Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) Micsurin válasza #40993792 (#1450) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:C make my day.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1453) Micsurin válasza #40993792 (#1452) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:DD Várom , addig is World of Warship :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1454) Telda válasza #40993792 (#1452) üzenetére


Telda
addikt

Na hát erre kiváncsi leszek. :K

(#1455) Angel1981 válasza #40993792 (#1452) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem nagyon jó lesz! :K

Végre itt a komoly esélye annak, hogy úgy tudjak leülni tankozni, hogy közben ténylegesen ki is tudjak kapcsolódni, mert nem egymás ellen küzdünk, hanem együtt összefogva a gép ellen - mint pl. egy L4D esetében! :R

(#1456) Telda válasza Angel1981 (#1455) üzenetére


Telda
addikt

A L4D is nagyon jó volt, imádom a co-op játékmódokat. :K

(#1457) Micsurin válasza Angel1981 (#1455) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De ha az agy halottak miatt pl 10 körből a 9. végén meghal a csapat , és vége , akkor nem lesz az olyan jó :DDD de nem akarok károgni :N megyek is vissza a tengere ;]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1458) Angel1981 válasza Micsurin (#1457) üzenetére


Angel1981
veterán

Ha jól tudom, itt is lehet összeállni szakaszba, akár 5-en is! ;)

(#1459) Micsurin válasza Angel1981 (#1458) üzenetére


Micsurin
nagyúr

És ha nem elérhetőek a pajtik ? :B akkor no game ? :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1460) Angel1981 válasza Micsurin (#1459) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát, igazából lehet, ja! :P :))
Leftet sem játszom

Egy játék arra való, hogy szórakoztasson, kikapcsoljon, örömet okozzon. Én azt magamról mindig is tudtam, hogy nem szeretek másik ember ellen játszani, feszültté tesz.

Mivel azonban imádom a tankokat, és ezt a témát egészen a WoT-ig senki nem dolgozta fel ilyen színvonalon, "vállaltam" az ezzel együtt járó dolgokat, bár sokszor nem szívesen, bő két év után meg igazából kiégtem, önkritikát gyakoroltam, és rájöttem, hogy az nem egy állapot, hogy a kevés szabadidőmben is idegeskedem, pláne egy sz*ros játék miatt!

Egy L4D-t mindig is élveztem, és nagyon remélem, hogy itt a PvE mód hasonlóan jól meg lesz csinálva!

(#1461) Micsurin válasza Angel1981 (#1460) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R Jogos :R :DDD ez eddig talán a legjobb feldolgozás. :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1462) Angel1981 válasza Angel1981 (#1460) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocsánat, az elején az egyik mondat félbemaradt, megzavartak! :)

Leftet sem játszom - egyedül! :)

[ Szerkesztve ]

(#1464) Motyi


Motyi
senior tag

EU server online :)

[ Szerkesztve ]

(#1465) Micsurin


Micsurin
nagyúr

:W Armored Warfare , Wold of Warships , vagy WoT haverral , pcsába , ez nagyon nehéz :O :W :DDD

Legalább szarabbul fut laggol , megszakad a kapcsolat és a PvE sem jó ugye ? :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1466) Motyi


Motyi
senior tag

Azt a kurvaaaa!!! Már bocsánat! Hihetetlen mit csináltak itt a fejlesztők, iszonyat jó lett az EA3!!!!!!! Valamit változtattak a színeken is, rohadt jó lett s kinézet és az effektek!!! :))
Sebességről nem tudok nyilatkozni, idáig is jól ment 2560*1440-ben nálunk.

(#1467) lofagi válasza Motyi (#1466) üzenetére


lofagi
addikt

Agree, PVE hatalmas feeling, legalábbis az elején biztos! :D Király kis pályák vannak, éjszaka!!!! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1468) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Lesz EA4 ??? Vagy jön már lassan az OB ? :D

privacy policy tiltja a screenshot megosztást ?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1470) lofagi válasza #40993792 (#1469) üzenetére


lofagi
addikt

Igazából nem sajnos :( sőt, még annyira se világít be, mint a napos pályákon. Legalábbis T-72 lámpája elég hurka volt.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1471) Micsurin válasza lofagi (#1470) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mit akarsz te egy orosz kacattól , örülj , hogy beröffen elsőre ;] WoT-osoknak van , nekünk nem jár off topik ? :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1472) Micsurin


