Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) PadaVaJ válasza horvathpeter (#14000) üzenetére


PadaVaJ
tag

Szia.

Én is hozzá jutottam a minap. Nekem is ilyen egyszínű.
Úgy látszik nem tűnik fel senkinek, hogy kijavítanák.

Más. Ez viszont jól sikerült .
És még van magyarul is. Legalább, így meg lehet tudni minden parancsnok tulajdonságait.

[ Szerkesztve ]

A parti végén a gyalog és a király is ugyanabba a dobozba kerül.

(#14002) speedmetal válasza horvathpeter (#14000) üzenetére


speedmetal
tag

Szia!

Nálam minden oké:

Das was man sich vorstellt, braucht man nie zu verlieren.

(#14003) yodamester10 válasza horvathpeter (#14000) üzenetére


yodamester10
őstag

Nálam sincs ilyen gond,tegyél fel új videó kártya drivert

(#14004) horvathpeter válasza yodamester10 (#14003) üzenetére


horvathpeter
aktív tag

Sziasztok.

Már nálam is okè a dolog. Beállításokban a jármű textúra növelèse a garázsban vagy mi, nem tudom pontosan. Azt kapcsoltam ki, így jó lett. :)

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#14005) PadaVaJ válasza horvathpeter (#14004) üzenetére


PadaVaJ
tag

szia.

Igen. Köszi. Nálam is megoldotta a problémát.

A parti végén a gyalog és a király is ugyanabba a dobozba kerül.

(#14006) Smithy87


Smithy87
senior tag

Sziasztok!

Ha játszik itt valami laptopom MX150-el tudna mondani beállítás/fps értéket? Köszönöm.

(#14007) Angel1981


Angel1981
veterán

Másfél év után rászántam magam, hogy költsek egy kicsit a játékra, megvettem 23-as loot crate csomagot.
A pénzt azonnal levonta a számláról, majd homokórázott a honlap, 3 perc után ráfrissítettem, és semminek semmi nyoma, a loot crate sem jött meg.

Más tapasztalt már valami hasonlót?

(#14008) yodamester10 válasza Angel1981 (#14007) üzenetére


yodamester10
őstag

Nekem tegnap és ma sem jött meg a napi,de ha javasolhatom ne költs erre fossra,már nem olyan mint 2015-ben ;)

(#14009) kesa_hun válasza yodamester10 (#14008) üzenetére


kesa_hun
csendes tag

Azért még lehet vele játszani...Még mindig jobb fényévekkel mint a WOT. :DD

(#14010) Imilenni válasza kesa_hun (#14009) üzenetére


Imilenni
addikt

S mégis kevesebben játszanak ezzel :(
Pedig szívesen költenék erre.
Egyébként a PVP még mindíg halott?

Press "F" to pay respects.

(#14011) Pero81 válasza kicsako (#13976) üzenetére


Pero81
csendes tag

Mert regisztrálni kell a www.mail.ru-n egy email cimet,és le kell töltened az orosz cuccot.https://www.facebook.com/groups/175163386214548/ ezen a linken segitségedre tudunk lenni ha meg akarod csinálni.

(#14012) Pero81 válasza kesa_hun (#13963) üzenetére


Pero81
csendes tag

Nálunk szinte csak PVP megy.Nem minden hely egyforma.

(#14013) Pero81 válasza kicsako (#13971) üzenetére


Pero81
csendes tag

Soha egy fillért sem költöttem rá,a 10-es szintet nem mindennapi játékkal,volt hogy heteket kihagyva,3 hónap alatt értem el.Úgy hogy tier 8-ig az összes járgány megvolt,egyet sem adtam el hogy kreditet csináljak.Voltak persze rosszabb napok,itt is vannak iq light-ok.A már emlitett nehéz tankkal kempelésért konkrétan egy küldetés egyik feladata a hibás.Nagyon sokan csinálták,mert a végén egy prémium Tier 10-es tankot kaptak.Az egyik feladat az volt,hogy sebezz x ezret MBT-vel úgy hogy ne spotoljanak fel.Azt csak kempelve lehet.Sokan rákaptak.Beállnak TD-k helyére és durrogtatnak.Jó sok sebzés.Majd rendbehozzák.Foglalásra többet fog adni mint puffogtatásra,akkor egy csapásra megszűnik a probléma.Ha bármi kérdésed van a játékkal kapcsolatban,vagy úgy döntesz megpróbálod és kell segitség az orosz regisztrációhoz vagy bármi máshoz a játékkal kapcsolatban,akkor ide irj: https://www.facebook.com/groups/2011781469083643/ Amiben tudunk segitünk. :R

