Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Kean_Sorbo válasza jano_77 (#6000) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Kapná a Jano's modpack-ot, mi? ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#6002) Mardel válasza Angel1981 (#5996) üzenetére


Mardel
őstag

A Shishkin packot meg egy AMC 10P Mercet vettem.

2 skilles legénységgel jönnek.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#6003) myckey válasza Mardel (#6002) üzenetére


myckey
veterán

hogy adja most az árfolyam?

mibe fájt a shishkin pack ?

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6004) Mardel válasza myckey (#6003) üzenetére


Mardel
őstag

Shishkin pack 19.59€ (6 391 Ft) volt az AMX meg plusz 4.59€ (1 498 Ft).

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#6005) Angel1981 válasza jano_77 (#6000) üzenetére


Angel1981
veterán

Köszi, már a honlapon is fent van. :R
Ez igencsak korrekt! ;)

#6002 Mardel:
"2 skilles legénységgel jönnek." - mármint 4. szintűek? Mert skillválasztás 2. és 4. szinten van.
És mindegyik tank?
Mert ez kicsit nyom a latban! :)

myckey: a honlapon írtakat én úgy értelmezem, hogy az event alatt (ami 26,27,28,29) minden egyes nap, amikor belépsz, kapsz egy prémnapot - vagyis igen, összességében 4. :)

[ Szerkesztve ]

(#6006) myckey válasza Angel1981 (#6005) üzenetére


myckey
veterán

elvileg prémet is kellene kapni, míg tart az event?
összesen 4 napra valót?

valóban, én is így értelmeztem
de akkor mi a fenéért nem adja meg a napot? :)

mert a boost csomag az ott figyel, de prémium az nuku

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6007) aginor


aginor
addikt

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy frissen telepített Win7-en a játék a betöltést követően megfagy.
Tehát végigér a betöltést jelző csík, utána beragad a hang, majd fekete képernyő, és az alt+tabra sem reagál, ha alt+ctrl+del-el kijövök, akkor kiírja, hogy a játék működése leállt.
A játékot háromszor telepítettem újra és kétszer töltöttem le nulláról.
Találkoztatok már ilyennel? Mi lehet a baj? :R

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#6008) Mardel válasza Angel1981 (#6005) üzenetére


Mardel
őstag

5-ös szintűek a legények és úgy tűnik mindegyik Merc tanknál.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#6009) scyllarus válasza aginor (#6007) üzenetére


scyllarus
veterán

A kétszer törölted le mit jelent? Sima uninstallt?
Javasolm a törlést, CCleanerrel takarítsd le teljesen (registryből is!), és utána telepítsd újra. Többeknek segített már ez a módszer.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6010) Angel1981 válasza Mardel (#6008) üzenetére


Angel1981
veterán

Amindenségit! :Y
Akkor igencsak elgondolkodtató..... :)
Köszi!

(#6011) myckey


myckey
veterán

egy kis közv. kutatás

más se kapott prém napot :D ?

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6012) aginor válasza scyllarus (#6009) üzenetére


aginor
addikt

Ugyanilyen problémánál segített nekik?

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#6013) Angel1981 válasza aginor (#6012) üzenetére


Angel1981
veterán

Nekem még az EA ideje alatt volt hasonló problémám, csak Scyllarus kolléga által javasolt CCleaner oldotta meg, semmi más.
Nem tudom, hogy a tiédet megoldja-e, de nekem az segített.

Hmmmm....
A promo videóban azt írják, hogy a kreditre is érvényes a 3x-os boost - akkor most mi van? :D

[ Szerkesztve ]

(#6014) myckey válasza Angel1981 (#6013) üzenetére


myckey
veterán

hagyján hogy nincs 3x kredit, de legalább azt oda adnák, ami feketén fehéren le vagyon írva :U

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6015) scyllarus válasza myckey (#6011) üzenetére


scyllarus
veterán

Nix prém. Direkt ezért néztem fel, de nem kaptam.

aginor: Valami hasonló volt, hogy pont ugyanez volt-e, arra nem esküdnék meg. Egyébként kézzel is ki lehet rendesen takarítani, de ezzel egyszerűbb és gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6016) Angel1981


Angel1981
veterán

Ok, srácok, akkor most itt megegyezhetünk abban, hogy emögött a játék mögött is a WG áll - ezek a bakik egyértelmű bizonyítékok. :D
Csináltak saját maguknak egy konkurenst, csak nyerhetnek vele - ennyi. :P

