Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) XFoxyX válasza Gyuszi83 (#4000) üzenetére


XFoxyX
tag

Igen. Törlés volt mindenkinek. De ez volt az utolsó szóval most már minden megmarad.

(#4002) Drenadar válasza Gyuszi83 (#4000) üzenetére


Drenadar
veterán

nálam olyan mint ahogy otthagytam a garázsomat tegnap este

(#4003) SSJmeszes válasza Drenadar (#4002) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Nálam is megvan minden és mindenki..!

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#4004) nyunyu


nyunyu
félisten

Hogy kell elinditani az open betat?
Tegnap letoltottem, ma feltelepitettem, de utana letoroltem a telepitot.

Viszont nem talalom a Start menuben a jatekot, csak a Game Center van meg, de az ujra akarja tolteni a telepitot.

Ha meg kezzel elinditom az exet, akkor hianyolja a credentialst:

[szerk:]Aha, Game Centerben meg lehet adni, hol a kliens, aztan leellenorzi, hogy jo-e.
Csak tudnam miert nem jegyezte meg telepiteskor, hogy a C:\Games ala tette, nem a default C:\MyGames-be :(

[szerk2:]Downloading fixes, 2h remaining :W :W :W
Ennyire hulye nem lehet a telepito.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4005) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Szevasztok!

Feltettem a jatekot, nyomtam hogy pvp. A tankom csataban van, en meg a garazsban maradtam. Mit csinalok rosszul? :DDD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#4006) weres78 válasza Sontir Fel (#4005) üzenetére


weres78
senior tag

Hát valamit nagyon... 😀
Remélem azóta megoldódott, nekem párszáz csata alatt nem volt ilyen...

(#4007) Sontir Fel válasza weres78 (#4006) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Elinditottam egy missiont, az rendben ment azota a pvp is megy. Erdekes.
Tetszik grafikailag, de azert 4790k es r9 290 mellett sziven utott a 40 fps fullHD mellett :B

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#4008) SoulReaver válasza Sontir Fel (#4007) üzenetére


SoulReaver
veterán

jobban komálja az nvidát, nálam 970 el 60 fps minden ultrán, de szerintem a crysis 1 is szebb volt ennél..

(#4009) CsonkaImo válasza Sontir Fel (#4007) üzenetére


CsonkaImo
addikt

VSR-rel jobban megy valamiért, én 1440p-re felskálázva játszom és stabilabb a 60FPS. Látvány nem az igazi szerintem sem, nem tudom melyik verziót használhatják a Cryengine-ből. 1080p-ben marha recés, hiába az élsimítás. Szerencsére a VSR ezen is segít.

(#4010) Sontir Fel válasza CsonkaImo (#4009) üzenetére


Sontir Fel
őstag

VSR mellett kell elsimitas?

(#4008) +SoulRiever-: wot utan nekem szebbnek tunik :)

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#4011) SoulReaver válasza Sontir Fel (#4010) üzenetére


SoulReaver
veterán

Azután valóban jobb, de pl mikor a tankon a részletek később töltődnek be, olyan, mint ha kevés lenne a vram.

Maga a játék élmény jó lenne, hangok is elég jók. Lövések is vagányak. Csak ez a grafikai bénaság jobb ha lenne...

(#4012) CsonkaImo válasza Sontir Fel (#4010) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Én maxon hagytam mindent. WoT-nál nem rondább, sőt az effektek jóval szebbek. Hang is jobb szerintem.

(#4013) Phobion


Phobion
őstag

Nálatok is tetű lassú a kliens letöltése? :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#4014) lofagi válasza Phobion (#4013) üzenetére


lofagi
addikt

Sose volt gyors, de amúgy most mindenki szedi kb, s kevesen vannak akik vissza is seedelik. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4015) L4mie


L4mie
veterán

omfg ti mennyit beszéltetek mióta idenéztem :D
NAgyon lassan szedte le, de sebaj lent van nyomatjuk :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4016) olcsii


olcsii
aktív tag

szerbusztok!:) már töltöm a klienst:) holnap reggel megyek egy kört addigra csak le jön:D a wotot meg remélem pihentetni fogom:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#4017) L4mie


L4mie
veterán

nevemet nem kellet újra beírni, kaptam 7 nap prémiumot, meg egy t3 prém tankot is :)

Ezeket miért? O:o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4018) lofagi válasza L4mie (#4017) üzenetére


lofagi
addikt

Ha nyomattad a stressz teszt alatt akkor azért. :]

Iszonyatos ez a tank. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4019) Balika23hun válasza lofagi (#4018) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Nekem a Dragoon 300 jön be nagyon, nagyon pontos és gyors. Már meg van a LAV300 de nem bírom letenni a kicsikét.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#4020) kócos87


kócos87
csendes tag

Na sikerült elkezdenem játszani :DD Tier 2 ben mennyi az a sebzés ami már jónak mondható?
Egyébként meg délelőtt fent leszek, a nevem Bummmer. Keressen akinek van kedve szakaszozni, TS van.