(#14014) Angel1981


Angel1981
veterán

Az elmúlt 1 hét a supporttal történő huzavona jegyében telt.
Az 100%, hogy a számlámról levonásra került a pénz, a bank megerősítette, a számlatörténetbe is bekerült.
A support határozottan állítja, hogy nem kapott semmit, így elzárkóznak minden ezzel kapcsolatos panaszom elől.
Tekintettel arra, hogy soha semmilyen egyéb esetben (steam, gog, ebay, vatera, stb.) semmiféle ehhez hasonló rejtélyes eset nem fordult elő, és hogy még most is mennyi de mennyi bug van az AW körül, nem tudok másra gyanakodni, minthogy ők mulasztottak, ami előrevetít egy érzelemmentes döntést; bármeddig fog még a játék fennmaradni, bármit is fognak kínálni bármennyiért, én már nem fogok rá költeni, egyszerűen nincs miről beszélni, itt maradandó bizalomvesztés áll fenn: kifizettem valamit, és nem kaptam meg a terméket, ennyi........
Játszom azzal, ami van, és jó napot!

(#14015) gubabela válasza Angel1981 (#14014) üzenetére


gubabela
senior tag

Miért nem próbálod meg visszavonatni a tranzakciót? Ha fizettél valamiért, amit utána nem kaptál meg, akkor az elég jó indok a banknak.

(#14016) blanky válasza gubabela (#14015) üzenetére


blanky
tag

Rettentő egyszerű a megoldás: beballagsza bankodhoz, és kéred, hogy indítsanak chargeback tranzakciót, mivel nem kaptál a pénzedért semmit. Természetesen a support-al folytatott levelezést viheted.
Szívesen fognak segíteni, mert egyrészt kötelességük, másrészt jutalékot számolnak fel a chargeback után (nem tőled!) tehát keresnek rajta.
Fontos, hogy ez a módszer csak bankkártyával történ fizetés esetén működik (Paypal-al nem)

(#14017) Angel1981


Angel1981
veterán

Köszi srácok, de ennyi utánajárást - legalabb is munkaidőben - nekem nem ér meg a dolog. Már elengedtem, nem idegeskedem rajta.
BTW. Másnak is hetek óta 4x-es bónusz van a napi első győzelemre?

(#14018) yodamester10


yodamester10
őstag

Már megint kezdődik a "lecsatlakoztál a szerverről". Nem hiszem el,hogy jön egy új patch és vége mindennek.

(#14019) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Sziasztok!

Miért van az, hogy bekapcsolt vsync melett néha felugrik 70-80-ra és olyankor beakad a játék? Rohadt idegesítő! Eddig nem csinálta. Platform csere volt, de nem valószínű, hogy amiatt lenne. Nem minden pályán csinálja amúgy. Vagy egyszerűen szar megint a játék? :S

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#14020) PadaVaJ válasza horvathpeter (#14019) üzenetére


PadaVaJ
tag

Szia.

Nálam Anvi és Red Oposum pályákon volt előző patch ben hiba.
Ha bementem ezekre a pályákra (vagy még abban a meccsben vagy az utána levők egyikében)
teljesen kifagyott a képernyő. Ugyan azt a képet láttam, de menni meg lőni tudtam azért.
Látatlanba kurvára megérte. Egyszer csak ki írta öngyilkos lettél. Pálya vége vagy windowsba kilépés
sem oldotta meg, csak a gép újraindítás :((( . Patch úgy látom megoldotta.

Valaki meg tudná mondani [Standard Battle] mit takar? Mert ilyen játék módot nem találok.
Hogyan lehet azt a küldetést megcsinálni?

A parti végén a gyalog és a király is ugyanabba a dobozba kerül.

(#14021) Kean_Sorbo válasza PadaVaJ (#14020) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Standard Battle - PvP

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#14022) PadaVaJ válasza Kean_Sorbo (#14021) üzenetére


PadaVaJ
tag

Köszi.
Valahogy sejtettem... azért elég zavaró, hogy Base captur ír sima pvp re.
Igazából játékon belül sehol se találtam rá utalást.

[ Szerkesztve ]

A parti végén a gyalog és a király is ugyanabba a dobozba kerül.

(#14023) irhejja


irhejja
tag

Sziasztok!

Valaki tudna adni nekem egy gyors helyzet jelentést a játék jelenlegi állapotáról?

