Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:01:44

LOGOUT.hu

Apple Watch-ok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) lajosx válasza Bilux (#748) üzenetére


lajosx
őstag

Köszönöm szépen :R

(#752) lajosx válasza Bilux (#748) üzenetére


lajosx
őstag

Lenne még egy kérdésem, gyárilag van az órán kijelző védő fólia? Köszönöm a választ :R

(#753) mave13 válasza lajosx (#752) üzenetére


mave13
őstag

SE-n nem volt. Be volt csomagolva, ha jól emlékszem, de ennyi.

Icewolf || kósza ||

(#754) lajosx válasza mave13 (#753) üzenetére


lajosx
őstag

Értem, akkor azt is lehet venni hozza , köszönöm a választ. :R

(#755) mave13 válasza lajosx (#754) üzenetére


mave13
őstag

Én nem vettem hozzá. Szeptember óta mindig rajtam van, és nincs rajta karc, se sérülés.
De, hasznos tud lenni, azt aláírom, azon az 1-2 ezer forinton már nem múlik...

Icewolf || kósza ||

(#756) antraxx25 válasza lajosx (#752) üzenetére


antraxx25
csendes újonc

S7-en szintén nem volt, csak egy ilyen nagyon prémium érzetű papír tokba van csomagolva.
Én egyébként ezt az oldalt tudom ajánlani: [link] van mindegyik modellre és 0,99 euróért küldik németből levélként, ami általában kb. 2-3 napon belül meg is szokott érkezni

(#757) lajosx válasza antraxx25 (#756) üzenetére


lajosx
őstag

Nagyon szépen köszönöm nektek :) veszek rá , amilyen szerencsés vagyok első nap ősszekarcolnám :) :R

(#758) Levente109


Levente109
újonc

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kikérni a rozsdamentes órákról.

Mennyire bírják a strapát?
Üveg felületét lehet polírozni?
Kb. Mennyit romlik évente az ára? (Egy fajta befektetésként is tekintek rá?

Ezen felül a érdemes gondolkodni sima series 7-ben?

Köszönöm előre is! :R

Tisztelettel, Levente

(#759) balinlin válasza Levente109 (#758) üzenetére


balinlin
senior tag

Befektetésnek szvsz a dunyhába varrt kp is jobb, mint egy watch vásárlás.

(#760) SeatZola


SeatZola
őstag

Gyári mágneses bőrszíjat használ valaki?

Rappi

(#761) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok,

leesett kb 30 cm-ről a 3 hónapja vasarolt Apple watch SE 40 mm. Termeszetesen szilankosra tort a kijelzo. Van olyan hely, ahol emberi áron cserelnek rajta kijelzot? Eddig 70.000ft-os ajanlatokat kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#762) st3v3np3t3r válasza spyduck (#761) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

szia. ennyi körül megy kb. minden hivatalos szervizben. sufni gsm szervizben meg nem javasolt cseréltetni.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#763) tomiii007 válasza st3v3np3t3r (#762) üzenetére


tomiii007
senior tag

Hivatalos apple markaszervizben nem is javitanak apple watch-ot…
sufni gsm-ben lehet kicserelik de az mar tuti nem lesz vizallo.

(#764) st3v3np3t3r válasza tomiii007 (#763) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

khm… [link]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#765) tomiii007 válasza st3v3np3t3r (#764) üzenetére


tomiii007
senior tag

En mar adtam le az oramat istyle-ba szervizelesre, mert lotyogott a szij es akkor is mondtak hogy orat nem fognak szetszedni max cserelik egyben (csereltek is, kaptam újat gariba), mert ha szerdzedik utana mar nem tudjak a vizallosagot garantalni.
ez 1 eve volt, azota valtozhattak a dolgok
tevedes jogat fenntartom :D

[ Szerkesztve ]

(#766) st3v3np3t3r válasza tomiii007 (#765) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Nekem anno Samsung Gear S2-őm is csak cserélték. De ugye rájöttek arra, hogy olcsóbb és környezetbaràtabb ha javítanak. Régen az iPhone-okat is csak cserélték, de mára azokat is javítják.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#767) stnorcy


stnorcy
aktív tag

Üdv.
Ilyen számlapot szeretnék. Esetlek valaki tud segíteni? Az alany egy Apple Watch SE.

Iphone 13 Pro - Apple Watch SE (LTE)

(#768) perge666 válasza stnorcy (#767) üzenetére


perge666
veterán

Ez Apple Watchra való?
Nem valami kínai koppintás…..?

