Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1402) Micsurin válasza #40993792 (#1401) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R pusztán gondoltam egyszerűbb a screenshot helyét le screenshotolni :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1404) L4mie


L4mie
veterán

na most picit ótvar amatőrségbe botlottam....enyhén kiakadtam....
töltögettem és már 80% lent volt a 12GB ból, jött anyám, hogy jajj ezt így úgy amúgy kéne navi a tabletre, jólvan nmagról le az iGO-t 500MB torrent, addig kikapcsolom ezt a letöltést....és ez a nyamvadék szar kitörölte az eddigi letöltést...milyen 2000-es évek módi ez már... :((( :((

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1406) Angel1981 válasza #40993792 (#1403) üzenetére


Angel1981
veterán

Nekünk cirka az 5. csatánk volt - mondanom sem kell, bottom tierek voltunk, ilyen csak úgy fordulhat elő! :))

(#1409) Micsurin válasza #40993792 (#1408) üzenetére


Micsurin
nagyúr

feminista ! és a férfiak egyenlősége ? :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1410) Angel1981 válasza #40993792 (#1408) üzenetére


Angel1981
veterán

Újabb noob kérdés!

A "BASE" alatt lévő két bronzszínű számláló közül a bal oldali micsoda?
Az feltűnt, hogy akkor növekszik, amikor kifullozok egy járgányt - bizonyos egyéb osztályú járművek unlockolásához kell, amiket direktbe nem lehet elérni?

(#1411) BR-Steel


BR-Steel
tag

Valaki megmondaná, miért nem menti el a képeket ez a retek ?? :U Supportnak is írtam,válasz hát ők ezt nem értik. :DDD Akkor én sem értem. :DDD

(#1412) octopus666


octopus666
tag

Azért elég érdekesen vannak besorolva a tankok egyik csapatnál 3 spotter a másiknál egy sem :U tier különbségekről nem is beszélek.Miért nem lehet egyenlően elosztani besorolás szerint és akkor nem lesznek fölényes győzelem az egyiknél hatalmas bukás a másiknál.Játék élményben is izgalmasabb lenne. :K

(#1413) Micsurin válasza octopus666 (#1412) üzenetére


Micsurin
nagyúr

szoktad nézzni mennyien várakoznak ? hát nem éppen sokan 100-150 jó esetben... EA , ez van :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1415) Dezsőbá


Dezsőbá
csendes tag

üdv
ha megveszem bármelyik early acces akkor már most is kipróbálhatom a játékot, jól értelmezem?

köszi

(#1417) lofagi


lofagi
addikt

S a nap végére ez is meg lett! :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1418) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Nem rossz kör! :)

(#1419) Vitiris válasza Angel1981 (#1394) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Nemtudom!
Nekem a users-ba csak a savedgames-t teszi, screenshot stb.

De ha a fent említett fileokat látod szrtm törölheted! Vagy el9bb move-old el valahova és inditsd a játékot ha megy akkor töröld, ha nem move-ld vissza

(#1421) Angel1981 válasza #40993792 (#1414) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem arra gondoltam, hanem ami pl. lofagi screenshotján 2390 vitirisén meg 245. :)

[ Szerkesztve ]

(#1422) Micsurin válasza Angel1981 (#1421) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szerintem az majd az aranyért váltható pont lesz :)

szrk.: Meg lett a Leo1 , ez egy állat :DDD :C nagyot csap , és gyors is , pedig mint team m8 eddig mindig gyengének tűnt :))

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1423) octopus666


octopus666
tag

M60A3 mindig Rougheneck pályára dob encounter módban az még oké de a világ végén kezd az ember, nem telik el a csatából 2 perc és befoglalták a bázist. :DDD

(#1424) Dezsőbá válasza #40993792 (#1416) üzenetére


Dezsőbá
csendes tag

köszönöm
majd akkor csatlakozom

(#1425) BR-Steel


BR-Steel
tag

Bevadult a kicsike. :DDD Imádom ezt a gépet nagyon :K T-72 viszonyítva többet pattintok le, ja és nem égek. :D

(#1426) Angel1981 válasza Micsurin (#1422) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem aranyért majd a már "elit" státuszban lévő tankokon gyűlő XP-t lehet átváltani, pont mint a WoT-ban.

