Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1902) lofagi


lofagi
addikt

Szerencsére én még nem tapasztaltam azt,hogy bárki is kilépett volna, de ez persze annak is köszönhető, hogy azért olyan sok PVE-t nem nyomtam. Este pont jó volt egy kis PVE, mert már eléggé nehezen lehetett belépni PVP-zni. Viszont összerakott 7-esként 3 4-essel és egy 5-össel. Aminek az lett az eredménye, hogy szinte csak 7-es tankok jöttek szembe és szegénykék már rögtön az elején elhullottak.

Illetve még sokak nem fogják fel, hogy ahogy bemennek a küldetés körbe, azonnal lespawnolnak a tankok, így ha valaki épp lemaradt, azokra rápoppolnak, ami nem túl kellemes. :D Persze írhattam én,hogy várjanak, de hát... :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1903) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ezt a PVE-t nem értem. Nem lehet újra éledni, de vagy 20 fraget lőttünk egy meccs alatt, amikor kb. 5 nmy van. Azt hogy?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1905) h1mpi válasza #40993792 (#1904) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja értem, akkor azért lőttem ezeket halomra :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1906) villamos válasza Stirlitz (#1895) üzenetére


villamos
őstag

Nem mindig szándékosan lépnek le a játékosok! Nekem tegnap három PVE játszma során kétszer, az első kör után, hibával kidobott a játék. Majd újraindításkor nem engedett fel a szerverre. Aztán a klienst is újraindítottam, de így sem engedte. Végül kihúztam a mobilsticket, és újra kapcsolódtam, ezután engedett csak fel.
Érdekes, hogy ha ez PVP -ben történik a játék újraindításakor visszadob a megkezdett csatába. Legalábbis ezt láttam két alkalommal is.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#1907) Stirlitz válasza #40993792 (#1901) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Maga a PVE hibátlan. Ott láttom a megoldást, kapjon büntetést aki nem vesz részt rajta. 0 kredit 0 tapasztalat. Ne legyen esc lehetőség a csata eredmény ablakon. Vagy maradjon minden így, de kevesebb pve enemy spawnoljon.

(#1908) lofagi


lofagi
addikt

Sajnos megint kezdődik a nyűgöm, úgy látszik ez a délelőtt kora délutáni AW-zás nem jön össze a hétvégén. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1909) lofagi


lofagi
addikt

Amúgy nem azt mondták,hogy 2 új pálya jön? Vagy én maradtam le valamiről? Eddig csak a Pipelinesra sikerült bejutnom.

- más -

Tegnap kicsit bebuggolt a játék! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1910) ballington


ballington
addikt

Találkozott már valakik olyannal, hogy a piros indikátor a tank körül inaktív volt PVE alatt?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#1911) HungAryan


HungAryan
tag

Azért látszik az átfedés a WoT és AW játékos állomány között:

Még bőven EA van, de már a többi játékos miatt sír... :U

WT account: Cpt_Hungarian

(#1912) DeadMeat válasza HungAryan (#1911) üzenetére


DeadMeat
veterán

Most játszottam a magyarul írogató illetővel... Kb a teljesítménye is ennyi volt, mint a szint amit megüt a chat ablakban :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1913) TESCO-Zsömle válasza HungAryan (#1911) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Teljesen igaza van. Nem is értem, hogy egy multiplayer játékot miért nem lehet egyedül játszani... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1914) Motyi válasza HungAryan (#1911) üzenetére


Motyi
senior tag

Ne legyenek hiú ábrándjaid, ez játék sem lesz más mint a WoT csak mondern tankokkal. Lehet itt nem lesznek BOT-k (reméljük), kisesebb lesz az rng, nem tudnak majd sírni a tomatók a gold ammo, stat padderek meg arty miatt, de ugyan úgy a játékosok nagyobbik része nyomorék lesz.Sajnos ezen a készítők a legjobb szándékkal sem tudnak mit kezdeni, ők is pénzből élnek, be kell engedniük mindenkit. :(

(#1915) HungAryan válasza TESCO-Zsömle (#1913) üzenetére


HungAryan
tag

Már hogyne lehetne. :DDD
Nemrég szó volt a PvE "furcsaságairól", volt egy csatám az előbb, amit már csak ketten kezdtünk el, de egyedül fejeztem be. ;]