(#769) stnorcy válasza perge666 (#768) üzenetére


stnorcy
aktív tag

A kép csak illusztráció.
A kérdés itt az hogy van e ilyen vagy hasonló számlap apple watch ra?
köszi.

Iphone 13 Pro - Apple Watch SE (LTE)

(#770) perge666 válasza stnorcy (#769) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem ilyesfajta számlap nincs,de majd jönnek a többiek és megmondják.

Egyébként elég pofásan néz ki,nekem is tetszik. :K

(#771) stnorcy


stnorcy
aktív tag

Van esetleg valami pc-s szerkesztő progi amivel lehetne ilyt késziteni?

Iphone 13 Pro - Apple Watch SE (LTE)

(#772) mave13 válasza stnorcy (#771) üzenetére


mave13
őstag

Szerintem, nincs ilyen számlap, és nincs szerkesztő sem. Apple Watch nem nyitott ilyesmire, ha jól tudom. Sajnos nincsenek egyedi számlapok. Azok közül lehet csak választani, amit felajánl a Watch app a telón.

Icewolf || kósza ||

(#773) stnorcy


stnorcy
aktív tag

Pedig itt vannak szerkesztett számlapok.
[link]
és rá lehet tenni az órára mert párat rá raktam.

Iphone 13 Pro - Apple Watch SE (LTE)

(#774) mave13 válasza stnorcy (#773) üzenetére


mave13
őstag

Hmm... ez nekem új... Köszi, érdekes.

Icewolf || kósza ||

(#775) stnorcy


stnorcy
aktív tag

Van egy pár progi a storban. Igaz fizetős de az nem zavar ha megtalálnám amit keresek de rengeteg számlap van.

Iphone 13 Pro - Apple Watch SE (LTE)

(#776) feddel


feddel
senior tag

Sziasztok! Azt hogy lehet beállítani, hogy elindítjuk a jóga tevékenységet (hogy mérjen), de közben ne szólaljon meg, ne jelezzen semmit, ne villanjon fel a képernyő, ne szóljon ha bezárta a gyűrűt stb., mert ezek a dolgok zavarják a foglalkozást.

(#777) bendikeee11


bendikeee11
tag

Sziasztok!
Vásároltam a Series 7-es Watchomhoz egy PanzerGlass típusú műanyag tokot.
Az lenne a kérdésem hogy a tapasztalataitok alapján a műanyag tok mennyire koptatja az óra szélét (keretét), foltos lehet tőle? Elég fix a tok, nem mozog semennyire, leszedni kicsit nehéz is.

Köszi a választ előre is! :R

Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery.

(#778) perge666 válasza bendikeee11 (#777) üzenetére


perge666
veterán

Szia. Bár tapasztalatom nincs de kérdezni szeretnék. :B
Ez a tok mennyire befolyásolja a használhatóságot?
Na meg a kinézetet?Sokkal nagyobb,bumfordibb tőle az óra?

2-es acél watchom van,de kéne egy esimes SE,acélra most nincs pénzem…..

(#779) bendikeee11 válasza perge666 (#778) üzenetére


bendikeee11
tag

Megmondom őszintén hogy semennyire, mivel átlátszó, nem nagyobbítja fel annyira az órát. A színét kicsit mintha torzítaná mert nekem a Starlight van, de természetes fény alatt mintha pink felé hajazna, attól függ milyenek a fényviszonyok.
Ugyanúgy érzékeli a kijelző minden tapizást mintha rajta sem lenne. Kézmosáskor a víz picit befolyhat a tok alá az óra széléhez, de a kijelző alá még nem folyt be (ma vettem). Fürdés előtt leveszem, úszni meg nem járok.
Nagyon-nagyon passzosan van rajta, eddig 1x vettem le róla a vizet kitörölni alóla, de azt hittem az órában fogok kárt tenni olyan erősen kellett leszedni. :D

Sok helyen olvastam hogy hajlamos úgy kikoptatni a tok az óra szélét ha alumínium hogy foltos lesz. Ezért félek használni, na meg nem is a legolcsóbbat választottam hátha...

[ Szerkesztve ]

Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery.