Valamikor tavaly év vége fele hagytam abba, volt azóta jelentős változás (javulás)? Engem sajnos az Orosz szerver nem érdekel, mindenképp az EU-n játszanék ha játszanék, szóval az itteni viszonyok érdekelnének :)

(#14024) kesa_hun válasza irhejja (#14023) üzenetére


kesa_hun
csendes tag

Szia! Őszinte leszek. Szerintem maga a játék jó, csak.....az EU szerón a PVP felejtős. Főleg hétköznap.Bár ha van időd és türelmed várni 5-10 percet 1 futamra akkor, hajrá. A ruszki más. Ott lehet nyomatni akár mikor. Ez az én meglátásom. :K :K

(#14025) Imilenni válasza kesa_hun (#14024) üzenetére


Imilenni
addikt

Gondolom EU acc átrakása RU-ra nem lehetséges, vagy igen? :)

Press "F" to pay respects.

(#14026) yodamester10 válasza Imilenni (#14025) üzenetére


yodamester10
őstag

Nem :N

(#14027) decla


decla
csendes tag

Sziasztok !

Arra tud valaki megoldást, hogy ru szerveren PVP-ben a ping 200-800 között ugrál :F és teljesen darabos a mozgás, PVE-ben meg mindig 70 ping van.

(#14028) Kean_Sorbo válasza decla (#14027) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Esetleg próbálj meg egy teljes újratelepítést, vagy miután elindítottad a játékot bezárni a launchert. Itt a klánban senki nem panaszkodott ilyenre, ezért gondolom nálad lesz a gond.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#14029) yodamester10


yodamester10
őstag

Na ezt is megértem,hogy elkerültem az 530 millió kreditet de a játék nem lett jobb.Egyszerűen nincsenek játékosok.Egy örömöm van,hogy sikerült összekuporgatni 9 ezer aranyat a marder2 re és lehet vele mókázni GO-ban.

(#14030) nooop válasza yodamester10 (#14029) üzenetére


nooop
csendes tag

Nem kell annyira ragaszkodni az EU szerverhez, pedig nekem ott minden 10 tank ki volt fejlesztve + arany + kredit. Semmi értelme nincs EU rész totál halott kb 1 éve már a RU szerveren vagyok és megérte váltani. ;)

(#14031) yodamester10 válasza nooop (#14030) üzenetére


yodamester10
őstag

Én már régóta tolom mind a kettő szerón csak nekem nem jön be ha 80-100-as pingel nyomulok a ruszki 0,1,2 ping ellen ;)

(#14032) kesa_hun válasza yodamester10 (#14031) üzenetére


kesa_hun
csendes tag

Ki lehet bírni. Bár nekem 55-60 a ping . :DD

(#14033) villamos


villamos
őstag

Megpróbálkozok újra ezzel a csoda játékkal. Letöltöttem, de az EU -rész tényleg döglöttnek tűnik. Levettem az orosz klienst, de ez persze csak oroszul tud, és még a lokációmat is át kellett állítani, különben nem fogadott el. Ezen kívül kénytelen voltam regisztrálni egy orosz mail szolgáltatóra, de ez meg kizárólag úgy engedett regisztrálni, hogy megadtam neki a telefonszámomat, ez azért kicsit bosszantó :((( .
A kérdés az lenne, hogy van e valamilyen módja, a kliens valamilyen emberi nyelvre való átállításának? A játékot magát sikerült magyarítani az ok.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#14034) blanky válasza villamos (#14033) üzenetére


blanky
tag

1. Töltsd le a PakDecryptert (http://www.mediafire.com/file/5jd4b5oyfkck4fk/PakDecrypt_aw_ru.rar)
2. A játék könyvtárában találsz egy localization könyvtárat, és ott egy english_xml.pak nevezetü file-t!
3. Az 1 pontban lévő file-val ezt dekodolod valahogy igy-> PakDecrypt_aw_ru.exe english_xml.pak
4. kapsz egy ZIP file-t english_xml.pak.zip lesz a neve!
5. a localization könyvtár alatt létrehozol egy russian könyvtárat.
6. ide kicsomagolod a 4. pontban lévő zip file tartalmát! XML fileok lesznek!
7. Élvezed az angol klienst ;)

Így mindíg az aktuális tartalom fog megjelenni, nem lesznem benne hibák!

Az orosz kliens az orosz marad, legalább is nálam, arra nem tudok semmi okosat.

