Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:01:44

LOGOUT.hu

Apple Watch-ok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Kobe


Kobe
veterán

hi
series 7-hez normális minőségű de nem horror áru szilikon szíjat merre érdemes nézni megbízható shopban ? van valami ajánlás ?
vagy az applewatchshop-pal valakinek tapasztalat ?
azért árban az 5900 és 21900as epico között van pár nagyságrendi ugrás....

(#1152) kakuk.tamas válasza bigdady (#1149) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Sajna nem. Ahogy már az új WaerOS-es Samsungok se mennek. (Tizenes Samsung megy)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#1153) mave13 válasza bigdady (#1150) üzenetére


mave13
őstag

Egyik barátom Samsung Active Watch 2-t használ 12 minivel, mivel szerinte a karóra az kör alakú lehet csak. :) Megy neki rendesen, de nincs annyi funkció, mint Apple Watch-ot használva.

Fordítva viszont valóban nem működik a dolog, a AW csak iPhone-hoz párosodik.

Kobe:
Az iphonestyle.hu-ról rendeltem a jelenlegi szíjaimat, igaz, azok szövetek. Nem volt gond a minőséggel, gyorsan megküldtek mindent, és az árak is jók.

[ Szerkesztve ]

Icewolf || kósza ||

(#1154) oszy válasza mave13 (#1153) üzenetére


oszy
veterán

Ezek szerintem ugyanúgy alis cuccok… jóval drágábban!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1155) Tibee86 válasza Skynet258 (#1116) üzenetére


Tibee86
veterán

Köszi a szíj tippet, most jött meg ez az ultrához kiadott fajta, árához képest meglepően jónak tűnik.

(#1156) Skynet258 válasza Tibee86 (#1155) üzenetére


Skynet258
veterán

Az Alpine Loop? Cirka egy ezresért teljesen jó, még ötszörös áron is elférne. :K Teljesen korrekt cucc.

https://geekpulse.hu

(#1157) kakuk.tamas válasza Skynet258 (#1156) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Én imádom ezt a szíjat.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#1158) bbuffy válasza mave13 (#1153) üzenetére


bbuffy
senior tag

Ezeket 1500 ért megveszed Aliról, ne hidd hogy mashonnan szarmaznak.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#1159) Tibee86 válasza Skynet258 (#1156) üzenetére


Tibee86
veterán

Azt azt. Ötszörös áron azért nem venném meg, de ~1500-ért teljesen rendben van, rendeltem még párat tartalékba. Azért a szövet anyagán meg a csat lötöyögése a tokban erősen érezteti, hogy olcsó kínai cucc.
Az itthoni boltok/webshopokban viszont simán elkérik majd az 5-10x árat érte.

[ Szerkesztve ]

(#1160) bbuffy válasza Tibee86 (#1159) üzenetére


bbuffy
senior tag

Durván tolják itthon, de veszik mint a cukrot, szóval megéri nekik. Egyik távoli ismerősöm is csinálja. Lusták az emberek még az Aliról is rendelni inkább megveszik itthon 10000 ért ugyanazt. De szerintük nem kinai copy :DDD Komoly tud lenni az emberi szemellenző.

Amugy meg elég megnézni az iphonestyle.hu oldlát jobban ha kétségei vannak az embernek. Kapcsolat mindössze egy telefonszám, facbook link meg üres. Mindent elárul :)

[ Szerkesztve ]

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#1161) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Sziasztok.
A Watch series 6 v 7 v 8 mennyire mérnek pontosan?
Van különbség a 3 széria között?
Egészségügyi funkciókra gondolok!
Véroxigén, EKG stb stb

Köszönöm!

(#1162) Semin válasza B.Ricsike (#1161) üzenetére


Semin
senior tag

Max az energiahatékonyságban.
Bár a 7. szériától elvileg új érzékelőt kapott, ha javult volna a mérés - az Apple-t ismerve - tuti látunk erről grafikont, hogy “278%-al pontosabb***” Én nem emlékszek ilyenre.

Én eddig a pulzus érzékelést vetettem össze konkrétan egy Wiwe-al, és nagyon hasonló értékek jöttek ki.

Talán majd csinálok egy EKG összehasonlítást is,
bár annak a kiértékelése elég fapados watchon.

A vér oxigénről nem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#1163) B.Ricsike válasza Semin (#1162) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Rendben! Ha letesztelted, várom a konklúziókat!