Egyébként letoltam cirka 3 tucat csatát, és annyit mondhatok, hogy itt sincs "kolbászból a kerítés" (volt 15:0-s vereség, és zsinórban 6 bukta is), de nagyon minőségi darabnak ígérkezik, aminek minden esélye megvan rá, hogy idővel (1-2 év) komoly riválisa legyen a wotnak. :)

Hajrá fiúk! :R

[ Szerkesztve ]

(#1427) jano_77 válasza BR-Steel (#1411) üzenetére


jano_77
nagyúr

Végre, már kezdtem magam rosszul érezni, mert nálam is ez volt, többször is kérdeztem itt mi lehet az oka, de senki nem tudott választ rá sajnos. :-( Milyen windows-t használsz? Már csak arra tudok gondolni, hogy amiatt lehet. Én 8.1 Pro-t használok és nálam sem menti el a screenshotokat, tök üres a mappa sajnos. :W

(#1418) Vitiris: látom nagyon gyűlnek a nagyobb tankok, nem szórod el az időt. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1428) Micsurin válasza jano_77 (#1427) üzenetére


Micsurin
nagyúr

8.1 Pro-m van , és nekem elmenti :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1430) jano_77 válasza #40993792 (#1429) üzenetére


jano_77
nagyúr

akkor szerintetek mi lehet a problem?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1431) BR-Steel válasza jano_77 (#1427) üzenetére


BR-Steel
tag

Nekem is win 8.1 pro van és nem ment semmit. :DDD marat a telefonról lőtt képek. :D

(#1432) Micsurin válasza jano_77 (#1430) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Probáld rendszergizdaként futtatni, és lőni képeket. Hátha :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1433) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Sziasztok!

Azt lehet tudni, hogy kb. mikor indul a 3. teszt?

Köszi!

(#1434) L4mie válasza Farkas23 (#1433) üzenetére


L4mie
veterán

2. még fut tudtommal :) *meg lett hosszabbítva

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1435) Angel1981 válasza L4mie (#1434) üzenetére


Angel1981
veterán

Tegnap estig volt a 2. fázis.

BTW.
A "Lord of War" csomagban árult két exkluzív prémtankról van valakinek valami infója?
Játéktechnikailag értem.

(#1436) L4mie válasza Angel1981 (#1435) üzenetére


L4mie
veterán

ohh, jó tudni :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1437) jano_77 válasza Micsurin (#1432) üzenetére


jano_77
nagyúr

úgy is próbáltam már, nem segített semmit! :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1438) Micsurin válasza jano_77 (#1437) üzenetére


Micsurin
nagyúr

screenshoot majd alt+tab és esetleg ctrl+v paintbe , lehet mükődik. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1440) jano_77 válasza Micsurin (#1438) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi, ezt majd kipróbálom, de ez mennyire gáz már. :U :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1441) Micsurin válasza #40993792 (#1439) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igen , ezért javasoltam , annak működni kell :D

@jano_77: Egy EA (Closed Beta ha tetszik) játéknál nem gáz , azért van , hogy ezeket kiszűrjék és javítsák , phaseról phasera egyre jobb lesz a játék :))

más: Tegnap nem csak a Leo1 lett meg lett egy t64 is , kövinél jöhet a chieftec ;] és a challenger :C

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1443) Micsurin válasza #40993792 (#1442) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ezek az apró dolgok akár az első hsz-be is bekerülhetnének :))

esetleg téma összefoglaló is lehetne :))

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1444) Vitiris


Vitiris
aktív tag

EA 3 info!

http://aw.my.com/us/news/general/introducing-early-access-test-3

Július 1-től 14-ig.

(#1445) Angel1981 válasza Vitiris (#1444) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez aztán hamar jött! :R

Remek, nagyon érdekel a PvE!

(#1446) BR-Steel válasza Angel1981 (#1445) üzenetére


BR-Steel
tag

KIRÁLY :)) :)) :)) T-80 remélem meglesz. :DDD

(#1447) Micsurin válasza Vitiris (#1444) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jeeee és 0-24 ? :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1448) octopus666


octopus666
tag

A lényeg :C :C :C :C

EU Server:
5pm - 11pm CEST on weekdays
non-stop on weekends

(#1449) lofagi


lofagi
addikt

6GB a patch! :] Akkor azért jó sok mindent javítottak valószínűleg! :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.