Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) DeadMeat válasza #40993792 (#11000) üzenetére


DeadMeat
veterán

Pasztmek ez tényleg faszi. Ennyit foglalkoztam vele latszik is. Raneztem a skill tree-re és hagytam is a fenébe. 2 parancsnokot használok csak. Spotterekbe a Washingtont, minden masba Miramon a vezír.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#11003) csaabz


csaabz
őstag

Freja parancsnokot hogy lehed összeszedni? Ő az a szöszi, ugye?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#11005) scyllarus válasza #40993792 (#11004) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, onnan van meg nekem is, de valamelyik patch óta most már elérhető nem artyból is. Nem emlékszem melyik járműn, valamelyiken, amit most húzok, pont ott tartok, de melóban nincs feltelepítve a játék nem tudom megnézni, hol van még.

Szerk.:Google segített: M109 és BMD-1 a járművek.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11007) scyllarus válasza #40993792 (#11006) üzenetére


scyllarus
veterán

Szerintem én is, az M109-nél tartok most ott, hogy kinyissam (újra :) )

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11008) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Senki nem akar jönni a versenyre?
Mehetek kúpászkodni a MAG-os cimbikhez, hátha bevesznek. :(((

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#11009) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Szevasztok! :)

Most pár napig nem léptem be a game-be,úgyhogy ma frissitett vmit a launcher.
A kérdés,hogy mit basztak el vele mert azóta nem hajlandó elindulni!? :W
Másnak is van vele gondja?Már volt 1 unistall is de az segített. :(((

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#11010) bullseye


bullseye
addikt

most láttam meg, hogy még 10 percig +400 xp +100 cred van :(

Éééés ennyi. Kanada nap volt 18:30-23:00-ig, vagy ilyesmi. 8x xp összesen. Jó lett volna előbb tudni kicsit.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11011) Kean_Sorbo válasza bullseye (#11010) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Igen. Ilyen köröket lehetett futni:

Az XM8 57%-ról 100%-os lett. Az M8-ra maradt még két csata, ott kb. 170000 XP jött össze. A BMD-4 82%-ról 1 csata alatt 100%. :C

Lehetett haladni most rendesen.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#11012) weres78 válasza bullseye (#11010) üzenetére


weres78
senior tag

Mondjuk személy szerint nekem mindegy, mert nem fejlesztek tankot és nem is játszom most, de ezeknek az akcióknak mi a f..z értelme van ha nem csinálnak neki hatalmas hírverést?
Nem értem a koncepciót, és kezdem komolyan azt hinni hogy azért nem mert nincs.

(#11013) Kean_Sorbo válasza weres78 (#11012) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Volt neki hírverés, csak egy nappal előtte. Az a baj, hogy nem tudnak az átlag dolgozó ember fejével gondolkodni. Kellene nekik egy tesztet végezni, hogy milyen korcsoportok játszanak, és ki mivel foglalkozik. Lehet akkor átértékelnék az egészet, mert a jelen felállás szerint ez nem a gyerekek sportja.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#11014) weres78 válasza Kean_Sorbo (#11013) üzenetére


weres78
senior tag

Olyan hírverésre gondolok, hogy mondjuk küld egy emailt, főleg azoknak akik már régebben nem léptek be hátha ezzel vissza lehet csalogatni valakit akinek utána esetleg megjönne a kedve. Persze semmi értelme, mert megint addig játszik majd valószínűleg amíg tart a boost, hiszen azután megint nem tud haladni (ezért gondolom, hogy ez öngól).
Esetleg küldhetné ezt a mailt pár nappal korábban is...
Aztán a kezdőképen írhatná mondjuk három-négy nappal korábban, hogy ilyen akció lesz, hogy ha valaki felkeveredik a játékba egy csatára akkor tudjon róla.
Ha már van akció akkor jöjjenek sokan játszani.

Kivéve persze ha kimondottan az aktív játékosok jutalmazása volt a készítők célja, mert akkor repect nekik. De ebben valahogy nem tudok hinni, pedig szeretnék.

[ Szerkesztve ]

(#11015) bullseye válasza weres78 (#11014) üzenetére


bullseye
addikt

Nem hiszem, és őket ismerve a 8x is csak azért volt, mert elrontották, és kiélesedett a hétvégi 2x is. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11016) bullseye


bullseye
addikt

Hétfőtől is lesz hatalmas akció Pontosabban verseny.
Mondjuk NA szerveren simán van esélyed a legjobb 10-ben lenni. ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11021) keneseig


keneseig
tag

A Chrome Barrel Lininget feltettem majd levettem és max tank sebességgel csináltam 1-1 screenshotot mind2 állapotról.Nem lett kisebb vele a célkeresztem.És a lövész Shoot from the hip képességével is ugyan akkora maradt a legnagyobb célzókör.

(#11022) weres78 válasza keneseig (#11021) üzenetére


weres78
senior tag

De a szóráskép teljesen más képet mutat. Én is kipróbáltam amit mondasz, és azt gondoltam nem működik.
Próbáld ki gyakorlóban valakivel, hogy autoaimmel lövöd mondjuk egy VBL ből 2-300m-ről mondjuk a Centjét miközben körbe-körbe futsz. Ki fog jönni a különbség.

