Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Micsurin válasza Angel1981 (#1350) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Há ne már ! :DDD ma lett meg (majd nem ) 5,928xp a scorpionon , holnap első kör és meg van :))

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1352) L4mie


L4mie
veterán

Tegnap AW után WoToztam egy órát....két dolog tűnt fel, sajnos/szerencsére mindkettő az AW javára.

Nem tudom mi van, de AW ultrán, WoT is maxon /talán a fű van kilőve benne mesterlövész módban/ De AW folyamatosabb, és magasabb fps-el megy....ami meglepő,
Másik ami nem technikai jellegű, nem is lehet rajta változtatni az a játékosállomány...jézusom, hogy tegnap este mekkora padlizsánagyú gyökerekkel voltam 1 csapatban WoT ban az valami brutális....oké nem vagyok egy quicklybaby szerű játékos, talán fele annyira vagyok ügyes, de, ha vesztünk AW ben 15-2 re akkor is érződik az akarat a játékosok részéről, nem mint WoT ban hogy rátette a macskát a billre és úgy játszik.... teljesen kiégtem :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1353) Telda


Telda
addikt

Tegnap játszottam kicsit az M109-el.
Teljesen más a nézet mint a wotban, ilyen felül oldal nézet, nagyon szokatlan volt és az egér meg qrva gyors, bármit is állítottam maradt úgy.
Mikor tüzelsz, felvillansz a minimapot, nem kapsz spotot, de látszódni fogsz melyik szektorban vagy, ha nem mozogsz kilőnek mint a sz@rt.
A lövés és a becsapódás között (pálya egyik végéről a másikra) durván 5-6 másodperc is eltelik, ha valaki ennyi idő alatt nem képes arréb vonszolni a seggét, meg is érdemli hogy kilőjjék. Hozzá teszem volt több ilyen, hogy meg sem mozdult a célpont.
Ha betalál 250-300 között sebez egy 1200-1500HP tankba, nem fognak oneshotolni.
Ennek ellenére még is élvezhető, jól kitalálták a srácok :R .
Szóval itt nem lesz bokorban röfögés :DDD .

(#1354) Micsurin válasza L4mie (#1352) üzenetére


Micsurin
nagyúr

0-24 weekend nyugi :DDD nem kell WoT-ozni ;)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1355) L4mie válasza Micsurin (#1354) üzenetére


L4mie
veterán

Na ezért jó az AW mert csak az játszik aki szán rá annyi energiát, hogy jelentkezik a bétára, vagy előfizet, és tisztában van a wipe-al, meg a béta jelleggel. szóval értelmesebb emberek akik szeretnének valami újat kipróbálni.

Én szeretem a WoT-ot is. Megvan a hangulata, csak időm nincs rá, erre amikor végre van, bumm tinifiukák áradata este 10kor mert nyáriszünetvan élvezhetetlen fos! fukk! :(

Ph3lan vagy valamelyik másik WoT os streamer tanító videóit nézegettem kb. 1 hete, és ott mutatta, hogy attól, hogy te tudod, hogy hogyan kell játszani és úgy is játszol mint egy közepes-jó-epic játékos, simán bebukhatsz egy meccset, mert a tard az teljesen kiszámíthatatlan balfasz helyen álldogál oda nem illő stílussal játszik és ezért te belefutsz és nyekk....NA ez volt tegnap :D persze ha jobb játékos lennék le tudtam volna kezelni a helyzetet, de nem vagyok, így maradt a morcogás.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1356) h1mpi válasza L4mie (#1352) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Majd, ha nyílt lesz, akkor figyeld a siemka áradatot :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1357) L4mie válasza h1mpi (#1356) üzenetére


L4mie
veterán

talán addig nem amíg nem látja a TV ben meg minden youtube videó után.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1358) Angel1981 válasza Telda (#1353) üzenetére


Angel1981
veterán

:K

(#1359) Micsurin válasza L4mie (#1357) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hidd el, hogy fogják :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1361) L4mie válasza #40993792 (#1360) üzenetére


L4mie
veterán

nem megy még, végre hazaértem 3 ra...na mondom 2 óra pure game...5 mire hazaér az asszonyka, erre hív, hogy képzeld előbb elengedtek.... :(((

btw: én lehet egy i5-t belepaszíroznék, akár használtan is :) AW szerintem nem csak 1 magot használ mint a WoT lehet, hogy a WoT ban vesztesz a GHz miatt pár fps-t de többiben meg nyersz...SZVSZ

VGA-t nem ismerem, de figyelj rá, hogy GDDR5 legyen, szeretik átverni a népeket DDR3-at pakolnak bele 2GB-t azt pislognak a népek, hogy dehát...dehát...miért nem megy úgy mint a bélánál.
Lapból meg H87/H97 ajánlott :)

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1362) Angel1981 válasza L4mie (#1361) üzenetére


Angel1981
veterán

A honlap szerint most inaktívak a szerverek - nem így van?

