Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#602) Stigma.HC válasza #40993792 (#601) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Első körben most elkezdem letölteni, ha semmi nem jön közbe akkor délután feltudok nézni. Vagyis ahogy nézem inkább lesz ebből este. Na majd kiderül.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#603) h1mpi


h1mpi
nagyúr

ha itt nem lesz olyan az RNG, mint a WoTban azonnal jövök át.... már olyan szintet üt meg, hogy játszhatatlan a játék...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#604) lnk válasza lnk (#599) üzenetére


lnk
aktív tag

Nincs ilyen? Ha nincs és szeretne valaki szakaszozni délután akkor írjon rám itt Ph-n és adok Ts címet.

(#607) lnk válasza #40993792 (#606) üzenetére


lnk
aktív tag

Igen már többször is :)

(#608) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok

Van kedve vkinek szakaszozni?
farkasjano néven fent vagyok - LENNÉK, ha nem fagyna ki a játék! :O :o és TS is volna ;)

Tudom, tudom, hogy ez még csak egy zárt Béta, de akkor is nem gondoljátok, hogy úgy kellett volna kiadni a játékot tesztelésre, hogy kicsit jobban optimalizálják!? Mert azért nem hiszem, hogy a játékosok többségének bivaly erős gépe lenne. :U Számomra a grafika mellett - 128 bites folyamatosan eltűnő épületek, objektumok - ez az optimalizálatlanásg is eddig elég erőteljes MÍNUSZ pont az AW mellett! :-(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#609) lnk válasza jano_77 (#608) üzenetére


lnk
aktív tag

Itt a Ts részemről aki meg akarja próbálni a szakaszt.
ruby.voic.in:8630

Poke lanoka ha fent vagy.

[ Szerkesztve ]

(#610) Telda


Telda
addikt

Bújócska.

(#611) Met


Met
nagyúr

Kaptam egy e-mailt, tárgy: Armored Warfare - Early Access is ON!
Miért idegesítenek ezzel ha nem engednek játszani?:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#612) KaLeun válasza Met (#611) üzenetére


KaLeun
senior tag

Hogy megvegyed az EA-t.

Hát én megvettem, de ez az első és egyben az utolsó EA játék amiért pénzt adtam. Választhatok 4 kemény felbontásból (ez még nem akkora wasistdas) és emellett még az egér is túlérzékeny... Ez az egér dolog pedig szánalmas, mert nem Józsika és Pistike heftöli a garázsban hanem több tucatnyi "veterán" programozó kódolja az egyik legmenőbb fejlesztőnél.

És az egérrel történő célzás gyarkorlatílag a játék legalapvetőbb eleme.

Cila

(#613) Telda válasza KaLeun (#612) üzenetére


Telda
addikt

Sokan panaszkodnak az egérre, de én nem veszem észre hogy másabb lenne mint pl a wot-ban.
Visszább vettem az érzékenységet és tökéletes. Nem tudom ki milyen egérrel játszik, nekem egy 6eFt-os A4Tech Bloody 8 van.

Amúgy meg többször is felhívták a figyelmet, arra hogy a játék nem tökéletes, most lépett ki alpha fázisból.
5 felbontás, nem tudom milyen extra igényeid vannak.

Nekem így van beállítva az egér.

(#614) jano_77


jano_77
nagyúr

Zsolt_72: hogyan lehet átpakolni a legénységet a kövi tankba?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#617) Met válasza Telda (#613) üzenetére


Met
nagyúr

Nincs 2560x1080 :Y
Wot-ban van de ott meg 21:9-es felbontás nincs és laposak kicsit a tankok.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#618) zozyk válasza Telda (#613) üzenetére


zozyk
addikt

Kérek szépen még képeket... :R
(Jöhet meccsből,hangár,barakk(ha van) stb...)

Jó lesz linkesítve is,ha nem akarsz képeskönyvet a topikba,bár szerintem elfér pár kép.. :D

[ Szerkesztve ]

(#619) lofagi válasza KaLeun (#612) üzenetére


lofagi
addikt

Most ne haragudj, de őszintén a játék kezdeti stádiumban van, nem hogy nem tökéletes, de még csak félkész vagy talán azért annál több, de nyilván az EA a lényege az, hogy akik valamennyire is segíteni szeretnék a munkát azok tele írhatják a fórumot, hogy mi miért nem jó. Persze biztos vannak akik azzal írják tele, hogy többet nem veszek, csak éppen az sokat nem segít.

