.

(#10021) csaabz


csaabz
őstag

Arról van valami leírás, hogy az intercom sapka retrofit mennyit csökkent mondjuk az újratöltési időn?
Adott esetben melyik retrofit éri meg jobban? A sapka, vagy az, amelyik a töltési időt és a célkereszt szűkülést csökkenti? Mindkettő mk2.

Azt használja valaki, ami célkereszt szűkülést csökkent és sebzést növel?

Egyébként nagyon tetszik, hogy ennyi féle retrofit van a játékban.

:R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#10022) nemeth989 válasza csaabz (#10021) üzenetére


nemeth989
senior tag

Én a sapkát választanám, az az egyetlen retrofit ami mindenre hatással van, pontosság, újratöltés és aim. Azt is hozzá kell tenni, hogy igazán a hatása csak 4-5-ös legénységnél jön ki. Én nálam a 3 leggyakrabban használt retrofit a chrome barrel (Leopard ág), augmented breech lock(Ariette), meg az intercom(sityak Chall1). Ezeket használom az esetek 90%-ban. A többi is megvan, de elvétve használom őket 1-2 tankon.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#10023) csaabz válasza nemeth989 (#10022) üzenetére


csaabz
őstag

Köszi a választ!

Nekem szinte minden tankomban csak 3 ember ül + a parancsnok. Melyik tankokban van ennél több?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#10024) weres78 válasza csaabz (#10021) üzenetére


weres78
senior tag

Bár kicsit (nagyon) gizda magamat [idézni...]

(#10023) csaabz
Artykban egyelőre, de ki tudja mit hoz a jövő?

[ Szerkesztve ]

(#10025) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Szerintem a kevláros cucc is jó, ha befér a sapka mellé.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#10026) PoczyAW


PoczyAW
tag

Üj videó a csatornámon, a Merkava IIB bemutatása a PTS 2016.04.21-i állása alapján:

Merkava IIB

(#10027) R9DEON válasza PoczyAW (#10026) üzenetére


R9DEON
senior tag

Köszönjük a videót de a tanktól nem estem hanyatt.

(#10028) PoczyAW válasza R9DEON (#10027) üzenetére


PoczyAW
tag

Pont ezért csináltam a vidit. Elég sok ismerősöm úgy várja a Merkavát mint a Messiást és eddig elég sz@rnak tűnik. Gondoltam megóvok pár embert attól hogy elkapkodja a vásárlást.

(#10029) Sebestyen01 válasza PoczyAW (#10028) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nem tudom de ez a csupan acel pancelzat jo nagy fail.... :( nem kap bonusz szorzot, a gun pontosnak pontos csak kicsi az alfa, es az atutes is! Oldala nincsen, icipici szogben is minden beuti :( En is vartam nagyon, de ennel meg az ATGM is jobb cucc azt kell hogy mondjam ezen infok alapjan! En 3 napja vettem meg fun vele jatszani ha van egy minimalis csapat is melle! :C Ez a merkava mehetne nyugodtan T6-ba ott megallna a helyet! :K
A videoert koszi!

(#10030) nemeth989 válasza Sebestyen01 (#10029) üzenetére


nemeth989
senior tag

Ahogy utánna kérdezgettem, eléggé bugos még a modellje, egyik oldala üthető ugyanabban a szögben a másik meg full pirosat mutat. Még nem végleges a tank változtathatnak rajta, van még idejük bőven rá. Szerintem még ne érdemes következtetéseket levonni, ugyanaz megeshet vele is, mint a nem régi 10-es módosításokkal. Töltés buff stb.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#10031) Sebestyen01 válasza nemeth989 (#10030) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Toltese jo, netem vidit ahol jo parancsnokkal, es legenyseggel 6sec volt a toltese, celzas ideje megint csak fasza! Viszont az atutese es az alfaja elegge szar szegenynek, mint ahogy a pancel anyaga is mezei acel :DDD

(#10032) R9DEON válasza Sebestyen01 (#10031) üzenetére


R9DEON
senior tag

Hiába tölt gyorsan ha nem üt át semmit viszont gyenge a páncélzat és még lassú is.

(#10033) Sebestyen01 válasza R9DEON (#10032) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Hat ez az :DDD

(#10034) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Fincsi, mi? :DDD

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#10035) Sebestyen01 válasza Kean_Sorbo (#10034) üzenetére


Sebestyen01
őstag

:O Nem rajtunk mult egy se ez a tudat nyugtat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10036) Trentaro válasza Kean_Sorbo (#10034) üzenetére


Trentaro
tag

Gyanúsan sokat nyertél, tuti valami aimbot-ot vagy wallhack-et használsz…. biztos ami tuti… :)

nem kötelező megadni

(#10037) Sebestyen01 válasza Trentaro (#10036) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Kb az osszes csapatnak akiket mellenk rendelt a sors annyi esze volt mint egy fadarabnak! Miutan mi elhullottunk mert eppen nem tudtunk 8 tankot feltartani 5 percnel tovabb valahogy feladta a csapat is! :K

(#10038) Trentaro


Trentaro
tag

Ma kb. minden második csata végén az összegzés helyett disconnektált (szép magyar szó) a játék, más is tapasztalt ilyet?

nem kötelező megadni

(#10039) Kean_Sorbo válasza Sebestyen01 (#10035) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Most teljesen őszintén mondhatom én is, hogy kb. két csatát kivéve tényleg nem tudtunk többet tenni. Viszont ezen túllépve, összességében jó csatákat mentünk. :K

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#10040) Trentaro válasza Sebestyen01 (#10037) üzenetére


Trentaro
tag

Ma haverral nyomtuk, erős boroskólázás közben. Sajna ilyen összesítőt mint a tied nem tudok rakni mert állandóan disconnectált a játék. (de legalább volt idő a következő boroskólát bekeverni)

De nekünk jól adta. Haver még új az aw-ben, de régi wot-os, ebből kifolyólag most tier 2 tankokkal dolgoztunk. De ha tier 3 csatákba sorsolt, akkor sem volt nagy gond.