(#1364) L4mie válasza #40993792 (#1363) üzenetére


L4mie
veterán

jaja, ma csak 5 től.
Én is éppen a modpackot frissítem, mert teljesen játszhatatlan lett a WoT...

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1365) Micsurin válasza #40993792 (#1360) üzenetére


Micsurin
nagyúr

lesz. Nekem i5-3337u , 16gb ram , gt 750m SLI és highon 30-40 közt. (árnyékok med) peddig én noteszről játszom :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1366) L4mie válasza Micsurin (#1365) üzenetére


L4mie
veterán

tudod mi a baj a gépeddel. Az az U betű a procid mögött... a kemény 1.8Ghz el.. :D meg i5 nek hívja, de 2 magos. :(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1367) Micsurin válasza L4mie (#1366) üzenetére


Micsurin
nagyúr

nem ott a gond (2,6-ra húzza magát), hanem a 2 maggal (bár a Crysis 3 Highon 50-55 nem tudom , hogy pedig ott nem a sima CEngine van hanem a 3 :D ) , de nem fogók erősebbet venni :N ha most elég a gép a Highra később is az lesz. WoW meg megy , szvsz elég.
Előbb veszek valamilyen motort aztán majd aztán talán gépet :D
szrk.: Hidd el , tudom mi van a gépben , az SLI is már általam lett bele téve (képes volt rá , de gyárilag nem sli volt nem tudom miért nem ) és sajnos tudom a határait is :(((

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1368) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Szerverek már mennek :))

*EU és 0-24 :C

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1370) Micsurin


Micsurin
nagyúr

T62 egy fenevad , egy M60nak szemből 488-at csaptam , vissza is húzta a belét az épület mögé :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1371) BR-Steel


BR-Steel
tag

Most nagyon megvadult ez a Leopard. :DDD

(#1372) Micsurin válasza BR-Steel (#1371) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jó tank ? :D vagy menjek el a T.64 fele ? :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1373) Angel1981


Angel1981
veterán

Jelentem, már én is töltöm! ;)

(#1374) Micsurin válasza Angel1981 (#1373) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:C Jó lesz , akkor már mindenki tolja majd

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1376) L4mie válasza #40993792 (#1375) üzenetére


L4mie
veterán

btw: hát nem jött össze a csapat, pont fürödtem :)
amúgy rengeteg pénzt hoz a győzelem.... nem fogy a pénzem.

pfff bedobott olyan mm-el hogy nálunk a max t5 volt ellennél t5-6-7....

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1378) emre


emre
veterán

Urak!

Ha nem vásárolom be magam a játékba valamelyik csomaggal akkor le sem tudom tölteni?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1379) L4mie válasza emre (#1378) üzenetére


L4mie
veterán

Van ingyen kulcs, az sorsolós, de igen, ha nincs aktív accountod nem tudod letölteni :(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1380) emre válasza L4mie (#1379) üzenetére


emre
veterán

Köszönöm. :R

Hát erősen elgondolkodtam megéri-e az nekem az hogy fizessek azért hogy béta tesztelő legyek. :N

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1381) Angel1981 válasza #40993792 (#1375) üzenetére


Angel1981
veterán

:)

Kérdés!
Itt is 7:15-kor van szerver reset?
Korán felébredtem (tényleg nem a játék miatt, frankón! :D), és beléptem, minden OK volt, de 7:15-kor kiírta, hogy "disconnected from server".

Tudom, ez még zárt béta, mondták, hogy lehetnek ilyesmik, csak furcsa volt, hogy pont 7:15-kor.
(Csatát még nem mentem, azért nem tudom a napi szorzókból megállapítani.)

emre: nem a tesztér fizetsz, az csak járulékos bónusz. Amikért fizetsz, azok az open bétában fognak aktiválódni. :)

[ Szerkesztve ]

(#1382) Vitiris válasza Telda (#1353) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Kicsit pontosítanék! De csak azért mert elég rég nyom artyval is.

Az arty kap spotot is! de 3mp van hogy meglásd! Markert nem fogsz látni csak az arty-t magát. Mondjuk könnyű elrejtőzni így mert ha árnyékban állsz vagy egy fa alatt akkor nehezen észrevehető.
Ha nem mozdulsz meg, egyre tovább leszel látható. Tehát nem csak 3mp hanem emelkedik minden lövés után, ha helyváltoztatás volt minimum 10m akkor újra 3 mp.

Nekem segített az érzékenységet lehúztam 0.8-ra is így jobb lett.

Más ez a swingfire rakétavető brutál op! :)) Nem csoda hogy Nerfelni akarják. 100% alapból az álca. Még lövés után sem csökken le annyira mint egy mbt-é mozdulatlanul. Nincs toronymozgás bármikor tüzelhetsz ha bemérted. Mozgó járművekre is tudsz mert csak követned kell a célkeresztel :) Érdekes egy darab.