Te vártad a csoki fagyit miközben a készítők mondták,hogy ez még csak vanília, s most fel vagy háborodva, hogy nem csokit kaptál. Ahha értem.

Azt a homokot szórja rendesen az elején! :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#622) KaLeun


KaLeun
senior tag

Nagyon jól tudom, hogy mi az az EA. De az alapvető irányítási hiba egy Work in Progressben is szánalmas, nemhogy egy EA-ben ami már átlépett egynéhány tesztelési fázist és már inkább Béta, mint Alpha.

Szóval a fagyis szöveget azt a Family Frostnak lehet elsütni.

Cila

(#623) Telda válasza zozyk (#618) üzenetére


Telda
addikt

Készülőben! :K

(#624) lofagi válasza KaLeun (#622) üzenetére


lofagi
addikt

Nem tudom, mind1, még mindig nem értek veled egyet, de kár ezen filózni, mert neked is van egy álláspontod és nekem is. Amúgy nekem a célzáson kívül, ami nem mindig jelentkezik, semmi bajom nem volt az irányítással, levettem a játékban az érzékenységet és annyi. Ezzel nem értem mi a probléma.

Manapság amúgy is az a divat, hogy nagy cégek kiadják a játékaikat, aztán már az első nap vagy még előtte jön a nagy patch, a paraszt meg megveszi teljes áron a játékot és örül, hogy ha 2 hónap múlva nem dobja ki a játék egyből, ala BF4.

Viszont itt, igazából:

1. Támogatod a fejlesztőket
2. Kapsz a csomagban sok mindent, amit később fel tudsz használni
3. EA több mint valószínű,hogy ezért vette meg most mindenki, de ez akkor is csak egy hab a tortán

Mind1 is. Nekem nem tetszik nekem tetszik, ezen nem kell összeveszni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#626) Telda válasza zozyk (#618) üzenetére


Telda
addikt

(#628) zozyk válasza Telda (#626) üzenetére


zozyk
addikt

wow... :R

A képeket nézve,picit már bánom,hogy nem fizettem be... :B

De majd Augusztusban jövök..

(#629) Angel1981 válasza h1mpi (#603) üzenetére


Angel1981
veterán

Itt 10% az AP, és APCR lőszerekre, 15% a HEAT-re.
Valamint en bloc pontosabbak az ágyúk, gyorsabban szűkül a célkereszt, az AFK-k 0 pontot kapnak, a győzelem pedig csak +25% XP.

Pont azokat a dolgokat csinálják máshogy, amik a wotban idegesítőek. :P

(#630) zozyk válasza Angel1981 (#629) üzenetére


zozyk
addikt

Ámen,így legyen a végén is.. :R :C
Az RNG a legidegesítőbb szerintem a WoTban,de ezt már írtam

Valamint en bloc pontosabbak az ágyúk = modernebb tankok?
gyorsabban szűkül a célkereszt = modernebb tankok?
az AFK-k 0 pontot kapnak = rohadjanak meg. ;]
győzelem pedig csak +25% XP = pont elég.

Nézegetve a képeket (thx Telda),Egyre jobban tetszik...

[ Szerkesztve ]

(#631) TESCO-Zsömle válasza zozyk (#630) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

modernebb tankok?

Annak ehhez semmi köze. WoT léptékét nézve a Tigris 2 ágyújának képesnek kéne lennie 2 pályával odébb (2,5km) ellőni egy sörösüveget. És a való életben szűkülés se volt. Az ágyú mozgás közben is mindig arra lőtt, amerre a cső mutatott.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#632) zozyk válasza TESCO-Zsömle (#631) üzenetére


zozyk
addikt

Az ágyú mozgás közben is mindig arra lőtt, amerre a cső mutatott.

Ez most csak vicc,ugye? :F
(Szóval futás közben egy AK-47essel,mindig egy helyre lövök???)

[ Szerkesztve ]

(#633) TESCO-Zsömle válasza zozyk (#632) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mindig arra az egy helyre, amelyikre éppen aktuálisan a cső mutat, plusz a szórás.

