Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1802) ballington válasza #40993792 (#1801) üzenetére


ballington
addikt

Ma az egyiknél kiakadt, tegnap nem tapasztaltam a 10 csata alatt

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#1803) tick


tick
aktív tag

Swingfire-höz miért ilyen bugos a spotolás? spotoltam 7 tankot és egyet sem adott meg :/

Everything that has a beginning... has an end

(#1804) Farkas23 válasza #40993792 (#1801) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Köszi!

Nekem szokott lenni fagyás, de inkább csak PVE modban.

(#1805) sith7 válasza #40993792 (#1801) üzenetére


sith7
nagyúr

gépet újraindítottam, azóta kopp - kopp ... :U

(#1806) lofagi válasza ballington (#1800) üzenetére


lofagi
addikt

Egyelőre nincs. A legénységnek nem kell évezred mire kifejlődik, nagyobb tierben még javában a kiegészítéseket farmolja az ember mikor a crew már rég fullos.

- más -

Kimondottan tetszik,h még egyetlen egyszer nem szorultam be sehova vagy akadtam volna fenn egy tárgyon. Ti hogy vagytok ezzel? ( Bf4ben ki nem állhattam,h mindenen fenn akadt a tank )

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1807) Telda válasza lofagi (#1806) üzenetére


Telda
addikt

Riverpoint-on a városban már sikerült fennakadni.
Be mentem két ház közé, majd amikor éppen csak hozzáértem a házhoz, az leomolott és a romokba akadtam fel. A meccs végére sikerült kiszabadulnom :DDD .

(#1808) Vitiris válasza sith7 (#1799) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Próbáld meg hogy a hangeffekteket, kicsit lebutítod. Olvasgatva sok helyen ez oldotta meg. Beragadt valami hang.

(#1809) sith7 válasza Vitiris (#1808) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, este lejjebb veszem a hangokat, köszi a tippet :R

(#1810) TESCO-Zsömle válasza Vitiris (#1808) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akartam is kérdezni, hogy ha fullon vannak a hangok, akkor miért recseg/akadozik néha? Hangkártyának bírnia kéne...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1811) Angel1981 válasza Bingisz (#1793) üzenetére


Angel1981
veterán

Ezt mondom, hogy ez egy legenda, hogy "húúú, ha tudnátok, hogy mi van az oroszoknál géppark tekintetében...."
Ismét írom; nem Zimbabvéról meg Szudánról beszélünk.
Akinek az egzisztenciájába ott belefér, hogy videojátékozik, annak nem térhet el nagyban a gépe pl. a miénktől.

Nálunk látsz mondjuk sok olyan embert, akik 40 éves Trabantokkal, Ladákkal, meg Skodákkal járnak?
Persze hogy nem, és miért nem?
Mert még a legszegényebb autós réteg számára is belefér manapság egy 15-20 éves, tűrhető kondícióban lévő német vagy japán autó - erre a párhuzam, hogy 10 éve vannak többmagos procik, 4-5 éve meg már nem is kapni egymagosat. Akinek telik számítógépre, annak már rég nem abakusza van ott sem - esetleg leszámítva egy tényleg nagyon csendes kisebbséget.
Meg egyébként is; ha a WG szerint ennyi az ultra csóró játékos, akkor azoktól bevételt sem remélhetnek, nem igaz?
Nem, nem. Ez a "magyarázom a bizonyítványom" fejezet a "Tanár Úr kérem!"-ből.

De igen, majd az idő dönti el véglegesen!
PEACE!

(#1812) ballington válasza lofagi (#1806) üzenetére


ballington
addikt

Ami még jó dolog, hogy uaz a parancsnok több tankba is ültethető, a legénység viszont nem mozgatható, legalábbis Én nem találtam, hogy lehetne.

Tegnap volt az M113-al egy 2000+ dmg-es csatám, az utána levővel meg (valami 150) 2300+ dmg-es. Jól lehet ezekkel a meggymag köpködőkkel tolni, élvezet. Lehet, hogy a WoT-ban is kipróbálom majd a puffancsokat.