Motyi:

Ezzel tisztában vagyok, nem is várok semmi radikális változást. :)

[ Szerkesztve ]

WT account: Cpt_Hungarian

(#1917) lofagi válasza Motyi (#1914) üzenetére


lofagi
addikt

Pontosan így van sajnos, lehet bármilyen multis játék, amíg nem azokkal a haverokkal játszol akikkel tudod, hogy jók vagy a képességeik veled azonos szinten vannak, addig marad a publik. Az viszont mindig is azt fogja eredményezni, hogy néha tardáltakkal hoz össze a sors. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1918) ballington


ballington
addikt

Ma folyton kifagy a game

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#1920) TESCO-Zsömle válasza Motyi (#1914) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Eddigiek alapján mindezzel nem is lesz baj, mert vesztes csatában is össze lehet szedni annyit, hogy a győztes csapat top 5-jébe bekerülj egy élvezetes karika után. A WoT-ban az a baj, hogy ha nem nyersz, akkor még egy jobb karikával is legfeljebb ott vagy, mint "odaát" egy kocogós narancssárga játékos, aki lőtt 3-at...

Itt ugye ez nincsen, így simán előfordult már olyan karika, hogy többet kaptam, mint az ellenféltől bárki és csak a számbeli fölény döntött. Megjegyzem: Top tier voltam egy saját szintjén elég OP tankkal (AMX 10), és a lépés is kijött. A végére azt hiszem 1v3-ra hoztam a dolgot, de addigra már csak jelképes HP-m maradt...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1921) zozyk


zozyk
addikt

Nekem tetszik a játék idáig,csak egy bajom van,hogy széné pörgeti a gépem. (4.5Ghz-re van húzva az Fx6350)
Nemsokára veszek vízhűtést és akkor visszatérek.. :R

(#1922) Angel1981 válasza Vitiris (#1883) üzenetére


Angel1981
veterán

Ugyanabban a fájlban megtaláltam a Minimap méretezését is, de azzal semmi gondom.

Viszont a csapatjelző ikont, és a lőszereket növelném - arra valami ötlet?
Vagy azok is csak akkor jelennek meg, ha 99-re állítja az ember?

(#1923) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nekem hol tetszik hol nem. Néha annyira árkádos érzésem van, hogy keresem a 100-ast, hogy bedobjam a gépbe :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1924) Vitiris válasza ballington (#1910) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Igen nekem rendszeresen előfordul

(#1926) Vitiris válasza Angel1981 (#1922) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Szinte biztos!

Ments el a file-t előtte! Aztán állitsd 99-re. És hasonlítsd össze a régit és az újat! Biztos megtalálod a sort.

(#1927) scyllarus válasza ballington (#1910) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem is általános. Sajnos nekem játszhatatlan a PvE, ez is nehezíti, plusz amint meglátok egy ellenséges tankot, durván leesik az fps (olyan 10 körülire), közben is lagol, szóval ki kell hagynom, pedig jó.
A vicc az, hogy PvP-ben folyamatosan 50 fps-em van.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1928) lofagi


lofagi
addikt

Most már kezdem unni,hogy 10 körből 7x kifagyok a játék végén...

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1930) Stirlitz válasza lofagi (#1928) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Nincs húzva valami véletlen a gépedben?

(Tudom a WoT más, de mégis, ha csak 10mhz-t húzok a gpu-n, random összeomlik, és semilyen más program nem. Hátha itt is ilyesmi probléma van)

(#1931) Simi37 válasza Stirlitz (#1930) üzenetére


Simi37
őstag

Én szénné húzom a GT720M-et...eddig összesen az egész játékaim során 3x fagytam ki.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#1932) Angel1981 válasza #40993792 (#1916) üzenetére


Angel1981
veterán

Akkor remélhetőleg javítják az EA4-ben, mert én is tapasztalom, és kellemetlen időnként.