(#6017) myckey válasza Angel1981 (#6016) üzenetére


myckey
veterán

olvasom a hivatalos oldalon az event hez tartozó forumot....ott se érték, hogy akkor most hogy a fenébe van.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6018) PitLee válasza aginor (#6012) üzenetére


PitLee
őstag

Win7-tel már futottunk pár kört itt a fórumozókkal elvileg a sp1 nem volt telepítve akkor produkálta ezt.

más------------------------------------------

Black Friday Lottery :)

(#6019) myckey


myckey
veterán

na lehet belépni a prém napért!

megunták, hogy hivatalos fórumon már sok volt a sírás :D

jó lesz ez, 4 napig hideg élelem ....kár hogy vasárnap megyek 14 órás szolgálatba :DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6020) Preda


Preda
aktív tag

Amúgy ma mi van egyszerűen nem lehet nyerni? Tök mind1 milyen géppel megyek -2 tier kapásból sok szerencsét. Emberek meg mintha elfelejtettek volna játszani 5 percen belül 10 ember halott és 1k dmg alatt vannak. Tök jó, hogy adták ezt a bónuszt mert megjöttek az agyhalottak. :W

(#6021) aginor válasza PitLee (#6018) üzenetére


aginor
addikt

Köszönöm mindenkinek a segítséget. :R
Win hibásan szedte le az SP1-et, újratelepítéssel megoldva.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#6022) myckey válasza Preda (#6020) üzenetére


myckey
veterán

nem tudom hogy ma mi lenne :F

mindenesetre ugyan úgy megyek szutyok csatát, mint egyébként
aztán megyek fasza győzteset is

;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6023) aginor válasza aginor (#6021) üzenetére


aginor
addikt

Korai volt az öröm. Most már ugyan elindul, de random kifagy, utána pedig restartig nem is lehet újra elindítani.. :W

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#6024) tocsek18


tocsek18
senior tag

(#6025) gubabela


gubabela
senior tag

Segítsetek már kicsit. A célpont megjelölése (targeting) hogyan működik artynál? Egyszerűen nem tudok rájönni. Köszi előre is!

(#6026) tocsek18 válasza gubabela (#6025) üzenetére


tocsek18
senior tag

? tier6os artyknál van kettő darab kifejleszthető nem HE lőszer
Smoke round = értelemszerűen füstöt lő a területre
Illumination round nah ez a felderítő lőszer ami neked kell

(#6027) jano_77


jano_77
nagyúr

sziasztok
lefuttattam most vmi 340MB körüli update-t és elindul a játék majd mikor a garázs betöltene, akkor aszondja, hogy hozzak létre egy Username-t! megadtam az enyémet, majd közli, hogy ez az enyém, adjak meg másikat.
Mi a szar ez és mit kell megadni hogy be tudjak lépni végre és menni pár csatát?!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6028) jano_77 válasza jano_77 (#6027) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tud ebben vki segíteni PLEASE! :O :F :Y

Ezt írja, mikor be akarom írni a felhasználó nevemet, amivel eddig is beléptem és játszottam!?
"the username you entered is invalid. It cannot contain symbols, restricted words or fewer than four characters."

Nem értem, miért kér egyáltalán felhasználónevet, mikor a My.com GameCentert indítva alapból be vagyok lépve és eddig nem kérte!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6029) gubabela válasza tocsek18 (#6026) üzenetére


gubabela
senior tag

Az meg van, köszi, annyira nem vagyok láma, csak hogy megjelölném, hogy kit támadok, mert a sok jólképzett bele szokott mászkálni a lövésimbe. Biztos láttad már, megjelenik egy sárga keretben az ellenség és fölé van írva, hogy targeting. "e" betűre nem megy, legalábbis én nem látok róla visszajelzést.

[ Szerkesztve ]

(#6030) gubabela válasza jano_77 (#6028) üzenetére


gubabela
senior tag

Próbáld meg, hogy kilépsz a my.com ról és belépsz újra és utána indítod.
Elnézést a dupláért

[ Szerkesztve ]

(#6031) Mardel válasza gubabela (#6029) üzenetére


Mardel
őstag

Szerintem azt az AFV-k tudják E betűre.