A spot rendszer hogyan működik?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#1813) TESCO-Zsömle válasza Angel1981 (#1811) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A hazai szám.tech.boltosok tapasztalatai nem azt mutatják... Rengetegen vannak minősíthetetlen gépekkel és az esetek többségében "csak játékra" kell a cucc. Nyilván ők fogják a F2P játékokat is keresni. Kötve hiszem, hogy pont az oroszoknál lenne ez másképp, ahol a szakadék a gazdagok és a szegények közt még nagyobb, mint nálunk...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1814) sith7


sith7
nagyúr

Hétvégére várható valami ?
Vagy az itt még nem megy ? :)

(#1815) h1mpi válasza sith7 (#1814) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Itt a szerver online-nak kell örülni :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1816) sith7 válasza h1mpi (#1815) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, akkor örülök annak :))

(#1818) Vitiris válasza TESCO-Zsömle (#1810) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Szerintem mert nincs még optimalizálva. Az is lehet hogy nem a hangkártya számolja ki a térhatású hangot, hanem a proci vagy nagyobb részben a proci. És ha az túl van terhelve bizony lehet gond.

Úgy emlékszem lehet a hang minőségén állítani, meg kell próbálni lejjebb venni. Tehát nem a hangerőt, hanem a minőséget. Panaszkodtak egy páran az angol forumon hogy kivágta őket és egy hang ragadt be olyankor, és valamikor csak a gép ujraindátásakor szűnt meg.

[ Szerkesztve ]

(#1819) Vitiris válasza ballington (#1812) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Bizony! Nem csak a köpködők jók. Én azért fejlesztettem minden ágat hogy lássam mi fekszik a legjobban, És hát ami legkevésbé jott be azok az MBT-k :)

A spot rendszer, szépen működik. Még azt is jelzi az ellenséges tank felett, hogy ki láthat meg (egy szem).
A csata végén spotokat számolja, minden tankot egyszer tudsz spotolni, tehát kaphatsz érte kreditet. Viszont ellentétbe a wotnál, ha az adott tank eltűnt és más valaki újra felspotolja ő is kap! Tehát nem csak aaz első spot számít.

Ami nem megy még az Camo, a tereptárgyak mögött. Sőt megmondom őszintén úgy látom hogy a crew skillek között sem. Egyszerüen most kapsz egy camo értéket, ezt látod is fehér csík. Ha lősz leeseik. Egyenlőre nem számít hogy bokorban vagy-e vagy nem. Ezek gondolom később jönnek.

(#1820) sith7 válasza #40993792 (#1817) üzenetére


sith7
nagyúr

Működjenek a szerverek, majd jön a többi is...

kivárjuk :K

(#1821) Angel1981 válasza Vitiris (#1819) üzenetére


Angel1981
veterán

Nekem még a csata utáni részletes kiértékelés is tetszik!
Tudod, hogy miért mennyi xp-t és kreditet kapsz!

#1812 ballington: így van, csak a parancsnok mozgatható, és ez (egyelőre legalább is) elv - vagyis nem a kiforratlanság miatt nem lehet mozgatni a többit.

[ Szerkesztve ]

(#1823) L4mie válasza #40993792 (#1822) üzenetére


L4mie
veterán

nekem szerintem high on van, talán 1x fagyott összvissz, ellenben vannak hang furcsaságok.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1824) sith7 válasza #40993792 (#1822) üzenetére


sith7
nagyúr

Sith7, akkor ezt próbáld te is lejjebb húzni, hátha segít.

Mindenképpen ki fogom próbálni :K , köszi az infót :R

(#1826) jano_77


jano_77
nagyúr

Úgy néz ki vasárnap lecserélődik végre a procim egy i5-4690-re és akkor bízom benne, hogy végre én is tudok majd rendesen játszani az AW-el, mert jelenleg csak bosszankodás van és fagyások, éppen ezért most nem is erőltetem. Viszont ha megtörténik a csere, akkor majd itt leszek többet és a WOT-ban kevesebbet ez biztos. :K
Vitiris: győzhetlek majd utolérni - legalább egy ágon, hogy legyen olyan osztályú tankom, hogy tudjunk menni szakaszban újra. :B ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1827) lofagi válasza jano_77 (#1826) üzenetére


lofagi
addikt

Úgy is lesz reset és akkor új lappal indul majd mindenki, addigra meg procid is lesz. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1828) jano_77 válasza lofagi (#1827) üzenetére


jano_77
nagyúr

persze, csak jó lett volna úgy mint pl Vitiris, kipróbálni minél több féle járművet, megtudni, hogy mi jön be legjobban, melyik ág a legideálisabb, ilyenek. De mind1, ha lesz még egy EA, akkor majd ott megyek. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1829) Vitiris válasza jano_77 (#1826) üzenetére


