Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#303) Plasticbomb válasza #40993792 (#302) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Úgy lesz, úgy lesz, csak indulna máááááááááár! :D

Néztem a videót, amit linkeltetek, és érdekes az arty megoldás. Baromi gyorsan szűkül, de eléggé aprókat sebez, plusz egyszerre többet tölt be egy tárba, amit utána újratölt. Valamitn elég pontos. De sehogy sem illik ahhoz a buzinagy ágyúhoz azok az apró sebzések. Furcsa lesz megszokni, WoT után.:D

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#306) Telda válasza #40993792 (#304) üzenetére


Telda
addikt

Ezt a 3mp előre jelzést nem igazán értem.
A kilövés és a becsapódás között ennyi idő telik el? Vagy csak azt jelzi, hogy a tüzérség célba vett?

Ha elindul a teszt lehetne egy külön szoba és akár együtt egy mehetnénk párszor :R .

(#307) TESCO-Zsömle válasza Telda (#306) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha rád lő a tüzér, 3mp-el becsapódás előtt kapsz egy jelzést.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#310) Angel1981 válasza Plasticbomb (#303) üzenetére


Angel1981
veterán

Én már cirka 1 éve írtam WoT fórumban (bocsánat, most nem keresem elő), hogy nagy mértékben redukálódna az artikkal kapcsolatos anyázás, ha sokkal kisebb alfával, de sokkal nagyobb splassel rendelkeznének - akkor persze kaptam mindenfélét az okosoktól, hogv ez hülyeség, meg blabla, aztán már olvasom a híreket, hogy a WG is egyre jobban foglalkozik ezzel az elgondolással. :P
(Persze nem mondták konkrétra, hogy így lesz, de foglalkoznak vele.)

[ Szerkesztve ]

(#312) Plasticbomb válasza Angel1981 (#310) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Sajnos a Wg egy másik irányt vett elő azzal, hogy a wotban az artyk hasznosak legyenek egy csatában. Van benne realitás, csak nem túl élvezetes játszani. (Kifejezetten unalmas, nagyjából körönként két jó lövést leadni, a többi 10-20 lövés meg megy a picsába...) Itt az élvezet jön előtérbe, ezért kicsit sebeznek, de pl a mutatott videóban a gép 25 sec alatt 3 lövedéket tölt be, nem 45-48 sec alatt egyet. Szal a 3 lövedékkel 25 sec töltésidőre számítva, már tudsz valamit alkotni. És tudsz játszani, nem csak várni, és várni. Szal úgy is mondhatnám:

45 sec=2000 sebzés talán (T92, WoTban megvan már egy ideje) / 25 sec=270-1200 sebzés szinte garantált. (96 körül láttam a minimum sebzést egy lövésre, és 400 körül a maxot, amit lőtt)

Meglátjuk majd, mikor nyitnak a szerók, hogy milyen lesz végül, de szimpatikus megoldás, pontosabban fogalmazva: szimpatikusabb. Nem olyan állat durva élmény, mint mikor egy T92vel eltakarítasz egy TXes gépet, de sokkal jobb érzésre, hogy nem szorítkozol akkora randomra. Mert ehhez a művelethez a WoTban kurva sok mák kell, és hülye ellenfél, ami annyira nem teszi kiegyensúlyozottan élménnyé a játékot. Nem lesz meg az érzés, hogy egyébként is hasznos tagja vagy a csapatnak. És szerintem, egy csapat alapú játékban elsődleges szempont kell legyen.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#315) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Engedélyt kérek belépni a díszes társasághoz !?

Másik topikból kelett átjönnöm , hogy megtaláljalak titeket . Stigma fórumtárs szólt , hogy az eltünteket itt a Remény azaz AW topikban kell keresni :DDD

Amint lesz játszható béta persze én is szívesen jönnék srácok !

Üdv mindenkinek :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#316) TESCO-Zsömle válasza jozefgucci1 (#315) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha nem sajnálsz rá 5k-t, akkor már jövőhét szerdán este ki is próbálhatod. Holnaptól előtölthető, ~40-50GB-ot eszik meg a gépről a FAQ szerint.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#318) Stigma.HC válasza #40993792 (#317) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Én annak is örülök, hogy huszonéves fejjel erre az egyre van időm még, mármint wot. :)

Sajnos a kezdeti lelkesedés könnyen alább hagyhat ahogy kinövi magát a játék. Elég megnézni a legtöbb nagy létszámmal rendelkező játékot. Ne legyen így sokáig tényleg. Kipróbálni kifogom, de csak ha elkezdődik a nyílt rendesen. Kampány előtt főleg nem fizetek be rá :) meg a modern tankok annyira nem vonzanak, de majd amint meglesznek az első tapasztalatok akkor szép lassan egy-két ágon majd lehet végigzongorázok valószínűleg.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#321) Stigma.HC válasza #40993792 (#319) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Inkább az időhiány miatt nem. Tavaly befizettem magam hasonló áron a GF-be is. Mondjuk az azt hiszem még olcsóbb is volt, orosz oldalon regelve került kb 2500-ba. Megnéztem, jó-jó ellehet vele lenni de maga a játék nem jött be, ezután léptem be a cvakkba :D
AW minden bizonnyal jobban fog tetszeni annál, de most nem rohanok kipróbálni. Nem kerül sokba, de időm nem lenne még rá. Ráérek.
Most kicsit zűrzavarosabb az életem, keveset voltam aktívabb a klánban is. Jó alternatívának tűnik a wot mellett és örülök, hogy ennyire figyelnek a játékra még most. Maradjon is így. Akkor mindenki jól járna.