Ilyenkor sebzés bónuszt kap a megjelölt tank, vagyis a csapattársak többet sebeznek rá, és a camo értéke is csökken.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#6032) jano_77 válasza gubabela (#6030) üzenetére


jano_77
nagyúr

köszi, de ezen már túl vagyok. egyéb ötlet? más nem járt így?
nem akarom elhinni, hogy tényleg mindig csak én kerülök ilyen szitukba!?!? :Y :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6033) myckey válasza gubabela (#6029) üzenetére


myckey
veterán

az only AFV tank képesség :K

max annyit tudsz csinálni, hogy nyomsz egy ellenfélre " T " betűt
akkor cseten jön üzenetben, hogy őt lövöd.

a sárgaságot nem tudod klikkerrel rárakni :N

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6034) jano_77 válasza jano_77 (#6032) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mindenki ennyire bele van merülve a játékba vagy csak szarik bárki is segíteni!?!
Persze mondjuk mire is számítottam, mikor nagyjából a közönség ugyan az mint a WOT topicban. :(((

Köszi fiúk! :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#6035) myckey válasza jano_77 (#6034) üzenetére


myckey
veterán

szívesen :R

egyébként meg nálam is kér pöccsölésenként felhasználónevet meg jelszót.
amit leírtál az meg azt ugassa, hogy szarul adtál meg valamit

restart, próba, törlés, telepítés....fingom sincs

klienst lekapni, visszadobni...valamit azzal babrálj. lépj be oldalukra ha tudsz

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6036) gubabela válasza jano_77 (#6034) üzenetére


gubabela
senior tag

Nálam egyszer csinálta ezt, de a kilèpès- belèpès megoldotta. Esetleg kilèp, újraindít ès megint belèpsz? Sajnos jobbat nem tudok. Körülnèzek fórumon, hátha van rá valami.

Mckey ès mardel: Köszi :R
T-re nálam mindíg tűztámogatást kèr cheten.

[ Szerkesztve ]

(#6037) myckey válasza gubabela (#6036) üzenetére


myckey
veterán

az az! tűztámogatás, de legalább tudják hogy arra nézel/lősz/fókuszálsz stb.....nem éri meglepetésként őket, ha oda versz

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6038) zozyk válasza jano_77 (#6034) üzenetére


zozyk
addikt

"Persze mondjuk mire is számítottam, mikor nagyjából a közönség ugyan az mint a WOT topicban." :(((

Ja,mert ott nem segítettünk eleget minden patch után a modokkal?
Vagy nem értem? :U :F

(#6039) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Ebben is annyi szar arty van, mint a WOT-ban. Felbaszott, na.....incoming! incoming! incoming! a huha anyád...

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#6040) myckey válasza Zolee_70 (#6039) üzenetére


myckey
veterán

bebaszna!

alapból kevesebb van a PvP ben, meg teljesen más a rendszere is

aki itt agyfaszt kap tőlük, nem tudom a másik játékban hogy a fallosban tudott létezni :F

egyébként meg le kell lőni magam, mer kezdek belemerülni ebbe a csúnyakocsog arty, meg összeesküvéselméletes dolgokba ésatöbbi butaságba

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6041) gubabela válasza myckey (#6040) üzenetére


gubabela
senior tag

Nem annyira egyszerű mint a wotban, de jóval pontosabbak. Hard pve-n próbálld cavalryn vagy wildfire-en. Úgy rommácountereznek, hogy csuda.

(#6042) nemeth989 válasza jano_77 (#6034) üzenetére


nemeth989
senior tag

Itt lévők se mindentudóak, mi se tudhatunk minden hibára megoldást. Ha nem kapsz választ valószínűleg akik követik a fórumot, ők se tudják a választ a problémára. Ilyenkor jön az alapvető dolgok, újra belép-kilép, esetleg reinstal, vagy a hivatalos fórum, biztos van ott is olyan emberke, aki találkozott a problémával. Nem kell itt rögtön felháborodni.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#6043) myckey válasza gubabela (#6041) üzenetére


myckey
veterán

artyzok, mert kell a PK és retrofit
tudom mit tudnak
azt is hogy mi volt odaát

egyébként engem is szétvernek, meg én is őket. ez van.

;)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6044) paleinho


paleinho
senior tag

T-72A mikor vesztette el az ATGM-et?

(#6045) Kean_Sorbo válasza paleinho (#6044) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

9M199-es ATGM megy rá, firepower slot előtt.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#6046) zozyk válasza paleinho (#6044) üzenetére


zozyk
addikt

Nálam megvan.

(#6047) paleinho válasza Kean_Sorbo (#6045) üzenetére


paleinho
senior tag

upgradeben megvan, csak használni nem tudom

(#6048) Kean_Sorbo válasza paleinho (#6047) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nekem jó.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#6049) paleinho válasza paleinho (#6047) üzenetére


paleinho
senior tag

(#6050) Kean_Sorbo válasza paleinho (#6049) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Tesó, a pool2 fülre kell kattintani, majd ott betenni. ;)

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.