(#1164) mmarci91


mmarci91
csendes tag

Sziasztok,

eddig semmi gondom nem volt az órán ApplePay ment rendesen (S6, OS 9.1). Mostanában elutasítják a terminálok “Nincs ügyfél” hibakóddal. Telefonról hibamentesen működik.
Ez mitől lehet? Hogy tudnám megoldani?

köszi!

(#1165) Schnorkel válasza mmarci91 (#1164) üzenetére


Schnorkel
tag

Próbáltad újra hozzáadni a kártyát?

Személyi edzőt keresel? tutitrener.hu

(#1166) martin1369


martin1369
aktív tag

Sziasztok.Tegnap vettem egy SE 2020at nagyjából mindenre rájöttem de egy dologra nem.Megtaláltam a fényerő állítását de mégis automatán leveszi beltéren.Van erre valami opció vagy ez ilyen?

(#1167) tboldi válasza martin1369 (#1166) üzenetére


tboldi
nagyúr

A kisegítő lehetőségek/kijelző és szövegméret menüben keresd. :)


Ja, ez Watch, nem iPhone topik :D

[ Szerkesztve ]

(#1168) MADcat válasza tboldi (#1167) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

:DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#1169) tboldi válasza MADcat (#1168) üzenetére


tboldi
nagyúr

Most éppen a legcsóróbb Casióm (a.k.a A158WEA-9EF) van rajtam, nem tudom megnézni, hogy Watchon miként van, de gyanítom, hasonló logika mentén kell keresni. :))

(#1170) martin1369 válasza tboldi (#1169) üzenetére


martin1369
aktív tag


Ezt találtam csak.

[ Szerkesztve ]

(#1171) tboldi válasza martin1369 (#1170) üzenetére


tboldi
nagyúr

Gyors guglikeresés után arra jutottam, hogy Watchon nincs is erre opció.

Én mindig mindent automatán használok, ezért fel sem tűnt a hiánya. :D

(#1172) Startech


Startech
csendes tag

Sziasztok. watch se esim használható e esim nélkül... ideiglenesen? BT tud e kapcsolodni a telóhoz illetve a funkciók nagy része így is elérhető e?

köszi a válaszokat

(#1173) martin1369 válasza tboldi (#1171) üzenetére


martin1369
aktív tag

Rendben köszi akkor hozzászokok.

(#1174) kakuk.tamas válasza Startech (#1172) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Persze, persze, persze. Ha van benne e-sim, ameddig a telefon közelében van, nem is használja.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#1175) lypen99


lypen99
aktív tag

Sziasztok!
Ide is betérek, mivel mikor még a 7 Plusom volt is gondolatokban felmerült egy AW.

Csak mivel az több iOS rendszert nem kap és nem tudom a watchoknál meddig passzol a párosítási lehetőség így jobb volt váltani és most van egy iPhone 11.

Viszont kezdésnek melyik órát éri meg megvenni ha nincs feltétlen most egy újabb SE-re keretem? :D

(#1176) oszy


oszy
veterán

Az SE-ben van olyan, hogy a tevékenységet ugyanúgy körökkel jelezze ha elérte a célt, mint pl. az S7? Mert feleségem elmondása alapján csak "sima" értesítést küld.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1177) kakuk.tamas válasza oszy (#1176) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Elvileg ugyanúgy kell jeleznie. Már az 5-ösön is így jelezte nekem annó.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#1178) oszy válasza kakuk.tamas (#1177) üzenetére


oszy
veterán

Nem értem miért nem jelzi. Már átnéztem a beállításokat, de nem lehetetlen, hogy átsiklottam valami felett. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1179) kakuk.tamas válasza oszy (#1178) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Watchon a beállítások-Tevékenység részén minden be van kapcsolva?

Nekem most a nyolcason minden be van ott kapcsolva és szépen mutatja a gyűrűket.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#1180) oszy válasza kakuk.tamas (#1179) üzenetére


oszy
veterán

A gyűrűjét neki is mutatja, de mikor elér egy célt, akkor nem jön elő az a “tüzes” kör.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1181) kakuk.tamas válasza oszy (#1180) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Az appban így van beállítva minden? Ha igen, nincs több ötletem. :(

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#1182) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok,

Tegnap vettem egy Apple Watch 7-et, Clover Green színben.
Az lenne a kérdésem, hogy mennyire kényes, mennyire karcolódik könnyen a kijelző, vagy a keret? Ajánlott rá valamilyen fólia/tok?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1183) oszy válasza kakuk.tamas (#1181) üzenetére


oszy
veterán

Otthon megnézem, de erre emlékszem. Köszi!