(#780) perge666 válasza bendikeee11 (#779) üzenetére


perge666
veterán

Köszi szépen az infót,sokat segítettél. :R

Így kép alapján sem mondanám zavarónak rajta azt a tokot.
De a víz befolyás már zavaróbb,mert én órával a kezemen szoktam menni fürdeni meg strandra is hordom!
Az is zavaró kicsit amit írsz,hogy az alu keretet megsértheti a tok. :(

(#781) Jano_023


Jano_023
őstag

Sziasztok egy történetet osztanék meg veletek. Érdekelne kinek mi a véleménye valamit mit tudok esetleg még tenni. Köszönöm.

A westend üzletükből jövök ahol az alábbi problémába futottam bele.
Egy önöknél vásárolt Apple Watch SE 40mm órát vittem be önökhöz mivel a rajta lévő fóliát akartam cseréltetni.
A hölgy aki kiszolgált elvette az órát és a rajta lévő fóliát levette és letisztította a felületet és egy új üvegfóliát próbált meg felhelyezni. Ezt az üvegfóliát egy 5-6 perces próbálkozás után, mivel nem sikerült egy buborékot kiszednie túlságosan erősen nyomta és eltörte az üveget. Majd kihozott egy másikat és azzal is ugyan így járt. Közölte hogy nem tudja felrakni a fóliát. Ezek után vissza adta az órát. Amikor vissza kaptam az órát jeleztem neki hogy a kijelzőn lett egy mélyebb és egy vékonyabb karc. Mire ő azt mondta hogy az már olyan volt.
Ezzel azért nem értek egyet mert az órán a vásárlást követő nap fólia lett téve és azóta rajta volt. Ő vette le. Csatolom a képet. A hölgynek is elmondtam, hogy igen én is látom hogy a kijelző sarkaiban ahol már gondolom az előző fólia engedett a por bejutott és attól karcos a széle ezt én elismertem (lehet előbb kellett volna cserélni a fóliát) de azok a karcok amik a kijelző közepén vannak és a mélyebb karc ami a kijelző közepén alul látszik nem keletkezhetett attól hogy oda por jutott.
Véleményem szerint sajnos amikor túlságosan erősen nyomta és eltörte a fóliát akkor keletkezett. Ő ezzel nem értett egyet és csak azt hajtogatta, hogy a széle is karcos. Jelzem elismerte hogy nem mutatta meg nekem az órának a kijelzőjét miután a fóliát levette róla.
Azt kérdeztem tőle mi a megoldás ilyenkor mert ebben az esetben engem kár ért. Ő a vevők könyvét javasolta nekem és oda írtam egy panaszt. Azt mondata hogy a teremben kamarák vannak és azon meg fogják nézni hogy mi is történt. Engem ez azért nem nyugtat meg mert ez csak kifogás. Nincsenek a helyiségben olyan kamerák amik a mennyezetről egy órának a kijelzőjét meg tudják vizsgálni. Ezzel csak le akart rázni. A könyvbe beírtam és azt ide is csatoltam, de ezt a levelemet és a panaszkönyvbe szereplő írást is eljuttatom a fogyasztóvédelemhez, mert már most tudom mit fognak mondani, és úgy hogy nem tudják bizonyítani. Valamint mikor kérdeztem hogy nem kell e befotózni az órát vagy csatolmányban valahogy elküldeni a képet azt mondta nem. Szóval még kép sincsen róla. Hogy bírálják ezt el ??
Ami ezzel az egésszel kapcsolatban főleg bosszant a hozzáállás a hölgy egyszer nem kért elnézést, még azért sem hogy nem tudta feltenni a fóliát ami amúgy a dolga lenne hiszen gondolom ezért fizetek plusz pénzt. Ez egy prémium termékeket áruló üzlet ahol a kiszolgálás is prémium kellene hogy legyen. Az nonszensz, hogy így viselkedjen egy eladó. A másik hogy ne tudjon felrakni egy fóliát, vagy ha neki nem megy legalább a kollégáját kérje meg. Oda vittem önökhöz egy eszközt amin volt védelem és eljöttem úgy (és ezt az üzletben dolgozok hagyták is) hogy van egy termékem amit kár ért és a rajta lévő védelmet is leszedték. Ennyire prémium a kiszolgálás

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#785) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a Telekomnál kapható Apple Watch Series 6 LTE ott az e-sim szolgáltatófüggő vagy sem. Úgy tudom csak a Telekomnak van e-sim támogatása Apple Watchoz, de ha később esetleg a másik 2 szolgáltatónak is lenne akkor lehet azzal használni vagy ez Telekom függő?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#786) st3v3np3t3r válasza GeryFlash (#785) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Szia. A telekom független készülékeket értékesít.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#787) GeryFlash válasza st3v3np3t3r (#786) üzenetére


GeryFlash
veterán

Köszönöm :R

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#788) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Érdeklődők, hogy iWatch SE 40mm-re milyen fóliát ajánlotok? Az öngyógyulósat egyelőre kihagynám :). A segítséget előre is köszönöm! :R

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#789) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Sziasztok! ;)
Egy Watch Series 5 vagy 6 között vacilálok éppen.
Melyik érné még jelen árkategòriákat/különbséget nézve?

