Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Ahogy nézegettem, ha valamit állítasz akkor ezek a file-k is módosul!

c:\Users\teneved\Saved Games\ArmoredWarfare\User\Profiles\default\attributes.xml ebben vannak letárolva pld. az egér és a gui értékei. Meg kell nézni ha mentesz akkor modusul-e. Legalább a dátum :D

[ Szerkesztve ]

(#952) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Néztem vidiket (még 1 jobb vagy 2 átlag csata és meg van a patton :) ) nem vagyok elájulva az Abramstől , a Challenger a gameplayekben jobban teljesít , lehet elindulok inkább abban az irányban :D (a játék nagyon WoT killer hangulatú :D )

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#953) jano_77 válasza Vitiris (#950) üzenetére


jano_77
nagyúr

hízelgő Tőled, hogy azt feltételezed rólam, hogy értek ehhez annyira, hogy belekontárkodjak ilyen config file-okba, de sajnos nem, nem értek hozzá, így nem is bántom őket. Eddig míg le nem írtad, azt sem tudtam, hogy hol találhatóak. :-( De majd megfigyelem őket és beszámolok.
Szal a system.cfg.default és a user.cfg.default file-okat írjam át default nélküliekre. Teszek egy próbát.

ŐŐŐŐ biztosan írjam át? megnéztem és a sima file-ok azok 05.28-i dátumúak, míg a system.cfg.default 05.26 és a user.cfg.default 02.16. Ez hogyan lehet!? Ezek szerint sem ment akkor semmit, mert akkor a mai dátum kellene, hogy látszódjon....rosszul gondolom? Az is fura, hogy a D meghajtón van a játék, mégis a C-re csinálja a képernyőmentéseket!? Miért? :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#954) Vitiris válasza jano_77 (#953) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Jobb ötletem nincs! Ezek a gyári értékek! De azért maradjon meg default kiterjesztéssel is. :) nehogy cirkuszoljon a progi.

(#955) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Nagyon tetszik ez a pálya gyönyörű a naplemente és a lángoló olajkutak a háttérben :)

(#956) jano_77 válasza Vitiris (#951) üzenetére


jano_77
nagyúr

itt módosult a dátum :K de ahogy néztem csak ennyi :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#957) Motyi válasza jano_77 (#956) üzenetére


Motyi
senior tag

És ha törlöd őket (persze csinálsz biztonsági mentést)? Gondolom újra létrehozza a progi indításkor és akkor már lehet nem lesz hiba )leteszteltem, nálam sem csinál ilyet, ment mindent ahogy kell).
nekem a játék telepítésénél a tűzfal csinált olyat, hogy mivel nem ismerte az alkalmazást, ezért valami sandboxba telepítette, a játék el sem indult én meg csak néztem, hogy azon az SSD-n ahol megadtam a telepítési könyvtárat nincs semmi, közben meg a fő SSD-ről eltűnt 40 giga szabad hely.

Más. Bakker itt egy T2-es tankkal olyan élvezetes és eredményes köröket megyek, fura így a wot után ahol egy ágnál min. T5-ig freeből átléptem a tankokat.Észre sem veszem, hogy vannak T4-es vasak is, annyira jól lehet tolni.Úgy látom itt nem lesz annyira mérvadó ha alacsonyabb szintű vagy, akkor is lehetsz eredményes és nem kell hozzá super mega unicumnak lenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#958) szochyo


szochyo
csendes tag

Hello, EA1-ben sokat játszottam és nagyon tetszett az egész,de ma szinte mintha csak a wot-al játszanék,annyira el lett rontva a tankok közti egyensúj, szerintem. Persze lehet csak rossz napot fogtam ki,de 3 csata után inkább bezértam. Első csatában megismerkedtem az új arty rendszerrel, leo1-be ~500 dmg,4 modul,és égek. Utána találkoztam az 5-ös TD-vel, 3,5-4 mp-enként lő belém egy 400-at és 100m-el nagyobb a látótávja és masszívan jobb a kamója. A másik ág MBT-jai lehet jók,de a wölfli ág közel használhatatlan,se péncél,se kamó,se sebesség. Ha ez a rendszer marad valószínű megválok az acctól mert egy wot2 nem hiányzik nekem.

