Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) bullseye


bullseye
addikt

Még gyorsan a grind előtt: M1 Abrams vagy Leo 2 kényelmesebben butabiztos tank PvE-hez? Vagy inkább gyűjtögessek tovább, és Ariete?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8002) mr.saint válasza bullseye (#8001) üzenetére


mr.saint
tag

Én az M1 szavazok a háromból

(#8003) scyllarus válasza bullseye (#8001) üzenetére


scyllarus
veterán

M1. A Leot a botok is belövik.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#8004) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Mikor indul a 400% boost? nem úgy volt hogy 18h?

(#8005) myckey válasza Vitiris (#8004) üzenetére


myckey
veterán

de a 100% XP -t is eltüntették, elveszett :D elvileg tart egész hétvégén.

SÍRÁS ON!

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8006) yodamester10 válasza bullseye (#8001) üzenetére


yodamester10
őstag

A sima M1 egy papír,csak az M1A2 lesz jó tank.Nálam a leo széria a 2a6-tól indult az viszont brutál jó.

(#8007) csaabz


csaabz
őstag

Nem 6-kor kezdődik a nagy xp szerzés? Nekem még nem adja. Vagy valamit be kell kapcsolni?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#8008) bullseye


bullseye
addikt

Kösz a tippeket!

Mázli, hogy gyanakvó vagyok, és prémiumot vittem első 400%/100% meccsre. De szép munka. Két nappal kevesebb sima boost, 1 órával kevesebb nagy boost, és még az sem működik. Direkt csinálják ilyen rosszul?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8009) Kean_Sorbo válasza bullseye (#8008) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Elég vicces na.

Hatkor PvE várakozók száma 580, 6:30 25 fő. :DDD

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#8010) bullseye


bullseye
addikt

Elkezdődött!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8011) myckey


myckey
veterán

megy!
mondjuk a 100% ami tart egész hétvégén nincs megadva :D

de nem talál csatát :DD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8012) Balcsix


Balcsix
senior tag

Na letöltöttem, és játszottam is egy pár csatát. Első 4-5 csatám PvE volt, ott eléggé jól ment a játék, csapat is jó volt... Aztán kipróbáltam a PvP-t is. Hát itt már teljesen más a helyzet, eddig 5/5 meccs lose, a csapattársaim kb. 3 perc alatt meghaltak, még időm se volt odaérni az ellenfél tankjaihoz, de ők már sehol se voltak, illetve akárhogy lövöm bármelyik tankot is (lehet ugyanolyan is mint én), ő nem sebződik/lepattan, de nekem minden átjön... :(

[ Szerkesztve ]

(#8017) tucsok. válasza Vitiris (#8004) üzenetére


tucsok.
senior tag

18. 00 CET az nálunk 19.00...

"So say we all"

(#8019) octopus666


octopus666
tag

Kell a 400% boost előbújtak az agyhalott csírák soha többet nem játszok ilyenkor. 5x lőtt ki saját csapattárs, nem beszélve 20 meccsből kb minden meccs bukó. :W GG

(#8020) bullseye válasza octopus666 (#8019) üzenetére


bullseye
addikt

És úgy a 10. után azért nem jöttél át PvE-re, mert?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8021) bullseye válasza tucsok. (#8017) üzenetére


bullseye
addikt

Nem.
Elszúrták, Silent el is ismerte, stb. stb.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8024) tucsok. válasza bullseye (#8021) üzenetére


tucsok.
senior tag

Ott a pont. Birkák.....Amerikában indult időben.
Jó 👍 volt ez így is.

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#8026) L4mie válasza tucsok. (#8024) üzenetére


L4mie
veterán

hát erről lemaradtam :(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8027) Kean_Sorbo válasza L4mie (#8026) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

A hetes boost-ról is? Szólhattál volna itt valakinek, belépett volna neked öt csata erejéig. :(

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#8028) Balika23hun válasza bullseye (#8021) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Ezzel ki is vagyunk segítve páran, én is itt vártam a messiást vagy 3/4 7-ig, direkt le se x2-öztem a tankokat (inkább mentem WT-ben párat) hogy minél több xp essen a zaciba. Semmi gond sincs a bakival csak vagy ne ígérjenek vagy kárpótoljanak. Este 9-re mentem koncertre de ahelyett hogy a pálesz felett ültem volna a kocsmában, a monitornál vártam a csodát. Mondjuk így is sikerült behoznom a lemaradást ;]
Nem kívánok WG-zni mert attól nagyon messze vagyunk de ha hosszú távon akarják növelni a játékos bázist az ilyen bakik nem segítenek mint ez vagy a 5. napi bonusz ami x2-ről 20k kreditre változott.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#8029) Vitiris válasza tucsok. (#8017) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Nem Tücsök! Az a GMT lett volna! a CET= GMT+1 :) Azért hívják közép európai időnek.

