Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Krysz74


Krysz74
tag

lehet már tölteni a játékot?Ha igen akkor honnan?Basszus vak vagyok!

(#402) Hafy75 válasza Krysz74 (#401) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Még nincs semmi...

Na!!!

(#403) Krysz74 válasza Hafy75 (#402) üzenetére


Krysz74
tag

köszi pedig reménykedtem

(#404) zolee0307


zolee0307
őstag

Sziasztok!

Először is szeretném kérdezni, hogy a játék már játszható, kipróbálható, vagy még nem? Ill. mekkora a gépigénye (főlg vga, ram, hdd-n szükséges hely érdekelne)? Ez free to play játék, mi az amit pénzért lehet majd megvenni?

[ Szerkesztve ]

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#406) zolee0307 válasza #40993792 (#405) üzenetére


zolee0307
őstag

Köszi!

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#407) ughhh


ughhh
senior tag

Én ezt nem bírom tovább, lefagyasztom magam mint Eric Cartman a WII miatt.

(#408) ughhh válasza Rellind (#395) üzenetére


ughhh
senior tag

0.1.922.CBT--2015-03-26_09-03PM

(#409) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Jön szépen, várom a holnapot :)

Na!!!

(#412) ughhh


ughhh
senior tag

Elindult a kliens frissítése. 3.02 GB a patch.

[ Szerkesztve ]

(#413) Telda válasza #40993792 (#411) üzenetére


Telda
addikt

Access denied

(#414) Vitiris válasza #40993792 (#411) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Nekem azt írja ACCESS DENIED! És a hirekben sem látom

(#415) ughhh


ughhh
senior tag

http://aw.my.com/us/news/general/introducing-early-access

(#416) Telda válasza ughhh (#415) üzenetére


Telda
addikt

Most már nekem is jó.
Végül is ugyan az a launcher, amit eddig is le lehetett tölteni :).

(#417) ughhh válasza Telda (#416) üzenetére


ughhh
senior tag

Igen. tegnap lejött éjjel a 13 gb, ma hamar meglesz a 3gb patch.

(#418) ughhh


ughhh
senior tag

Early Access schedule (May 27 – June 3)
EU Weekdays: 6PM-9PM CEST
Weekends: 5PM-10PM CEST
NA Weekdays: 8PM-11PM EST
Weekends: 7PM-12PM EST

(#419) Vitiris válasza Telda (#416) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Volt valami a honlapon :) Már nekem is megy! Már kezdtem elkeseredni :) De jön le 3Mb/s-l.

(#421) Vitiris válasza #40993792 (#420) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Jaja meglett :) Valami zavar lehetett az erőben :) De írták többen is a fórumon.

(#422) ughhh


ughhh
senior tag

Elképzelhető, hogy már ma este fog menni?

http://aw.my.com/en/forum/showthread.php?10405-Server-Status

Jó lenne egy ki bemelegítés :)

(#423) Plasticbomb válasza ughhh (#418) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Hm. érdekes időbeosztás. Alhatok rá napközben....:P

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#424) ughhh válasza Plasticbomb (#423) üzenetére


ughhh
senior tag

Holnap meló, de már nagyon zsizsegek a játék miatt :))

[ Szerkesztve ]

(#425) ughhh


ughhh
senior tag

Korai hozzáférés

Letöltés

Zárt Béta szerver üzem május 27.-től június 3.-ig.

EU Server:
6pm – 9pm CEST on weekdays (Hétköznap 18 - 21 óra között)
5pm – 10pm CEST on weekends (Hétvégén 17 - 22 óra között)

NA Server:
8pm – 11pm ET on weekdays ET TIME (Hétköznap hajnal 2 - 5 óra között)
7pm – midnight ET on weekends ET TIME (Hétvégén hajnal 1 - 6 óra között)

[ Szerkesztve ]

(#426) Plasticbomb válasza ughhh (#424) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Szerencsére, nekem most pont úgy jön ki a beosztásom, hogy vasárnapig szabad vagyok.....XD

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#428) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Honosítás!
Megnéztem a letöltött klienst, Sajnos belenyúltak a cryengine hagyományos . PAK állományaiba. Nem lehet simán kicsomagolni őket, Valamilyen kódolás van pluszba ráeresztve. FarCry-nál ez nem volt gond.