Szerintem, kezdj el piálni játék közben.... :)

nem kötelező megadni

(#10041) zozyk válasza Kean_Sorbo (#10034) üzenetére


zozyk
addikt

Az ilyen sorozatok miatt nem látsz engem... :(

(#10042) PoczyAW válasza Kean_Sorbo (#10034) üzenetére


PoczyAW
tag

Andris, ugy latszik a Ti szerencsetek az en netemmel egyutt ment el :-(

Zozyk: ezert meg kar eltunni, nagyfiuk vagyunk, elviseljuk azt is ha a rosszabbik vegen allunk :-(

(#10043) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

A tegnapi nagy bukósorozat ellenére, egyáltalán nem volt rossz a "szakaszhangulat", mert egy-két csatát leszámítva, mindig magasan a toppon voltunk, és nem voltak gyalázatos vereségek (csak egy, de az nagyon).

Viszont egy korábbi szakaszozásnál, amiből Poczy videót készített (T-90MS), hiába nyertük a csatákat, annyira szarul játszottam, hogy mondtam is, én befejeztem mert nem rontom el mások játékát. Egyébként megfigyeltem, ha úgy ülök le játszani, hogy nincs kedvem, akkor vannak ezek az elképesztően szar csatáim. Nem is szoktam belépni ilyenkor, csak ha van valami hülye boost-os akármi. Ekkor szoktak előjönni az 1000 átlagsebzéses csaták. Egyébként ezért nem görcsölök rá egy tanknak sem a fejlesztésére, meg ajándéktankért sem fogok soha szemet "gúvasztani" :N . Egyszerűen nekem nem éri meg, hogy utána kiégetten és kedvtelenül nyomogassam a bal egérgombot, aztán szidjam magam helyett a csapatot.

Más. Aki eddig nem tette meg az kapcsolja be a szerveroldali célkeresztet. Sok addigi anomália megszűnik majd. Érdekes helyekre pozicionál néha a szerver, amit alapbeállítással nem lát az ember, de így korrigálható. Először kicsit furcsa, de azóta nagyon ritkán lövök mellé.
Egy példa. Ha cső alatt akar ellőni az emberfia és becélozza a tankot, akkor ez a kis aranyos bizonyos helyzetekben szépen a cső aljára pozicionálja a célkeresztet. Ilyenkor a földet kell célozni, majd akkor fókuszál rá igazából a tankra (szinte mágnesként magához vonzza a tank a célkeresztet). Baromi kellemetlen érzés, amikor objektumokon szó szerint váltogat a fókusz. Sokszor lőttem már ezért körön kívül a hagyományos célkereszttel, beszűkült állapotban.

Most pedig megyek a WoT-ba trollkodni a Panzi100-zal, mert itt nincs elég játékos. ;]

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#10044) nemeth989 válasza Kean_Sorbo (#10034) üzenetére


nemeth989
senior tag

Te is beteg vagy, tegnap valamiért nekem se adta. Pedig nem szokott ilyen lenni, de az aranyszabályt betartottam, na jó egyet hozzáadtam 6 bukó és exit :D. Minek idegesítsem tovább magam. Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy minősíthetetlen játékom volt nuku koncentráció, még jó hogy elkezdtem a Stalkert :D.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#10045) Kean_Sorbo válasza nemeth989 (#10044) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Bírom a gyűrődést. Ha nem éjfél, akkor akár 20 vereségig is elmentem volna. :DDD Kerestem egy rakat pénzt.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#10046) nemeth989 válasza Kean_Sorbo (#10045) üzenetére


nemeth989
senior tag

Ha értékelhető csatákat megyek annyira engem se zavar, mert akkor beesik 1-2 győzelem, vagy tényleg jók a csaták, de mikor semmi nem megy, nem nézem a mapot, vagy nézem, de már késő, vagy elbalfaszoskodom, totojázok, szarakodok, nem azt lövöm amit kell, az idegesít, hogy lehetek ennyire béna. Meg amikor zsinórban nem vagyok képes a magamtól elvárt szintet hozni, magas tierben, akkor kezdek ideges lenni, ilyenkor jön a kis pihi.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#10047) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Ma este ujra toljuk csak most majd mind nyerjük es kettot bukunk :DDD

(#10048) yodamester10


yodamester10
őstag

Ha valakit érdekel 20 százalékos leárazás van a prémium járgányoknál ;)

(#10049) Sebestyen01 válasza yodamester10 (#10048) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Shopban boostot is lehet venni jo fele 50%at!

(#10050) Kean_Sorbo válasza Sebestyen01 (#10049) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Érdemesebb megvenni 3x2 napos boost-ot, hiába egy picit drágább. Így nincs rákényszerítve az ember az egy hetes folyamatos játékra.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.