(#4021) zozyk


zozyk
addikt

Melyiket vennétek meg? :B :F

[ Szerkesztve ]

(#4022) Drenadar válasza zozyk (#4021) üzenetére


Drenadar
veterán

AMX! :D imádom. nekem mindkettő megvan :)
gyors, kisebb jóval helyben megfordul ...

(#4023) Phobion válasza zozyk (#4021) üzenetére


Phobion
őstag

mennyi most a max tier? neten valahol van tank tree? hivatalos oldalon nem találtam, vagy nagyon elrejtették.. :(((

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#4024) zozyk válasza Phobion (#4023) üzenetére


zozyk
addikt

T8 a max.

Tech tree

(#4025) Kean_Sorbo válasza zozyk (#4021) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Egyértelműen az AMX.

A VFM 5 megy egyenesen űberprofi. Gyors, jó álca, gd, átütés, szóval minden egyben van.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#4026) Phobion válasza zozyk (#4024) üzenetére


Phobion
őstag

fuuh nagyon vad tankok... :Y az egészben a legszebb az, hogy már low tier-ben is rengeteg az olyan tank amivel szívesen játszanék, ellenben a WoT-al ahol kb. T8-tól kezdődnek az olyan tankok, amik még tetszenek is, számomra..

remélem jól megfingaták a WG-t ;]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#4027) Kean_Sorbo válasza Phobion (#4026) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

A helyzet az, hogy azok a tankok amik a WoT-ban vannak 1-5 tierben, azok az életben is ennyire életképtelenek voltak. A 8-9-es tankok szinte az itteni belépők. A WoT is teljesen jól játszható lenne alsó tier-ben is, ha az RNG kisebb lenne.
Ne temessük el, mert az is egy jó játék, más hangulattal. Én ebbe is beletettem a pénzem, minden prémtankot megvettem, egész évre prémium, de eszem ágában sincs abbahagyni a WoT-ot. Egész egyszerűen azért, mert a bosszantó hülyeségeivel együtt is számomra szórakoztató, és azoknak a tankoknak is megvan a saját hangulatuk.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#4028) scyllarus válasza Phobion (#4026) üzenetére


scyllarus
veterán

Amikor először kipróbáltam, nekem is feltűnt, hogy a T1-es PT-76-ossal is szórakoztató játszani. Meg is fogom tartani, feszültséglevezetőnek jó lesz később is.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#4029) Drenadar válasza Kean_Sorbo (#4027) üzenetére


Drenadar
veterán

A wot nál a motor a technika elavult...

Nekem nem hiányzik még...

(#4031) Angel1981 válasza zozyk (#4021) üzenetére


Angel1981
veterán

AMX - de a Zhalo is nagyon jó, egyedül a gun dep hiányzik benne.

Zsolt_72: igen, így van, ne ragadtassuk el magunkat. Még ha esetleg lesz is trónfosztás, az legalább 2 év - ha lesz. Az AW kezdetekben a veterán wotosokat fogja bevonzani, akik már unják azt a játékot / frusztrálja őket az a pár komoly dolog ami van, vagy éppenséggel nincs benne.
Ami jobban zavaró lehet a WG számára, hogy az "utánpótlást" viszont garantáltan meg fogja csapolni, mert mostantól a potenciális újoncok már kettő közül választhatnak, és ha nem fog bejönni nekik a wot, akkor jönnek ide.

[ Szerkesztve ]

(#4032) SpongyaBob válasza Drenadar (#4029) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Lehet hogy velem van a baj, de CryEngine ide vagy oda én nem dobtam hátast a grafikától. Sőt, A Crysis Warhead 2008-ból köröket ver erre a grafikára. Nekem csak mediumon bírja a gépem (a proci miatt), most meg lehet kövezni, de ott meg egyenesen hányadékul néz ki. Többet vártam..

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#4034) L4mie válasza #40993792 (#4033) üzenetére


L4mie
veterán

Én nem értem ingame chaten sem,
Alapjaiban WoT ez tény, de más a dinamikája, fizikája, látványa, más a kor is, és ami legfontosabb más a hangulata.