(#1384) emre válasza #40993792 (#1383) üzenetére


emre
veterán

Lehet, de azért magamtól is idetaláltam. :D

Hát én meg úgy vagyok vele, hogy majd ha kipróbáltam és tetszik akkor talán fizetek érte.
Előre semmit.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1385) Angel1981


Angel1981
veterán

Noob kérdés!

A letöltött fájlokat szeretném letörölni, mert mégis elfoglalnak 15 GB-ot!
Olyan mappára hivatkozik, amit egyszerűen nem látok - a Users-en belül van, az biztos, mivel ott még kijelzi a 15 + GB-ot.

A kliensen belül meg már inaktív, hogy "letöltés után törölje".

SZERK: ok, megvan, felfedtem a rejtett mappákat is! :)
Törölhető, mint mappa?
Úgy néz ki, a játék jól fut!

[ Szerkesztve ]

(#1386) octopus666


octopus666
tag

Encounter csatában mi a fenének kell 1 percen belül befoglalni ? :F Ez totál élvezet lesz ha a sok szerencsétlen foglalással akar mindig nyerni. :K Ha rajtam múlna, bázis foglalással nem lehetne nyerni. :K

(#1388) lofagi


lofagi
addikt

Nem tudom, ti találkoztatok-e már ezzel a jelenséggel, de már többször is észrevettem, hogy van olyan bug, vagy nem bug, ez inkább a netkód miatt lehetséges, hogy az ellenfél tankja még a másik irányba néz, legalábbis én úgy látom, de közben már rám lő. Ez így nagyon nem lesz jó, ha ez így marad. Remélem,hogy ezen változtatnak majd.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1389) L4mie


L4mie
veterán

nekem tegnap volt pár ghost shell-em :S nem messzire, kb 20m-re voltunk nyílt terepen egymással szembe...rálövök semmi effekt, semmi hang, semmi hp csökkenés szóval eléggé bosszantó volt, jól ki is lőttek,
a ugrálást magamnál is észreveszem,sebaj reméljük javítják ezeket :)

WoT os beugratós poént itt is beszívják:
közösbe:
New featured minimap!!! Press F5 to look it! :)

*ősökhöz érdfemes letölteni, megpróbálni hogy megy?
Llano 3850 + Radeon 4850 512 RAM + 2x2 GB DDR3

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1390) Micsurin válasza lofagi (#1388) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igen , és ez tényleg a netkód , BF4-ben is volt hasonló az első hetekben :K tegnap T62 balra nézz majd a 300 hp-m lenyúlta :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1391) L4mie


L4mie
veterán

óóó jajj..csoda 4Megás net....
nincs valaki itt keszthelyen akinek le van szedve a kliens? :D elmegyek érte!!!

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1392) Vitiris válasza Angel1981 (#1385) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Ott találod meg ahova a játékot telepítetted
pld a ha c:\games alatt van "c:\games\Armored Warfare MyCom Beta\"
akkor itt lesz egy c:\games\Distrib\ könyvtár is. abban van, az alatt is pontosan a c:\games\Distrib\packages\aw_mycom_beta\ alatt találod meg az összes frissítés könyvtárát.

Ha bonyolult voltam akkor futtass a windowsintézőben egy keresést a következő file-ra--> app.7z.001

Vagy a kliensböl.

[ Szerkesztve ]

(#1394) Angel1981 válasza Vitiris (#1392) üzenetére


Angel1981
veterán

Nagyon köszi, miután letöltötte, ezt mutatta nekem is, de az a könyvár biza üres! :)
Még amikor töltöttem, akkor emlékeztem, hogy a "users" mappa egyik almappája volt kiírva , és kijelölve a "users"-t meg is volt a cirka 15 GB, de mivel rejtett mappa volt, fel kellett fednem, hogy lássam.

Kérdem újra, innen kitörölhetem akkor? :)

[ Szerkesztve ]

(#1396) Angel1981 válasza #40993792 (#1395) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem nem, nyugi, tudom, mit beszélek! :D
Egyértelműen két totál külön helyen vannak, és együtt 45 GB-ot (30/15) foglalnak! :P

BTW, a screenshotot támogatja a játék? Ha igen, hová menti?

[ Szerkesztve ]

(#1397) Valentin90 válasza h1mpi (#1356) üzenetére


Valentin90
tag

Lehet, hogy nem is kell addig várni! Nem gondoltam volna, hogy kemény 1 órányi játék után Angel-lel már bele fogunk futni egy 0:15ös vereségbe. :DDD

(#1398) Micsurin válasza Valentin90 (#1397) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mert 1-2 olyan aztán tényleg egyenlő a WoT-tal..... :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1400) Micsurin válasza #40993792 (#1399) üzenetére


Micsurin
nagyúr

sreenshotnál kiírja. :K

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.