Micsurin
nagyúr

[link] jó nézzni, ahogy szenved néha :DD 21 körül meg a scorpiont , hogy szídja :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1473) lofagi


lofagi
addikt

Ma még nem volt olyan köröm,hogy rendesen vissza tudjak menni a garázsba, egyfolytában kifagyok. :(

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1474) BR-Steel


BR-Steel
tag

PVE Mission über brutál lett :C :C Nagyon állati így játszani. :R :R

(#1475) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Nem patchel nekem :(( 37 files out of 60 , már 30 perce pörög ez , 1,2,..60 / 60 majd újra :( klienst most kilővöm , remélem újraindításnál már jó lesz.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1477) Micsurin válasza #40993792 (#1476) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R Jó lett , köszönöm :R Megyek is , T64-be bepattanok :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1479) Micsurin válasza #40993792 (#1478) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A srácoké minden elismerésem , 36 AVG FPS , minden High , csak az árnyék és a shading low (ha medre teszem akkor 30 az avg) , 4x elsimítás , eszméletlen jól fut . Pedig ez egy laptop :igen ,van optimalízáció , nem is kicsi. És van M1A1 , ha jön A2 na akkor lesz kész orgazmus :DDD (tökéletes nyári szüneti kockulás is coming)

szrk.: nem válasz akart lenni :R

Na most van itt az ideje annak , hogy vegyek egy közepes csomagot , támogatni kell őket mert jó irányba halad a játék nagyon is.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1480) octopus666


octopus666
tag

Bizonyos tankoknak miért csökkentették az AP átütésének értékét ??? :U

(#1481) lofagi válasza octopus666 (#1480) üzenetére


lofagi
addikt

Gondolom,hogy próbálják meghozni a balancet.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1482) L4mie


L4mie
veterán

meh...de lassan update-l :S már +45 perce...pedig van hely is, meg net is meg gép is.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1484) L4mie válasza #40993792 (#1483) üzenetére


L4mie
veterán

jaja faintos, egy küldetést mentem le, de utána kiléptem, erre bumm benne maradta tankom :( fene.
Na sebaj, egész szép lett még az egy hetihez képest is javult fps maradt windowedben 55-58 körül

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1485) Micsurin válasza #40993792 (#1483) üzenetére


Micsurin
nagyúr

aha... én meden kezdtem (nem nehéz , 1 enemy 2-3 hit max a Leomnak) az agy halottakkal semmere nem haladtam :W csak rohantak , és meghaltak :O

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1487) lofagi


lofagi
addikt

Végre ez is befigyel! :D S ezzel újra azt érzem,hogy van egy tankom még így stock felszereléssel is. A T-72 nekem valahogy nem jött be.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1489) Micsurin válasza #40993792 (#1488) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R Köszönöm , 3 kör jó , hogy írtad :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1490) Angel1981 válasza #40993792 (#1483) üzenetére


Angel1981
veterán

Ezt örömmel hallom! :)
Tényleg az van, hogy PvE módban akár 5-en is összeállhatnak szakaszba?

Hétvégén Hortobágyi Lovas Napok a Családdal, de MAJD jövő hét végén végre rászabadulok! ;)

[ Szerkesztve ]

(#1491) Trentaro


Trentaro
tag

Végre, eddig állandóan szívtam a rossz időben elkezdett frissítések miatt, de így hétköznap délben már fincsi. Vagy csináltak valamit és mostmár mindenkinek jön rendes sebességgel?

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#1493) Angel1981 válasza #40993792 (#1492) üzenetére


Angel1981
veterán

Király! :R

Jövő hét végén belevetem magam - hacsak nem lesz hőségriadó, akkor irány a strand, kockulni lehet majd szeptembertől jövő májusig! :))

(#1495) octopus666


octopus666
tag

Mi a fenét csináltak a T-72 minden lövésem lepattan a Leopard1 ő meg simán bevág. :U :U

(#1497) lofagi válasza #40993792 (#1496) üzenetére


lofagi
addikt

Hehe, s milyen igaz. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1498) wall2


wall2
tag

Valamit nagyon elcsesztek állandóan kifagy a játék. :F

(#1499) BR-Steel


BR-Steel
tag

Nekem tegnap este kb 20 percenként dobálta ezt. :(((

[ Szerkesztve ]

(#1500) jano_77 válasza #40993792 (#1494) üzenetére


jano_77
nagyúr

Boldog lehet a feleséged! :F :U (csak az irigység szól belőlem....én is játszanék minden nap meló után legszívesebben, de akkor tuti válásra kerülne a sor. :((( )

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.