[ Szerkesztve ]

(#8030) Kisokka válasza Kean_Sorbo (#8027) üzenetére


Kisokka
tag

Azt egyébként hol adja? Vagy amikor majd lejár ez a mai?

(#8031) Kean_Sorbo válasza Kisokka (#8030) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ha tegnap a három órás boost alatt mentél 5 csatát, akkor fogod megkapni. Állítólag február 15-ig jóváírják, és akkor aktiválod amikor akarod. 50% XP/credit bónusz.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#8032) yodamester10 válasza Balika23hun (#8028) üzenetére


yodamester10
őstag

Remélem a koncert jó volt,mert ha nem akkor bánhatod a 400-as szorzót mert én 500-600 ezres crediteket és 30-40 ezres xp-ket lőttem a crab-el csak PVP-ben ;)

[ Szerkesztve ]

(#8033) Balika23hun válasza yodamester10 (#8032) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Szerencsére nagyon jó volt így nem bánom hogy nem tapadtam tovább a képernyőre.
Nem mondom hogy nem lett volna jó az a 1-2 óra amit tudtam volna játszani a 400%-os boost alatt de hát ez van.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#8034) Patrick76496 válasza weres78 (#7834) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ez igaz, viszont a lőszer szinte minden esetben növeli az alfát is, én inkább azért szoktam velük kezdeni. Ilyen szempontból tényleg mindegy, hogy 370 vagy 420 átütésem van egy Challengerrel pl.

A lőszer után én is általában a mobilitásra megyek, vagy ha van FCS, Stabilizer, akkor azt fejlesztem. Valóban fontos a látótáv is, de én általában hanyagolom, ha van más választás. Engem sokkal jobban frusztrál, ha a célkereszt lassan szűkül. De WoT-ban is fontosabbnak tartottam pl a jobb rate of fire-t, sebzéscentrikus játékos vagyok.
Ez csak a saját preferenciám, WoT-ban is a legtöbb jobbféle játékos optikát pakolt a venti helyett, de én inkább a +0.01 pontosságra hajtottam. Itt meg AW-ban többen használják Freját/JCM-et, mint Sabrina Washingtont, pedig az a plusz 30-40 méter látóhatár néha nagyon jól jönne. De a reload time boostot nem biztos, hogy megéri feláldozni egy MBT-n.
Az utolsó bekezdést is nekem írtad?

(#7835) nemeth989: PvE-ben legtöbbször elég szokott lenni a pontosság, mert sokkal gyakrabban van lehetőség az enemy oldalát lőni. Remélem, hogy ennek is megnövelik, még ha így is kisebb lesz, mint a többi MBT-nek van.

(#7836) DeadMeat: Meggyőztél, akkor lehet mégis megveszem. :) PvE-ben funolni végülis elég az az 500 pen is, elvégre a Challenger 1-em és a Leo 2-m penje is majdnem mindenre elég. Csak utóbbinak lehetne kicsit erősebb a frontja. Amúgy ez is ilyen gyulladós, mint a Ch1?
- - - - - - - - - - - - - - - -
- Jól gondolom, hogy kis szerver létszám esetén itt is van esély túl magas tierű meccsekbe bekerülni?
- Ti találkoztatok már olyan esettel, amikor még el sem kezdődött a PvE meccs, de már fel voltatok spotolva? Meg múltkor bírtam, a meccs kezdete előtt az egyik bot csak úgy kinyírt egy másikat. :D

Worasra emlékszik még valaki? Anno WoT-os videókat csinált, de már ő is AW-zik. Itt van egy videója, szerintem megér egy megtekintést. :D
- - - - - - - - - - - - - - - -
Unpoular opinion (saját vélemény):
Láttam, hogy rengetegen írtátok, hogy szeretitek az ERC 90-F4-et. Tényleg nem rossz gép, de én nem érzem kiemelkedőnek. Igaz, hogy a gun depressionje szinte páratlan ebben a játékban, és a mozgékonysága is nagyon jó, viszont maga a lövege szerintem elég gyenge a saját tierjében. (Plusz igazából maga a TD osztály különleges képességét is fölöslegesnek tartom, mert jó eséllyel úgyis el fogok mozdulni 2 lövés között PvE-ben, amikor ez pedig sajna kikapcsol.)

