Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) TESCO-Zsömle válasza Telda (#500) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Infra.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#502) Telda válasza TESCO-Zsömle (#501) üzenetére


Telda
addikt

:R

(#503) TESCO-Zsömle válasza Telda (#502) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Neutron-ágyút akartam írni... :B :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#504) Angel1981 válasza TESCO-Zsömle (#501) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem a lézeres távolságmérő?

(#505) TESCO-Zsömle válasza Angel1981 (#504) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lehet az is van benne, ezek ilyen kombinált vackok. Infra/fehér lámpát írnak rá, de ugye katonáéknál amit lehet blokkosítanak, szóval ez az optikai rész...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#506) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

No, megnéztem. Crysis 2 alatt, ugyanazon az ablakos felbontáson, játszhatóbb a játék, de nem mondom, hogy hű de szuperül fut. Sajnos a VGA-m elfogy lassan. De, köszönhetően annak, hogy anno nem gondoltak előre, ebben csak egy MXM2es foglalat van, ami gyakorlatilag kilő minden fejlesztési lehetőséget, ugyanis az elérhető csúcs kártya van benne..... Most akkor már két nagyobb tételt kell összespórolnom. Egy autó, és egy új laptop/asztali.

Rengetegen írnak az aim és az fps problémákról a fórumon, szal tuti, hoyg észrevették a fiúk/lányok.:D

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#507) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok

Annyi kérdésem lenne - most nincs többre időm -, hogy játszik-e vki Intel G3240 procival - ilyen van nekem is? Ha igen, milyenek a tapasztalatai, mennyire gáz vele a játék? Érdemes lenne venni egy i5 procit vagy azért annyira nem vészes a helyzet? Ha nagyon nagy a kaki, akkor elgondolkodom a cserén, de ha nem muszáj, akkor nem költenék.
Remélem, hogy ma vagy holnap este már ki tudom majd próbálni én magam is. Elvileg ma nap közben lejött a játék. Azt láttam, hogy zip file-okat szedett le. Ezeket kell összepakolni és akkor kapom meg majd a játék mappáját, amiben lesz az indítható launcher vagy exe!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#508) Angel1981 válasza TESCO-Zsömle (#505) üzenetére


Angel1981
veterán

Utánanéztem.

Ez infra lesz, mert ez elvileg az M60A1, a lézer csak az M60A3-ban jelent meg, ami ha jól rémlik, itt külön tank.
Most ha a WoT topikban lennénk, mondanám, hogy "mindegy, mivel csak grafikai modell", de itt könnyen lehet, hogy igenis lesz jelentősége, még ha csak később is. :)
(Mármint az infrának, meg a lézernek.)

Plasticbomb: biztos fog még javulni az FPS, adott konfig mellett!

[ Szerkesztve ]

(#509) lofagi


lofagi
addikt

Van remény amúgy arra,hogy két szerver indítás között csinálnak is valamit akár a szerver oldalon vagy a kliens oldalon? Vagy a változások csak és kizárólag június 3-a után várhatóak?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#511) Trentaro


Trentaro
tag

Tegnap én is kipróbáltam ezt a csodát és egészen bejött, de a játék eléggé szaggatós még. Mindegy milyen grafikai beállitásokat használok az i5 4440 mind a négy magja 90% felett megy a gtx970 meg alig van meghajtva. Szóval akinek akadozik ott sanszosan a cpu a bűnös. Nyilván ezen dolgozgatnak mert egy i7-et csak ezért a játékért nem veszek. :) mondjuk wot-ba hisztizünk mert csak egy magot használ, na ez használja mindet, de mint állat. Szóval ha nálatok is szaggat csekkoljátok a procit elsőnek. Ha bent vagyok ezen a néven futok, nem rámlőni! :)

nem kötelező megadni

(#512) Vitiris válasza #40993792 (#510) üzenetére


Vitiris
aktív tag

"18:25 CEST: We're investigating an issue with the authentication server that may not allow players to connect. We'll update as we know more. Thanks for your patience!
Note: this is a bug from the authentication server, not directly related to server capacity."

Meg van rá az ígéret :D

(#513) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Elfelejtettem mondani 17:45-kor indul az EU szerver!

(#515) Vitiris válasza #40993792 (#514) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Jaja. Tegnap is így volt! :) Pont akkor inditottam a klienst, mondom iszok egy KV-t, erre látom eu online 8 user :D Gyorsan logoltam is be :)

(#516) Hafy75 válasza Vitiris (#512) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Valamit frissített most a launcher, de gyors volt nagyon :)

Na!!!