#1926 Vitiris: okok, megpróbálom! ;)

[ Szerkesztve ]

(#1933) Micsurin válasza #40993792 (#1831) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Tessék feltenni az MWO-t , csak 1-2 körre , aztán lehet nézni mi és , hogy hozható ki az engineből egy mmo-nál. :) ott vannak ám effektek :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1934) Angel1981 válasza Vitiris (#1926) üzenetére


Angel1981
veterán

Jelentem, MINDENT át lehet méretezni, csak át kell állítani 99-re, és megjelenik a fájlban! :K

Szépen be is állítottam nekem megfelelő méretre mindent - a csapatkiírást, a kihívásokat, a jármű státuszlapot, a tölténykijelzőt! :)

(#1936) Met


Met
nagyúr

Érdemes itt elitre fejleszteni egy tankot? Ugye wot-ban jobban hozta a kreditet az elit jármű.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1937) Angel1981 válasza Met (#1936) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocsánat, de ez tévedés!
A prémium tank hozza jobban a kreditet - ami persze alapból "elit" mert nincs rajta a mit kifejleszteni.

Ugyanez igaz itt is.
Érdemes minden tankon mindent kifejleszteni, hiszen erősebb lesz, de attól még nem fog több kreditet termelni, arra itt is a majd aranyért vehető prémtankok lesznek hivatottak.

[ Szerkesztve ]

(#1938) BR-Steel


BR-Steel
tag

Szeretem az olyan játékosokat akik csak belépnek és semmit nem csinálnak. :U Mégis kapnak XP :K így is ki lehet húzni egy tankot.

(#1940) lofagi válasza Stirlitz (#1930) üzenetére


lofagi
addikt

Nem vagyok tuning párti, alapon megy minden. Amúgy meg az érdekes az,hogy van,hogy lejátszok egy egész estét fagyás nélkül, aztán pedig minden kör végén.

Na mind1, betudom az EA-nek aztán annyi. Csak zavar egy cseppet.

T-80 egyre jobban bejövős! :D Egész jó kis köröket futok. Viszont azért valamit nem értek, Challanger vagy melyik kupoláját lövöm, mert máshol elölről nem tudom,hogy hol kellene s van,hogy 100at sebez, ami elég gáz szerintem.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1941) Met válasza #40993792 (#1939) üzenetére


Met
nagyúr

Szerinted nem tudom mi hogy működik a WOT-ban? ;) Érezhetően több kreditet hozott miután elit lett, az összes tank

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1943) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Mert a fullos tankal eredményesebben tudtál játszani azért. A kreditszorzóhoz semmi közze annak, hogy fullos vagy stock a gép.

[ Szerkesztve ]

(#1944) Angel1981 válasza Met (#1941) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, de láthatóan nem tudod, hogy hogyan működik WoT - legalább is ez a része.

Egy tank elit státuszának semmi köze a kredithozamhoz - legfeljebb a fenntartása kicsit olcsóbb lesz elitként, mert már nem kell modulokra költeni.

ITT van a részletes táblázat, hogy mire jár kredit, és mire nem.
Összességében vagy egy tucat tényezőn múlik, de a legfontosabb része a sebzés.

[ Szerkesztve ]

(#1945) Met


Met
nagyúr

És tényleg, 19k csata alatt nem ismertem ki a játékot...
Mindegy, hagyjuk.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1946) villamos válasza BR-Steel (#1938) üzenetére


villamos
őstag

Csinálna az a szerencsétlen játékos bármit, ha nem lőnék ki az első két percben. Én általában így járok. :DDD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#1948) scyllarus válasza Met (#1945) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezek szerint nem. Ugyanis bődületes marhaságot írtál. Láttam én már 25k csatával is 150 WN8-as játékost...
Stirlitz leírta a lényeget: elit tankkal többet tudtál sebezni, átlagban jobban hozott. De ugyanúgy sikerült csatára ugyanannyit ad, ha stock, ha full. Csak hát nehéz reprodukálni, hogy minden ugyanaz legyen (sebzés, kill, spot, távolság, stb.)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1949) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Már látom a topik jövőjét.....

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1950) lofagi


lofagi
addikt

Azt kell,hogy mondjam, így T7-ben már eléggé sokat kell grindelni.

Persze, gondolom, még így sem annyit, mint a WOT-ban.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.