Gyakorlatilag semmit sem nő az átütés és az alfa a LAV-300-hoz képest, mégis sokkal páncélozottabb tankokkal kerül szembe. Medium küldiknél még oké (bár a HEAT már ott sem viszi pl a VFM-et), de hardon már néhány tanknak az oldalát sem viszi át AP-val, már T9-es MBT-kkel is szembekerül. Még az AMX 10-P90-nek is nagyobb a penje, pedig az egy szinttel kisebb és még prémium tank is. Mit szerettek benne annyira? :)

Ezzel ellentétben a BegleitPanzer 57-ben nagyon kellemesen csalódtam, isteni egy gép. Baromi nagy fun vele játszani, a kedvenceim közé került.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#8035) weres78 válasza Patrick76496 (#8034) üzenetére


weres78
senior tag

Az utolsó bekezdés mindenkinek szólt akit érdekel esetleg...

Nagyobb tierben MBT esetén nálam most (is) első a pontosság, gyors célzás, tűzerő, mozgékonyság, esetleg HP. Nagyjából ebben a sorrendben... Emiatt húzom először ha van a pontosságot növelő, szűkülési időt csökkentő fejlesztéseket, sőt ha van Technology hely, akkor azt is - mert ez ugye mindenre hat (sapka).
Én úgy számolom, hogy ha pontosabban lövök és emiatt bemegy mondjuk 10-ből 7 és kevesebbet sebzek a kisebb alfa miatt, még mindig jobb, mintha 10-ből lövök ötöt ami sebez nagyobb alfával... :)

[ Szerkesztve ]

(#8036) weres78 válasza weres78 (#8035) üzenetére


weres78
senior tag

Közben rájöttem, hogy Te PVE-ről beszélsz, én pedig PVP-ről.
PVE-ben a DPM-re hajtanék és a látótávra a nagyobb spot damage miatt.

(#8037) #70516736


#70516736
törölt tag

hogy lehet klánhoz csatlakozni?
se a honlapon se a játékban nem találtam meg a lehetőséget
wot statisztikám

(#8038) -vitya-


-vitya-
őstag

Szituáció: barátom fia, 12 éves, és játszik az AW-vel, hétvégén láttam az accountját, mutatta, milyen király már, és milyen jól megy a T-62-je ...
Néztem, és olyan bénán ment az a tank, meg az alap lőszerekkel tolta - gondoltam is, hogy most kezdte ezzel, ezért... persze-persze

Az van, hogy eddig nem találta meg az upgrade menüt, (meg semmit se), és a T-62-n épp 28ezer elköltetlen reputáció gyűlt fel, miközben az alap tankkal, az alap lőszerekkel, retrofittek nélkül, emberek fejlesztése nélkül játszott... És akkor, a következő csatában mutattuk meg neki, hogy a térképen milyen jól látszik merre néz a tank és mit is kell általában csinálni. Ismét megjegyzem, a T-62-el már 28000-nél több reput gyűjtött, így...

Hát ezek miatt vannak a szomorú véget érő játékok. Azt hiszem.

-=Витя=-

(#8039) Sebestyen01 válasza -vitya- (#8038) üzenetére


Sebestyen01
őstag

12 éves gyereket a gép közelébe nem engednék, nem hogy játszom rajta... KB itt ki is merul a történet, az enyém is nézi néha ha játszok, és bár 4 eves biztos nem fog odaulni elé 12 évesen.

(#8040) Drenadar válasza Sebestyen01 (#8039) üzenetére


Drenadar
veterán

Pedig szerintem sokan "játszottunk" 12 évesen... nálunk a családban akkor lett commodore64 és toltam is rendesen azokat a jó kis játékokat.