(#517) Angel1981 válasza #40993792 (#514) üzenetére


Angel1981
veterán

Csak aztán nehogy lelőjék 30 perccel korábban! ;]

(#519) jano_77 válasza #40993792 (#514) üzenetére


jano_77
nagyúr

Volna kedve szakaszozni vkinek? Közös TS!?
Jó lenne, ha lenne olyan a társaságomban, aki már ment vele, hogy tanácsokkal lásson le. :B
Nos?
mondjam a TS szervert?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#520) Vitiris válasza jano_77 (#519) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Én benne vagyok :) Mondjuk sok tanáccsal nem tudok szolgálni! :) Mert szinte csak gyönyörködök, még nagyon új :)

[ Szerkesztve ]

(#521) jano_77 válasza Vitiris (#520) üzenetére


jano_77
nagyúr

se baj, akkor majd dumcsizunk róla :-)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#522) lofagi


lofagi
addikt

SERVER ON! :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#524) Telda


Telda
addikt

Szabad képeket kirakni?

(#525) tick válasza Telda (#524) üzenetére


tick
aktív tag

Akartam is kérni hogy 1-2 képet tegyetek be. Én sajnos délutános műszak miatt nem tudok játszani

Everything that has a beginning... has an end

(#526) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Azt kell mondjam, hogy még 15 fpsel játszva is tetszik a játék, de itt is elkezdődött a WoT legtutibb taktikája. Hátul ülünk, és várjuk, hogy a szerencsétlen meghaljon elöl.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#527) lofagi válasza Plasticbomb (#526) üzenetére


lofagi
addikt

Tegnap ez még nem volt jellemző, de látszik,hogy ahogy nő a tier úgy lassul a játék is. T-62-vel kimondottan szeretnek az emberek hátul püttyögni, aztán csodálkoznak ha egyedül maradnak.

Sajnos most mikor kilőttek és mentem volna vissza a garázsba a loadingnál befagyott a játék. :(

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#528) Telda


Telda
addikt

Bumm :DDD

(#529) Ryna


Ryna
csendes tag

Mellém rakták a kupakom :)

(#530) jano_77


jano_77
nagyúr

Ma végre ki tudtam próbálni a játékot és nagyon tetszik elsőre! Igaz elég szokatlan sok minden és még edződnöm kell, de nem lesz rossz! FPS a garázsban 90-100 körül, csatában viszont van ahol csak 20 körüli, van olyan map, ahol van 40-50 körül is. Remélem ezt majd normalizálják és nem kell beruháznom egy új procira. :N
Bízom benne, hogy a magyar nyelvet mihamarabb bele építik a game-be, mert az angollal nagyon szenvedek. Viszont első napon rögtön sikerült a szakaszozást is kipróbálnom, méghozzá olyan illusztris személyekkel mint: Vitiris és Cleverland - igen az a Cleverland :K !
Köszönöm Nekik innen is újra a játékot és a sok segítséget, útbaigazítást a garázsban. :R
Az biztos, hogy 7végén főképp ezzel fogom tolni és nem a WOT-al! :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#531) Plasticbomb válasza jano_77 (#530) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Én voltam olyan mocsok, hogy 8kor bezártam. Addigra elég lett, más játékra vágytam. LoLban egyből megvettem a frissen kijött ch-t és most azzal szedálom magam.:D

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#532) BR-Steel


BR-Steel
tag

Tökéletes játék az biztos a grafika nagyon szép. :) Az biztos ebben a játékban a procik izzadni fognak rendesen, de legalább stabil 60fps megvan mindenhol.Még csak most kezdődött el a játék de már ócsárolják egymást a játékosok, report,bann és egyéb baromságokkal.Elég ha a nevek között mazsolázik az ember és nagyon sok wot-os palántát fedez fel minősíthetetlen statisztikával. :DDD :DDD De már itt is osztják az ész. :C

(#533) Angel1981 válasza Plasticbomb (#526) üzenetére


Angel1981
veterán

Nincs ezen semmi meglepő, ezt is "átlagemberek" játsszák. :)

(#534) lofagi válasza BR-Steel (#532) üzenetére


lofagi
addikt

Hidd el egy-két jobb kör után vannak akik hajlandók elhinni magukról,h ők PRO-k, s mindenki más béna.