[ Szerkesztve ]

(#14035) kesa_hun válasza kesa_hun (#14032) üzenetére


kesa_hun
csendes tag

Szia! Tudok ajánlani 1 klánt akik nagyon rendesek. Honlapukon fent van a magyarosítás mind a 2 . orosz+ eu .www.awmaginfo.eu/

(#14036) Franky74 válasza villamos (#14033) üzenetére


Franky74
tag

Hali!!

Mostanában új event(5-7) van, NAGYON sok játékost találsz!!

(#14037) yodamester10


yodamester10
őstag

Ha esetleg van itt köztünk MAG klános,akkor innen üzennem a menyétkének,hogy bocs hogy nem köszönök a játékban de 2028-ig le van némítva a csevegésem az admin által. :DDD :DDD :D

Kedves játékos,

Ez az értesítés tájékoztatni arról, hogy Ön megsértette a Magatartási Kódex és a szankciók alkalmazásra került erre a számlára.

Fiókja némítva lett (a képesség, hogy kölcsönhatásba chates eltávolítottuk) miatt kötelességszegést az Ön részéről. Fegyelmi lehetnek, de nem korlátozódik sértéseket, az illegális, gyűlölködő vagy diszkriminatív tartalom vagy reklám. Mute kerül feloldásra a 2028/07/01 23:45:00.

Felhívjuk figyelmét jellege miatt e bűncselekmény, szeretnénk emlékeztetni, hogy a sorozatos bűncselekményeket vezet a megfelelő szankció ebben a fiókban.

[ Szerkesztve ]

(#14038) gubabela válasza yodamester10 (#14037) üzenetére


gubabela
senior tag

Te jó ég mit követtél el hogy 10 évig nem chatelhetsz? Supportnál azért rákérdeznék, hogy biztos-e az a 10 év? Ahogy a dolgok most állnak én nem hiszem, hogy addig húzná ez a játék.

(#14039) yodamester10 válasza gubabela (#14038) üzenetére


yodamester10
őstag

Nem az első eset,hogy nevezzük úgy,hogy trágár szavakat használtam mikor GO-ban és PVP-ben bénák a játékos társaim :DD

(#14040) blanky válasza yodamester10 (#14039) üzenetére


blanky
tag

Mintha azzal orvosolni lehetne.... :P

(#14041) kesa_hun


kesa_hun
csendes tag

Üdv! Szerintetek ezt miért nem kaptam még meg? JELENLEGI SZEMÉLYES SZINT

348207/311400
SZINT
7

750 Arany
Fekete-tenger sivatagi festék
Fekete-tenger Hó festék
Fekete-tengeri Woodland Paint
Gratulálok! Ez a jutalom a tiéd. :W

[ Szerkesztve ]

(#14042) Franky74 válasza kesa_hun (#14041) üzenetére


Franky74
tag

Helló!

Később kapod meg! Legalábbis nekem min.1,5 héttel később küldték a jutalmat.
Türelem... :))

[ Szerkesztve ]

(#14043) kesa_hun válasza Franky74 (#14042) üzenetére


kesa_hun
csendes tag

Köszönöm!! :C

(#14044) Angel1981 válasza yodamester10 (#14029) üzenetére


Angel1981
veterán

Én 850-nél járok, de én sem érzem jobbnak. :D
Játszogatok, és annyi. ;)

(#14045) PadaVaJ


PadaVaJ
tag

BEAGLECRATE2

valami kód...
nálam azt írta elfogadta. (The code was activated successfully)

2 ládát ad ha igaz.

[ Szerkesztve ]

A parti végén a gyalog és a király is ugyanabba a dobozba kerül.

(#14046) gubabela válasza PadaVaJ (#14045) üzenetére


gubabela
senior tag

Köszi, működik! 2 platina lootot ad.

(#14047) kesa_hun válasza PadaVaJ (#14045) üzenetére


kesa_hun
csendes tag

Köszi! nekem is jóóó.. :))

(#14048) ughhh válasza PadaVaJ (#14045) üzenetére


ughhh
senior tag

Köszönöm! 1 éve nem játszottam, helyzet változatlan? (nem orosz szerver nem)

(#14049) Franky74 válasza ughhh (#14048) üzenetére


Franky74
tag

Helló! Az event miatt(?), v szünet van(?) de elég jól játszható. Persze sokszor bedob 3v3ba, esetleg tier4-tier5-tier6..... Aránylag gyorsan talál meccset.

[ Szerkesztve ]

(#14050) Angel1981


Angel1981
veterán

Húzzatok bele srácok, mielőtt ők húzzák le a rolót!
[AW pénzügyi jelentés]

Sajnos semmi meglepő.....

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.