Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:01:44

LOGOUT.hu

Apple Watch-ok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) gPéter válasza sajog159 (#550) üzenetére


gPéter
tag

A Beállítások- Edzés menüben kapcsold ki a ‘Beszédhangos visszajelzést’.

[ Szerkesztve ]

(#552) sajog159 válasza gPéter (#551) üzenetére


sajog159
aktív tag

Megvan. Köszönöm!

(#553) mouzrr válasza ittakary (#549) üzenetére


mouzrr
őstag

Lehet akkor pont odakerult nehany por/homokszemcse amit aztan a szij vegighuzott az uvegen. Rakattam ra foliat es egyaltalan nem latszodnak a karcok igy. :)

(#554) kopogo


kopogo
tag

Helló!
Kivitelezhető-e az hogy dual simes a telefon és az óra is fogadja az egyik sim hívását.?
Akkor 2 e-sim kell?
köszönöm

(#555) CragON


CragON
aktív tag

Sziasztok!
Venni fogok magamnak egy apple watch-ot de kellene egy kis help, hogy melyiket érdemes most megvenni.
Várjak a 7-re mert megéri a többlet költséget vagy most 6 a nyerő és majd a 6-ost cseréljem 8-ra?

(#556) Gubu0101 válasza CragON (#555) üzenetére


Gubu0101
veterán

En megvarom a 7-es szeriat,szerintem nem lesz tobb max minimalisana 6-nal.Mobilban sem szaltak el az arak a 13-as szeriaval.Szerintem oktober maximum novemberben megjelenik,en tuti kivarok :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#557) MADcat válasza kopogo (#554) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nekem az egyik SIM telekomos. Havi 990-ért elő lehet fizetni, hogy “klónozzák” az óra e-sim slotjába. Erre gondoltál?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#558) kopogo válasza MADcat (#557) üzenetére


kopogo
tag

Igen köszönöm szépen.
Akkor ha nincs veled a telefon lehet hívni a klónozott számot?

(#559) Bilux válasza kopogo (#558) üzenetére


Bilux
veterán

Igen

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#560) MADcat válasza kopogo (#558) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Igen. Amúgy pikk pakk elintézhető online is. Pár kattintás. Ja és az első három hónap díjmentes.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#561) kopogo válasza MADcat (#560) üzenetére


kopogo
tag

köszönöm

(#562) CragON válasza Gubu0101 (#556) üzenetére


CragON
aktív tag

Köszi! Én is megvárom. :)

(#563) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Lehet teljesen amatőr kérdés, de akadt egy kis problémám.

Az órán lévő edzés alkalmazással futottam ma, gondoltam kipróbálom. Mikor végeztem leállítottam ugye, de azóta nem tudom visszanézni az adatokat.Megtett távolság, pulzus és a többi.

Hol találom meg ezeket az adatokat? Atelefonon sem találom az egészségben sem....

mod.: az lemaradt, hogy Watch SE az óra.

[ Szerkesztve ]

(#564) mouzrr válasza smiti (#563) üzenetére


mouzrr
őstag

Szia! Telefonon a Fitnesz alkalmazásban lesznek az edzésekről készült kimutatások.

(#565) smiti válasza mouzrr (#564) üzenetére


smiti
addikt

A telefonon sajnos csak ennyi jelenik meg, nem mutat semmit.


az óràn már megvan, de a telefonra nem tölti fel.

(#567) mouzrr válasza smiti (#565) üzenetére


mouzrr
őstag

Nezd meg ezeket:

On your iPhone, go to: Settings > Privacy > Motion & Fitness - check that both Fitness Tracking and Health are enabled. On your iPhone, in the Watch app, go to: My Watch > Privacy > Motion & Fitness - check that both Fitness Tracking and Heart Rate are enabled

(#568) smiti válasza mouzrr (#567) üzenetére


smiti
addikt

Nekem az óra adatvédelmi beállÍtásaiban nincs ilyen : Motion & Fitness :U

(#569) mouzrr válasza smiti (#568) üzenetére


mouzrr
őstag

Ora repulomodba rakasa nem segit? Esetleg ujrainditas (telefont is), vegso esetben meg reset az oran szerintem.

szerk: nekem sincs ilyen beallitas az ora appban, lehet regebbi WatchOS-nal volt igy.

