Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) lofagi


lofagi
addikt

Hehe, Tier7 :D Örülök,hogy ha az 5ig el tudok jutni, nem hogy a 7ig! :D

De legalább biztos,hogy lesz 2. turnus. :]

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#702) L4mie


L4mie
veterán

apa kezdődik :D :P
nézzük!

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#703) lofagi válasza L4mie (#702) üzenetére


lofagi
addikt

Már megy egy ideje, de mind1 is. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#704) L4mie válasza lofagi (#703) üzenetére


L4mie
veterán

nekem :) már mentem is 1 kört, gyorsan ki is kaptunk :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#705) lofagi válasza L4mie (#704) üzenetére


lofagi
addikt

Na és hogy megy? Mármint hogy bírja a géped? Hogy tetszik?

Más

"You will be able to play these vehicles soon. Stay tuned for more Early Access Round 2 details!"

A soon nekem eléggé közelit jelent, remélem így is lesz! :]

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#706) L4mie válasza lofagi (#705) üzenetére


L4mie
veterán

Egyenlőre tetszik, érdekes, és valszin tomatókkal kerülök össze, mert 2. körben már 3 kill :D
most tudok venni T2-es tankot, hogy betelt a fenti csík? O.o

fps: garázsban szarabb mint ingame :D high on van minden 1X es AA vagy mi és 60fps.,

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#708) tick


tick
aktív tag

"prémium" tankokat EA-ben nem kapjuk meg?

Everything that has a beginning... has an end

(#709) L4mie


L4mie
veterán

vajon ha SSD-re átpakolom gyorsabb lesz? O.o mert most döglassan tölt.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#711) L4mie


L4mie
veterán

noh, lelőtték a szervereket... :D volt egy nagyon szép utolsó köröm, valahogy jobban bejönnek a BMPk most, nem tudom miért.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#712) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Tier 7-es járművek a második tesztkőrben. [link] Lesz M1 Abrams.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#713) lofagi válasza Balika23hun (#712) üzenetére


lofagi
addikt

Vót már cheers! :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#715) tick válasza #40993792 (#714) üzenetére


tick
aktív tag

Én a Porsche zúzó TD-t szeretném. :DD Ha jól sejtem ez van az első kommentben lévő képen is.

Everything that has a beginning... has an end

(#716) L4mie válasza #40993792 (#714) üzenetére


L4mie
veterán

Szintén T72, de persze majd jöhet valami BMP meg valami TD is :) Artykat is szeretném majd kipróbálni. szóval minden jöhet egyenlőre :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#717) h1mpi válasza #40993792 (#714) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Most már nem olyan jó ott sem, kapott szerintem egy nerfet hátulról.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#718) Angel1981 válasza lofagi (#701) üzenetére


Angel1981
veterán

Remek!

Ha minden jól megy, azon már én is ott leszek! ;)

(#719) jano_77 válasza lofagi (#705) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon bízom benne, hogy nagy mértékű lesz az optimalizálás, mert nekem jelenleg a procim 100% megy és a GPU is 90% felett van emiatt sajnos és a tereptárgyak renderelése sajnos eléggé késik - lövök egy célt, aztán kiderül, hogy egy épület van közöttünk, csak épp nem mutatta. :-/ Vagy tegnap volt épp, mikor Vitiris-el mentünk szakaszban, hogy a enemy tankból csak a láncot és a tornyot jelenítette meg a gépem! :-(
Tudom, hogy a procim nem egy erőmű, de azért ennél jobb teljesítményre számítottam. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#721) L4mie válasza jano_77 (#719) üzenetére


L4mie
veterán

én nem néztem tegnap terheltséget, de első indítás után eléggé lassan töltött meg néha voltak érdekes akadások, aztán 2. indítás után ég és föld +10fps igaz egyszer szénné fagyott...de utána megint jó volt.

