Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) lofagi válasza Motyi (#800) üzenetére


lofagi
addikt

AZ EA2 még nem lesz 0-24 csak hétvégén, viszont hosszabb lesz. Tovább tart a teszt időszak is és tovább lesznek nyitva a szerverek is.

Azért ha nem próbáltad még akkor lehet nem egy LoW csomaggal kellene kezdeni. :] Bár ezt te tudod. :] Később lehet simán upgradelni, csak a fölét kell kifizetni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#803) Motyi válasza lofagi (#801) üzenetére


Motyi
senior tag

Valahogy jó a megérzésem a játékkal kapcsolatban. :)

De lenne is pár kérdésem, remélem tudtok rá válaszolni.
1. Jól hallottam, hogy skill alapú MM-et terveznek? Ha igen akkor lehet tudni róla valamit? Pl. az egész csapat hasonló képességű emberekből áll, mondjuk 30 db (15-15) 1600-1800 wn8 közötti playert rak egybe (a wn8 most csak úgy jött mint wot mérce) vagy úgy próbálja meg a két csapatot összerakni, hogy a két oldal állna hasonló játékosokból (pl. ha ez egyik oldalon van 5 tomato, 5 átlagos és 5 jó játékos akkor a másik oldalon is hasonló lesz a leosztás)?
2. Az MM besorolásokról van infő, hogy tank osztályonként +/- hány szinttel kerülhetsz egy csatába?
3. A klánoknak terveznek hasonló elfoglaltságokat mint WoT-ban a CW?

(#804) TESCO-Zsömle válasza Motyi (#803) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

1 - Nem skill alapút, de a tankokon túl elvileg figyelembe veszik azok felszereltségét és a játékos adott tankban megélt csataszámát is. Ez persze még változhat, ahogy bármi más is. Én személy szerint nagyon örülnék, ha konkrét személyes statisztika is közre játszana az MM kalkulálásakor, mert valaki kevés csatával, kezdő tankkal is lehet sokkal jobb, mint más 1000 csata után fullos géppel. Az egész csapat viszont tuti nem fog hasonló képességű emberekből állni, mert ez nem lenne igazságos és gátolná/nehezítené a fejlődést is.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#805) Micsurin válasza Motyi (#800) üzenetére


Micsurin
nagyúr

PH klán +1 :K

TESCO-Zsömle: Veled is maximálisan egyet értek , így kiszürné azokat a rendszer akik hiába adott tierben vannak , nem ott a helyük és őket ereztené egymásnak , a jobbakat meg a jobbakkal.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#806) Motyi válasza TESCO-Zsömle (#804) üzenetére


Motyi
senior tag

Köszi a választ, ezt számomra elfogadható. Sejtettem, hogy ennél jobban nem akarnak és tudnak variálni, egy "mindent" figyelembe vevő MM esetén lehet 1 órát várnánk a csatára. :)

(#807) BR-Steel


BR-Steel
tag

Pár napot tudtam csak játszani, de a T-62 a kedvencem lett. :K Nekem jobban tetszik ez a játék mint a wot, azon változtathatnánk, ha a csapattárs belém jön akkor ne menjen le a HP.

(#808) PadaVaJ válasza BR-Steel (#807) üzenetére


PadaVaJ
tag

"ha a csapattárs belém jön" hozzám ér, rám néz, vagy rá gondol!
Tényleg borzasztó volt. Még a festéket meg se karcoló "ütközések" kor is HP veszteség! :(((

A parti végén a gyalog és a király is ugyanabba a dobozba kerül.

(#809) scyllarus válasza Motyi (#803) üzenetére


scyllarus
veterán

I have a good feeling about this :D
Nagyon nagy +1 a Ph klánra tőlem is. Én csak az OB idején fogok csatlakozni, onnantól viszont első számú játéknak tervezem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#810) TESCO-Zsömle válasza Micsurin (#805) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Félreértettél, én pont ellenzem azt, amit te mondasz, vagyis a játékosok teljesítmény alapján történő elkülönítését. Amit szeretnék, az az egyéni teljesítmény alapján történő MM-balansz. Vagyis ugyanannyi ász ás tök alsó kerüljön mindkét oldalra.