__

(#1182) gzbotii: Nekem van rajta fólia. :) Neked kell eldöntened. Aliexpressről rendelgetem. A Spigen ugyanolyan minőség (legalábbis tapintásra, ránézésre), csak a csomagolás más. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1184) oszy válasza kakuk.tamas (#1181) üzenetére


oszy
veterán

Köszi. Átnéztem es az összes értesíts ki volt neki kapcsolva a beállításoknál. :D

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1185) kakuk.tamas válasza oszy (#1184) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Szupi, remélem jó lesz! :)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#1186) oszy válasza kakuk.tamas (#1185) üzenetére


oszy
veterán

Ma kiderül. Mondtam igyekezzen elérni a célokat. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1187) kopogo


kopogo
tag

Sziasztok!

Ki milyen töltővel tölti az órát lassú vagy gyors töltővel?
Foglalkozni kell vele vagy töltöm, amivel töltöm és kész.
Érdemes lassan tölteni (5W töltő)?
apple watch 7

[ Szerkesztve ]

(#1188) oszy válasza kopogo (#1187) üzenetére


oszy
veterán

Nekem a gyári még nem lett ki bontva. :) Vettem egy másik USB-C töltőt és azt használom. Szinten Series 7

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1189) kakuk.tamas válasza kopogo (#1187) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Mindegy mivel töltöd. [link]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#1190) gzbotii válasza oszy (#1183) üzenetére


gzbotii
veterán

Csak az a kérdés, hogy mennyire kényes az üveg, szükésges-e. Mindennapi használat mellett karcolódik-e vagy sem. Ha nem muszáj, nem raknék rá.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1191) lorinho


lorinho
tag

Sziasztok!
Testvérem Apple Watch SE-jén a “csodálatos”, kókler iGlass nevű cég kijelzőt cserélt. Mert ugye úgy hírdették hogy ha a fóliájukkal összetörik, ingyen cserélik. Nos, hát utána a kijelző messze nem olyan mint volt, az Apple pay se működik már. Meg vibrál. A tanulság nyilván az hogy kerülje őket mindneki!!!
A lényeg hogy most szeretné megcsináltatni normalisan.
Az iCentre elhajtotta hogy az Apple nem gyárt alkatrészeket órára.
Hol lehetne ezt normálisan megcsinaltatni?
Köszönöm a segítséget előre is!

(#1192) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Nektek működik mostanában az óráról a fizetés?
Nekem mindenhol elutasítja, Lidl, omw ..
Az alany egy Ultra és egy 14 PM valamint egy Raiffeisen kártya (telefonról hibátlanul megy)

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#1193) Semin válasza Leonardo91 (#1192) üzenetére


Semin
senior tag

Én nem vettem eszre problémát, pedig minden nap fizetek vele. (S7/OS9.2 - Erste)

[ Szerkesztve ]

(#1194) bigdady válasza Leonardo91 (#1192) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én hozzáadni nem tudok kártyát ker napja

(#1195) Schnorkel válasza Leonardo91 (#1192) üzenetére


Schnorkel
tag

Kapsz valami értesítést az elutasítás okáról? Akár a netbankon keresztül is?
Lehetséges hogy nem megbízható a bank szerint az eszköz amivel fizetnél (az óra és a telefon külön eszközök).

Személyi edzőt keresel? tutitrener.hu

(#1196) Leonardo91 válasza Schnorkel (#1195) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Semmit nem kapok. A terminál kiírja hogy elutasítva
Az érdekesség az hogy eleinte működött óraval is.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#1197) merqree válasza Leonardo91 (#1196) üzenetére


merqree
őstag

Még nagyon új nekem az órás dolgo, de nem lehet, hogy jelkódot kell beírnod az órába? Mert nekem legalábbis, amikor felveszem, mindig kéri a jelkódot.
Működik a nélkül is az óra, de lehet, hogy a fizetéshez már kellene.

(#1198) Leonardo91 válasza merqree (#1197) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Ahogy felveszem az órát reggel, beirom egyszer a jelkodot és nem kéri többet.
Fizetésnél amikor még működött akkor is csak kétszer megnyomtam a bal oldalon a gombot előhozta a Raiffeisen ikont és kész , nem kért kódot.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#1199) oszy válasza kakuk.tamas (#1185) üzenetére


oszy
veterán

Sajnos nem jelez körökkel csak értesítésekkel?

Akinek SE van, írna véleményt? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1200) bigdady


bigdady
nagyúr

Carplayre ha rá van dugva a telefon akkor hiába van kikapcsolva a kijelzője nem jönnek meg az órára az értesítések. Lehet módosítani vagy azt hiszi megy a képernyő a kocsin?

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.