Átmásoltam simán SSD-re, na úgy maga a kliens elindult, de nem engedett fel a szerverre, szóval maradt az 5400 es vinyón, amin ugye lassan töltött be, de nem volt vészes mint korábban, SSD ről szerintem méginkább meglódulna, és szerintem simán hozna +fps-t mert eléggé tekeri a vinyót játék közben is, szerintem.
latency remek volt általában 30-40 között, ellenben voltak ugráló tankok, de ez egy EA, szóval: who cares? :P

Amúgy irányítás meg minden tökre WoT ellenben a hangulata baromira nem az, picit olyan mint WoW után amikor Rifteltünk, ugyanazok az alapok, de baromira más játék és itt a hasonlóság hasznos mert megkönnyíti magát az irányítást.
Bírom a játék fizikáját, meg hogy nem értettem miért nem tudok a kerekes járművel helyben fordulni :P :P

nekem 2. körben átlag 52 fps-em volt. voltak fps dropok azért.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#723) L4mie válasza #40993792 (#722) üzenetére


L4mie
veterán

Keret nélküli ablakban kell futtatni attól jobb? :) Na ilyent is keveset hallottam :) vagy csak azt írja, hogy jobb mint keretes ablakban.
még talán az AA állítás ami jobb lehet, persze nem teljesen értem.

Na mondjuk tök mindegy majd #2 re lesz érdekes, mert ma angol lesz és pont nem érek haza 9 ig... szóval nem lesz T3-as tankom :( :( sebaj élveztem ezt az 1 napot is.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#724) BR-Steel


BR-Steel
tag

Pár napja kezdtem el a játékot :C Über brutál game lesz. :DDD Remélem ha az ellenség foglalja a bázisunkat azt a hülye vinnyogást kiveszik. :K Minden játéknak így kellene kinéznie. Grafika valami hihetetlen jó, nálam minden pályán 65 fps-el megy a játék. :R

(#725) Angel1981 válasza BR-Steel (#724) üzenetére


Angel1981
veterán

A szirénára gondolsz?
Az a WoT-ban is így van (aminek ez a klónja tulajdonképpen) , és szerintem abszolút megvan a létjogosultsága.

(#726) lofagi


lofagi
addikt

Úgy tűnik, ma nem akarják korábban kezdeni. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#728) lofagi


lofagi
addikt

Új infók a tervekről.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#729) lofagi


lofagi
addikt

Ma először volt olyan hibám,hogy a sorban egyszer csak eltűnt mindenki, nem mutatott 1 játékost sem, s engem pedig nem engedett be, utána pedig csak a játék újraindításával tudtam csatlakozni. Amikor beléptem, láttam,hogy a tankom bizony a csatában van. Sajnos nem is tudtam belépni már oda. Így végig "afk"-zta a tankom a kört. :D Nagy királyság.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#730) Angel1981 válasza lofagi (#728) üzenetére


Angel1981
veterán

"We can say now that the test itself will run longer, around two weeks, and we will extend hours to include 24 hour weekend testing."

És ezen már én is ott leszek, remek! :)

(#732) scyllarus válasza #40993792 (#731) üzenetére


scyllarus
veterán

Kollégám abban a régi, ósdi tankos játékban ;) kék WN8-as, 30.000+ csatával. Itt is bejutott még az alfa óta tolja. Kipróbálta az artyt itt, és eladta :D Azt mondta, nem lehet eltalálni vele semmit, mert mindenki elmozog a figyelmeztetésre. És szerinte is jó ez így :C

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#733) lofagi válasza scyllarus (#732) üzenetére


lofagi
addikt

Ezért lesz az,hogy skill is kell most már az artihoz! Bár nem mondom,hogy a WOT-ban azért mindenki tudott artizni, csak ott ha betalálsz akkor nagyon betalálsz. Viszont itt valóban jó,hogy kapsz egy figyelmeztetést, ettől függetlenül 1-2 tankkal ami nem úgy mozog, így is úgy is bekapsz valami sebzést. Szóval szerintem azért jobban lehet élvezni a játékot egy artival és egy arti ellen is. Nem kell végre azon örömködni a kör elején, hogy jee nincs arti, lehet úgy játszani ahogy a stílusod óhajtja.