Sajnos kétlem,h ez ellen akármilyen program is tudna védekezni, főleg ami pvpre alapul.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#535) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Egyre jobban tetszik a játék, főleg hogy mehettem platoonban is.
Gyönyörű a grafika, hihetettlen jók a hangeffektek. Tetszik hogy él a táj. Persze nekem bőven elég a gépem hogy minden fullon menjen, De remélem az optimalizációs időszakban, mindenki élvezni tudja majd.
Sokszor azon kaptam magam hogy nem is az ellenfélre koncentrálok hanem bambulászok a tájon, hallgatom a tankba betévedt legyek zümmögését, és próbálgatom a tereptárgyakat. :) Ami nekem is hiányzik a lokalizáció, és az interface elég fapados testre szabhatósága. De ezek tényleg nem a legfontosabb dolgok. Alig várom már az estét :)

(#536) Telda válasza Vitiris (#535) üzenetére


Telda
addikt

Nekem egyedül a lepattanó vagy elsuhanó lövedékek hangja nem tetszik, mint ha egy lézerfegyverrel lövöldöznének rám. De lehet hogy az életben is ilyen hangja van, nem lőttek még rám 105mm löveggel :D.

(#537) Vitiris válasza Telda (#536) üzenetére


Vitiris
aktív tag

:) Hát igen ebben nekem sincs tapasztalatom :)

(#538) wall2 válasza lofagi (#534) üzenetére


wall2
tag

Tegnap este egy M103 nooboztak le és már most ki akarták tiltatni sokan a csapatból. :D Csak miután a srác beírta, hogy fagy a játék neki és alig tud elindulni, már annyira nem habzott a szájjuk. :DDD Sokan nem értik meg, hogy a játék még nincs kompenzálva, i7 procim van és egy izmos vga kártyám nekem is van, hogy 10 fps-re esik minden vissza és úgy szaggat mint a fene. :K

[ Szerkesztve ]

(#539) Telda válasza wall2 (#538) üzenetére


Telda
addikt

Hát nekem ilyen nem fordult elő, 35-nél alább sosem ment, nem ATI kártyád van véletlenül?

(#540) MinionFlasH válasza jano_77 (#530) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Nem Vitirist kisebbítem, de tök állat lehetett cleverrel nyomni! :DD Szerencsés vagy!!! :C

Az a két kép amit feltoltatok, gyönyörű... a talaj kidolgozása is nagyon jól sikerült, roppant igényes.

[ Szerkesztve ]

(#541) Telda válasza MinionFlasH (#540) üzenetére


Telda
addikt

Én a lövéskor keletkező lökéshullámot szerettem volna prezentálni, de sajnos álló képen nem látszik semmi.

(#543) Angel1981 válasza Vitiris (#535) üzenetére


Angel1981
veterán

És tényleg abbahagyod a moddolást WoT-ra?
Legalább a zoomot vidd tovább, az nekem is kell! :D

(#544) Vitiris válasza Angel1981 (#543) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Igen abbahagytam!
De valamelyik nap hajnalban keltem és egy párat megcsináltam unalmamban! :)
a zoom is megvan a wothungary-n, és talán a wotinfon is! :)

[ Szerkesztve ]

(#545) Angel1981 válasza Vitiris (#544) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, köszi, az már megvan! :R
A jövőre vonatkoztatva értettem. :)

Más.
Hangulatos kis videó a Bradley-ről.

(#546) Vitiris válasza Telda (#541) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Az sem semmi! De az sem mikor belelősz egy civil autóba kamionba vagy vagonba, robbanáskor ott is tökéletes lökéshullám van de gömb alakú. Kedvencem még, néhány pályán ezzel szórakoztam, ha ellősz egy villanyoszlopot :) attól függően hogy hol találod el és hogy úgy zuhan el. :) Vagy mikor tankkal belerongyolsz egy kukoricaföldbe :D azok a hangok és nyomok. Ilyen apróságokon úgy eltudok bambulni :))

(#548) Telda válasza Vitiris (#546) üzenetére


Telda
addikt

Nekem azért rossz a találati arányom, mert lövöldözök mindenre :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#550) Trentaro


Trentaro
tag

Akár full grafikán, akár minimumon játszok, hiába magas az fps, mégis olyan mintha lüktetve menne a játék, valaki találkozott ilyesmivel vagy a gépemben keressem a hibát? Ilyen gyorsan megy a tank, lassan megy a tank érzés másodpercenként váltva, pedig az fps stabil 60. (i5 4440, 16gb, gtx 970) valakinek van ötlete? Köszönettel, én

nem kötelező megadni

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.