[ Szerkesztve ]

(#570) smiti válasza mouzrr (#569) üzenetére


smiti
addikt

Sajnos nem segített egyik sem... :B

(#571) perge666


perge666
veterán

Jó reggelt.

Rendeltem egy 3in1 “vezeték nélküli”töltőt,és most nézegetem hogy az órához valószínűleg fogja kérni a gyári mágneses töltőt is? :F
Nem írják sehol,olvasgattam utána,csak megrendelés után lettem figyelmes erre!

Tech Protect W55 a töltőállomás neve.

(#572) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Az óra internet nélkül is kell, hogy tudjon fizetni ugye?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#573) vans? válasza MADcat (#572) üzenetére


vans?
őstag

Persze, telefon sem kell hozza.

hábm bábm

(#574) MADcat válasza vans? (#573) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Jól tudtam. Köszi. :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#575) narumon


narumon
őstag

Sziasztok!

Szülinapomra kaptam egy Apple Watch S6-ot. A gyári szíj viszont nagyon passzentos. Lemértem a csuklóm kerületét 215mm körül van. Szóval ennél nagyobb szíj kellene nekem, de hirtelen ahogy túrom a netet nem nagyon adják meg sehol a méretet. Még az apple féle L/XL-t sem. A legtöbb helyen csak annyit lehet kiválasztani, hogy 44mm óra aztán kész. Hol tudok tuti nagyobb szíjakat nézni / találni? (aliexpressen szinte csak 210 vagy az alattiak vannak).

Köszi

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#576) mave13 válasza perge666 (#571) üzenetére


mave13
őstag

Én is néztem hasonlót, és igen, kéri a gyári töltőt, csak a helye van meg. Bele kell fűzni a vezetéket az aljába, ott van neki egy USB csatlakozó. Majdnem én is beugrottam...
Amúgy elég sok problémát írnak a kínai noname cuccok óra töltő részéhez, úgyhogy nem olyan nagy baj, hogy itt a gyári kell hozzá. Azzal legalább biztosan működik.

Agyaltam sokat én is, hogy milyet vegyek... Amit az apple árul, az Belkin, de az meg sok felhasználónál cicereg, töltés közben, így hálószobába nem jó. Amazon.de-n a véleményeknél sokan anyáznak emiatt. 50-60 ezres töltőpad ne ciceregjen...

Icewolf || kósza ||

(#577) perge666 válasza mave13 (#576) üzenetére


perge666
veterán

Végül visszamondtam a rendelést,és most a MagSafe töltővel és a Satechivel szemezgetek.
Mindkettő elég drága,ennyi pénzért már elvárom hogy normálisan működjön.
Mondjuk egy kis cicergést elviselek csak más baja ne legyen.
Ja még ezeken felül vennem kell egy nagy teljesítményű töltőfejet is,mert az Apple volt olyan cukorfalat hogy 300K-s telóhoz nem képes csomagolni egyet. :U :(((

(#578) mave13 válasza perge666 (#577) üzenetére


mave13
őstag

Amazon.de-n átnyálaztam a kínálatot, és megrendeltem, amelyikhez a legkevesebb anyázás volt... úgy tűnik, bejött. 18k-ból megvan a 3 in 1 töltőpad, meg a táp, és a kábel is.
Működik, igaz a töltő nem Magsafe, így 7,5 W only, de úgyis éjjel van töltőn a teló, nem zavar, hogy lassabb. Az óra töltője is lassabb, mint a gyári, mivel éjjel viselem az órát, így az egy kicsit zavar, de együtt lehet vele élni. Viszont, stabilan áll rajt az óra, és nem melegszik töltés közben semmi.
Az jobban fáj, hogy az SE max. 1 napot életképes, a lecserélt Active Watch 2 ilyen szempontból köröket ver rá.

Nyilván, a gyári töltők a legjobbak, de ki akartam próbálni egy ilyet is, és végülis nem csalódtam, marad.

Icewolf || kósza ||

(#579) perge666 válasza mave13 (#578) üzenetére


perge666
veterán

Eddig énis esténként töltöttem a telót / i8 / de a 13 minit délután szoktam.Az órát is általában 2 naponta töltöm délután. Éppen ezért lehet jó volna nekem a gyári MagSafe…..