A kliens egyenlőre a következő nyelveket tartalmazza!
Kinai (csak a kezelő felület)
Orosz (teljes)
Angol (teljes)
Japán (csak a kezelő felület)
Koreai (csak a kezelő felület)

Érdekes.

Szóval egyenlőre még nem tudok rá megoldást hogy a magyar nyelvet be lehessen implantálni a kliensbe. De nem adom fel. :P

(#429) jano_77 válasza Vitiris (#400) üzenetére


jano_77
nagyúr

pont az!? sokan lesznek szomorúak szerintem! :K

(#418) ughhh: ez ugye azt jelenti, hogy május 27 (ma)-tól június 3-ig tart a teszt és hétköznapokon 18:00-21:00 között, hétvégén pedig 17:00-22:00 közötti órákban lehet elérni a szervert!? Szerk: most láttam, hogy ezt le is írtad később! :B Sajnos én lemaradtam tegnap a letöltésről, most pedig irodában vagyok, így ha melóból haza érek, csak akkor tudom megkezdeni a letöltést, nem tudom lesz-e időm ma a játékra, de valszeg nem. :( Majd holnap és hétvégén! :K Viszont majd izgatottan várom az első benyomásotokat, mindenképp osszátok meg itt a fórumon!

(#428) Vitiris: sokan hálásak lennénk Neked érte ebben biztos vagyok. ;)

Azt láttátok, hogy csak 64 bites windows a támogatott!?! Persze elképzelhető, hogy mindenki azzal tolja, de nem biztos, gondoltam jelzem!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#430) jano_77 válasza jano_77 (#429) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt elfelejtettem az imént megkérdezni - bocs a dupláért -, hogy a Procira Intel (R) Core (TM) i5-4440 CPU @ 3.10 GHz (4 mag) vagy hasonlót írnak. Nekem Intel G3420 procim van jelenleg. Fogok tudni egyáltalán játszani vele vagy erősen javallott, egy proci csere!? :U :F

Honnan kapok Kódot, amit be kell írni!? Az oldalon a nagy DOWNLOAD feliratot látom, meg a profil oldalon a képem alatt ott a kulcs, de vmi kódot kér majd - ez honnan lesz?!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#431) Telda válasza jano_77 (#430) üzenetére


Telda
addikt

Remélhetőleg estére ez ki fog derülni.
Így elsőre az a processzor igény elsőre elég durva, nekem is "csak" I5-2500K van.
Ami viszont biztos hogy feltétel a 4GB ram és 64 bites windows :K .

Szerk: Nincs kód. Le kell tölteni a laucnhert, be kell lépni és onnan tudni fogja hogy neked van early access.

[ Szerkesztve ]

(#432) jano_77 válasza Telda (#431) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm a gyors válaszodat.
4GB és a 64 bit nem gond - remélhetőleg a 8.1-es windows nem lesz problémája, mert csak a 8 szerepel a támogatottak között. :F
Procit most egyenlőre nem cserélnék, később majd elképzelhető, de bízom benne, hogy ettől még azért lehet majd játszani vele és nem lesz nagyon gáz. Tényleg nagyon erős ez az igény. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#433) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Nem is vészes, összesen 13 GB letöltés, és 29-30 GB a kicsomagolt játék. Remélem hamarosan seedbe is tudok állni vele, vagy valami, mint wotnál, hogy hagy töltsétek ti is gyorsan.:D

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#434) Plasticbomb válasza Plasticbomb (#433) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Seedben 50 Mbit, szívjátok!

Zsolt, kérlek javítsd ki az előző hozzászólásom, nyelvtanilag már nem vagyok oké, nem bírok aludni, pedig 24 óra után kéne.... Köszi!