Illetve még annyi plusz kérdésem volna hogy a Watch alkalmazáson belül elérhető Számlap galériában megjelenő "Watchface-ek" mindegyike alkalmazható a régebbi és újabb (Series 5-6-7) modelleken is, vagy modellhez kötöttek egyes "témák"? Az always on display is csak Series 5-től felfelé működik tudtommal.

[ Szerkesztve ]

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#790) C4mp3r válasza Norbi887 (#789) üzenetére


C4mp3r
addikt

series 5-ben nincs veroxigen app, es egyel regebbi a processzor. az s6 processzora megegyezik az s7-evel igy valoszinuleg ugyanaddig lesz majd tamogatott.

az s7-hez a nagyobb kijelzo miatt vannak exkluziv watchfacek, amik nem erhetoek el regebbi modelleken. az s5-s6 eseteben nincs kulonbseg. en s6-ot vennek.

(#791) Whynot?


Whynot?
aktív tag

Sziasztok! Tegnap óta gazdája vagyok egy 7-es watchnak és még csak ismerkedem vele. Valahogy be lehet azt állítani, hogy az ébresztés ne az órán, hanem a telefonon történjen, de az óra figyelje az alvást? Mert egyelőre csak arra találtam megoldást, hogy kikapcsolom az alvást az órán, de akkor se ébresztés, se figyelés.

(#792) ricogsm


ricogsm
őstag

Sziasztok !
nem tudom ki tapasztalta a következőt.
Hívás fogadásnál az órán fogadom a hívást de a telefonon tovább csörög….
Illetve ha fogadom a hívást a headset (hallókészüléket) kézzel kell kapcsolni.
valamit nem jól csinálok ?

Most lettem Apple felhasználó
Watch 7 & pro 12

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#793) ricogsm válasza Whynot? (#791) üzenetére


ricogsm
őstag

Apple watch beállítások ébresztőóra mód

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#794) Hovi válasza ricogsm (#792) üzenetére


Hovi
aktív tag

Nekem fordítva csinálja. I12 + Watch 6. Telefonon fogadom a hívást, az óra tovább csörög és rezeg míg fel nem emelem a szemem elé. Ha nem emelem, akkor a beszélgetés végéig csörög. Telefon és óra restart után pár napig jó, aztán megint kezdi. Az okára nem tudtam rájönni...

(#795) ricogsm válasza Hovi (#794) üzenetére


ricogsm
őstag

Érdekes… Apple támogatást kellene akkor megkérdeznünk… szvsz

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#796) undercover


undercover
senior tag

Sziasztok! Egyik ismerősömet szeretném meglepni.

Jelenleg egy első generációs iphone SE(2020) telefonja van. Ehhez úgy gondoltam, hogy leginkább az Apple Watch SE illene leginkább. Szerintettek? Illetve ha tudnátok egy normális helyet ahol most éppen jó áron van azt is megköszönném :)

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#797) Hovi válasza ricogsm (#795) üzenetére


Hovi
aktív tag

Nah, megpróbáltam. A válasz dióhéjban: ha a restart nem segít, gyári visszaállítás az órán és a telefonon is. Nesze semmi fogd meg jól.

(#798) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

A Spigen Pro Flex EZ Fit üvegfóláit próbálta valaki már? Van normális üvegfólia az órára, ami nem jön fel?

(#799) ricogsm válasza Hovi (#797) üzenetére


ricogsm
őstag

Nem semmi :( szarnak ra csak vedd meg.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#800) ricogsm


ricogsm
őstag

Pár napja hordom az iwatchot és már látszodik pár hajszál karc az óra üveg görbületén.
mi lesz később ?

mennyi egy üveg csere ?
Szetbasz az ideg
 

milyen alternatíva van a megelőzésre?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Apple Watch
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.