(#8041) Sebestyen01 válasza Drenadar (#8040) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nem vagyunk egyformák, sok online game azért tart ott ahol mert sok szülő beteszi a gép elé a kölyköt és mossa kezeit, közben meg a gyereknek fingja nincs mit is csinál, hogy is lenne... Nem a gyerek a hibás ha nem a szülő!

(#8042) L4mie válasza Drenadar (#8040) üzenetére


L4mie
veterán

Haverokkal Giana sisterezni más mint 4 vagy14 emberrel kicseszni mert alkalmatlan vagy még az mmo-ra.
btw: vannak skilles/pro 13-18 éves gamerek, de 20 ból 1 azok meg az esetek 75% ban hisztis 3.14 csák, vagy maguktól elszállt nem csapatjátékosnak való srácok.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8043) Drenadar válasza L4mie (#8042) üzenetére


Drenadar
veterán

A sztoriból nem jött le, hogy mennyire hasznos, vagy káros volt a gyerek.
Az egy dolog, hogy nem ismerte a kezelőfelületet, de stock tankkal is lehet valaki sikeres, persze erre esély kevés van.
Azt sem tudtuk meg, hogy hány csatával jött össze az a rengeteg elköltetlen xp.

Nem védeni akarom, de WoTban láttam én már olyan arty-st aki JÓ volt, úgy hogy nem ismerte az arty nézetet. És ment előre a hummel-lel ért irtotta az enemyt.

(nyilván ez szélsőséges :D)

(#8044) weres78 válasza #70516736 (#8037) üzenetére


weres78
senior tag

Összefoglalóban találsz információt klánokról, szövetségről, tagokról, hol milyen elvárás van... Van PH klán (nem hivatalos) is. Ha ez a klán érdekel Zozykkal (topikgazda) tudsz beszélni.
Nálunk felnőttek játszanak, ts használat feltétel, nem vagyunk eredmény orientáltak. De ezt Zozyk elmondja...

(#8045) -vitya- válasza Sebestyen01 (#8039) üzenetére


-vitya-
őstag

hát... 12 évesen én is játszottam C64-el, max annyi különbség tényleg volt, hogy net híján mások játék élményét nem tudtam elrontani a gyermeki bénázásokkal...

szóval szerintem sem lehet teljesen és kategorikusan eltiltani a gyerekeket a játékoktól.

Ellenben meg lehet nekik mutatni, mit lehet jobban, és mit kellene máshogy csinálni - felfogható ez akár alapfokú angol leckének is, meg némi pszichológiának.

Ez a gyerek konkrétan azon kesergett, hogy nem tudja kilőni a társait, mert azok csak idegesítik, mindig elveszik előle a "kill"-t. Ha tehetné tuti, úgy kezdené, hogy minden sajátot kiírt az elején, és akkor neki több marad. Neki többet jelentett a defeat, ha Ő ölt legtöbbet (sebzés nem számít), mint a victory, ha második lett...

Sajnos az adott idő nekem (kb 10percet beszélgettem vele erről) kevés volt, hogy a társak hasznosságát, a közösen megszerzett győzelem pozitív voltát sikerüljön megvilágítanom.

Na mind1, legalább jobb tankkal megy, és egy ideig jobb tankkal segíti valamennyire (kicsit) a PvE-ben mellé besorsolt másik 4et.

-=Витя=-

(#8046) irhejja válasza Drenadar (#8043) üzenetére


irhejja
tag

Volt egy haverom aki 6000+ WoT csata után jött rá, hogy lehet zoomolni... és itt nem csak arty-ra gondolok. Elképesztő, még mindig nem értem :W

Amúgy ahhoz képest teljesen átlagos statja volt :F

(#8047) zozyk válasza weres78 (#8044) üzenetére


zozyk
addikt

zozyk már nem topikgazda.

Lemondtam,hogy nyugodtan trollkodhassak... :)

(#8048) vhw válasza irhejja (#8046) üzenetére


vhw
addikt

Mert ez az átlag. :U
Ha valaki ideje korán felfedezi a shiftet, a minimapet, meg hogy oda célozzon, ahol zöldre vált a célkereszt... az már átlag feletti.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8049) zozyk


zozyk
addikt

Patch holnap...talán... ;]
link

[ Szerkesztve ]

(#8050) irhejja válasza vhw (#8048) üzenetére


irhejja
tag

Ha ez az átlag, akkor mit csinálhatnak a tomato játékosok? :Y

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.