(#959) jano_77


jano_77
nagyúr

No vhogy kreáltam képeket, csak hogy meg tudjam mutatni, miről is beszéltem.
Beállítások, és végén elfogadva(mentve)

Ezután közvetlenül, így fest a kép:

Miután újraindítom a játékot, pedig így: (beállítások pedig megint HIGH-on)

A mappa pedig az attributum.xml file-al

Ha bárkinek van bármi használható ötlete, szívesen fogadom. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#960) zozyk válasza jano_77 (#959) üzenetére


zozyk
addikt

Nem lehet,hogy nincs joga írni a C:\ meghajtóra a játéknak?
Próbáltad rendszergazda módban futtatni?

(#961) jano_77 válasza zozyk (#960) üzenetére


jano_77
nagyúr

Rendszergazdaként vagyok bejelentkezve és úgy teszek fel bármit - elvileg - így a játék is így lett telepítve. :-(
A Felhasználói fiókok beállításán belül is a csúszkát már tök a legaljára tettem. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#962) L4mie


L4mie
veterán

ohh fene a pofájukat, hazaértem siettem, hogy még egy fél órát tudok gamelni, erre nincs server :S :S

*na most megint van :P

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#963) Motyi válasza jano_77 (#959) üzenetére


Motyi
senior tag

Sajna nincs ötletem (törlést próbáltad?), de vigasztaljon, hogy elég dögös pirosban a tank :P

(#964) Angel1981 válasza Motyi (#963) üzenetére


Angel1981
veterán

Az ingyen TankViewer - piros a gyenge pont, lila az üreges páncél. :D

(#965) Micsurin


Micsurin
nagyúr

:( nincs szero , valami gond lehet.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#967) Micsurin válasza #40993792 (#966) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ne már :D 22 xp vagy mi kellet volna az M60 Pattonhöz (6.278 van meg) , Én meg köszönök neked és nem is válszolsz a meccsen :D ( BalintHD )

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#969) Micsurin válasza #40993792 (#968) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Már 5-kor holnap remélem , igen 2-szer taliztunk , 1-re csak a meccs végén vettem észre mert rohangáltam mert egy T62 szinte már üldözött :D egy 200 hp-s Lav 150 nagyon tetszett neki :D

szrk.: remélem lesz majd 0-24 nyitás :))

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#970) PadaVaJ válasza jano_77 (#961) üzenetére


PadaVaJ
tag

Nálam csak a élsimítást rakja vissza állandóan.
Ez is bosszantó. Grafikai beállítások szerencsémre megmaradnak.
Már EA1 ben is így volt. Haveromnak 99% ban ugyanaz a konfigja van és neki megjegyzi!

Optimalizációt nem tapasztaltam eddig. FPS maradt a régi.
MTB ket jól felturbózták, Sheridan meg ment a kukába.
Egérrel eddig nem volt bajom, hát most lett.
Ja és most már nem egy parancsnok bugos, hanem kettő :W
Parancsnok képességét próbáltam állítani azonnal kivágott (kifagyott a játék).
Szerencsére ott van még az orosz. EA3 ra valószínűleg már az se fog működni :DD

[ Szerkesztve ]

A parti végén a gyalog és a király is ugyanabba a dobozba kerül.

(#971) BR-Steel


BR-Steel
tag

Valamit változtattak a T-64 ? minden mezei szöcske beüti. :(((

(#972) lofagi válasza jano_77 (#961) üzenetére


lofagi
addikt

Ahogy zozyk is írta, próbáld meg úgy indítani a játékot,h rákattintva kiválasztott,h futtatás rendszergazdaként. Vannak ahol ez hatásos. Nekem le van véve a biztonság, rendszergazdaként vagyok belépve,de így is vannak programok amikkel ezt meg kell játszani.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#973) mikron


mikron
tag

Hihetetlen az Amerikai szerveren 65 fps el tolom a játékot. :D

(#974) lofagi válasza szochyo (#958) üzenetére


lofagi
addikt

Ha 3 kör után ilyen következtetésre jutottál akkor lehet tényleg jobb,ha megválasz az acctól. :D

Amúgy ebben a játékban még inkább számít,h milyen a cspatod, ha rossz helyre rak akkor ciki. Viszont azt vettem észre,h a játék jobban értékeli a feladatokra való koncentrálást,mint a killeket. Lehet,h vesztetted a kört, de közben jó eredményed lett.