Az elkülönülés több okból se lenne jó. Ha mindenki csak hasonló kaliberű játékosok ellen játszhatna pl a WoT-ban, akkor soha senki nem csinálhatna például tankász-t, mert legyél bármilyen lila, 14 unikummal az oldaladon 15 unikummal szemben te nem fogsz még egy top gun-t se összeszedni...

Arról nem beszélve, hogy vegyítés nélkül a vörös játékos csak azt fogja látni mi kell ahhoz, hogy továbbra is vörös maradjon és így tovább.

Ezt megfejelném azzal, hogy mondjuk első 500 csata alatt, vagy bizonyos statisztika előtt ne lehessen halál után se visszalépni a garázsba, hanem kelljen csak végignézni a meccseket. Ezzel egyrészt lassítanánk a bot-ok munkáját, másrészt rá lennének kényszerülve a gyengébb játékosok a csata elemzésére, harmadrészt adott intervallumon belül kevesebb ilyen játékossal kéne az MM-nek számolnia, mert bent lennének a csata végéig.

(#806) Motyi: Nem lenne az olyan bonyolult, csak -gondolom- Armored Warfare-hez még nincs XVM. WoT is egyszerűbb lenne, ha balanszoláskor a tankokhoz rendelt értéket megszoroznák az adott játékos értékelésével és az alapján egyensúlyoznák ki a csapat egészét.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#811) Motyi válasza TESCO-Zsömle (#810) üzenetére


Motyi
senior tag

Tökéletesen egyetértek veled :)

Egy kis fun videó: [link]

[ Szerkesztve ]

(#813) Angel1981 válasza #40993792 (#798) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, de van egy olyan érzésem, hogy ebben a játékban többet fog számítani a prémfiók, és prémium tankok, mint a másikban - lévén hogy egyelőre nem tűnik úgy, hogy "másért" fizetni lehet a játékon belül.
(Csak aranyért kapható prémlőszer, pénzért való átképzés, stb.)

(#814) TESCO-Zsömle válasza #40993792 (#812) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mondandómban nem is a mod volt a lényeg, hanem az egyéni teljesítmény számszerűsítése. Mert -szerintem- önmagában a tankkal letolt csaták száma kb ugyanazt jelenti, mint a tank felszereltsége. Gyakorlatilag az Armored Warfare se balanszolja a játékosokat. Nincs a balansz-képletnek egy olyan tagja se, ami bármit is elmondana az azt használó játékosról.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#815) Micsurin válasza TESCO-Zsömle (#810) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben nem olvastam át ennyire , nem esett le :R

De ez az 500 csatás dolog nem jó , én vagy alt+tab vagy tv addig ez így nem lenne jó :N

de abban amit te mondasz , én soha ne lehetek jobb ( van pár száz óra WT is :DDD ) ha van nálam alapból jobb játékos a csapatban :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#816) TESCO-Zsömle válasza Micsurin (#815) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Igaz, az 500 csata nem jó, mert túl hamar vége. Legyen "WN8"-hoz kötve. Ha maradsz és tanulsz, hasznos csapattárs leszel. Ha alt+tab/tv, az is jó, addig se rontod mások csatáját. Win-win.

A játékosok legalább kétharmada nem fog videókat nézni, hogy miként lehetne jobb. Én is többet tanultam a szemben álló tankok mozgásából, mint bármi másból. Hasonló tankkal hasonló helyzetben legközelebb én is úgy mozogtam.