(#11023) ughhh válasza keneseig (#11021) üzenetére


ughhh
senior tag

Itt végig vannak próbálgatva a cuccok, bal oldalt stock, jobb oldalt pedig kiírva, hogy épp mi van felpakolva. Nincsenek óriási különbségek, de azért látszik.

(#11024) myckey


myckey
veterán

Jött valami ápdét, most ennek örüljek? :C

Fene tudja, játékba már nem lépek be megnézni, annyira nem is érdekel :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#11025) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Ma este örsi gyűlés az AWMK szerverén. Aki a hétvégi nemzetközi versenyre szeretne jönni, az csatlakozhat.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#11026) scyllarus


scyllarus
veterán

Ma 18:30-23:00 között megint 200% kredt- és 400% repu bónusz lesz!

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11028) bullseye válasza scyllarus (#11026) üzenetére


bullseye
addikt

És persze még nincs...

Viszont kösz az infót, megint lemaradtam volna. :R

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11029) tucsok. válasza scyllarus (#11026) üzenetére


tucsok.
senior tag

Köszi. :R

"So say we all"

(#11030) scyllarus


scyllarus
veterán

Már aktív is.
A múltkor én is csak véletlenül futottam bele a kanadai boostba, itt páran írtátok, hogy lemaradtatok, azért írtam csak be ide.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11031) PoczyAW válasza scyllarus (#11030) üzenetére


PoczyAW
tag

Azért a My.com marketingosztályán igazi profi munka folyik. Kicsit akkor lennének még profibbak, ha csak holnap szóltak volna, hogy tegnap volt.....

(#11032) bullseye


bullseye
addikt

Mondjuk nekem mostanra kissé tele lett a hócipőm. PvE-ben kb. mindn harmadik (vagy több) csatában én szedem össze a másodlagosakat, mert mindenki "grindel". Az még nem esett le nekik, hogy mennyi vesztenének amúgy.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11033) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Jó volt ez a két nap boost. Az összes tankot amit akartam, teljesen kifejlesztettem. Ráadásul összejött két 10-es, és egy 9-es token. Végre nem kell PvE csatákat menni (már ha lesz PvP-ben játékos).
Szorzós körökben 160-200 ezer Xp, nem semmi. Utána meg 80-100. Most lehetett haladni.

A legszebb, hogy az M8-cal 4 körön keresztül átlag 1,4 millió pénz jött össze, a töménytelen mennyiségű XP miatt. Ez ugye majdnem 6 millió.

No meg a free XP is szépen gyarapodott. 1,35 milliónál járok. :DDD

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#11034) myckey


myckey
veterán

Megint volt 400%! zixpé, meg a tököm tudja még micsoda ! attakuvahésszázát néki .

Fasza :DD

A múltkorit is pár napra rá tudtam meg :)) az a kanadai vagy mi a fene , asszem.

Nem gond, amúgy se izgat, majd ha lesz értelmes játékmód :U :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#11035) bullseye válasza myckey (#11034) üzenetére


bullseye
addikt

Jó eséllyel lesz 14-én is, csak akkor már nem 8x xp, mert a hétvégi duplának vége lesz.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11037) scyllarus válasza #40993792 (#11036) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is arra várok :)
Tegnap felhúztam a T-80-at 21%-ról 70%-ra, lehet, hogy a T-90 is ki lesz fejlesztve, amikor megkapjuk a 6 misit, de az Arietét fogom én is megvenni először.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11038) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Van már valami új map? Gondolkodom, hogy vissza kéne nézni a WOT-ból, de ha csak a régiek vannak, inkább hanyagolom...

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#11040) Met válasza #40993792 (#11039) üzenetére


Met
nagyúr

A Prometheus van a szigeten ugye? Annak a vége elég kemény :K

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#11042) Met válasza #40993792 (#11041) üzenetére


Met
nagyúr

Örülök neki ha azt sorsolja a gép de akkor elszomorodom amikor meglátom hogy nincs mbt, mint legutóbb is.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#11044) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Perseuson ha nincs MBT, egy vagy két TD-vel/LT-vel a sárga pozícióból lelehet vadászni a legtöbb botot. Ezzel rengeteg HP tartalék marad, ami bőven elég az utolsó bázisra. Másképpen nincs esély, így szinte biztos a győzelem.
(Ha a csapattársak nem dögölnek meg, és nem maradsz egyedül.)

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#11046) KaLeun


KaLeun
senior tag

Két hónap pihenő után mentem egy kört, de egy olyan tipikus River Point bukta után nem vagyok benne biztos, hogy ne várjak-e még 2-3-at. Volt valami változás, megéri visszajönni?

Cila

(#11047) Kean_Sorbo válasza KaLeun (#11046) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nem.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#11048) Vanka


Vanka
tag

Én is kevesebbet játszom,de így a WOT-ról is leakadtam,valamire csak jó volt :R

[ Szerkesztve ]

(#11049) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Na ez is megvolt.
Jó hangulatban, baromi izgalmas csatákat mentünk. Sok tapasztalatot szereztünk.
Nem jutottunk tovább, de minden perce emlékezetes marad a versenynek.
Köszi innen is a MAG és HACK klánnak, hogy bevettek a buliba. Így indultunk AWMK egyesített csapatként.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#11050) KaLeun


KaLeun
senior tag

Gondoltam, hogy mégis megyek egyet, erre nincs ember már órák óta.

Cila

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.