Illetve ha épp olyan csapatba kerültél ahol a scoutnak való járgányokkal hátul kempelnek akkor megint bukó.

Szerintem kár lenne 3 kör után feladni. Én személy szerint nem vettem észre akkora változásokat, illetve semmiképpen nem negatív irányba.

Ha valamit balanceoltak annak csak örülök, többször volt,h lepattantam ami nekem tetszik,mert legyen már valami páncélzata egy T-64nek. EA1ben nem nagyon volt.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#975) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok!
Megvettem a legkisebb hozzáférési csomagot,de nem igazán tudom,hogy lehetne letölteni a játékot. My.com games nevezetű klienst leszedi telepíti,de nem látok további lehetőséget. Valaki tudna segíteni?

(#977) L4mie válasza szochyo (#958) üzenetére


L4mie
veterán

Pont ahogy Zsolt is mondja:
Szerintem fölöslegesen akadsz ki ezen ennyire, ez egy TESZT IDŐSZAK, írd meg a tapasztalatod a fejlesztőknek, ott van rá a fórum, ha tényleg ilyen a játék azon a szinten ahol te vagy, akkor már biztos van treath róla, írd be, hogy te is így érzed és szeretnéd ha ez változna, ez a tesztidőszak lényege, hogy az ilyen unbalanced dolgokat kiszűrjék, megoldják, hogy mindenki számára élvezhető legyen a játék.
/na és akkor a My Games utalhatja is a számlámra a reklámért a pénzt :P /

Dinasti: van egy games fül /könyvtár/ a kliensben bal fent, ott tudod letölteni a játékot.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#978) PadaVaJ


PadaVaJ
tag

Hivatalosan is korábban kezdődik.

[EA2]

Hétköznap 17:00 tól.
Hétvégén 16:00 tól.

[ Szerkesztve ]

A parti végén a gyalog és a király is ugyanabba a dobozba kerül.

(#979) L4mie


L4mie
veterán

Tegnapi 1 köröm alapján:
Nekem nem javult az fps, ugyanaz a beállítás, ugyanúgy 55-60 között van átlag, ellenben droppom most nem volt :P
Élményben jobb volt a scorpion, na igen sokat javított, hogy múltkor mondtátok, hogy ilyen rakétaszerű valamit lő, ezért úgy is céloztam, igaz múltkor is max 2-t mentem vele, de ez most jó kör lett :P

[link]

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#980) Motyi válasza PadaVaJ (#978) üzenetére


Motyi
senior tag

Mi kezdődik korábban?

(#981) jano_77 válasza L4mie (#977) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ahhoz, hogy tudjak írni a fejlesztőknek, nem ártana tudni angolul, de sajna én nem igen tudok, ennyire semmiképpen nem. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#982) PadaVaJ válasza Motyi (#980) üzenetére


PadaVaJ
tag

Nem tudom észre vetted, hogy tegnap 16:55 körül indult a szerver.
Viszont kiírás szerint csak 18:00 kor kellett volna.
Most már hivatalosan is 17:00 a szerver indulás!

[ Szerkesztve ]

A parti végén a gyalog és a király is ugyanabba a dobozba kerül.

(#983) PadaVaJ válasza jano_77 (#981) üzenetére


PadaVaJ
tag

Leírod, hogy nem tudsz angolul és a google fordítót használod, majd elnézést kérsz ezért.
Megpróbálod magyarul meg fogalmazni amit szeretnél, majd trenslate.google és megint elnézést kérsz.
Szerintem megpróbálnak majd segíteni.

[ Szerkesztve ]

A parti végén a gyalog és a király is ugyanabba a dobozba kerül.