Nem azt mondom, hogy soha nem lehetsz jobb, ha hasonló játékosokkal vagy "összezárva". Azt mondom, hogy hasonló képességű játékosoktól nehezen fogsz bármit is eltanulni, hogy jobb lehess, illetve nehéz látványosan dominálni azok felett, akiknél nem vagy jobb.

sz: btw lehet, hogy egyes mondataidra nem megfelelően reagáltam, de elég nehéz némelyiket dekódolni, hogy mit is akartál kérdezni/mondani... :B

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#818) Micsurin válasza TESCO-Zsömle (#816) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kíváncsi vagyok pár száz óra WT itt fog-e jelenteni bármit is, vagy újra tanulás :))

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#820) Motyi válasza Micsurin (#818) üzenetére


Motyi
senior tag

Megnézel pár ilyen videót [link] [link] [link] és nem lehet probléma, remélem a srác alkot majd valami hasonlót az AW-hez is :D :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#821) Micsurin válasza #40993792 (#819) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Na akkor gond lesz :DDD WoT-ban van egy tier V shermanem és annyi :D WT-ben viszont (nem tudom mennyire ismered ) Orosz ,Jenki T4-T3 :)) Legalább az effektív páncél tapasztalat használható marad :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#823) Motyi válasza #40993792 (#822) üzenetére


Motyi
senior tag

Most már csak azt szeretném tudni mikor lesz újabb teszt hét. :(

(#824) L4mie válasza Motyi (#823) üzenetére


L4mie
veterán

gondolom kielemzik az EA#1 nek az adatait, tapasztalatait, módolnak, mókolnak, és utána, szerintem jún. vége, júl. eleje.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#825) TESCO-Zsömle válasza Motyi (#823) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Itt arról volt szó, hogy hétfőn kiderül. Alig több, mint 20 poszttal ezelőtt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#826) Micsurin válasza #40993792 (#822) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Azért írtam bocsi , mert nem tudtam mennyire ismered , engem a WoT húzz fel , 6-7-es tierbe vág be kapásból a shermannel , esélytelen :( remélem itt nincs ilyen "keverés" :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#827) Micsurin válasza Micsurin (#826) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ez továbbra is " No ,thanks." a semmiből gy tetves arty , majd nem meg lett 2. frag (én hitelem le) ha itt legalább jelzi az artykat örülés lesz :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#829) Micsurin válasza #40993792 (#828) üzenetére


Micsurin
nagyúr

fel is , le is ? Vagy csak 1-2 , 3-4 , 4-5 , 6-7 etc.
De 2+ tier akár , azokat egyáltalán tudom karcolni ? :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#831) Micsurin válasza #40993792 (#830) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Vidik alapján túl pörgöss ez ahhoz , érzem az lesz mint WoT nekem :( ídőm nincs végig gondolni mire nyitok tűzet mert egy láthatatlan tank lesz a vesztem :(

megfelelő tábor tutti meg is lesz ha eltalálják a fizető és nem fizetők közti határt akkor a WoT-ból is tudnak elszivni player bázist az tutti szerintem.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#833) Micsurin válasza #40993792 (#832) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Lesz az több :) WoT-ot is még mindig próbálgatom , én pusztán a saját aggályom fogalmaztam meg magamról :D mert már " csorog " a nyálam a sok modern technika láttán (aszem abba hagyom a vidi nézést :DDD )

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#835) Angel1981 válasza #40993792 (#828) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez is üdvözítő lehet!
Mondjuk így már csak a legfelsőbb tier fog "extrát" nyújtani. :)

(#836) L4mie válasza #40993792 (#834) üzenetére


L4mie
veterán

ez tök jó, de ki az aki 32 biten tolja még? :D max akinek 3GB ramja és 512-es VGA ja van vagy valami ilyesmi, ennyire optimalizálták a játékot? :) mondjuk ez üdvözölendő lenne. átl.55fps helyett lenne 75-80 :) high helyett ultrán :P
vajon Win10 el hogy állnak, gondolom arra is rá kell készülniük.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#838) L4mie válasza #40993792 (#837) üzenetére


L4mie
veterán

Az oké, de nekem az utolsó amiből még érdemes 32 bitet tenni az az XP volt, utána azért már egy 2 magos 64bites proci mellé még ha gyenge is és kevés a ram szerintem ildomos a 64bites oprendszer /még ha tékából kölcsönzött is az a rendszer akkor is :P /, de ez csak szerény vélemény.