Már párszor leírtam, de már régen. nekem olyan az egész mintha a WoT elhált volna egy nászt a BF tankos részével. :)

Nekem speciel most ez sokkal jobban bejön mint a WoT, ha meg WG-s játékkal akarok akkor WoWS-t játszom :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4035) scyllarus válasza SpongyaBob (#4032) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem is mediumon van. Szerintem sokkal szebb, mint a wot hd kliense, de hát ez egyéni preferencia. Nekem nem igazán fontos a grafika, a játékélmény sokkal többet számít. A WT:GF például kifejezetten szép, még sem tudott megragadni, pedig nekifutottam többször.
Igazából az oda lövök-oda megy effektussal engem már megfogtak. Párszor kipróbáltam utána a wotot, de egyszerűen nem volt úgy már szórakoztató, márpedig csak ezért ülünk le mindannyian egy játék elé. Úgyhogy a 15k csatával együtt ment a levesbe.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#4036) zozyk válasza scyllarus (#4035) üzenetére


zozyk
addikt

Nekem is 15k meccsem van a WoT-ban,le nem törlöm,de ritkábban fogom tolni,az tuti...

(#4037) SpongyaBob válasza #40993792 (#4033) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Esetleg egy grafikai beállítást tudnál mutatni? Nekem is minden médiumon van, 4x-es anti, de a fák, sziklák, a környezet, nálam nagyon kidolgozatlanok. Lehet valami beállítás teszi ezt :F

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#4038) Departed válasza SpongyaBob (#4037) üzenetére


Departed
őstag

Ne félj maxon sem az a látványorgia amit a gépigénye alapján várna az ember. Mondjuk még "csak" open beta fázisban van a cucc, hátha eszükbe jut még az optimalizálás szó a srácoknak, esetleg a grafika közelítése a Crysis 1-éhez. :P
A játék amúgy jó, tetszik a kezdeti ajándék 7 nap premium, szépen gyorsan el lehet jutni a máris elég jól használható élvezetes T2-3-4-ig. :K

(#4040) Phobion


Phobion
őstag

Tényleg, a legfontosabb kérdések egyike kimaradt.. itt milyen az MM? :DDD :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#4041) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Jó.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#4043) Balika23hun válasza Phobion (#4040) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Sokszor van olyan eredmény hogy az egyik oldal letarolja a másikat de ez sokszor a játékosok hibája is (lemmingeznek, előre rohannak stb). Viszont ami pozitívum hogy igyekszik saját tierbe pakolni, csak akkor rak nagyobbak vagy kisebbek közé ha sokat kéne várnod. Ezenkívül 2 arty-nál csak akkor rak többet ha full arty szakasz jön be, ez esetben 3-3 van oldalanként.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#4044) scyllarus válasza Balika23hun (#4043) üzenetére


scyllarus
veterán

Itt még az arty sem akkora para. Szoktak rám lövöldözni, néha el is találnak, nyírt is ki már, de akkor is más az egész játék, mint amikor tudod, hogy kinézel a ház mögül és BUMM van full hp-ról is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#4045) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Csak holnap reggel tudom majd kipróbálni az OB-t, de van egy kérdés, ami nem hagy nyugodni: a garázshely rendszer milyen? Az EA-ban ingyen volt és korlátlan (?), megtartották ezt a rendszert, vagy olyan lett mint a WOT, hogy perkálni kell a lóvét, ha több helyet akarsz?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#4046) scyllarus válasza lacibacsi (#4045) üzenetére


scyllarus
veterán

Én még csak egy db T-54-et vettem, úgyhogy nem feszegettem a korlátokat, de nekem úgy tűnik-hallatszik, hogy megmaradt a korlátlan rendszer. +1 jópont ide :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#4047) zozyk válasza lacibacsi (#4045) üzenetére


zozyk
addikt

Garázshely ingyen van,barakk nincs,tankot eladni sem kell,ha nem akarod,a legénység nem továbbvihető.

(#4048) Balika23hun válasza scyllarus (#4044) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Nem is azért írtam mert túl erősek lennének. De azért hiába nem olyan vészesek ha beraknak mindkét oldalra 5-öt azért az nem lenne kellemes, már pedig wot-ban régen volt ilyen nem egyszer-kétszer. Szóval jó hogy van limit és nem az MM-re van bízva hogy éppen hányat b@sz be a csatába.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#4049) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Köszönöm a választ mindkettőtöknek!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#4050) CsonkaImo válasza #40993792 (#4039) üzenetére


CsonkaImo
addikt

A Cryengine nagyon jól skálázható. Mindenki megtalálhatná a neki megfelelő beállítást és grafikai szintet. Szerintem nagy eséllyel nem a végleges optimalizálást és látványt láthatjuk most.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.