De speciel a germánoknál -ha jól rémlik- giroszkópos stabilizátor volt, ami miatt nem számított, ha egyenetlen talajon halad a gép, akkor is tartotta a cső az irányt. De tényleg mindegy...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#636) zozyk válasza #40993792 (#635) üzenetére


zozyk
addikt

Kevesebb RNG + modernebb tankok = pontosság

Most akkor nem ugyanarról beszélünk??

(#637) lofagi


lofagi
addikt

Ugyanarról és még sem. Amíg a te szemszögedből ez a modern tankok miatt van, addig a többiek azt állítják,h ez a pontosság már a 2. VH-ban is meg volt.

Szóval ahogy elnézzük a készítők hozzáállását a cél az,h gyorsabb, pörgősebb játékélményt biztosítsanak. Több kezet adva a játékosnak, s kevesebbet s gépnek.

Én mondjuk találkoztam olyannal aki a chaten azért sírt,mert túl gyors a játék,valószínűleg ez így is van, gyorsabb,mint a WOT. A magasabb szinteken, biztos nem lesz már annyira gyors,de még mindig gyorsabb,mint a másik.

S szerintem pl ez is egy olyan ami miatt kevesebb lesz a játékos állomány. A WOT korosztály nagyon-nagyon vegyes. Pl MightyJingles is azt mondja,h azért WOTozik,mert az nem egy pörgős játék,aminél már nem tudná felvenni a versenyt a fiatalokkal.

Na.... már megint egy regény lett. :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#638) Vitiris válasza KaLeun (#612) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Nekem 8 felbont's van! Az egér meg állítható. De már írták előttem, most látom :) Így tényleg kár bármiért fizetned ha nem tudod hogy kell használni. Ráadásul a fórum tele .a megoldásokkal. Vagy ha nem elég kérdezni. na mind1.

(#641) h1mpi válasza lofagi (#637) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Most nem azért, de menjetek vissza WoT-ban T3-ba és lesz ott este erős pörgés :K

Az RNG a WoT-ban is vissza lesz véve szerintem a AW hatására. Be fog indulni a majompolitika...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#642) Telda válasza h1mpi (#641) üzenetére


Telda
addikt

"menjetek vissza WoT-ban T3-ba és lesz ott este erős pörgés"

Köszi, de inkább nem.
Teljesen más a kettő játékélmény szempontjából, itt van, ott nincs.
Itt tankok vannak, nem guruló konzervdobozok kiegyensúlyozott hp/sebzéssel.
Az ott nem pörgés, inkább csak agyatlan lövölde.

[ Szerkesztve ]

(#643) h1mpi válasza Telda (#642) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez is igaz :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#644) jano_77 válasza Telda (#642) üzenetére


jano_77
nagyúr

a matchboxokra gondoltál, amiket irányítunk!? :F :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#646) Angel1981 válasza zozyk (#630) üzenetére


Angel1981
veterán

Inkább az az ok, hogy egyértelműen kicsit arcade irányba akarják eltolni a WoT-hoz képest - míg a WT GF meg pont szimulációs irányba ment el.

(#647) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Tegnap végül csak sikerült kipróbálnom.

Hamar leszűrtem azt, hogy biztos nem fogok áttérni a másikról erre, maximum néha bohóckodás szintjén fog megmaradni. Csak egy dolog miatt, a modern környezet. Egyszerűen jobban kedvelem a régebbi járműveket.
Tetszik a játék, szépen is futott kopp-kopp. Jól lehet irányítani, átlátható minden és könnyen megtalálható. Már most is élvezetes számomra vele menni. Szerencsére annyira nem tér el a wg játékától hogy újra kelljen tanulni mindent.
A tankok szépek, de megmondom őszintén a tájtól annyira nem vagyok elájulva, mondjuk ez érdekel a legkevésbé. Igaz mindhárom tankosba bele tudtam kötni a környezet tekintetében, de ez legyen a legnagyobb baj. Kíváncsi vagyok még a nagyobb szintekre, hogy ott mennyire változik meg a játék.

Lehetne picit hosszabb a tesztidőszak, legalább még egy héttel. Egyébként augusztusig lesz még ilyen teszt jellegű dolog vagy addig sztornó minden?

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#649) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Egy kis help FPS vonalon. Főleg NVIDIA tulajoknak, de vannak benne más érdekességek!

http://aw.my.com/en/forum/showthread.php?12765-How-To-Increase-FPS-Performance-in-Armored-Warfare

Hátha segít valakinek

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.