Aztán most lehet szemét leszek, de akinek meg 1.7 es celeronja van meg 2 GB Ram ja + valami régebbi integrált VGA-ja az ne akarjon már játszani, én se megyek Hungaroringre suzukival, mert csak feltartanám a többieket.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#839) Angel1981 válasza L4mie (#838) üzenetére


Angel1981
veterán

Még MOST is relatíve sokan használnak XP-t, támogatás lejárta ide-vagy oda.

(#840) L4mie válasza Angel1981 (#839) üzenetére


L4mie
veterán

Az rendben is van, mi is használjuk, csak másra.
Félreértés elkerülése végett, én igenis támogatom, hogy optimalizálják olyanra, hogy fusson olyan hardveren is folyamatosan lowon ami már nem mai, de azért egy határt szabnék, hogy xyz hardveren ne is induljon, mert abból csak az lesz mint amit egyik ismerősöm csinál, hogy x250-el meg 2GB rammal, VGA nélkül SD WoT-ot 5-fps-en játssza, nyilván effektív segítség az aktuális csapatának.
Nekem ilyen csapattárs nem igazán kell, már bocsánat, ha valakinek a lelkébe tiprok.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#841) Angel1981 válasza L4mie (#840) üzenetére


Angel1981
veterán

Ebben igazad van, de ők is pénzből élnek, akárcsak a WG.
Mi következik ebből? Hogy minél több emberhez "el akarják majd juttatni" a terméküket.
A különbség, hogy a Cry Engine nagyon jól skálázható, korszerű motor - ellentétben a Bug Worlddel.

(#842) L4mie válasza Angel1981 (#841) üzenetére


L4mie
veterán

Ennek én csak örülök,
ősöknél vidéken, egy Llano van 4GB Rammal, meg 4850-es VGA, HDD-vel, elvileg mediumos gép, gyakorlatilag minden low, minden játékon, de legalább mennek 40-50-60fps-el, és azért évi jó pár napot vagyok vidéken :P
Ergo jó lesz arra is, élvezhető sebességgel, az eyecandy-t meg régóta csak pár óráig élvezem :P

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#844) PadaVaJ


PadaVaJ
tag

CURRENT TEST: JUNE 10th to JUNE 24th

[Test2]

EU Server:
5pm - 9pm CEST on weekdays
4pm - 10pm CEST on weekends

17:00 - 21:00 hétköznap
16:00 - 22:00 hétvégén.

másfél perccel gyorsabb voltam :C

[ Szerkesztve ]

A parti végén a gyalog és a király is ugyanabba a dobozba kerül.

(#846) Angel1981 válasza PadaVaJ (#844) üzenetére


Angel1981
veterán

WOW! Ez hamarabb jött, mint gondoltam! :R

Úgy értem, nem gondoltam volna, hogy a Test 1 és 2 között csak 1 hét lesz a pihi - persze nem gond! :))

(#848) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Abrams már jövök is , vagyis 10-én , 13 suli vége , 24/7 !!!!! lesz itt kockaság arácok , ha össze szedem az M1-et akkor megmarad ? :D ( ha igen a leírtak jönnek ;] ) Már várom :C

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#850) L4mie válasza Micsurin (#848) üzenetére


L4mie
veterán

Open Beta végéig gondolom megmarad, utána reset.

akik Founders packkal tolják nekik lesz majd prémium tank meg valami parancsnok kezdésnél.

*Zsolt_72: tényleg kezdetéig, mondjuk logikus.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.