(#580) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Epp most olvastam a szifon.com oldalan,hogy oktober 8.-an indul a watch 7 elorendeles.15.-en mar kezbe is lehet venni :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#581) nji


nji
aktív tag

Hol érdemes majd leadni az elorendelest? Vagy teljesen mindegy? Gondolom több webshopban is elérhető lesz. Átutalással lehet majd fizetni vagy utánvéttel?

(#582) ittakary válasza nji (#581) üzenetére


ittakary
nagyúr

Sikerult ugy feltenned a kerdest hogy ne lehessen ra valaszolni kb sehogy

a fizetesi modokrol ott erdeklodj ahol fizetsz

istyle-bol vennem, ha ma vennek, de apple.com/hu is teljesen jo

mindket esetben szerintem elore ki kell fizetni kartyaval

[ Szerkesztve ]

(#583) Gubu0101 válasza nji (#581) üzenetére


Gubu0101
veterán

Az apple store-ban mar lehet rendelni,ami telefonon van app-bol.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#584) nji válasza ittakary (#582) üzenetére


nji
aktív tag

Csak érdeklődtem, hogy eddig ki hol vette. Az apple oldalon - ha jól tudom - csak kártyával lehet fizetni, utánvéttel nem. Szerintetem nem volt érthetetlen a kérdés. Bármire lehet válaszolni max nem egy mondatban.

Köszi az infókat, iStyle-bol elojegyeztem egy 45 mm, alumínium, csillagfény változatot. Most még nem kellett fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#585) Oldman2 válasza nji (#584) üzenetére


Oldman2
veterán

Arra figyelj, hogy az előrendelés nem megrendelés!

Ezt még majd módosítanod kell a megjelenés után végleges megrendelésre, ahol tisztázhatod a fizetés módját is.

(#586) nji válasza Oldman2 (#585) üzenetére


nji
aktív tag

Kíváncsi vagyok, hogy megerkezik-e október 15-ig, ahogy ígérik. Jobb lett volna sportpanttal, de jelenleg a kartyamon nincs szabad egyenleg, így marad a hagyományos szilikon. Van valami gagyi kínai sportpánt ehhez? Nekem az is jó lesz. Túlzónak tartom a 20 eFt es 40 eFt -os árakat a pántokért.

(#587) Gubu0101 válasza nji (#586) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem appban nov 15-17 kozt irta a szallitast,gondolom akkor kintrol jon azert.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#588) nji válasza Gubu0101 (#587) üzenetére


nji
aktív tag

A media marktban is leadtam egy rendelést, majd a korábban érkezőt atveszem, a későbbit törlöm.

(#589) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Okt. 15-tol Telekomnal is rendelheto lesz a 7-es,ha valaki onnan szeretne.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#590) CragON


CragON
aktív tag

Milánói szíjat érdemes máshonnan olcsóbban megvenni? Megközelíti a minőséget stb a apple-hez képest?

(#591) ittakary válasza CragON (#590) üzenetére


ittakary
nagyúr

HOCO márkájúról hallottam, hogy egész jó

(#592) mouzrr válasza CragON (#590) üzenetére


mouzrr
őstag

Nekem az eredeti van 2+ hete, de nem ajanlanam jo szivvel. Nagyon jol nez ki, eros a magnese, viszont nekem a kijelzot is megkarcolta le/felvetelnel, illetve mar az ora alja is karcos, mivel az oraban is van magnes, igy ha lerakod akkor osszeer a szijjal. Illetve tolteni is benabban lehet, mert a szijat nem lehet szetszedni, tehat ha toltore teszed a tolto alatt van a szij, tehat az is odavonzza a magnes miatt.
38ezret nem ert meg hogy igy szetcsessze az uj oramat, de hat ez van. Mielott valaki azt mondana hogy nem vigyaztam ra, ez nem igaz, minden kutyumre tulsagosan is vigyaztam es semmi mas eszkozomon nem volt eddig karc vagy serules. A zafiruveg meg annyira zafir mint az iphone kameran (az sem az, ugyan ugy karcolodik mint a sima uveg, minden teszt bizonyitotta).
Nehany kep a mikrokarcokrol (korommel mindet erezni)
[kép] [kép] vakuval

(#593) CragON válasza mouzrr (#592) üzenetére


CragON
aktív tag

Hát ez így elég gáz. Ezekre nem is gondoltam hogy pl a fém szíj kombó mágnes karcolhatja az órát.
Köszi hogy megosztottad.