Vitiris
aktív tag

:) Szupi! Az már jó kis proci lesz! Nem fogsz csalódni :)

(#1830) sith7 válasza jano_77 (#1826) üzenetére


sith7
nagyúr

Ezt nem értem ... azt mondják ez jobban van optimalizálva, mint a wot, és ezt mégse bírja a proci, a wot - ot meg igen ? :F

(#1832) sith7 válasza #40993792 (#1831) üzenetére


sith7
nagyúr

ja, ok :)

(#1833) Motyi válasza TESCO-Zsömle (#1810) üzenetére


Motyi
senior tag

Nálam akkor csinálja ha High beállításon van, Ultrán nem jelentkezik a recsegés (Sound Blaster Z hangkari).

(#1834) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

S.O.S-ben kéne egy kis help!
Lejött a játék el is indult de kimentem telefonálni!Mire bejöttem a gyerek hozzápiszkált a felbontéshoz most mintha 800*600 indulna el!
Nem tudom visszatenni a felbontást sehogy,mert a képernyő alján lévő elfogadó ikonokat nem látom így katt sem tudok rájuk!!!!Kéne valami megoldás rá itt ülök a gép előtt és nem tudok normálisan játszani! :W

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1835) L4mie


L4mie
veterán

Vitiris vadászat :D sajnos nem igazán jött össze :)

*na most nekem is befagyott, de menüben :S

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1837) Vitiris válasza Flayer (#1834) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Már Zsolt_72 válaszolt is :D

[ Szerkesztve ]

(#1838) Vitiris válasza L4mie (#1835) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Jól nyomtad csak csapódtak be körülöttem a bombák :D

(#1840) Flayer válasza #40993792 (#1836) üzenetére


Flayer
senior tag

Köszönöm!
Mindjárt meglesem!
Most már 2 szoborral megyek neked!:D

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1842) sith7 válasza #40993792 (#1841) üzenetére


sith7
nagyúr

átállítottam amit mondtál, kopp - kopp , kb. 8 csatát nyomtam zsinórban, és eddig nincs fagyás

(#1843) L4mie válasza Vitiris (#1838) üzenetére


L4mie
veterán

hehe nem láttam, hogy te vagy, csak a legvégén :P

Zsolt, jól hoz a konyhára a pve? pár körben benne lennék, amíg hazaér a zasszony.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1845) Flayer válasza #40993792 (#1841) üzenetére


Flayer
senior tag

Na megtaláltam attributes.xml és átírtam!
Megy tutin a játék csak még meg kell tanulni melyik mit bír eddig nem sokat voltam túlélő!
Pályákat is meg kell ismerni!
Egyébként tetszik a játék!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1846) Met


Met
nagyúr

Lőszereknél mire kell figyelni?
Wot-ban ott a normál a robbanó és az arany. De itt van néha 4 féle, mi számít?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1847) ballington válasza Met (#1846) üzenetére


ballington
addikt

Nekem eddig azért van 4, mert a stock tankhoz van 1-1 ap és HE, plusz fejleszted mindkettőt. És meg marad az alap lőszer is, nem csak a fejlesztett.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#1848) L4mie


L4mie
veterán

nyüh :S engem ledobott és nem is enged vissza, nem péntek van? :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1849) Farkas23 válasza L4mie (#1848) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Még ha nem is péntek lenne, akkor sincs még 23:00. :D

Nem lehet, hogy most aktiválják az új pályákat?

Már megy! :R

[ Szerkesztve ]

(#1850) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Ha valakit érdekel!

Engem eddig egy dolog zavart az hogy a célkereszt nekem kicsit kicsi volt. :) (öreg vagyok és vak.)

Nem volt sehol info hogy a 100 fölé hogy lehet vinni a méretet! Próbálkoztam. És csak úgy jöttem rá hogy lejjebb kellett vennem :D Mert különben a paraméter nem jelent meg. Szóval a rejtett paraméter a következő

C:\Users\Te_neved_a windowsban\Saved Games\ArmoredWarfare\User\Profiles\default\attributes.xml

file-ban a játékból kilépve be kell szúrni a következő sort.

<Attr name="Reticle_scaling" value="150"/> ez mondjuk másfélszeres.

Vagy ha beállítod a játékban 99%-ra a méretet az a sor magától is létrejön, csak a 99-t írd át nagyobbra.

Előny az értesítések is nagyobb méretben jelennek meg. Spot, arty, stb.

Lehet senkit nem érint :) De nekem így sokkal kényelmesebb lett.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.