Más:

"The Early Access is a part of the Armored Warfare testing process. It does not represent a finished product and may contain various issues: unstable servers, gameplay bugs, balance issues. The purpose of Early Access testing is to find these issues and to correct them."

Azért kíváncsi lennék, hogy hányan olvasták el ezt a károgók közül. ;]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#734) L4mie válasza lofagi (#733) üzenetére


L4mie
veterán

Ja, hogy vannak krákogók? O.o
Rossz topicba írják a QQ-t gondolom van bug report topic is. :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#735) Angel1981 válasza #40993792 (#731) üzenetére


Angel1981
veterán

Köszi! :)

Szerintem nagyon jól tudják a készítők, hogy a WoT-ban mennyi frusztrációt okoz az arti, és erre figyelnek itt. Pl. kapásból csak max. 3-3 lehet oldalanként, becsapódás előtt figyelmeztetés van, en bloc gyorsabbak a tankok, stb. stb.
Szerintem itt az arti jelentősen hasznosabb kiegészítője lesz a csatának, míg egyúttal kevesebb frusztráció forrása.

(#738) h1mpi válasza #40993792 (#737) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Majd itt is a végén buffolják fel az artykat :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#740) L4mie válasza h1mpi (#738) üzenetére


L4mie
veterán

jó így :D néztem streamelt játékot, jingles-t talán meg quickybaby-t meg cleverland-et asszem így írják, mindet sebezte arty, csak kevesebbszer mint mondjuk WoT ban, tegnap anyáztam hangosan amikor T67-t legjobb pozíciómból, oneshotolták, pedig éppen nagyon élveztem a játékot...Na ez nem kell, itt figyelmeztet majd, max pár tized másodperccel rövidítik a figyelmeztetést, ha buffolni akarják, de szerintem jó hogy szól.
mindenképpen ki fogom próbálni az arty-t itt is, WoT ban régebben szerettem, manapság már nem megy.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#741) Angel1981 válasza #40993792 (#737) üzenetére


Angel1981
veterán

+1 Pontosan így látom én is! :K

(#742) lofagi válasza L4mie (#740) üzenetére


lofagi
addikt

Nem tudom amúgy,hogy ez a jelzés hogy működik, sajnos nem volt lehetőségem kipróbálni artyt. Viszont szerintem függ a távolságtól. Minél messzebb van az arty annál tovább tart a jelzés és fordítva. Gondolom én. Viszont szerintem ezzel az artival nem kellene a kezdőről puttyogni, de ebben se vagyok azért biztos. :] Várom a köv tesztet, hátha lesz rá módom azt is kipróbálni. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#743) L4mie válasza lofagi (#742) üzenetére


L4mie
veterán

tényleg: van valami hír, hogy mikorra várható a következő teszt? :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#744) lofagi válasza L4mie (#743) üzenetére


lofagi
addikt

Konkrétum még nincs, csak annyi, hogy nem kell sokat várni. :]

"We will also announce the start of the next test in the coming days. We can say now that the test itself will run longer, around two weeks, and we will extend hours to include 24 hour weekend testing."

Ebből én azt szűröm le, hogy max 1 hét. A többi pedig fordítás kérdése, hosszabb lesz, 2 hét kb, és hétvégén egész nap lehet majd játszani. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#745) scyllarus válasza lofagi (#733) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezért írtam, hogy egy 30k csatás kék játékosról van szó, a skillel nincs gondja. Ráadásul véletlenül az US szeróra regelt, emiatt ott is játszik, magas pinggel és így is simán kék.
Annyira wot-undorom van, hogy most húzom le a WT-t, amíg nem lesz OB ittt :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#747) lofagi válasza #40993792 (#746) üzenetére


lofagi
addikt

Én tegnap próbáltam, de nekem nem engedte.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#748) Micsurin


Micsurin
nagyúr

link ilyen van ? Mert ha igen akkor már veszem , szedem :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#749) scyllarus válasza #40993792 (#746) üzenetére


scyllarus
veterán

Úgy értem, a wotban tolta US szerón :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.