(#594) mouzrr válasza CragON (#593) üzenetére


mouzrr
őstag

Sajna 1 hetig folia nelkul hasznaltam igy megszivtam, a folia alatt viszont nem latszodik, de mar a foliat is megkarcolta. Az aljaval meg ugye nem lehet mit kezdeni sajna, barmennyire is ovatosan veszed le/fel, teszed le asztalra stb.

tul sok vele a nyug, nagyon csalodott vagyok, en sem gondoltam bele hogy karcolhat barmit is, nem is ertem hogy lehet igy arulni. Nem lehet ra vigyazni ugy hogy valahol ne karcolja ossze.

(#595) perge666 válasza mouzrr (#592) üzenetére


perge666
veterán

Az alu watchokon nem zafír üveg van,a fotón is írja. :N

(#596) nji


nji
aktív tag

Én sportszijat szeretnék majd hozzá. De az eredeti árát biztosan nem fogom kifizetni. Tudtok ajánlani valami más márkát vagy markatlan is jó csak jól szellőzon sportolás közben.

(#597) mouzrr válasza perge666 (#595) üzenetére


mouzrr
őstag

Koszi hogy kiemelted, de nem valtoztat a tenyen hogy a kamerauvegekre is ezt mondjak es ugyan ugy karcolodnak :(
kellemetlen tervezesi hibanak tartom ezt a szijat az oraval, rengetegen megszivtak vele ahogy bujtam most a netet, sajna utolagosan, na de ki gondol erre elore, hogy mikor fogom a szijammal megkarcolni az oramat :)

(#598) perge666 válasza mouzrr (#597) üzenetére


perge666
veterán

Persze hogy kiemeltem mikor azt állítod hogy zafír üveg,közben meg látszik a fotón hogy ion-x.

Nem okoskodni akarok,de a zafír kristály sokkal ellenállóbb,nekem olyan órám van,elég keményen igénybe van véve,és nem karcolódik.
Ezelőtt volt 2 alu watchom is,és néhány héten belül csupa karc lett mindkettő,utána már azon lepődtem meg hogyha egyik nap nem lett rajta sérülés.

Ismétlem!!Nem szúrkálódni akarok,de szerintem sehol nem írják vagy mondják hogy az alu watch üvege karcálló.

Nem is olyan régen vagy itt vagy másik fórumon pont volt szó a karcolásokról,és azt hiszem említettem is hogy inkább legyen egy ilyen régebbi acél órám mint egy újabb alu,mert nálam sajnos az hamar kuka lenne.

[ Szerkesztve ]

(#599) mouzrr válasza perge666 (#598) üzenetére


mouzrr
őstag

Sajnos nem tudom megmondani hogy az enyem karcos lenne-e barhol ha nem a milanoi szijjal hasznalnam. Nem az a gondom hogy karcolodasra van esely, mert ez vele jar, hanem hogy egy majdnem 40000 forintos eredeti kiegeszito 2 het alatt szetkarcolja az ora osszes reszet ahol erintkezik vele. Szerintem ez nem elfogadhato egy 160ezres oranal es elegge elszomorit, oriasi csalodas szamomra ilyen arkategoriaju termeknel. Ismetlem nem az a bajom hogy karcolodik valami, tisztaban vagyok a fizikaval es az anyagok kemenysegevel is, tenyleg csak az a baj hogy hivatalos kiegeszito teszi tonkre, es nem tudom hogy mennyire befolyasolja majd a szenzorok mukodeset illetve hatekonysagat a millio mikrokarc, illetve idovel a melyebb karcok az ora hatlapjan.
Hasznos a keped es a tapasztalataid, koszonjuk oket!

(#600) CragON


CragON
aktív tag

Ha már itt tartunk akkor kérdezném, hogy a bőr szíjnak van valami nyűgje? Az jó?

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.