(#984) scyllarus válasza PadaVaJ (#983) üzenetére


scyllarus
veterán

Szerintem jobban jár, ha nagyon röviden fogalmazza meg, mit akar, és egy haver egy sörért lefordítja neki azt a 10 mondatot.
A Google Fordító csak arra alkalmas, hogy vidám perceket szerezzen a staffnak :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#986) L4mie válasza #40993792 (#985) üzenetére


L4mie
veterán

Így van, de mindkét opció tökéletes, szerintem minden visszajelzésnek örülnek.
I think the T-64 armor is nerfed in EA#2, the T-64 was more playable in EA#1, please check it....

Meg ilyeneket írnék, nuku angol tudással, de szóljatok ha ez röhejes akkor nem terhelem őket, majd, mármint ha lesz időm játszani és találok hibát.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#987) Motyi válasza PadaVaJ (#982) üzenetére


Motyi
senior tag

Nem tudom észrevetted, hogy tegnap 16:45-kor indult a szerver és idáig is hivatalosan 5 PM CEST -->17 óra volt az EU szerver hétköznapi kezdő időpontja. :U

[ Szerkesztve ]

(#988) PadaVaJ válasza Motyi (#987) üzenetére


PadaVaJ
tag

Van aki szerint 18:00 volt. :B

Akinek írtam tudom, hogy olvasta (még ha más nem is érti).
[EA1]

[ Szerkesztve ]

A parti végén a gyalog és a király is ugyanabba a dobozba kerül.

(#989) Rellind


Rellind
senior tag

leszedtem 300mb-t...ti is? :U

(#990) PadaVaJ válasza Rellind (#989) üzenetére


PadaVaJ
tag

Most, hogy szóltál! Köszi szépen!

A parti végén a gyalog és a király is ugyanabba a dobozba kerül.

(#991) Micsurin válasza Rellind (#989) üzenetére


Micsurin
nagyúr

329 MB itt is :) de nem szedi (0kb/sec) :W a retkes .... tele van már ezzel :W

szrk.: Na csak megtalálta magát , már 290 lent is van :D Már rossz tapasztalat meg volt , most már bizalmatlan vagyok :D

Mi volt ez a tapasz ? tudni ?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#993) Micsurin válasza #40993792 (#992) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Én is néztem , meg a fórumot is azért kérdeztem hátha valaki tud valamit :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#994) Motyi válasza PadaVaJ (#988) üzenetére


Motyi
senior tag

Akkor csak félreértettük egymást, peace és jó csatát estére. :) :)

(#995) L4mie


L4mie
veterán

Elvileg ma 6 tól leszek :D L4mie néven, lőjetek ha láttok :D :K

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#996) Motyi válasza #40993792 (#992) üzenetére


Motyi
senior tag

Én ezt találtam (az orosz szerverről származik az infó, google fordítós):

"Friends!

Today, the game server installed a patch that increases server stability and fixes some bugs. Please do not forget to update the game client to the server in front of the PTA.

Many bug fixes, causing instability in the game server.
Fixed a bug which caused players on the ACS (artillery) could not go into battle (corrected earlier hotfix).
Fixed incorrect texture mapping technique: OF-40, Palmaria, BMP-3, BMD-2, M60.
Fixed some issues that arose in the process of reconnecting with the server after breaking the internet connection.

The amount of installed updates - 334 MB. Current version of the game - on 06.09.2015

Enjoy the game!"

[ Szerkesztve ]

(#997) Micsurin válasza L4mie (#995) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Foglak , bár még csak most szerzem majd meg a Pattont :D

@Motyi : :C :R köszi szépen

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#998) Vitiris


Vitiris
aktív tag

a \Armored Warfare MyCom Beta\-gup-\12-13\manifest.xml.gz\ -ben van egy becsomagolt file manifext.xml

Ebben van hogy a patch mibe nyúlt bele.

Ami nekem kiderül belőle amatör szinten hogy Riverpoint map tuti változott. Illetve grafikai, és textura filokba kerültek bele frissítések. Lehet mind a riverpoint térképre vonatkozik de simán lehet hogy egyéb dolgokat is javítgattak.

Illetve a nyelvi fileokban is voltak változások.

(#1000) Micsurin válasza #40993792 (#999) üzenetére


Micsurin
nagyúr

52 , nincs szero na ez nem nemes gesztus :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.