Az EU "támogatás" - Hát mi főleg :)

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#323) jozefgucci1 válasza TESCO-Zsömle (#316) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Anno regisztráltam az oldalon és kértem is kulcsot ,de nem kaptam. Most , hogy lehet majd leszedni ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#324) TESCO-Zsömle válasza jozefgucci1 (#323) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lehet vásárolni founder's pack-ot. Úgy. Ahogy WoWs-ba is.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#325) Stigma.HC válasza #40993792 (#322) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Mondjuk jelen pillanatban valami megfordult a fejemben aminek nem lett volna szabad. Mi van ha valaki beregel azzal a nevemmel amit most használok wotban, ott is azt akarom. Így lehet befizetem magam még most :D

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#327) jozefgucci1 válasza #40993792 (#326) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Köszi szépen !

A szecska nicket már stoppoltam :DD kis változtatással még jó lehet a Szecska

Vagy nyitott még a Diegho nick is .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#328) scyllarus válasza jozefgucci1 (#327) üzenetére


scyllarus
veterán

Pont ezt akartam írni :D Diegho, w00ha, EJ, annyi jó nick van még :P
Én örülnék, ha tudnám regelni a wotos nickemet, de mivel online játék függő vagyok, van jópár név, amiből tudok választani (sajátok)
Komolyan akarok játszani, nem poén-névvel regelve.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#329) Angel1981 válasza #40993792 (#314) üzenetére


Angel1981
veterán

Köszi ismét! :)

(#330) Plasticbomb válasza scyllarus (#328) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Szinhtén, nekem is egyszerű ez.... Ha nem elég a plasticbomb, akkor plasticbomb1986. ha mindkettő túl hosszú, akkor meg boborjan, ritka esetekben boborjan1986. Ha nagyon nagyon nagyon nosztalgikus pillanatba kerülök, akkor esetleg előkerülhet még a radonulzer név is. XD Első email címem, még az iskolában freemailel. Mondhatom, hogy 3 hónap múlva inaktív lett, akkor még nem volt "divat" használni is az emailt....:D (Valamint akkor még Star Wars fan voltam. Első rész, baljós árnyak.. Egyik legjobb része mai napig, szerintem. (Történetileg.))

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#332) Plasticbomb válasza #40993792 (#331) üzenetére


Plasticbomb
addikt

franc, hogy még annyit kell várni az AWra, most lett elegem a LoLból is.
Marad az egész napos pasziánsz....XD

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#333) scyllarus válasza Plasticbomb (#332) üzenetére


scyllarus
veterán

Én újra elővettem a Skyrimet. A wottal ezen a héten 2 kör tesztszeró erejéig foglalkoztam. :)
Különben, akik azt mondják, hogy a wot verhetetlen, a WT:GF is bebukott, azok nem gondolnak arra, hogy a WT"bukásának" oka pont a görcsös különbözni akarás volt. Az aw nem követi el ezt a hibát a jelek szerint, nem más, hanem jobb akar lenni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#334) Telda


Telda
addikt

A single küldetéseket is lehet majd most tesztelni, vagy kizárólag a multit?

(#337) Telda válasza #40993792 (#336) üzenetére


Telda
addikt

Ezt pont láttam élőben :D .

(#339) Telda


Telda
addikt

Na vajon lesz ma letöltési link? :)

(#340) Vitiris válasza Telda (#339) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Nagy a csend :D

(#341) Plasticbomb válasza Vitiris (#340) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Túl nagy. Reggel óta csak az emaileket nézem....:D

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#342) Telda válasza Plasticbomb (#341) üzenetére


Telda
addikt

Én is nézem félóránként hátha. :DDD

(#343) Krysz74


Krysz74
tag

Nem lesz ebböl ma már semmi :((

[ Szerkesztve ]

(#345) zozyk


zozyk
addikt

Hello itt is...

Ha majd játszani akarok a jövő héten,elég megvenni a 13.99 €-s csomagot?

(#347) zozyk válasza #40993792 (#346) üzenetére


zozyk
addikt

1 hét lesz csak? :F
Akkor mi lesz a 15 napos prémiummal? (vagy az majd csak akkor indul,ha már nyílt lesz a játék?)

(#350) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.