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#435) Telda válasza Plasticbomb (#433) üzenetére


Telda
addikt

Nem hiszem hogy torrentes lenne a letöltés, szerintem a my.com-nak vannak rendes szerverei :) .
Nem úgy mint a ....-nak hogy 10MB egy délután...

(#436) Plasticbomb válasza Telda (#435) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Torrentes. :) Bezony.:) A WGnek sem a torrent az alap, van lehetőséged csak simán tölteni a fájlokat, de a torrent kifizetődőbb. Hatalmas sávszél jön össze, potom pénzért....

Ahogy elnézem, rengeteg ausztrál is tölti tőlem most, ebből talán lehet arra is következtetni, hogy az adott régiók, mind ugyanazt a klienst fogják használni, nem lesz olyan, mint pl a golden type59 esetében, hogy csak kínaiak.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#438) tick


tick
aktív tag

Oh banyek, 10ig dolgozok a héten... :DDD
UK vagy CEST szerinti a schedule? (6-9 vagy 7-10 a valós?)

Everything that has a beginning... has an end

(#439) Telda válasza tick (#438) üzenetére


Telda
addikt

CEST, szóval itteni idő szerint is 6-9 vagy 7-10 :(.

(#440) jano_77 válasza Plasticbomb (#436) üzenetére


jano_77
nagyúr

El tudnád küldeni a torrent file-t, hogy melóban leszedjem, aztán otthon már csak telepíteni kelljen!? :R

A hivatalos oldalon ha rányomok a DOWNLOAD gombra, akkor csak a My.com-os kis aplikációt szedi le, de nem magát a játékot!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#441) Telda válasza jano_77 (#440) üzenetére


Telda
addikt

Az applikációval kell leszedni, nem?
Én azzal töltöttem le.

(#442) Plasticbomb válasza jano_77 (#440) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Az applikáció szedi le a torrent fájlt. Alapértelmezett telepítési módon ide teszi be: c:\MyGames\Distrib\torrents\
Ezt bármelyik torrent kliens meg tudja nyitni, és töltheted, gondolom akár full tempóban is. Hogy kívülről be lehet-e tenni, és a játék launchere fel is ismeri, hogy azok mér a kész állományok, az jó kérdés.:D Gondolom igen.:)

Sajnos nem tudom, hogy gyorsabban lehetne e letölteni külső klienssel, mint a játék sajátjával, mert én a játék sajátjával elég harmatos tempót kaptam. 1,6 MB/sec körül volt, amikor ránéztem, olyan 30%nál.... Most viszont 5,9MB/sec körül töltöm fel, 77 GBnyit eddig töltöttek, folyamatosan max tempón szívják.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#444) jano_77 válasza ughhh (#425) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez a hétvégi időbeosztás azért is jó, mert így nap közben tudok még WOT-ozni, este pedig mehet az AW! :DDD
7végén esetleg ha van kedve vkinek, és lesz lehetőség rá tolhatnánk szakaszt, de legalábbis TS-en összejöhetnénk, hogy megosszuk a tapasztalatokat!? Amúgy a hétvége AW-nál szombat-vasárnap vagy mint WOT-nál péntek (esetleg)-szombat-vasárnap és hétfő?!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#445) jozefgucci1 válasza jano_77 (#444) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jano és az asszonynak mondat már a délután Wot-Este AW tervedet ? :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#446) jano_77 válasza jozefgucci1 (#445) üzenetére


jano_77
nagyúr

7végén szabad leszek, mert csajos 7végére mennek bnőkkel :DDD
Hogy azután hogy oldom meg azt még nem tudom :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#447) Angel1981


Angel1981
veterán

Itt mindenki vett valamilyen Founder's Pakk-ot, aki tölti a klienst, és várja az estét? :)

(#449) Telda válasza Angel1981 (#447) üzenetére


Telda
addikt

+ :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.